Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Прикольно, а чим воно відрізняється від "устойчивости"?

Ватерлінія враховується :)

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже можна точно сказати, що ракетний крейсер, який повинен знищувати новітні кораблі США ,здійснювати протиповітряну оборону як себе так і інших кораблів флоту Росії , здійснювати вогневу підтримку десанту та нести ядерну зброю було потоплено кількома ракетами країни,якої "не існує в уяві кацапів".

Безпрецендентність, трагічність і комічність цієї ситуації не може не викликати подив. Мені навіть важку уявити моральну катастрофу в головах орків...

 

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 12
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Исходя из последних данных можно сказать -  Браво нашим ракетчикам (или курящим матросам). Время  было выбрано идеально

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Прикольно, а чим воно відрізняється від "устойчивости"?

Устойчивость - сохранение положения при воздействии.

Остойчивость - способность вернуться в необходимое положение при снятии воздействия.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Исходя из последних данных можно сказать -  Браво нашим ракетчикам (или курящим матросам). Время  было выбрано идеально

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

"Товаришу, генерал-полковнику, випробовування ракетного комплексу "Нептун" в бойових умовах завершено. Ціль вражено"

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Сергей_84 сказал:

Мені навіть важку уявити моральну катастрофу в головах орків...

 

Немає там ніякої катастрофи.Так само як немає її в головах їх матерів.Зпланированные,неизбежные потери ради высшей цели. В це важко повірити вам,українцям, але це так.0,1% відносно адекватних- слідові включення-хімічний термін , коли такий % домішків НІЯК не впливає на властивості ВСІЄЇ речовини.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Сергей_84 сказал:

Вже можна точно сказати, що ракетний крейсер, який повинен знищувати новітні кораблі США ,здійснювати протиповітряну оборону як себе так і інших кораблів флоту Росії , здійснювати вогневу підтримку десанту та нести ядерну зброю було потоплено кількома ракетами країни,якої "не існує в уяві кацапів".

Безпрецендентність, трагічність і комічність цієї ситуації не може не викликати подив. Мені навіть важку уявити моральну катастрофу в головах орків...

 

Я вас умоляю, яка там, ще й моральна, катастрофа...це ж орки, їм похуюмороз...бабинарожают і всьо такоє...

Змінено користувачем igg
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

они действительно йобнутые..ещё шесть веков назад они друг друга херачили шоб объединиться

IMG_20220414_215440_784.jpg

Не друг друга. Новгород був із виборним правителем, із торгівельними зв'язками по Європі, без рабства. Мацква була тупо одним з райцентрів Орди, правитель мацкви був головним по збору бабла.  Орді мацквичі на***іли, шо Новгород відмовився платити. Не пам'ятаю цифер, але порядок тодішнього оподаткування був десь такий : мацква збирала 10 грн, з яких три віддавала орді. На ті три відсотки і жила 

Для того, щоб виправдати агресію, мацква навіть впрягла церкву, і тодішій поцрєарх мацковський оголосив Новгородців єрєтікамі та бєзбожнікамі.  І стало типу мацква з ордою не своїх мочать, а " барьба із нацизмом, тьфу, з єрєсью".

History repeating.

Змінено користувачем Понаехавший
  • Лайк 7
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, MaxS сказав:

Жаль сажеход Кузнецов недожил

До чого не дожив? Він просто в постійному ремонті, його ж ще наче не потопили - це він док потопив, а не його. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Олександр Турчинов 

11 год  · 

Українська крилата ракета Р-360 “Нептун” знищила прямим попаданням флагман чорноморського російського флоту – крейсер “Москва”.

Це не перше ефективне застосування “Нептуна”. Два тижні тому наша крилата ракета нанесла удар по ще одному ключовому кораблю – “Адміралу Ессену”. Протиракетні засоби “Ессена” запеленгували загрозу тільки при підльоті, відкривши загороджувальний вогонь, але навіть з пошкодженнями, наша ракета нанесла кораблю значних втрат, вивівши його з бойової операції. Для прориву протиракетного захисту по “Москві” був зроблений пуск одразу двух ракет – результат відомий всьому світу.

Проект розробки та виготовлення “Нептуна” був реалізований КБ “Луч” в нереально короткий термін за мінімального фінансування в умовах військового протистояння з росією. Вже у 2018 році були проведені вдалі випробування та знищені морські цілі. Планувалося виготовлення не тільки наземного мобільного комплексу, але і комплексів крилатих ракет морського та повітряного базування. На жаль, останні проекти були призупинені після 2019 року. Сподіваюся, вони всі будуть відновлені і наші крилаті ракети знайдуть свої цілі і в московському кремлі.

Так звані “експерти”, які не вірять у силу української зброї, почали розповідати про удар по крейсеру американською протикорабельною ракетою “Гарпун”. Це не відповідає дійсності. Такі “експертні” побрехеньки тиражуються тими, хто намагається знову згорнути фінансування вітчизняних ракетних програм.

Хочу підтримати і подякувати нашим військовим, які мужньо і професійно знищують ворога, а також нашим вченим і виробничникам з КБ “Луч” і інших підприємств ОПК на чолі з Героєм України Олегом Коростельовим за їх унікальний внесок в оборону нашої держави!

Змінено користувачем Нестроитель
  • Лайк 8
  • Дякую 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, igg сказал:

Я вас умоляю, яка там, ще й моральна, катастрофа...це ж орки, їм похуюмороз...бабинарожают і всьо такоє...

е ні....це удар по імперській величі, це не якісь 20 тисяч трупів,на яких справжньому імперцю насрати, це цілий флагман ВМФ...

Сидить такий собі кацапчик в ах....і читає характеристики:

Цитата

Противовоздушную оборону крейсера обеспечивает зенитный ракетный комплекс С-300Ф "Форт", который вооружён 64 ракетами, заряженными в 8 барабанов. Комплекс имеет дальность поражения целей до 75 километров. Он эффективно защищает крейсер от любых самолётов даже перспективных, вертолётов, крылатых ракет, управляемых авиабомб и беспилотников. Способен поражать различные цели на высотах: от меньших, чем возможная высота полёта, до превышающих потолок высоты.

 

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, badgy сказав:

Крейсер «Москва» затонул
Крейсер «Москва», на котором ранее произошел пожар и сдетонировали боеприпасы, затонул, сообщило Минобороны России.

По данным ведомства, буксировка корабля шла в условиях штормового волнения, он потерял остойчивость и затонул.

Подробнее на РБК:
www.rbc.ru/politics/14/04/2022/62587c3f9a7947dd94352159?from=from_main_1

все, тепер можна спатки:)

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vovova сказал:

Думаю, надо бы марок про русский корабель закупить. Вскоре подпрыгнут в цене.

Думаю Укрпочте пора выпускать коллекцию

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, vovova сказал:

Думаю, надо бы марок про русский корабель закупить.

Їх вже, напевно, -  не купиш - розібрали...

Завтра на пошту заїду - запитаю...

 

Змінено користувачем Privet
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

И ждем от укрпочты новую марку (с новым кораблем), эта уже не актуальна.

Із кремльом треба.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Понаехавший сказал:

Із кремльом треба.

На, жаль цього не буде.Принаймні найближчими десятиліттями.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vovova сказал:

Думаю, надо бы марок про русский корабель закупить. Вскоре подпрыгнут в цене.

"Умело брошенный окурок может послужить причиной пожара"(с)

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Нестроитель сказал:

Олександр Турчинов 

 На жаль, останні проекти були призупинені після 2019 року. Сподіваюся, вони всі будуть відновлені і наші крилаті ракети знайдуть свої цілі і в московському кремлі.

Так звані “експерти”, 

️Глава РНБО Олексій Данилов: "Без волі президента Зелеського у нас не було б зброї, яка може передати «гаряче» вітання рашистам, і не лише «російському військовому кораблю». Дехто вдає, що після 2019 року «все пропало», і це – абсолютна брехня . Наша ракетна програма не зупинялася ні на один день.

  • Лайк 4
  • Хаха 4
  • Конфуз 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здається, у 2014, або 2015 - я подав петицію до Президента з пропозицією

 

на законодавчому рівні заздалегідь прийняти рішення відсвяткувати з розмахом в Україні  - день смерті пютлера. 

 

Але петиція була видалена.

Зараз вона як на мене була би доречною...

 

 

 

 

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бирюков

Завтра буду люто драть наше подразделение. 

Оказывается в четырёх кварталах от ППД (пункт постоянной дислокации) нашего батальона целые сутки шли бои, а мы про это ничего не знали и бдительность не усиливали.

Олександр Погребиський, готовься, будем разбираться! Целые сутки! Атаки! Спецслужбы! 

Буду драть, да.Screenshot_20220415-001644.thumb.png.ae2eb6fa7f53359bbaffd81e1814f602.png

 

 

А ещё на Белорусь готовилось нападение ....

4 минуты назад, XL.pro сказал:

️Глава РНБО Олексій Данилов: "Без волі президента Зелеського у нас не було б зброї, яка може передати «гаряче» вітання рашистам, і не лише «російському військовому кораблю». Дехто вдає, що після 2019 року «все пропало», і це – абсолютна брехня . Наша ракетна програма не зупинялася ні на один день.

Ракетная программа не останавливалась - просто перестали стрелять , ой закупать ракеты. 

Змінено користувачем Игорь UA
  • Лайк 3
  • Хаха 5
  • Сумно 1
  • Дізлайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...