Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зарядна станція

yurets12

Рекомендовані повідомлення

Доброго. В передчутті тяжкої зими.  Народ порадьте зарядну станцію, щоб  потужність була приблизно 400 Вт. Та можливо швидко підзарядити 2-4 години від генератора на 1 кВт. І щоб синус чистий був для котла. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось ви трохи наплутали з числами...

потужність 400 Вт...

на 3-4 години...

Ємність 300-500 Вт....

 

Щоб тримало потужність 200 Вт/г 5 годин це вже ємність 1000 Вт з розрядом в "суху"...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.08.2023 в 15:23, Leader9 сказал:

Щось ви трохи наплутали з числами...

потужність 400 Вт...

на 3-4 години...

Ємність 300-500 Вт....

 

Щоб тримало потужність 200 Вт/г 5 годин це вже ємність 1000 Вт з розрядом в "суху"...

А хто вам казав що у мене споживання 200 Вт?  Мені для тв та зарядки гаджетів і якийсь фонарик. Це і буде 50-60 Вт так що нічого я не заплутався, то ви щось придумали. 

Змінено користувачем yurets12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви просто на початку написали про потужність 400вт. Можете брати будь яку відому зарядну станцію: екофлоу, блуєтті, джекері...

Змінено користувачем Куркуль
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот із *зарядная станція* ?

Бо зараз в ютубі відосів криворуких рагулів які в коробку від черевиків запхнули автомобільний акум та інвертор просто не проштовхнутися.

Змінено користувачем dneprstab
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я під зарядною станцією маю на увазі павербвнк який може видавати 220. 

Тому й кажу, що потрібно брати якісь відомі світові бренди, щоб зменшити шанси користуватися вогнегасником.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Куркуль сказал:

Я під зарядною станцією маю на увазі павербвнк який може видавати 220. 

Тому й кажу, що потрібно брати якісь відомі світові бренди, щоб зменшити шанси користуватися вогнегасником.

Ну окей ,екофло наприклад.Або блюєтті...чи ще щось.

Як зламається , то сервісу гарантійного нема.Тільки за гроші.А оскільки комбайн , то ремонт і не дешевий.І часом не завжди можливий- глюкануло , проц де брати?

Я в пульсар дзвонив , якось джакері с передка принесли , а вони офіціали.

І що ви думаєте - схєми нєт , тільки робимо заміну плати, ніякого компонентного ремонту.

Ціна питання - штука баксів.

А так да - станція агонь, да .Але іде лісом

 

Змінено користувачем dneprstab
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, dneprstab сказал:

схєми нєт , тільки робимо заміну плати, ніякого компонентного ремонту.

я так зрозумів це стандарт зараз. і слава Аллаху, бо як починають такі майстри з паяльником лізти то більше потім за ними переробляти ніж самого ремонту...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Було, писав продавастам заключення. Але зачастили такі, де не вина покупця. То і вони інтерес втратили. А ремонтувати не хочуть, тільки заключення давай... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

я так зрозумів це стандарт зараз. і слава Аллаху, бо як починають такі майстри з паяльником лізти то більше потім за ними переробляти ніж самого ремонту...

Всередені це той же дбж з акб.

Але модний компактно упакований та политий лаком .Якщо силова частина то якось ще робиться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, US7IGN сказал:

я так зрозумів це стандарт зараз.

Чому тільки "зараз"? Ще 10 років тому Самсунг у гарантійних випадках теж вимагав заміну плати, наприклад, блоку живлення ТВ, хоч її ремонт був цілком можливим. Післягарантійний - будь ласка, робіть що завгодно, а по гарантії зась.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, dneprstab сказал:

Вот із *зарядная станція* ?

Мене теж просто бісить це словосполучення. Я так думаю, що це підкреслення факту наявності кількох виходів для зарядок USB, а також можливість дистанціюватись від назви "ДБЖ із вбудованим АКБ та зарядним пристроєм" з метою виправдання високої вартості у порівнянні із схожими конструкціями "бєз распальцовкі". Та й не забуваємо, що первісна мета створення таких пристроїв була забезпечити потреби комфортного нетривалого відпочинку на природі для автомобілістів та власників караванів. Тому й така увага до зовнішнього вигляду, ручки для переміщення, тощо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 05.08.2023 в 22:11, yurets12 сказал:

В передчутті тяжкої зими.  Народ порадьте зарядну станцію

И что, выбрали что то?

По мощности зарядных станций кто то подскажет? Если указано 500Wh- это полная емкость батареи до нуля, или до того момента, когда устройство отключится? Или как кто что хочет то и указывает?

Кроме экофлоу, блюетти что еще можно смотреть не сильно подвальное?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Nesnakomez сказал:

И что, выбрали что то?

По мощности зарядных станций кто то подскажет? Если указано 500Wh- это полная емкость батареи до нуля, или до того момента, когда устройство отключится? Или как кто что хочет то и указывает?

Кроме экофлоу, блюетти что еще можно смотреть не сильно подвальное?

Як плануєте ремонтувати ? 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, dneprstab сказал:

Як плануєте ремонтувати ? 

Полагаюсь на гарантию. Это конечно не идеальный выход. Но другой я себе не очень представляю. Это вариант для условно одинокой женщины за 70лет в квартире. Генератор отпадает, бюджетный и самый примитивный вариант акб+инвертор+зарядка - тоже, тут нужно трезвый ум и хорошую память иметь, да и батарея - не малый вес имеет. Бесперебойник+ акб- та же история с батареей, подключениями и тп.

Можно в этом случае какое-то другое бюджетное решение выбрать? Посоветуйте.

Змінено користувачем Nesnakomez
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, dneprstab сказал:

Як плануєте ремонтувати ? 

Те ж саме. А як плануєте ремонтувати інверторні генератори???

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Nesnakomez сказал:

Полагаюсь на гарантию. Это конечно не идеальный выход. Но другой я себе не очень представляю. Это вариант для условно одинокой женщины за 70лет в квартире. Генератор отпадает, бюджетный и самый примитивный вариант акб+инвертор+зарядка - тоже, тут нужно трезвый ум и хорошую память иметь, да и батарея - не малый вес имеет. Бесперебойник+ акб- та же история с батареей, подключениями и тп.

Можно в этом случае какое-то другое бюджетное решение выбрать? Посоветуйте.

Бюджетное решение-самопальная станция.Но учитывая уровень этих анжинерных решений я слегка в ах.. замешательстве
Дешман-бюджет на пакетах литийнмс+бмска+балансир+пару преобразователей ус и сам инвертор с зарядкой.
Но такое я себе могу начудить а вот как на продажу...
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Firetuf сказал:

Те ж саме. А як плануєте ремонтувати інверторні генератори???

Для генераторів в мене є сильний оберіг 😁

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.09.2023 в 21:44, Nesnakomez сказал:

Можно в этом случае какое-то другое бюджетное решение выбрать

"Бюджетне" та "повністю автоматизоване" то є антоніми. Або максимальна автоматизація за відповідні гроші, або бюджетні варіанти, які мають певні вимоги до експлуатації. Дива не буває. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Экофлоу Ривер,Анкер 521(535), Блюетти 55(70)...Лично мне Анкер нравится,а там смотрите входа-выхода какие вам нужны...

Змінено користувачем gidron69
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Підкажіть по bluetti eb55 з досвіду. Скільки її можна нагружати щоб надовго хватило. Передаю в зсу і треба дати просту інструкцію типу більше ХХХ не нагружати, аби не спалили за тиждень.  Написано на них 700W, але щось так пару роликів глянув, хтось радить не більше 500W, хтось каже половину. 
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...