Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, МаТраС сказал:

але якось не сидиться вдома, да і зброя б кожному не помішала б

можна і сидячі вдома бути корисним. в мене наприклад купа запитів на допомогу тим хто в дорозі - починаючи з навігації бо проблеми зі зв'язком та неможливістю за кермом роздивлятись, закінчуючи пошуком потрібної інформації в інтернеті поки він є. навіть немає часу теорію по певним питанням підтягнути...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, МаТраС сказал:

а ви впевненені, що їх видають навіть тим,хто срочку служив?
я був в військоматі, там сказали що набирають дільки учасників БД. послали в другий пункт, прийшов ,там якийсь батальйон охорони. зброї немає і не по адресі послали. поїхали з батьком в сусідньє місто. там бажаючих не мало було. Спитали коли служив, з чого стріляв і коли. Про кулемет спросили.
років 18 пройшло,але стріляв добре з акм. показав квиток. сказали,що я поки не потрібен їм.

я так розумію,що зброї майже немає і видають її більш досвідченним . бажаючих достатньо...

ну видимо смотря где

слышал что оружие выдоится грубо говоря всем подряд

в одной сильраде под киевом  выдавали сколько надо оружия 

в т.ч. гранатомёты

местным самооборонам

по паспортам

причем направления как раз самое безопасное имхо 

они с ним стоят на блокпостах самими и организованным 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

в мене наприклад купа запитів на допомогу тим хто в дорозі

От кого? Так диверсанты выясняют свободные проходы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

інтернеті поки він є.

інтернет ,то другорядне. щоб зв язок був телефонний. його ж я так розумію не важко грохнути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, М.И. сказав:

ну видимо смотря где

слышал что оружие выдоится грубо говоря всем подряд

в одной сильраде под киевом  выдавали сколько надо оружия 

в т.ч. гранатомёты

местным самооборонам

по паспортам

причем направления как раз самое безопасное имхо 

они с ним стоят на блокпостах самими и организованным 

в місті Українка економлять значить)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, normal сказал:

От кого? Так диверсанты выясняют свободные проходы

від людей, які вивозять дітей та жінок на західні кордони. нажаль, з діверсантами не спілкуюсь, а то вже запросив би на пару палок в дупу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, МаТраС сказал:

інтернет ,то другорядне. щоб зв язок був телефонний. його ж я так розумію не важко грохнути?

на жаль, телефонний зв'язок в дорозі аж ніяк не допомогає знайти інформацію на сайтах чи перекинути файли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, М.И. сказав:

местным самооборонам

по паспортам

в нас посерйозніше. я був в черзі чув не дуже гарно,але наче на тер оборону там контракт навіть підписується

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, DimaF сказав:

У нас нихуя автоматов нет, и не будет.....

може якась країна подарує хоч тисяч 200

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, МаТраС сказал:

може якась країна подарує хоч тисяч 200

Може, колись...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, muvic сказал:

Я не вживаю алкоголь. І бояришник теж, на відміну від свинособак. Вологі мрії не у мене. Тут дехто інший прям "тече" від згадки про кацапських братушек, розміщуючи посилання на ватних підарасів без закликів подавати скарги на канал і на відео 

Причем делает это не первый день. Я понимаю что расстрелять в виртуале нельзя, но почему этого пИдора до сих пор не забанят?...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, DimaF сказав:

Може, колись...

Бельгія поставить Україні 3800 тонн палива та 2 тис. кулеметів ua.interfax.com.ua/news/general/802766.html

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Резервы походу уже вовсю вводятся. Обратил внимание, что экипировка пленных стала заметно лучше - и выглядит красиво, и броники с наколенниками и приличными касками с креплением под ночное видение присутствуют. Первые пленные были реально оборванцами...

В сети полно роликов как освАбадители грабят банкоматы, отделения банков и даже супермаркеты, не парясь насчёт камер вокруг...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, 7351 сказав:

Бельгія поставить Україні 3800 тонн палива та 2 тис. кулеметів ua.interfax.com.ua/news/general/802766.html

сказали нам вчить не будуть немає коли. якби стріляв,то взяли б. а з автомата багато хто може стріляти. хай не так професійно,як УБД і др військові

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, alyak сказал:

на росии выходной , думаю все закрыто , они завтра забег оленей делать будут , сначала в обменник , потом в магазины с техникой ... 

уже было, в пятницу, в белгородском Эльдорадо вынесли все, вплоть до фенов и электрошашлычниц. нахера им шашлычницы, если мяса не будет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlegArh сказал:

уже было, в пятницу, в белгородском Эльдорадо вынесли все, вплоть до фенов и электрошашлычниц. нахера им шашлычницы, если мяса не будет

Мясо будет

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, МаТраС сказал:

надіюсь, якщо хто і дасть, то  цукру не пожаліють заздалегідь розвести, щоб не помітили

уже вчера выяснили - сахар не работает , это заблуждение , его нужно только в бак заправлять . у населения отобрали топливо все что было . но там мизер , только отопить кунги ... 

у меня конечно вопросы к командующим рф , вы что топливо стырили "до" "операции" ? а не во время списали бы больше . даже камикадзе заправляли в один конец . а тут получается все на пол пути закончилось . 

Змінено користувачем alyak
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Танк жрет от 2.5 л/км на хорошей дороге до 4.5 на хреновой (пахота, пересеченная местность)

Бак у него больше куба (1000 л)

У меня в бак входит максимум 35. От считайте что там можно по селу собрать

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, alyak сказал:

люди сообщают ( можно доверять ) - в нижних серогозах стоит огромное пополнение - сотни единиц бронетехники , ходят у народа стреляют дизель ... 

т.е. их отправили на войну не заправив ... то что я говорил - логистика . 

это еще пол пути до запорожья или мариуполя . 

Ещё за пару недель до войны читал какого-то запоребрикового эксперта, который говорил, что основная проблема будет именно со снабжением. По памяти - при удалении фронта на 50км авто обеспечения успевают сделать две ходки за день, 100км одну. Без этого темп наступления сразу снижается вплоть до нуля. Поэтому он не верил в реальность полномасштабного наступления. В смысле не верил что оно осуществимо.

Не знаю - то что наши начали жечь именно колонны обеспечения стратегия командования или смекалка среднего звена на местах, но работает походу.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Ещё за пару недель до войны читал какого-то запоребрикового эксперта, который говорил, что основная проблема будет именно со снабжением. По памяти - при удалении фронта на 50км авто обеспечения успевают сделать две ходки за день, 100км одну. Без этого темп наступления сразу снижается вплоть до нуля. Поэтому он не верил в реальность полномасштабного наступления. В смысле не верил что оно осуществимо.

Не знаю - то что наши начали жечь именно колонны обеспечения стратегия командования или смекалка среднего звена на местах, но работает походу.

Как я понял к концу второго дня то что мы наблюдаем продуманная стратегия с нашей стороны (умные люди объяснили)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

суки, обнадіяли , і передумали...

 

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Vikctor сказал:

Ещё за пару недель до войны читал какого-то запоребрикового эксперта, который говорил, что основная проблема будет именно со снабжением. По памяти - при удалении фронта на 50км авто обеспечения успевают сделать две ходки за день, 100км одну. Без этого темп наступления сразу снижается вплоть до нуля. Поэтому он не верил в реальность полномасштабного наступления. В смысле не верил что оно осуществимо.

Не знаю - то что наши начали жечь именно колонны обеспечения стратегия командования или смекалка среднего звена на местах, но работает походу.

Там наче в генштаб запросили генерала Муженка. А він як ніхто знає свої помилки під час АТО при наших атаках. Думаю тепер на власних помилках пояснює як можна використати помилки тих самих совкових генералів з Росії.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну
  • FLASH зробив темі важливою
  • FLASH відкріпив та зробив звичайною темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...