Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

4 хвилини тому, irina1969 сказав:

може пташки рознесли ?

Таке враження, що їй ніхто не потрібен, вона своїми "ногами" сунеться, куди не просять. Я, звісно, полюбляю агресивні рослини, що швидко заповнюють потрібні місця, але ж не так, щоб совала носа всюди.

6 хвилин тому, irina1969 сказав:

і діставай дзвоники

А що за дзвоники? Може вони не псують загальне враження та не турбують лілейники?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у Іри є і шавлія і бджоли- тесляри, на основний будинок вони не покушаються, а будинок-садівника ( сарай) який ми склали з того що від будинку залишилось, гризуть по тихеньку, але  то маленька дірочка і потім дуже прикольно за ними спостерігати,вони завжди парою, і потім хлопчик годує свою даму, ці бджоли зовсім без агресії, як метелики )) тільки гучніше...я взагалі намагаюсь не заважати жити всьому живому поряд зі мною, ось зараз вигодовую йожика з питетки, бо мамаша його кинула

моя любов до всього живого не стосується, хрущів, тлі, комарів та мошок 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, allanek сказав:

 

А що за дзвоники? Може вони не псують загальне враження та не турбують лілейники?

персиколистні, але ще не видно білі чи голубі...в тому то і річ, що лілейникам вони не зашкодять, але вони мені там не потрібні 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, irina1969 сказав:

бо мамаша його кинула

Це що за хвойда така, що дитинку кинула? В нас завжди живе їжачкова родина. Якщо зверху тихенько постукати по гнізду, то малеча, наче паровозики пихтять "пих-пих"- лякають:classic_biggrin:

3 хвилини тому, irina1969 сказав:

я взагалі намагаюсь не заважати жити всьому живому поряд зі мною,

Теж саме. Ми в сосни, навіть, цвяха не забиваємо.

 

4 хвилини тому, irina1969 сказав:

не стосується, хрущів, тлі, комарів та мошок

і кротів ☠️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, irina1969 сказав:

але вони мені там не потрібні 

Може повисмикувати простіше, ніж викопувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, allanek сказав:

Це що за хвойда така, що дитинку кинула? В нас завжди живе їжачкова родина. Якщо зверху тихенько постукати по гнізду, то малеча, наче паровозики пихтять "пих-пих"- лякають:classic_biggrin:

Теж саме. Ми в сосни, навіть, цвяха не забиваємо.

 

 

да лярва якась, а не мамаша...думала десь кубло поряд ні нема, і інших малих нема...мені потім сказали люди, хто йожиків спасає що це досить поширене явище ще б  доба і малого б не стало (( пішла годувати, воно ще сліпе а вже пихкає ))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, allanek сказав:

Може повисмикувати простіше, ніж викопувати?

не, я пересаджу ))вони гарні і є у мене місце під них в біло-рожевому квітнику...вони доречі також сіються

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Mixaлич сказал:

Доброго дня! Хто може підказать що за болячка трапилась з персиком, в Гуглі окрім курчавісті нічого не знайшов, але на курчавість це не схоже. Трапилось це примірно за 5 - 7 днів, поки нас не було вдома.

0-02-05-68f063131918ae379da0035d22e852afb8ee4f267b0c3a33358a7def5fc8d541_a23c8b6fde3d3088.jpg

0-02-05-08ae300a02c4f44893d056dfcf5ca1ea1711671f454e536c6524284b32f4e566_b111bdd057a4a8fe.jpg

Міхалич, почитайте за таку хворобу як клястероспороз. Це точно не курчавість. Трохи згодом на листях почнуть з'являтися дірки на місці червоних точок, наче їх хтось виїв, але це не шкідник, а винна саме ця хвороба. Але у вас досить запущена форма. Воно у вас є давно, просто ви не звертали уваги. Проявляється спочатку як ледь помітне посвітління зелені на листях, тоді переходить в червоне, тоді в дірки і листя просто падають.

Методи боротьби такі самі як і з кучерявістю. Зараз терміново Хорус + Скор. Через тиждень повторити. Цю хворобу легше попередити ніж вилікувати

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, irina1969 сказал:

моя любов до всього живого не стосується, хрущів, тлі, комарів та мошок 

а ще слимаків. А як побачіла що равлик хрумає верхівку пагона спаржи (саме смачне), то і вони вже у тому списку!

А ще я з павуками домовляюсь))) Час від чісу кажу їм вголос: "Я вас не бачу - не чіпаю, кого побачіла - звиняйте, я попереджала!" 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, irina1969 сказав:

думала десь кубло поряд ні нема, і інших малих нема... (( пішла годувати, воно ще сліпе а вже пихкає ))

Як ти його знайшла, якщо кубла не бачиш? Вони ж там і не вилазять, поки не підростуть.

15 годин тому, irina1969 сказав:

не, я пересаджу ))

В мене таке саме з лілейником. Лілейник білого кольору. Сам кущ , як я люблю-вузьке листя і дивиться догори, а не розпадається на всі боки фонтаном і маю таке "щастя" - всередині розпустились фіолетові квіти традесканції. Поки не чіпаю, подивлюсь, як лілейник буде реагувати на такого заселенця. Головне, що вибрав білого кольору, а не якогось іншого. Поряд росте Sister Spider, лимонно-жовтого кольору , чому в ньому не поселитись ? Чому вибрав білий?

10 годин тому, voglya сказав:

А ще я з павуками домовляюсь)))

Я до них звикла, бо куди не повернись, всюди павутиння і павуки різного розміру. Це малеча. Завжди купкою тримаються, але трохи розбіглись, поки я їх фотографувала.

1686291682615.JPEG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ал, якщо от прямо і самому кущі то може так цю традесканцію і занесла на ділянку, такий собі - нелегал))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно, що занесла з чимось. Бо вона тут в кожному дворі в кооперативах є. 

На черзі медуниця. ніяк не посаджу її в саду. А тут "зорким оком" побачила, що поряд з дорогою, серед лісових рослин, стирчать два листочки медуниці. Поки слідкую та розмірковую, чи треба їх копнути та додому принести, чи хай собі і далі росте там, де росте. От ростуть же тюльпани поряд , вже така невеличка купка, але в мене нема і думки, що їх треба додому нести, а ці два листочки в цяцечку мені спокою не дають:grin:

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, allanek сказал:

Звісно, що занесла з чимось. Бо вона тут в кожному дворі в кооперативах є. 

На черзі медуниця. ніяк не посаджу її в саду. А тут "зорким оком" побачила, що поряд з дорогою, серед лісових рослин, стирчать два листочки медуниці. Поки слідкую та розмірковую, чи треба їх копнути та додому принести, чи хай собі і далі росте там, де росте. От ростуть же тюльпани поряд , вже така невеличка купка, але в мене нема і думки, що їх треба додому нести, а ці два листочки в цяцечку мені спокою не дають:grin:

Нехай вона росте там, де росте))

Я посадила малесенький кущик серед троянд. Навесні він мило квітнув маленькими квіточками різного кольору, а до середини літа перетворився у монстра, що зайняв пів розарія. Корчувати його ох як не легко. У нього дуже міцне коріння.

Але. Але з першого ж разу не доходить і я посадила від того монстра маленький кущик у дворі серед вічнозелених рослин. Корчувала його потім мало не з фемами. Відтоді вже остаточно нагулялася.

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Я посадила малесенький кущик серед троянд.

Наташа, а точно мова за медуницю йде? Згадую про ту, що росте дикорослою. Завжди розкидана невисокими кущами, поодинці.

10 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Корчувала його потім мало не з фемами.

Багаторічники, вони такі. Колись розповідала, що лісова суниця може забити "ногами" яливці грунтопокривні. Або снить варієгатна, якої в мене багато. За нею треба слідкувати, бо прагне захопити все. Розповзається кореневищем, навіть, під  агротканиною. Але вона прогнозована і її можна тримати, як мені треба. До того ж це грунтопокривна рослина і там. де вона росте, нема бур'яну. Як і флокс шилоподібний. Вже відцвів та радує яскраво-зеленим килимом по квітнику. Ніякої уваги ні до флокса, ні до бур'яну.  Якщо і медуниця себе поводить так, як снить чи флокс шилоподібний, то вона мені потрібна, бо був намір саджати її  в ті частині саду, де залишився ліс без особливих змін.

Навмисно сфотографувала. Це Блю Чип на фемах. Все, що він там має, то щілина між "цеглинами". Йому цього досить, щоб вчепитись коренем в ту вузьку стрічку піску. Як він там росте, то загадка, бо під шаром піску лежить шар щебеню. І якщо його не стригти кожного року, то він міг зайняти набагато більшу площу, що і намагається зробити. Я ще можу зрозуміти багаторічники, але щоб ялівець себе так поводив і, навіть, не скальний?

1686375209665.JPEG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Медунка не сортова а видова - агресор, у неї повзучий корінь і вона як снить повзе куди хо і з маленького огризка через рік буде повноцінний кущ...сортові медунки наростають охайно, як хости просто з віком збільшуються в об"ємах ( майже як деякі  🤪) взагалі то рослина класна, по-перше цвітне весною коли мало ще квітне,по-друге  відцвітає )) дуже охайно і декоративна після того як відцвіла до морозів і її ніхто не жре

Зараз багато сортів з дуже цікавим листом і їм квіти вже і не потрібні і квіти не тільки сині, а і інших приємних кольорів

image.thumb.png.6a8502cafd0c1e290f1048ec2c5b6af2.pngimage.thumb.png.27a36e715f5a5e67f6bb29e4a9e15fb3.pngimage.thumb.png.437a11b2f9f1698f834532b68baed0c1.png image.thumb.png.23f472cd16b55e0477b7b8ff7f3ecfb5.png  

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Троянди...з тих, що залишились в саду...Остіна The Shepherdess. Залишилась тому, що нікому не заважала і я цьому рада. Невеличкий кущ, розлогий, росте під ногами великих рослин. Якщо і бачить пряме сонце то дуже недовго в другій половині дня. Троянда не поширена в наших садах, але для невеликих ділянок, в напівтіні, якщо є бажання мати троянду, то можна розглядати цю троянду. Невибаглива, не хворіє, навіть не скаржиться на те, що я її не годую. Згадую за неї, коли бачу, як квітне.

 Якщо шукаєте компаньйона до блакитної ялинки, то червоний пухироплідник мені дуже подобається в сусідах.

1686658004823 (1).JPEG

1686658059936.JPEG

1686658067155.JPEG

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так добре, коли є затінок і можна посадити англійську троянду, бо це класіка, а вона поза часом

ПС)) у мене також голубі ялинки з пухироплідником, дуже мені подобається і у кого є місце то пихироплідники це "ВЕЩЬ"

image.thumb.png.56fd3ad948faa829f2f3aaa467925090.pngimage.thumb.png.b0ed67887ebbfececa351a40c08bc27d.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це знову я бо забуду...в цьому році я спробувала нове добриво, його отримали всі новопосаджені рослини від троянд, кущів, багаторічників до помідорок та перцю...дуже мені сподобалось, ціна доволи невисока, але корись є...сипала  від півстакана до ст.ложки...на осінь буду замовляти ще для осінніх посадок/пересадок, у них є сайт ( брала тільки те що в мішках)

image.thumb.png.b3c5cddcd647360a04b159bd003f5b97.png

Прихований текст

bioz-volyn.com.ua

 

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, irina1969 сказав:

Так добре, коли є затінок і можна посадити англійську троянду,

Так, згодна, що в нас троянди Остіна добре почуваються в затінку. Багато кого вони розчарували, коли з'ясувалось, що вони пристосовані до вологого і не дуже сонячного клімату. В мене була ще остінка Golden Celebration. Може я вибирала такі сорти, але склалось враження, що ці троянди створені для пейзажного саду. Принаймні, обидві троянди мені важко уявити в окремому  розарію.

13 годин тому, irina1969 сказав:

у кого є місце то пихироплідники це "ВЕЩЬ"

Коли купувала, навіть, гадки не мала, наскільки він є прикрасою саду. Але місця потребує. В мене один Блю Ерроу був дуже пошкоджений уламком чогось, що летіло в наш бік а початку війни. Ялівець прибрали. В голові сидить цвяхом думка про те, щоб на те місце посадити пухироплідник. В мене насівається багато малечі від дорослих кущів. Цікаво, що з листям зеленого кольору набагато більше ніж з червоним. Сіянці з червоним листям то треба пошукати.

Крім блакитних ялин червоне забарвлення пухироплідника дуже пасує трояндам рожевого кольору холодного відтінку.

 

IMG_4680.JPG

IMG_4658.JPG

IMG_6721.JPG

IMG_4580.JPG

IMG_5030.JPG

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене є квітник з соснами і там посаджені троянди в рудих кольорах, так я там також посадила рудого пухироплідник)) вони ще маленьке, але колір на сонці грає, я ще пару сортів шукаю до купи ( закреслено) в колекцію))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, allanek сказав:

Жовтий бачила, червоний маю. А рудий, це як?

Зараз там сонце, але ось так..брала в " Зеленому Едемі" сорт потім в склерозніку подивлюсь

20230615_105422.jpg

 

 

Є ще такий, подарунок без сорту, але він мені наче хворий))

20230615_105954.jpg

Змінено користувачем irina1969
Погане фото
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарненький руденький. зі спостереження в саду склалось враження, що рослини з червоним листям, все ж, таки, роблять картинку візуально важкою, нема легкості , рослини жовтого кольору, навпаки, додають легкості і в саду здаються прикрасами. Те руденьке повинно додати легкості.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, allanek сказав:

Гарненький руденький. зі спостереження в саду склалось враження, що рослини з червоним листям, все ж, таки, роблять картинку візуально важкою, нема легкості , рослини жовтого кольору, навпаки, додають легкості і в саду здаються прикрасами. Те руденьке повинно додати легкості.

Ти знаєшь, все залежить від ділянки а точніше освітлення...у мене на дачі ростуть 2 пухироплідника Рєд Барон та Д!яболо, ростуть не те щоб в затінку, але сонця бачать небагато, вже за 3 метри дуряки, але різниці між ними нема-чорні дири (( 

моя ділянка перед будинком дуже сонячна (( і ще терасована, і коли я посадила перший пухироплідник ( виключно заради цікавої фонтаноподібної форми) я була вкрай здивована, як він виглядав на сонці💟і тут остапа понесло🤣

це я до чого-треба зважати на особливості своєї ділянки і із минуса робити плюс ( намагатись)

що стосується рослин з жовтим коліром лисття,в тенистому ( умовно) монохромному саду це буде ВАУ, в сонячному це буде не комільфо...я для себе знайшла альтернативу   "шартрез" воно і не жовте, але дуже добре грає на сонці

коли прочитала твій пост в руках був телефон, на ходу сфоткала ну і скажи, що то чорні дири🙃

 Руденького звати Amber Jubileeimage.thumb.png.4ae36c82beedef3ec0095c4e7c55b411.pngimage.thumb.png.906624520cc03b544c152a1083d0d7ce.png

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...