Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Модульный дом

СветланаБабинцы

Рекомендовані повідомлення

44 хвилини тому, allanek сказав:

В Мирошніченка є ще ролик, тож не знаю, чи варто воно того з усіма доробками-переробками

 

Якщо воно вже бувше у вжитку витримує ремонт без заміни комунікацій, то то є вау.

Коли робив ремонт в новій квартирі від забудовника, то залишились лише зовнішні стіни, лише тому, що їх майже неможливо замінити, хоч вони й діряві як решето. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, SPAM сказав:

Не смотрел видео,

Тоді навіщо коментуєте?  Не пам'ятаю, на Діскавері чи якомусь з подібних каналів, є цикл фільмів про модульні будинки  в США. Багато їх купується для того, щоб поставити на фундамент та жити в них постійно. Ролик, що я виклала, цікавий тим, що власники розповідають про відчуття того, як їм живеться в такому будинку в Польщі.

25 хвилин тому, delic сказав:

Якщо воно вже бувше у вжитку витримує ремонт без заміни комунікацій, то то є вау.

Там багато що дороблялось. Головне, що я почула- зимувати в такому будинку в Польщі, то не "вау", холодно.

Дивилась давно. Мирошниченко мешкав у Вроцлаві, я добре знайома з цим містом, тому було цікаво порівняти погляди. Потім Мирошниченко депортували з Польщі, щось там з документами було. Тому вирішив поїхати жити в Сакраменто. Зараз викладає ролики про життя в США. В ЄС йому в'їзд заборонений , начебто, на 7 років.  Життя в США почав з фуд-банків безкоштовної їжі.

Я не бачила вживу модульні будинки та можу порівняти лише ролики Мирошниченко про ці будинки в Польщі з циклом про модульні будинки в США. Мабуть, як тимчасове житло, то є добре, як постійне- суперечливо.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, allanek сказав:

Тоді навіщо коментуєте?

По картинке на заставке не трудно догодаться о чем видео.

36 хвилин тому, allanek сказав:

є цикл фільмів про модульні будинки  в США. Багато їх купується для того, щоб поставити на фундамент

Мы далеко от США и в другой паралелли. Кроме этого у них другие цены и уровни доходов, законы. "Пригнать" дом из США будет стоить намного дороже, чем из Польши или Англии. Иссходя из этого всего, не вижу смысла обсуждать в данной тематике, что там в США.

36 хвилин тому, allanek сказав:

Ролик, що я виклала з Польщі цікавий тим, що власники розповідають про відчуття того, як їм живеться в такому будинку взагалі.

Если бы он у них стоял где-то под Киевом, было бы намного интересней. 

36 хвилин тому, allanek сказав:

холодно

Бывают варианты утепленных домов, хотя, в Англии это не считается жильем для постоянного проживания, как в США, поэтому при конструировании обычно расчет делается на проживание в теплое время года в таком доме. 

Змінено користувачем SPAM
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, SPAM сказав:

По картинке на заставке не трудно догодаться о чем видео.

Нагадало- "не читав, але засуджую"

9 хвилин тому, SPAM сказав:

"Пригнать" дом из США будет стоить намного дороже, чем из Польши или Англии. Иссходя из этого всего, не вижу смысла обсуждать в данной тематике, что там в США.

Мова була не про "пригнать", а про те, що через океан мобільні будинки теж ставлять на фундаменти та використовують , як постійне житло.

11 хвилин тому, SPAM сказав:

Если бы он у них стоял где-то под Киевом, было бы намного интересней. 

Кому було б цікавіше? Люди давно живуть в Польщі, цей ролик був викладений ще до війни.

12 хвилин тому, SPAM сказав:

Бывают варианты утепленных домов,

Схоже, що ви і перший ролик не дивились теж. Там і про такі будинки теж  було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, allanek сказав:
16 хвилин тому, SPAM сказав:

 

Мова була не про "пригнать", а про те, що через океан мобільні будинки теж ставлять на фундаменти та використовують , як постійне житло.

Вы слышите только себя и не хотите понимать, что я вам пишу.

ЗЫ. А в Кореее едят собак.... Давайте и мы будем кушать собак, а то он сколько бездомных бегает?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бывает еще такое www.boxabl.com/  Видос. Только не понял, сколько это стоит, но исходя из того, что контора американская, то и цена для нас будет явно нерентабельной, но идея забавная. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, SPAM сказав:

Вы слышите только себя и не хотите понимать, что я вам пишу.

Якщо мені потрібно в чомусь розібратись, я звернусь до тих, хто розуміється на цьому питанні або має особистий досвід. Мова була про конкретні ролики, які виклали в темі. Ви їх не дивились. І я не пам'ятаю, щоб питала вашої думки з цього приводу.

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В т.н. "модульных" домах меня смущает один немаловажный момент.

   По своему опыту могу сказать, что для наших широт минимальная толщина утепления для стен должна составлять 20 см, а для пола и потолка - от 25 см. В модульных же домах предлагается всего лишь 10 см. То есть жильцам придется кочегарить отопление по полной и всё равно это не исключит вероятность промерзания некоторых углов при сильных морозах.

   Приводимые здесь ссылки на Испанию, США и т.п. несостоятельны - там климат совершенно другой. Там морозов можно и за 10 лет жизни не дождаться.... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, tayatlas сказав:

Там морозов можно и за 10 лет жизни не дождаться.... 

літом у нас теж морозів не дочекаєшся...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, delic сказал:

літом у нас теж морозів не дочекаєшся...


   А ви предлагаете обитателям "модулей" жить только летом, а зимой по примеру медведей залегать в яме-берлоге в спячку ? :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, tayatlas сказав:


   А ви предлагаете обитателям "модулей" жить только летом, а зимой по примеру медведей залегать в яме-берлоге в спячку ? :)

зимою то взагалі не те життя що літом... повністю солідарний з ведмедями 😉

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, delic сказав:

зимою то взагалі не те життя що літом... повністю солідарний з ведмедями 😉

А я більше солідарний з перелітними птахами, які зимують десь на Занзібарі.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Літній будинок, зимовий будинок, авто для поїхати за хлібом, авто для бездоріжжя, авто на дальні подорожі. Все ж давно придумано і тут обговорено.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, BugS сказав:

Все ж давно придумано і тут обговорено.

От тільки українського модульного будинку ще й досі ніхто не бачив. Все що намагаються презентувати, або недолуге по якості, або має захмарну ціну, штучне виробництво і сумнівну якість. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, seyvalter сказав:

Чогось коли маю справу з такими ерзац-будинками - завжди згадую казку про трьох поросят.

ось такі казкові будиночки...

навіть ті, що наразі надали потерпілим від російської агресії фотографують лише ззовні і по можливості здалеку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, allanek сказав:

Якщо мені потрібно в чомусь розібратись, я звернусь до тих, хто розуміється на цьому питанні або має особистий досвід. Мова була про конкретні ролики, які виклали в темі. Ви їх не дивились. І я не пам'ятаю, щоб питала вашої думки з цього приводу.

 

 

Не надо хамить! Тут каждый может высказать свое мнение независимо от того, спрашивал его кто-то или нет, лишь бы мнение было в тему. 

Я пытался вам донести, что вы пишите не по теме топика, но вы не хотите это понимать. Хотите обсудить модульные дома в США - создайте тему и там обсуждайте. Что касается роликов на которые я дал ссылки, то я их все смотрел и не только их, поэтому, что в каком было или не было, уже не помню. Все привиденные мной видео - это с польских площадок по продаже мобильных домов, что наиболее доступно для Украины. Были бы видео с подобных площадок в Украине, то возможно я бы на видео с Польши ссылки не давал.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@delic, Вы так и не ответили, есть ли у Вас опыт "пригона" моб. домов с Польши? Интересно, сколько это стоит? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, tayatlas сказав:

что для наших широт минимальная толщина утепления для стен должна составлять 20 см, а для пола и потолка - от 25 см.

А Вы откуда? И откуда информация для ваших/наших широт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, SPAM сказав:

@delic, Вы так и не ответили, есть ли у Вас опыт "пригона" моб. домов с Польши? Интересно, сколько это стоит? 

Ви не вірно зрозуміли, я таким бізнесом не займаюсь. Мене самого цікавить, скільки б таке могло коштувати. Але з точки зору покупця. Проте не вірю що це реалізуємо і комерційно доцільно. В те, що щось подібне (по якості конструкції, наповненню,  якості виконання) почнуть виготовляти в Україні, нажаль теж не вірю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, SPAM сказав:

Не надо хамить! Тут каждый может высказать свое мнение независимо от того, спрашивал его кто-то или нет, лишь бы мнение было в тему. 

Я вам забороняла висказуватись? Я сказала, що не маю бажання витрачати час на відповіді вам. І маю на це право. Різницю розумієте? Не бачу сенсу  обговорювати з вами  ролик про життя людей в модульному будинку, який ви не дивились, але впевнені, що вам це не потрібно, бо ви і так розумний. Якщо взяти за зразок вашу логіку, то  обговорювати те, наскільки ви розумний мені нудно, бо мені все по "заставці" зрозуміло. 

4 години тому, SPAM сказав:

Хотите обсудить модульные дома в США - создайте тему и там обсуждайте. 

"Не надо хамить"(ваше) та казати мені, що я маю робити. Знов таки, ваша цитата - " тут каждьій может вьісказать свое мнение". Це по-перше. По-друге, про будинки з США була мова лише тому, що ви стверджували, з якогось дива, що модульні будинки не ставлять на фундаменти, на що  була відповідь, що це не так і досвід США тому приклад. 

5 годин тому, SPAM сказав:

Я пытался вам донести, что вы пишите не по теме топика, но вы не хотите это понимать.

А про модульні будинки з Іспанії це по темі топіка?  Про логіку ваших думок вам розповісти чи самі зрозумієте? 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, delic сказав:

 В те, що щось подібне (по якості конструкції, наповненню,  якості виконання) почнуть виготовляти в Україні, нажаль теж не вірю.

І правильно робите. В нас нема ні традиції , ні досвіду з модульними будинками. Вже не вперше читаю, що поселення для переселенців, з модульних будинків, стоять порожні. 

В нас досі нема культури дотримання технології каркасних будинків. Що вже казати про модульні.

5 годин тому, delic сказав:

Проте не вірю що це реалізуємо і комерційно доцільно. 

Я багато подорожувала по Польщі, включно і по місцевостям, далеким від великих міст, де вирує життя. Крім продажних площадок, в роліку Мирошніченка, не довелось побачити ці будинки в реальному житті. Розмовляла з поляками на цю тему. Їх ставлення доволі скептичне і ця тема не набула широкого розповсюдження. Про нас вже годі і казати. Тож цей топік скоріше флуд, де доцільним буде обговорення досвіду інших стран, тому що Україна не має такого досвіду, щоб робити загальні висновки.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

В нас нема ні традиції , ні досвіду з модульними будинками. Вже не вперше читаю, що поселення для переселенців, з модульних будинків, стоять порожні. 

В нас досі нема культури дотримання технології каркасних будинків. Що вже казати про модульні.

А они и не появятся ибо бессмысленны, что первые, что вторые.

Это в США-Канаде стоимость дома из минеральных материалов в 4-5 раз выше каркасника.

У нас нет смысла в них, пока есть кирпич/газоблок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, DimaF сказав:

Это в США-Канаде

Є ще фіни, норвежці, навіть німці з їх скляним фахверком, список можна продовжити. Мова про те, що ні в Польщі, ні в нас не було історичних умов для того, щоб масово розвивалось будівництво каркасників або модульних будинків. Те, що в нас інтерпретують, як модульний будинок, в більшості випадків, нагадує якусь будівельну будку чи вагончик. І те, що, навіть в такі часи, коли багато хто залишився без житла в країніта не хоче селитись в модульних будинках, то показово. Тому ця тема на  побазікати і не більше. ІМХО, звісно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, allanek сказал:

Тому ця тема на  побазікати і не більше. ІМХО, звісно.

Согласен)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...