Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Русский Невзоров о .......традициях? Не знал, что такие мемуары есть в свободном доступе.

https://www.facebook.com/watch/?v=4672408839547518

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Працює над відбілюванням росіян - вони не винні. Винна війна. Ну дякую хоч не путін, вже прогрес. Скоро звинуватять Бандеру та й потому - черговий небутерброд.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, MaksymS сказал:

Працює над відбілюванням росіян - вони не винні. Винна війна. Ну дякую хоч не путін, вже прогрес. Скоро звинуватять Бандеру та й потому - черговий небутерброд.

Максим

Мне от интересно, вы вообще перед тем как комментировать посты читаете или видео смотрите?

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Propeller сказал:

Русский Невзоров о .......традициях? Не знал, что такие мемуары есть в свободном доступе.

https://www.facebook.com/watch/?v=4672408839547518

Не тіште себе ілюзіями, для орків всі ці мемуари - фейки.

На "всіх" інтернет ресурсах вони скулять, що це все брехня і написано американськими евреями українського походження.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, igor_d70 сказал:

Максим

Мне от интересно, вы вообще перед тем как комментировать посты читаете или видео смотрите?

Некогда ему 🤣

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Propeller сказал:

Русский Невзоров о .......традициях? Не знал, что такие мемуары есть в свободном доступе.

https://www.facebook.com/watch/?v=4672408839547518

"Воспоминания о войне " Никулин 

Есть аудиокнига на утубе.

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 12val12 сказал:

Теоретически   искра может быть и  с абсолютно железной канистрой  если подошва обуви из хорошего изолятора и пошаркать  по поверхности из изолятора..  меня на работе статика  от красовок   каждые 10 минут лупит когда трогаю  руками  массивные металлические  вещи   . правда  зимнее время влвжность низкая 

розумію що для біди багато не треба, але в мене була ситуація коли треба було вогонь, а в компанії не було ні сірників ні запальнички. налив на картон трохи бензину з пляшки з під води, і ключем яким відкручувати колеса в авто , замикав контакти на акумуляторі для іскри, скажу що не відразу вдалось такими іскрами запалити бензин. :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, igor_d70 сказав:

посты читаете

Читаю. Відео не дивлюся - ми на форумі, а не в ютубі. Ще раз - якщо зміст відео не можна викласти трьома реченнями (той хто викладає, мабуть, дивився ж?) - значить відео ні про що й спрямовано лише на психологічні прийомчики, придихання, інтонацію та інше, щоб ввести слухача в оману. Бо коли починаєш викладати в трьох реченнях те що побачив починаєш розуміти, що писати немає про що, але як очима гіпнотизував! 

А прочитав я наступне: 

Цитата

Своя «Буча» есть на всякой войне. Это неизбежно, потому что все войны состоят из одних и тех же деталей: мародёрства, изнасилования, запаха говна, солярки, расстрелов, грабежей, трупов, ну и немножко пострелять. Это суповой набор, из которого варится любая война - по-другому не бывает. 

Тобто він пояснює, що нічого незвичного не сталося, російські солдати поводяться точно так само як і будь-які інші - американські, українські, німецькі, польські... 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, igor_d70 сказал:

Мне от интересно, вы вообще перед тем как комментировать посты читаете или видео смотрите?

Читатель и писатель - это разные категории людей.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Dr.Yura сказав:

скажу що не відразу вдалось такими іскрами запалити бензин

Ви неправильно робили. Іскрити треба було в горловині бензобаку або каністри! 

  • Лайк 1
  • Хаха 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, MaksymS сказал:

Ви неправильно робили. Іскрити треба було в горловині бензобаку або каністри! 

банзин був на картонці як на тарілці, мабуть ефект від іскри над горловиною каністри був би кращий 😀

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, MaksymS сказал:

Читаю. Відео не дивлюся - ми на форумі, а не в ютубі. Ще раз - якщо зміст відео не можна викласти трьома реченнями (той хто викладає, мабуть, дивився ж?) - значить відео ні про що й спрямовано лише на психологічні прийомчики, придихання, інтонацію та інше, щоб ввести слухача в оману. Бо коли починаєш викладати в трьох реченнях те що побачив починаєш розуміти, що писати немає про що, але як очима гіпнотизував! 

А прочитав я наступне: 

Тобто він пояснює, що нічого незвичного не сталося, російські солдати поводяться точно так само як і будь-які інші - американські, українські, німецькі, польські... 

Это была преамбула. Если бы посмотрели, то знали бы, что суть этого монолога Невзорова - солдаты росии, не стали такими сейчас в Буче. Они были такими всегда, в качестве доказательства он цитирует мемуары одного из участников ВОВ, где тот с особым, не знаю как подобрать слово, описывает в красках и деталях массовые , групповые изнасилования шеренгами , от солдата до командира, немецких девочек и женщин, мародерство, убийства гражданских с особой жестокостью. Эти мемуары не были запрещены, они в открытом доступе и по сей день.  

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dr.Yura сказав:

мабуть ефект від іскри над горловиною каністри був би кращий 

Звісно, бо з горловини виходять концентровані пари бензину, а з картонки їх банально здувало вітром. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Сарочка сказав:

Это была преамбула

Але чомусь там забули дописати що це стосується російських солдат. Черговий небутерброд. 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaksymS сказал:

Але чомусь там забули дописати що це стосується російських солдат. Черговий небутерброд. 

Я так и написала. Разуйте глаза и хватит перекручивать. Задолбали уже. 

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, MaksymS сказал:

Читаю. Відео не дивлюся - ми на форумі, а не в ютубі. Ще раз - якщо зміст відео не можна викласти трьома реченнями (той хто викладає, мабуть, дивився ж?) - значить відео ні про що й спрямовано лише на психологічні прийомчики, придихання, інтонацію та інше, щоб ввести слухача в оману. Бо коли починаєш викладати в трьох реченнях те що побачив починаєш розуміти, що писати немає про що, але як очима гіпнотизував! 

То есть, можно без видео просто писать так :

1. Чувак смотрит в экран.

2. Чувак говорит "Выстрел"

3. Крики кругом "Попал"!

Мало времени? Не тратьте на ответы. Попробуйте не реагировать. Потому как последнее время ваша реакция веселит. Хотя это тоже нужно.  

 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Сарочка сказав:

Я так и написала.

Я ж не до вас в претензіях. Ви написали. А Невзоров - забув. Я ж це прочитав в описі до його відео. 

А вам дякую що ви подивилися відео і змогли коротко передати його зміст. Невже так складно робити це іншим? 

 

️Оператор газотранспортної системи України (ОГТСУ) зафіксував грубі втручання представників рф та підконтрольних їм незаконних збройних формувань т. зв. ЛНР у роботу компресорної станції «Новопсков» у Луганській області.

Через цю станцію проходить майже третина транзиту до Європи з газовимірювальної станції «Сохранівка». Також через «Новопсков» транспортується газ споживачам Донецької і Луганської областей. Дії окупантів можуть призвести до неможливості виконання транспортування газу через цю компресорну станцію.

Оператор закликає (https://tsoua.com/news/diyi-rosijskyh-okupantiv-stavlyat-pid-zagrozu-tranzyt-gazu-cherez-gvs-sohranivka/) агресора утриматись від подальшого тиску на працівників та втручання в роботу «Новопсков». Адже, у разі втрати операційного контролю, ОГТСУ буде змушений зупинити роботу цього об’єкту!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Propeller сказав:

Мало времени?

Ми на форумі. Він передбачає письмовий формат обміну повідомленнями та фото. Відео - це не сюди. Якщо викладаєте відео - поясніть про що там. Інакше я читаю назву відео або опис до нього й все - все що написали те й коментую. 

3 хвилини тому, Propeller сказав:

1. Чувак смотрит в экран.

2. Чувак говорит "Выстрел"

3. Крики кругом "Попал"!

Так. І буде зрозуміло що на відео показують як Стугна знищує броню ворога. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось вам ціна Люськи, яку хаваєте кожен день в макродозах, а по сумісництва супер-мега підполковнику "розвідки":

Арестович заявив, що Бурба в Дубаї. Той показав, як захищає Україну

www.pravda.com.ua/news/2022/04/8/7338126/

Ексначальник Головного управління розвідки Василь Бурба відповів на звинувачення радника ОП Олексія Арестовича про те, що його немає в Україні.

Джерело: Бурба в коментарі "Українській правді", Арестович в програмі "Антиподи"

Деталі: Арестович заявив, що Бурба в Дубаї, нібито у нього там штаб-квартира.

Пряма мова Бурби: "З 24 лютого захищаю свою Батьківщину зі зброєю в руках.

Зараз у складі окремого зведеного загону виконуючи завдання за призначенням. І ніколи би я не писав про це публічно, якби мене не змусили обставини та брехня "різних радників".

На жаль, маємо втрати у підрозділі (два 200 та чотири 300)".

 

Для тих хто дальше буде вірити, що Люська несе св"яту правду, а не перевіряє, там по посиланню є фото Бурби, але немає Аристовича, в реальному окопі.-)

Змінено користувачем Нестроитель
  • Лайк 10
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaksymS сказал:

Ми на форумі. Він передбачає письмовий формат обміну повідомленнями та фото. Відео - це не сюди. Якщо викладаєте відео - поясніть про що там. Інакше я читаю назву відео або опис до нього й все - все що написали те й коментую. 

Так. І буде зрозуміло що на відео показують як Стугна знищує броню ворога. 

Это новое правило форума или "для вашего удобства"? Спасибо!

Я писал не про стугну. Это наблюдение за игроком в комп. игры.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ігор Фріс (нар.деп Слуга Народу) FB

16 мин.  · 

Закон про безкоштовне ввезення авто набув чинності

Это как?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Propeller сказал:

Ігор Фріс (нар.деп Слуга Народу) FB

16 мин.  · 

Закон про безкоштовне ввезення авто набув чинності

Это как?

Я так понял освободили ввоз от налогов и сборов. Закон не читал по ТВ сказали

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Нестроитель сказал:

Ось вам ціна Люськи, яку хаваєте кожен день в макродозах, а по сумісництва супер-мега підполковнику "розвідки":

Арестович заявив, що Бурба в Дубаї. Той показав, як захищає Україну

www.pravda.com.ua/news/2022/04/8/7338126/

Ексначальник Головного управління розвідки Василь Бурба відповів на звинувачення радника ОП Олексія Арестовича про те, що його немає в Україні.

Джерело: Бурба в коментарі "Українській правді", Арестович в програмі "Антиподи"

Деталі: Арестович заявив, що Бурба в Дубаї, нібито у нього там штаб-квартира.

Пряма мова Бурби: "З 24 лютого захищаю свою Батьківщину зі зброєю в руках.

Зараз у складі окремого зведеного загону виконуючи завдання за призначенням. І ніколи би я не писав про це публічно, якби мене не змусили обставини та брехня "різних радників".

На жаль, маємо втрати у підрозділі (два 200 та чотири 300)".

 

Для тих хто дальше буде вірити, що Люська несе св"яту правду, а не перевіряє, там по посиланню є фото Бурби, але немає Аристовича, в реальному окопі.-)

9baccc5-277884718-4981360731939663-50924

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...