Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

45 минут назад, irina1969 сказал:

Це Ви ще на гіркіна не підписані😅

Інколи заходжу в його телеграм. Зрадофіл ще той) Може теж трон зайняти бажає?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, bigsphinx2010 сказав:

Інколи заходжу в його телеграм. Зрадофіл ще той) Може теж трон зайняти бажає?)

Трон він може зайняти а-ля толчок)) АЛЕ наприклад " Битва за Рубежное" я прям вголос читала 🤣така душевна історія

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, bigsphinx2010 сказал:

Інколи заходжу в його телеграм. Зрадофіл ще той) Може теж трон зайняти бажає?)

Чому зрадофіл? Як на мою думку, то він більш реально оцінює обстановку, ніж бункерний. Мені сподобався коментар під його відео - "Гіркін заспокоює краще, ніж Арестович".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, irina1969 сказал:

Трон він може зайняти а-ля толчок)) АЛЕ наприклад " Битва за Рубежное" я прям вголос читала 🤣така душевна історія

А посилання можете дати?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, sergio сказав:

Да оно с одной стороны так, только, что с ними делать когда Крым взад отберем?!

В смысле? То же, что Бенеш с судетсктми немцами...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, shneider_vova сказав:

Давайте решать проблемы по мере их поступления. Про "наступление закончится через 2 недели" я слышу с 1 марта каждые три дня. Думаю, когда мы будем подходить к Крыму, это все кодло сдрыстнет по мосту. Потом его и подорвем

Я против, кодло прогонять через Мариуполь, шоб не было вопросов почему...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

А посилання можете дати?

Просто підпишиться на нього в телеге, я вже зараз не знайду саме цю розповідь, але це було 25-26 квітня

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, ЧортПобьєрі сказав:

путін готує важливу заяву на 9 травня, і вона не про "перемоги" в Україні – The Daily Mail

17.04.2022 в 13:04, vadimv сказав:

Вариант 4.

Террораша применяет ЯО, после чего москву/расчленинград стирают с лица земли, а саму террорашу расчленяют на 10-15 частей. В районе 9 мая.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vinsol2009 сказал:

В смысле? То же, что Бенеш с судетсктми немцами...

Або поляки з німцями Гданську ( Данцігу ) , Щецина ( Штетина )  та Вроцлава ( Бреслау ).

Як кацапи з українцями Малинового , Жовтого , Сірого, Зеленого клинів - кацапи знищили та асимілювали десятки мільйонів українців .

 

російським контрактникам була обіцяна операція за «кримським сценарієм». Тобто, відсутність спротиву з боку України, виділення житла на зайнятих територіях та спокійне проходження служби.

 

виділення житла на зайнятих територіях -  зрозуміло , чому і для кого  вони "зачищають" українську землю від українців ?

Те ж саме відбувалося у 20-ті , 30-ті , 40-ві , 50-ті роки минулого сторічча .

Як українці не зникли , як ті ж білоруси - не зрозуміло .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Екс-гравець та тренер «Динамо» Київ Олександр Хацкевич розповів, що його батьки, які живуть у Білорусі, не вірять синові про те, що армія росії намагається знищити Україну.

«Не хочу, щоб хтось зіштовхнувся з ситуацією, коли батьки не вірять дітям. Я надсилав батькам фотографії з Бучі та Гостомеля, але вони попросили припинити, у них інша інформація про цю ситуацію. І зараз ми, коли спілкуємось, теми війни не торкаємося».

«Кажу їм, що поїхав з Києва, а вони мені: «ну звичайно, вас же бандерівці та неонацисти бомблять».

«Ми вже не говоримо про це. Мене хвилює їхнє здоров'я, а їх – онуки та правнук. Вони хочуть, щоб я повернувся до Білорусі, але я сказав, що паспорт Білорусі не поміняю, але буду жити в Україні», - сказав Хацкевич.

orig_581580.jpg

  • Лайк 2
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, sergio сказав:

Недавно почали блокувати, причому все підряд зони ru. Не міг навіть зайти на довідник допусків та посадок, та довідник по підшипник ах. Довелось через vpn. 😾

То я так намагався натякнути що війна почалась не 24 а ще в 2014р.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, vadimv сказав:

 

Я таких варіантів можу понапридумувати 44.Якийсь та спрацює, а потім бігати роками і всім показувати- я ж казав🙂.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Поки не зрозуміло.Продолжаю наблюдение.

На помийках всю ніч стояв виск: «хідє наша ПВО?!» 

Нехай свині вчаться жити під обстрілами.

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

То я так намагався натякнути що війна почалась не 24 а ще в 2014р.

Повномасштабна почалася в 2022-ому. А так війна ще раніше почалася, вже більше 300 років йде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, bigsphinx2010 сказал:

Зайшов на Севастопольській форум в тему про війну, аж на душі легше стало.

Аж интересно стало, шо там за форум такой

90BA26BF-4EF3-4784-9A7D-35C8DD7F815E.thumb.jpeg.a6ff40e99237ddeed70d24355d403bf5.jpeg

шапка впечатлила! )

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Музей сказал:

Пораненим не допомагають. Кожен лише за себе. Що це за люди такі?

умри ты сегодня , а я завтра (с)

 

"Умри ты сегодня, а я завтра", как и "Не верь, не бойся, не проси" пришли к нам из лагерного фольклора. Из настоящего ГУЛАГа. Из таких мест, где жизнь человеческая ни стоила ничего и могла оборвался в любую минуту. Где инстинкт самосохранения был не фигурой речи, а был доминантой в выборе поступков и принятии решений. Где очень часто, что бы сохранить СВОЮ ЖИЗНЬ нужно было "подставить" под удар другого человека. Принести его жизнь в жертву заместо своей, обменять свою жизнь на чужую. Это очень жестокая и не гуманная установка. Она аморальна и бесчеловечна! Но именно так ВЫЖИВАЛИ в лагерях. Именно такое поведение диктовал инстинкт самосохранения.

Самый яркий пример применения на практике установки "Умри ты сегодня, а я завтра", это когда из таёжного лагеря бегут три человека - два матёрых уголовника и с ними слишком доверчивый товарищ по несчастью. По тайге до ближайшей железной дороги идти целый месяц и уголовникам надо что-то есть в пути. И третий их "товарищ" это просто ЕДА, который они будут питаться этот месяц. Его взяли с собой как "сухой паёк", а он, наивный, думал что вырвался на свободу...

Змінено користувачем Бездомный
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Повномасштабна почалася в 2022-ому.

Мілітаристи на болотах вважають, що вона недостатньо повномасштабна.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, vadimv сказав:

Мілітаристи на болотах вважають, що вона недостатньо повномасштабна.

Настільки , наскільки вони можуть собі дозволити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Музей сказал:

Навіть мені їх шкода. А русскім мамкам не шкода.

івани воювали.

 

не шкода - передивився декілька разів з задоволенням

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, MaksymS сказал:

forum.sevastopol.info/viewtopic.php?f=1&t=1489569&sid=81e5003151ebfc0bb58127a9e6ae581d&start=3700 - якось так. Але кілька днів лише через ТОР, напряму перестало відкриватися. 

Суперкот

 

старий знайомий ще з 2008 го року:unknown:

 

я навіть розглядав можливість пербратися  до Севаса - ближче до моря , але , поспілкувався з тими суперкотами , прозрів  та роздумав .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юрій Бутусов

 

На війні вже не залишилось нічого дешевого, крім підготовки. Бо її купити не можна.

Дороге озброєння, дороге спорядження, дорогий транспорт, дорогий звязок. Навіть смерть стала дорога, виплата компенсацій загиблим військовослужбовцям - 15 мійльонів гривень. Одноразова допомога усім пораненим - 100 тисяч.

Єдине, що не купиш на війні - це час для підготовки та її якість. Підготовка, яка б дала людині зрозуміти ким є на війні він сам, ким є його товариші та командири, та в якому порядку вони роблять військову роботу разом. Підготовка, яка б показала, що на війні є страх, багато страху, і подолати паніку та страх можливо тільки якщо ти разом з людьми, які мають стати з тобою одним цілим.

Загибель людини коштує державі набагато дорожче курсу молодого бійця та маневрів на злагодженість. Економити на підготовці - це найбільша та найбезглуздіша розкіш на війні, яку нічим не виправиш, бо непідготовлені люди у бою це не ресурс, а баласт, який заважає. А навчання в бою на фронті віднімає набагато більше часу ніж в тилу.

Найбільша помилка для людини на війні - не готувати себе до бою та до страху, і думати, що хтось інший подбає про особисту безпеку та гарантує від ризику. Час для навчання на війні - це будь-який час, який ти можеш знайти для себе, навчання - це твоє життя.

Найбільша помилка для керівника на війні - віддавати наказ, виконувати який людина не здатна.

Усі ці помилки війна виправляє з часом. Але бере свою ціну. І хтось сплачує найбільшу ціну, яка вище будь-яких компенсацій.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27.04.2022 в 11:53, vadimv сказав:

АвтоТАЗ уже выпускает ведра без ABS и ESP, и собирается выпускать их с 8-клапанными дрыгателями, бо на 16-клапанные импортных комплектующих нет.

Еще парочка хороших новостей из тьмутаракани:

«Завод сейчас стоит, комплектующих нет. Потом на «АвтоВАЗе» будут производить те модели, на которые хватит деталей. Это Granta и Vesta в базовых комплектациях. С «автоматами» вообще беда, их не будет, там японские Jatco стоят»

АвтоВАЗ подвергся полной «русификации». Renault продает свою долю АвтоВАЗа российской компании: китайцы и другие — мимо

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...