Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как и где можно заполучить бесплатный участок в Украине?

Флаг

Рекомендовані повідомлення

В 17.04.2023 в 23:04, МаТраС сказал:

Флаг,до цього забув хто він був. вже не раз піднімав тему типа дом за 10 000 грн і тп..

То был вопрос за дом, а это за участок. Разные подходы и ступени к одной цели. Там вопрос за покупку дома, а тут за приватизацию земли. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, sly сказал:

Вы серьезно это пишете? Я забил номер и дату в гугл и получил фио и адрес участка Вашей родственницы. Это не персональные данные? А что тогда?

И если в Вашей семье есть аналогичный положительный опыт - зачем вам информация? Просто поговорить?

А вы здесь зачем, просто поговорить на процентов 20% от сути, так как на полную считаете слишком большой уступкой, с вашей стороны? Интересный подход 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Флаг сказав:

То был вопрос за дом, а это за участок. Разные подходы и ступени к одной цели. Там вопрос за покупку дома, а тут за приватизацию земли. 

Ну то чого не купив?? Сотні будинків в кінці київської області в чернігівській. Ну хай не за 10, за 25

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, МаТраС сказав:

Ну то чого не купив?? Сотні будинків в кінці київської області в чернігівській. Ну хай не за 10, за 25

Бо то ж треба працювати :) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.03.2023 в 20:45, sv_vs сказав:

ну значить повезло, може сама на сесію/земельну комісію приходила і пояснила що до чого, бо просто заява в сільраду це 99% відмова.

я не був на сесії сільради, але на сесію подав повний комплект документів на ділянку разом із заявою про передачу у власність. просто продавець ділянки займався питанням виготовлення всіх документів і замірів ДО продажу землі мені. 

все пройшло успішно. витяг на руках і зареєстрований у ЦНАПі. сумніваюсь що зараз можливо пройти всі етапи по приватизації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.03.2023 в 20:38, delic сказав:

По Україні повно пропозицій продажу ділянок з цегляним будинком, погребом, літньою кухнею і т.і. за смішні суми в $1000-$3000. Ділянок без забудови пропозиція ще ширша і ціни ще нижчі (проте проблеми з комунікаціями). Але ж обов'язково потрібно знайти безкоштовно, незважаючи на величезні втрати часу і коштовне оформлення. Це якийсь спорт для мазохистів?

В чому сенс?

всі ці ділянки як правило не мають жодних документів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, alabaster сказав:

всі ці ділянки як правило не мають жодних документів. 

Це відверта брехня. Все одно що сказати, що більшість ділянок взагалі не мають документів. Можливо не буде реєстрації в реєстрі права власності, але свідоцтво буде на руках.

І проблема в тому, що цивілізація поступово зникає разом з населенням, тому і ціни такі.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не збираюсь вам будь-що доводити. брехня так брехня. просто я півтора роки назад почав шукати будинок в селі в якості дачі і зіткнувся із цим всім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, alabaster сказал:

я півтора роки назад почав шукати будинок в селі в якості дачі і зіткнувся із цим всім.

А що ви називаєте дачею? 
на якій відстані від міста?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Фрай сказав:

А що ви називаєте дачею? 
на якій відстані від міста?

Якщо ви дочекаєтесь відповідей на ці ваші два, безперечно, глибинні питання, то по результатам, зможете пару дисертацій захистити.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Фрай сказав:

А що ви називаєте дачею? 
на якій відстані від міста?

в моєму особистому випадку під дачу використовується сільська саманна хата і 25 соток землі біля неї. але є газове опалення і криниця. 

знаходиться в 70км по нормальній дорозі від мого обласного центру на заході України. Відстань обумовлена бюджетом на купівлю і розташуванням села на березі водосховища. рибалку полюбляю на на нашому водосховищі каньонного типу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, alabaster сказал:

знаходиться в 70км по нормальній дорозі від мого обласного центру

Вибачте, але особисто я це називаю імєнієм. )

Бо все що далі 50км це саме імєніє купи проблем пов‘язаних з логістикою будматеріалів та вашим особистим переміщенням.

мав дачу за 43 км від будинка і неодноразово відчув на собі.

зараз приблизно стільки ж до роботи і дві доби в місяць тупо списую на дорогу. (

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...