Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

При цьому, як вказують народні депутати, в певних частинах постанова Кабміну не відповідає закону про мобілізацію.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Комісія при ТЦК зможе відмовити у наданні відстрочки з будь-яких причин, оскільки постанова Кабміну 560 не встановлює конкретних підстав для відмови.

в тій постанові є виключний перелік документів що підтверджують кожну з підстав для надання відстрочки

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, yuragon сказав:

в тій постанові є виключний перелік документів що підтверджують кожну з підстав для надання відстрочки

Слава Україні! нарешті порядок навели. тепер все чесно та по закону. ну або хоча б Порядку :flag1:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

Слава Україні! нарешті порядок навели. тепер все чесно та по закону. ну або хоча б Порядку :flag1:

Якщо це сарказм то це не сарказм - до цього реально кожен юрист в своєму тцк міг просити різні пакети документів на ту саму підставу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, yuragon сказав:

Якщо це сарказм то це не сарказм - до цього реально кожен юрист в своєму тцк міг просити різні пакети документів на ту саму підставу.

авжеж просять. а в суди ухилянти все одно чомусь йдуть jurliga.ligazakon.net/news/226687_ttsk-ta-sp-gnoru-vdstrochku-zabronovanogo-chi-mozhna-oskarzhiti-v-sud

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, yuragon сказав:

в тій постанові є виключний перелік документів що підтверджують кожну з підстав для надання відстрочки

В законі сказано про обов'язок утримувати, а це стосується лише синів і дочок згідно Цивільного Кодексу  А в постанові хдеться про догляд 

Тобто ст 23 закону суперечить цивільному Кодексу, а 560 постанова суперечить закону.

Понабирали блядь по об'явах весільних фотографів під керівництвом безмозглой, от в маємо.

Тобто всупереч принципу правової визначеності постанова вище закону, а закон вище кодексу, я вже не кажу про Конституцію, яка забороняє звужувати  перелік прав.

Хтось вірить, що таку країну візьмуть у НАТО?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, yuragon сказав:

Якщо це сарказм то це не сарказм - до цього реально кожен юрист в своєму тцк міг просити різні пакети документів на ту саму підставу.

Маячня, раніше наявність інвалідності була підставою, а тепер потрібно сперва звернутися в тцк, воно перевіряє, потім  комісія місцевої влади перевіряє факт догляду( із невизначеними критеріями, здагадацтесь, скіки це буде коштувати), потім тцк затверджує, але лише на термін військового стану, через три місяці плати по новій.

Хтось швидко купить вілу на морі.

А може ну їх нах, тих інвалідів, та поскидати зі скали, щоб не заважали?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навпроти п. 13, у вказаній графі, крім всього іншого, в останньому реченні прописано наступне:

«та висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про потребу в постійному догляду (для осіб з інвалідністю ІІ групи)».

Але в п. 13 ст. 23 Закону про мобілізацію жодного згадування про будь-який висновок ЛКК щодо необхідності здійснення постійного догляду за особами з інвалідністю 1 і 2 груп, взагалі не йдеться.

Більше того, КМУ, без жодних для цього законних підстав, на свій власний розсуд, вимогу щодо постійного догляду чомусь прописав виключно тільки для осіб з інвалідністю 2 групи, а для 1 групи залишив все в редакції самого закону.

Хоча вимоги п. 13 ст. 23 в законі прописані нероздільно однаково для осіб з інвалідністю 1 і 2 груп.

Дивно? Мені теж так здалося.

Про що це свідчить? Як на мене про неправомірне тлумачення закону на свій розсуд.

Може завтра інші органи виконавчої влади будуть на власний розсуд трактувати закони та виносити накази і розпорядження, базуючись не на законі, а на власному світосприйнятті?» - зазначив Ігор Фріс.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Навпроти п. 13, у вказаній графі, крім всього іншого, в останньому реченні прописано наступне:

«та висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про потребу в постійному догляду (для осіб з інвалідністю ІІ групи)».

Але в п. 13 ст. 23 Закону про мобілізацію жодного згадування про будь-який висновок ЛКК щодо необхідності здійснення постійного догляду за особами з інвалідністю 1 і 2 груп, взагалі не йдеться.

Більше того, КМУ, без жодних для цього законних підстав, на свій власний розсуд, вимогу щодо постійного догляду чомусь прописав виключно тільки для осіб з інвалідністю 2 групи, а для 1 групи залишив все в редакції самого закону.

Хоча вимоги п. 13 ст. 23 в законі прописані нероздільно однаково для осіб з інвалідністю 1 і 2 груп.

Дивно? Мені теж так здалося.

Про що це свідчить? Як на мене про неправомірне тлумачення закону на свій розсуд.

Може завтра інші органи виконавчої влади будуть на власний розсуд трактувати закони та виносити накази і розпорядження, базуючись не на законі, а на власному світосприйнятті?» - зазначив Ігор Фріс.

Тут повністю згоден - постанова з вимогою надати "Висновок ЛКК про потребу в постійному
догляді - для осіб з інвалідністю II групи." суперечить самому закону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, yuragon сказав:

в тій постанові є виключний перелік документів що підтверджують кожну з підстав для надання відстрочки

А документи з портретом Франкліна є в списку?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Навпроти п. 13, у вказаній графі, крім всього іншого, в останньому реченні прописано наступне:

«та висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я про потребу в постійному догляду (для осіб з інвалідністю ІІ групи)».

Але в п. 13 ст. 23 Закону про мобілізацію жодного згадування про будь-який висновок ЛКК щодо необхідності здійснення постійного догляду за особами з інвалідністю 1 і 2 груп, взагалі не йдеться.

Більше того, КМУ, без жодних для цього законних підстав, на свій власний розсуд, вимогу щодо постійного догляду чомусь прописав виключно тільки для осіб з інвалідністю 2 групи, а для 1 групи залишив все в редакції самого закону.

Хоча вимоги п. 13 ст. 23 в законі прописані нероздільно однаково для осіб з інвалідністю 1 і 2 груп.

Дивно? Мені теж так здалося.

Про що це свідчить? Як на мене про неправомірне тлумачення закону на свій розсуд.

Це свідчить про те ж, що й завжди. Чим більше в законі непоняток, тим більше грошей на цьому можна заробити:lol:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

вірить, що таку країну візьмуть у НАТО?

А що хтось вірив років 10 назад?) Покажіть лохів тут)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, yuragon сказав:

Тут повністю згоден - постанова з вимогою надати "Висновок ЛКК про потребу в постійному
догляді - для осіб з інвалідністю II групи." суперечить самому закону.

А хіба закон не суперечить цивільному кодексу? Зелені невігласи хіба розуміють де догляд, а де утримання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Це свідчить про те ж, що й завжди. Чим більше в законі непоняток, тим більше грошей на цьому можна заробити:lol:

Так до бого і безмозгла в раді із усією зеленою бандою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

А хіба закон не суперечить цивільному кодексу? Зелені невігласи хіба розуміють де догляд, а де утримання?

Там ще є класна тема - не прописані підстави для відмови у наданні відстрочки, що знову ж таки дає широке поле для зловживань.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кацапія - шизофренічна двоголова курка 

 

з одного боку - кримінальне переслідування за дескридитацію армії , з іншого - з команди шойгу  роблять цапів відбувайл , ефективні менеджери змінюють ефективних менеджерів під час  бойових дій - на третьому році спецобосрації

 

ішак сі  вирішив  зкомуниздити ідею  підняти прапор боротьби з корупцією , який випав з рук  у вбитого ним  небутерброданавального

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А хіба закон не суперечить цивільному кодексу? Зелені невігласи хіба розуміють де догляд, а де утримання?

Все вони прекрасно розуміють. Кручу-верчу, н….ть хочу)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Gonchik сказав:

Все вони прекрасно розуміють. Кручу-верчу, н….ть хочу)

а ще люди скоро дізнаються що не всі адвокати однаково порядні та компетентні. тобто що таких дуже мало. у мене бавовна на дупі вовною стає коли я бачу весь цей трешевий хайп в пейсбуках та ютубах...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

а ще люди скоро дізнаються що не всі адвокати однаково порядні та компетентні. тобто що таких дуже мало. у мене бавовна на дупі вовною стає коли я бачу весь цей трешевий хайп в пейсбуках та ютубах...

За все життя знав одного порядного та компетентного лойера, та й той в ВРП перемитнувся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Так до бого і безмозгла в раді із усією зеленою бандою.

Воно завжди так було. Просто війна багато вивернула назовні і представилася ненька разом з українцями в усій їх внутрішній красі:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Бездомный сказал:

коммуняка Антониу Гутерриш

Где он на фото??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто розуміється на законі щодо мобілізації, які зобовьязання громадян, котрі знаходяться під окупацією?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vovova сказав:

Хто розуміється на законі щодо мобілізації, які зобовьязання громадян, котрі знаходяться під окупацією?

такі самі як і у всіх інших. з'явитися до військомату за місцем реєстрації та оновити дані :flag1:

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

такі самі як і у всіх інших.

Тобто вони автоматично стають ухилянтами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...