Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

А зафіксувати втрати - це, на вашу думку, означає здатися?

А кто вам даст их зафиксувати??

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Дроны это хорошо, но не основное.

У нас никогда не выпускали ни ПВО, ни ракеты, ни артиллерию и снарядов к ней.

Только танки в Харькове.

Зараз прийде один "начальніка" ВЧ і накідає Вам малюнків скільки всього у нас випускається, будете в шоці.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

А зафіксувати втрати - це, на вашу думку, означає здатися?

Це варіант, не найкращий звичайно. Одна проблема що агресор нічого не збирається фіксувати. Любе перемир'я сьогодні він використає лише для накопичення сил щоб остаточно нас знищити завтра.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кароч, я поняв - тільки кордони 91го, без компромісів!  Все решта - то не наш вибір і зрада.

Правда, всі, хто на цьому наполягають, ані йти в окопи, ані вертатись в окопи не хочуть.

Як завжди, має піти хтось, щось десь якось зробити і зробити правильно.

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, yuragon сказав:

Єдина відмінність що з порожніми окопами зараз держава 100% зникне, в іншому випадку все ще є варіанти з ненульовою ймовірністю.

я так не думаю тому що виходжу з того що Україна на жаль не суб'єкт, а об'єкт. отже все так як є виключно через не порожні окопи. якщо окопи будуть порожніми то бенефіціару доведеться шукати інші варіанти як продовжувати або припиняти війну. як слідує з регулярних промов найлегітимнішого, наша/його задача знищувати кацапів якмога більше. зверніть увагу - ні звільнювати території, ні перемагати рашку, не ще щось. з цим все ок. я це розумію. але якщо подивитися в завтрашній день то що там можна побачити з такою стратегією? всіх знищених кацапів? всіх знищених українців? щось інше? може це вже зараз треба починати робити, а не їбашитися ще місяць, рік чи десять? енергетика та демографія самі себе відновлять за цей час?

я ж можу і не дочекатися інвестицій, які не прийдуть поки війна триває.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, murava сказав:

Кароч, я поняв - тільки кордони 91го, без компромісів!  Все решта - то не наш вибір і зрада.

Правда, всі, хто на цьому наполягають, ані йти в окопи, ані вертатись в окопи не хочуть.

Як завжди, має піти хтось, щось десь якось зробити і зробити правильно.

цей час начальник інженерно-авіаційної служби в стані алкогольного спʼяніння на своєму автомобілі виїхав на аеродром і врізався у літак, який буксирували. Хоча по руліжній доріжці особистими автомобілями їздити заборонено. Пошкоджений літак загорівся і на місце викликали рятувальників та поліцію.

За показаннями очевидців, водій вів себе неадекватно і грубо, не хотів нічого пояснювати та відповідати на будь-які запитання. У машині помітили пляшку з-під пива. Один зі свідків говорив, що була недопита пляшка горілки і дві пляшки пива. 

Какая война, можно бузим кататься по аэродрому

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, murava сказал:

Правда, всі, хто на цьому наполягають, ані йти в окопи, ані вертатись в окопи не хочуть.

В ТЦК разберутся......pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, yuragon сказав:

Це варіант, не найкращий звичайно. Одна проблема що агресор нічого не збирається фіксувати. Любе перемир'я сьогодні він використає лише для накопичення сил щоб остаточно нас знищити завтра.

Ну от, а кажете в нас пропаганда погано працює. Народу настільки промили мізки, що вони свято вірять, що якщо підписати мирний договір, то кацапи обов'язково знову нападуть, без варіантів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Ну от, а кажете в нас пропаганда погано працює. Народу настільки промили мізки, що вони свято вірять, що якщо підписати мирний договір, то кацапи обов'язково знову нападуть, без варіантів.

А нагадайте, коли було інакше?

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Ну от, а кажете в нас пропаганда погано працює. Народу настільки промили мізки, що вони свято вірять, що якщо підписати мирний договір, то кацапи обов'язково знову нападуть, без варіантів.

але ж така віра гарно пояснює чому знову можна нічого не робити. все одно ж нападуть :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Dmitriy_S сказал:

А зафіксувати втрати - це, на вашу думку, означає здатися?

зафіксувати втрати (реальність) = вибори = втрата влади = кримінальні справи за "досягнення 19-22рр" = розкуркулення непосильно нажитого N-командою 

Комусь треба такі перспективи фіксації?😄 
Так що давай мобілізовуйся, конфетно-букетний період закінчився (с) 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ну от, а кажете в нас пропаганда погано працює. Народу настільки промили мізки, що вони свято вірять, що якщо підписати мирний договір, то кацапи обов'язково знову нападуть, без варіантів.

То не пропаганда, то історія. Кацапи свої договори в більшості випадків порушували, виконування в них це одиничні випадки, і то швидше за все просто встигали самі ввійти в внутрішню кризу і просто не встигали їх порушити.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, yuragon сказав:

Кацапи свої договори в більшості випадків порушували, виконування в них це одиничні випадки

але партнерів підтримували і на цьому в значній тримається їх успіх. Асад та Орбан не виглядають переляканими що парашка їх завтра кине...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут цікаво про стратегії та їх відсутність kyivindependent.com/opinion-putins-china-visit-was-another-battle-in-russias-war-of-economic-endurance/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

А нагадайте, коли було інакше?

А якщо спробувати не повторювати помилки минулого? Перестати після війни брататися з кацапами, не споживати їхню культуру, не розмовляти їхньою мовою, бути готовими захистити себе? 

Все може бути інакше. Але з вашим кацапським менталітетом то здається неможливим. Нє жилі хорошо - нєчєго і начінать (с)

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, DimaF сказав:

А кто вам даст их зафиксувати??

Трамп, друже. Дональд Іванович:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

свято вірять, що якщо підписати мирний договір, то кацапи обов'язково знову нападуть, без варіантів.

Це не "свята віра", а багаторічний досвід і холодний розрахунок.

Але деякі всупереч всьому чомусь свято вірять, що не нападуть.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vadimv сказав:

Це не "свята віра", а багаторічний досвід і холодний розразунок.

Але деякі супереч всьому чомусь свято вірять, що не нападуть.

Я там вище відповідав, спробуйте вести себе інакше, щоб не напали.

Але, припустим, що нападуть. То яка зараз ваша стратегія, знищити Україну, щоб не було на кого нападать? Це геніально:ROFL: Чи ви на повному серйозі думаєте перемогти кацапів з капітуляцією Москви і парадом ЗСУ на Червоній площі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

Все може бути інакше.

Інакшою може бути хіба що географія. Та й то не гарантія.

Бо наскільки я знаю, немає ЖОДНОЇ країни поряд з мордором, куди б він не вломився.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, US7IGN сказал:

але партнерів підтримували і на цьому в значній тримається їх успіх. Асад та Орбан не виглядають переляканими що парашка їх завтра кине...

А покажіть якогось партнера з спільними з ними кордонами. Приклад де-факто окупованої Білорусі ми бачимо.

Вірменів парашута кинула.

Змінено користувачем yuragon
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень интересная ситуация складывается в США. Один из лидеров Палаты Представителей (которая погода морозила масштабную помощь Украине) теперь буквально возил мордой по полу администрацию президента США за то, что она накладывает ограничения по применению американского оружия по территории РФ.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vadimv сказав:

Інакшою може бути хіба що географія.

Бо наскільки я знаю, немає ЖОДНОЇ країни поряд з мордором, куди б він не вломився.

Абсолютно те саме можна сказати про більшість країн. Колись усі воювали з усіми. Що там з Італією, Францією, Німеччиною, Польщею? Є сусідні країни, куди вони не вломились?

Пи.Си. А Британія, сцуко, хоч на острові, а взагалі в півсвіту вломилася:lol:

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Абсолютно те саме можна сказати про більшість країн. Колись усі воювали з усіми. Що там з Італією, Францією, Німеччиною, Польщею? Є сусідні країни, куди вони не вломились?

Давайте вже і до печенігів тоді розвивати. Мова йде про сучасний стан речей.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...