Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, US7IGN сказав:

Сонця нема, авітаміноз. Ще Кренкель писав що у них з Папаніним пиво було замість вітамінів. І дешевше за овочі.

Казав один працівник оболоні. Їм там грузили, що пиво ледь не корисніше за молоко)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

Їм там грузили, що пиво ледь не корисніше за молоко)))

100%!!!

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дрон уразив рлс вороніж м  у Орську - за 1800 кілометрів від лінії фронту 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

Дрон упразив рлс вороніж  у Орську - за 1800 кілометрів від лінії фпронту 

Чукча нє чітатєль, чукча пісатєль:)

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, МаТраС сказав:

Казав один працівник оболоні. Їм там грузили, що пиво ледь не корисніше за молоко)))

це правда. молоко розбавляють та таке додають що краще не знати. а пивзаводи інша історія. знайомий інженер екскурсію провів по одному. пиво це суміші в мішках, а от вода має бути дуже чиста. трохи технологія порушена або температура чи бруд у воді і все можна в каналізацію зливати...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Чукча нє чітатєль, чукча пісатєль:)

орки звісно подадуть позови про захист честі та гідності, але можна всю парашку Орськом називати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

це правда. молоко розбавляють та таке додають що краще не знати. а пивзаводи інша історія. знайомий інженер екскурсію провів по одному. пиво це суміші в мішках, а от вода має бути дуже чиста. трохи технологія порушена або температура чи бруд у воді і все можна в каналізацію зливати...

Ще скажіть,що там хміль,солод і більше нічого)

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

орки звісно подадуть позови про захист честі та гідності, але можна всю парашку Орськом називати...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, МаТраС сказав:

Ще скажіть,що там хміль,солод і більше нічого)

Я не впевнений що хміль та солод там взагалі є

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Чукча нє чітатєль, чукча пісатєль:)

Все одно чекаємо офіційного підтвердження від 7351. Без нього не рахується.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Офіцери 1 окремого штурмового батальйону «Да Вінчі» показали, як вербують добровольців у тюрмах для війни проти Росії.

mil.in.ua/uk/news/1-oshb-verbuye-dobrovoltsiv-u-vyaznytsyah/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Три САУ та два танки… на прикриття державного кордону…» (с)

Перше ніж я напишу цей допис, буде невеличка преамбула. А саме історія з 2015 року. Одного дня, під час боїв за Широкине, позиції хлопців з (на той час) батальйону, чия назва напряму походить від Азовського моря, почали щільно крити артилерією. Сто пʼятдесят другим калібром. Обробляли позиції батальйону дуже щільно та прицільно. Коли нарешті обстріл закінчився, то радіостанція видала приблизно таке. 
- Я Маяк. Терміново прошу ротацію. Боєздатність групи майже нульова.
- Плюс. Прийняв. Чекайте…
І ротацію провели максимально швидко. Не було якихось істеричних криків в рацію накшталт, «Та вы там шо, бля, оху@ли, бля, в край, бля? Второй день, бля, на позициях, бля, и уже, бля, замена, бля? Сержант, бля! Может, для, тебе приехать, бля, и лично, бля, сопли подтереть, бля? Я, бля, приказываю, бля… Бла, бла, бла». Ні. Жодного слова в цьому контексті. Бо сотенний батальну, той самий Редіс (Denys Prokopenko), якого зараз знають в усьому світі, чудово розумів. Якщо людина, яка керує діями групи на тих позиціях просить заміну, значить треба це робити. Бо якщо через якийсь час піде наступ, хлопці можуть посипатись. І не буде сенсу потім шукати винного… Хто сидів довгий час під щільним обстрілом великокаліберної артилерії, знає про що я. Може через таке ставлення до особового складу, плануванню та виконанню бойових завдань і так далі, цей підрозділ, який зараз перетворився на бригаду, і є одним з найбоєздатніших в українському війську? 

А тепер про головне. Я подивився прямий етер Юрій Бутусов, стосовно подій в Харківській області. Одразу мушу попередити читачів. Мені зовсім байдуже як ви особисто ставитись до персони журналіста. Зовсім байдуже. Бо зараз він, піднімає теми які давно треба було підняти, а саме «велике очковтирательство», за яке потім платимо величезну ціну.

Я не буду переказувати зміст всього етеру який провів Юрій. Подивиться самі. Наполегливо раджу. Подивиться. І подумайте. Як наприклад бригада, без власної артилерії та бронетехніки (ЩО БЛЯДЬ?) мусила прикривати немалий участок кордону за яким збиралась ударне угрупування ворога. Потім, судячи зі слів Юрія Бутусова, їм дали аж три САУ та два танки! Потужна підтримка для цілої бригади. 

І якщо ДБР взялось за цю справу, (ну треба ж терміново найти винних в тому, чому зуби дракона валяються на узбіччі), то я дуже прошу депутатів Верховної Ради України Iryna Gerashchenko, Марія Іонова, Роман Костенко, Rostyslav Pavlenko, уважно слідкувати за цією історією. Бо судячи з інформації у відкритих джерелах, серед тих, кого зараз хочуть призначити винним в тому, що фактично з «голим задом» не втримали російську навалу в Харківській області, є і… перший начальник штабу 37 батальйону, полковник Ілля Лапін (Бронза). Якій ще у 2014 році, пішов воювати за свою Україну, ставши на посаду на дві сходинки нижче свого військового звання полковник. Вчив нас армійської науки. Вчив вижити нас самих та зберегти життя особового складу. Вчив бути… людьми, незалежно від погонів та власних регалій. І завдяки, у тому числі і полковнику Іллі Лапіну, багато хто з нас залишився в живих. 

І уж якщо ж шукати винних в тому, що сталося, то треба починати не з ротних, комбатів та навіть комбригів… А зовсім навпаки. Бо якщо я не помиляюсь, знов хтось «пр@ібав» попередження союзників про напрямок чергового удару ворога. Але ж простіше знайти винних в окопах та бліндажах. Вірніше призначити винними. 

p.s. На фото, полковник Ілля Лапін, на псевдо «Бронза». Фото зроблено в 2015 році. В той час, коли хтось глузував із ЗСУ та України, порівнюючи їх… її… ну ви памʼятає друзі… 

Позывной "Кот"

photo_2024-05-27_12-26-58.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отак читає пересічний ухилянт всеохопні новини і чує - якщо тебе піймають, то запакують в бус, відмова - кримінал, попав в армію і не загинув, а витіснили з позицій - тюрма, навіть якщо посадили в тюрму - все одно прийде рекрутер і спробує затягнути в армію.

Або ти продаєш останнє і купуєш папери, або в окоп, або тюрма. Вибір просто обнадійливий.

І правда, чого вони через ту тису лізуть...

Якось державна агітація працює ну зовсім не так, нє?

Ну я так думаю.

  • Лайк 10
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, murava сказав:

Отак читає пересічний ухилянт всеохопні новини і чує - якщо тебе піймають, то запакують в бус, відмова - кримінал, попав в армію і не загинув, а витіснили з позицій - тюрма, навіть якщо посадили в тюрму - все одно прийде рекрутер і спробує затягнути в армію.

Або ти продаєш останнє і купуєш папери, або в окоп, або тюрма. Вибір просто обнадійливий.

І правда, чого вони через ту тису лізуть...

Якось державна агітація працює ну зовсім не так, нє?

Ну я так думаю.

Ще можна френдліфаєр на нервах зробити.теж тюрма. Після тюрьми теж мобілізують. Якщо влк не пройшов,то тюрьми не буде.штрафи

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, murava сказав:

Отак читає пересічний ухилянт всеохопні новини і чує - якщо тебе піймають, то запакують в бус, відмова - кримінал, попав в армію і не загинув, а витіснили з позицій - тюрма, навіть якщо посадили в тюрму - все одно прийде рекрутер і спробує затягнути в армію.

Або ти продаєш останнє і купуєш папери, або в окоп, або тюрма. Вибір просто обнадійливий.

І правда, чого вони через ту тису лізуть...

Якось державна агітація працює ну зовсім не так, нє?

Ну я так думаю.

Народ валить. По спостереженням в 2022 виїхало менше. Результати через рік думаю будуть цікаві. Бо зараз ще по інерції тут платяться податки, сім'ї ще не всі виїхали і тп. Ну вирішили виїхати на кнуті, при тому що своїм лишили пряники. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, murava сказав:

Отак читає пересічний ухилянт всеохопні новини і чує - якщо тебе піймають, то запакують в бус, відмова - кримінал, попав в армію і не загинув, а витіснили з позицій - тюрма, навіть якщо посадили в тюрму - все одно прийде рекрутер і спробує затягнути в армію.

Або ти продаєш останнє і купуєш папери, або в окоп, або тюрма. Вибір просто обнадійливий.

І правда, чого вони через ту тису лізуть...

Якось державна агітація працює ну зовсім не так, нє?

Ну я так думаю.

Рішення очевидне - заборонити інтернет!

  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, МаТраС сказав:

Ще можна френдліфаєр на нервах зробити.теж тюрма. Після тюрьми теж мобілізують. Якщо влк не пройшов,то тюрьми не буде.штрафи

youtu.be/P-eIvM5x2bo?si=UahPn-DTHuatUaXL

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, murava сказав:

Отак читає пересічний ухилянт всеохопні новини і чує - якщо тебе піймають, то запакують в бус, відмова - кримінал, попав в армію і не загинув, а витіснили з позицій - тюрма, навіть якщо посадили в тюрму - все одно прийде рекрутер і спробує затягнути в армію.

Або ти продаєш останнє і купуєш папери, або в окоп, або тюрма. Вибір просто обнадійливий.

І правда, чого вони через ту тису лізуть...

Якось державна агітація працює ну зовсім не так, нє?

Ну я так думаю.

Державна агітація працює. Просто на іншу державу:)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Международный суд ООН обязал Израиль прекратить военные действия в Рафахе. Заметьте, не в Харьковской области и в других областях Украины, а в Газе, где Израиль зачищает последний город от террористов ХАМАС.
Вопрос: почему палестинские террористы для ООН гораздо важнее украинцев?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Бездомный сказав:

Международный суд ООН обязал Израиль прекратить военные действия в Рафахе. Заметьте, не в Харьковской области и в других областях Украины, а в Газе, где Израиль зачищает последний город от террористов ХАМАС.
Вопрос: почему палестинские террористы для ООН гораздо важнее украинцев?

ООН - організація об'єднаних нацистів. 

Правильно назвати - правильно зрозуміти (с)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Бездомный сказав:

Международный суд ООН обязал Израиль прекратить военные действия в Рафахе. Заметьте, не в Харьковской области и в других областях Украины, а в Газе, где Израиль зачищает последний город от террористов ХАМАС.
Вопрос: почему палестинские террористы для ООН гораздо важнее украинцев?

Тому тому що на відміну від українців палестинцям ніхто не дає гроші та зброю щоб захищатися від тих хто хоче їх знищити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, US7IGN сказав:

Рішення очевидне - заборонити інтернет!

Та ну куди забороняти, тільки-тільки 5G протестили - працює начебто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Вячеслав_В сказав:

Та ну куди забороняти, тільки-тільки 5G протестили - працює начебто.

Ви будете споживати єдиний марафон ще до того як його будуть записувати. Міністерство Правди про все подумає за вас

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Вячеслав_В сказав:

Та ну куди забороняти, тільки-тільки 5G протестили - працює начебто.

Заборонити і лишити спецпакети Ухилянт, Ухилянт Плюс, Ухилянт Преміум з відповідним контентом.

"ТЦК ловить, цілує і відпускає. Спортивна мобілізація", "Бусифікували і відправили охороняти склад в Мукачево", "ТЦК допомагає ухилянту перепливти Тису", "З бусіка - в комбриги" та багато іншого. Агітація має бути правильною!

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...