Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Приточная труба в септике

vadim240283

Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, Куркуль сказав:

Теж приєднаюся до питання, чтому вигрібній ямі не потрібна фанова труба? Адже теотетично звідти запах так само мав би йти як і з септика, єдина відмінність, що в ямі она камера і її викачують.

Для чого робиться фанова труба? Для виводу газів з каналізації, для забезпечення роботи сифонів побутових сантехничних приладів у двох і вище поверхових будівлях. Тобто якщо зробити фан, нічого поганого не трапиться. Я б собі робив би, навіть із вигребом.

Змінено користувачем naupv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, andrey_ka сказав:

Теоретично ніхто за здорового глузду не буде зараз проєктувати будівництво з вигрібною ямою.

Розглядаю вигрібну яму (герметичну) бо не хочу робити септик біля свердловини. А якщо зробити септик на правильній відстані від свердловини, то до нього буде занадто далеко. Проте це не для основного будинку.

Змінено користувачем delic
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, naupv сказав:

Помиляєтесь. Роблять вигреби. Коли людині достається земля з високим РГВ, нічого іншого не залишається, як вкопувати гермитичну ємність і її якорити.

В моїх батьків високий РГВ, стоїть станція біоочистки звідки очищені стоки витікають у ліфт станцію, яка качає в поверхневе дренажне поле.

Так що не одною вигрібною ямою

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, naupv сказав:

Помиляєтесь. Роблять вигреби. Коли людині достається земля з високим РГВ, нічого іншого не залишається, як вкопувати гермитичну ємність і її якорити.

Всерівно потрібна вентеляція , хоча б заради запахів. Я за фан при будь-якій конструкції септика.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, volomoto сказав:

В моїх батьків високий РГВ, стоїть станція біоочистки звідки очищені стоки витікають у ліфт станцію, яка качає в поверхневе дренажне поле.

Так що не одною вигрібною ямою

Нажаль не всі собі можуть дозволити ЛОС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, naupv сказав:

Нажаль не всі собі можуть дозволити ЛОС.

Це правда, бо штука дорога посатково, але якщо взяти термін служби більше 10 років, то виходить дешевше, ніж кожного місяця викачувати яму.

Але я більше про те, що про те, що є технічні рішення для високого РГВ, а не тільки лиш вигрібна яма.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 08.08.2023 в 14:07, normal сказал:

Запахи є тільки коли викачувати яму, а при зачиненому люці жодних

недавно відпав воздухопровід на дах (аналог вільпе, вище конька), від фанової труби. почало в районі люків сильно штиняти. в будинок запахи не попадали.  прикріпив назад - все пішло наверх, як положено, запах в дворі пропав. подача повітря є, в дренажну камеру, як Андрій писав.

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може запах пішов з приточки чи дренажу, в мене герметичная бетонна яма і люк такий зелений з композиту, без вентиляції

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...