Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продолжение поисков (критика и советы бывалых-приветствуется)

Nikolay Cherednichenko

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Vstar сказал:

А чи потрібен Вам той керамоблок, спеціальні анкера (для кріплення утеплювача), монтаж віконних та дверних прорізів також треба мудрувати. Штробити під проводку, труби то Да - класно ))

Авжеш потрібен. Мене людина агітує невтомно, а я слабохарактерний-взяв і погодився)))

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Drosselbeere сказал:

Все залежить від конструктивноі схеми будівлі. Армаваний монолітний з/б пояс це вже протисейсмічні міри

В нас просто багато хто ті колони заливає (тім самим роблять містки холоду) ось я і задався питанням на скільки то потрібно. я і так маю армувати кожен 4-й ряд газіка...-невже того не досить навіть для крихкого газобетону...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Армування ГБ і залізобетона колона це абсолютно різні речі. Хоча коли будуть колони, аля каркас, то і армування можливо не потрібне буде в певних місцях. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Drosselbeere сказал:

Армування ГБ і залізобетона колона це абсолютно різні речі. Хоча коли будуть колони, аля каркас, то і армування можливо не потрібне буде в певних місцях. 

То зрозуміло.  Лити чи не лити? Потрібно то "страхування" чи воно себе не оправдує (гроші на вітер)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

В нас просто багато хто ті колони заливає (тім самим роблять містки холоду) ось я і задався питанням на скільки то потрібно. я і так маю армувати кожен 4-й ряд газіка...-невже того не досить навіть для крихкого газобетону...

Насправді багато хто в Одесі будує без цих колон і все нормально (поки... бо давно не було, згідно сейсмозоні, замлетрусу 7 балів 😉 ), але в ДБН В.1.1-12-2014 "Будівництво у сейсмічних районах" начебто написано, що треба з ними:

image.thumb.png.78e6be2dc963350de42cc623013e0ac8.png

image.thumb.png.a9f10ffaa71afaaf570505ac5163384b.png

Колись розбирався, по старому ДБН наче можна було без колон, але з газоблоку D600 (але де ж його взяти? Та й не теплий він буде), а по новому ДБН з колонами

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Насправді багато хто в Одесі будує без цих колон і все нормально (поки... бо давно не було, згідно сейсмозоні, замлетрусу 7 балів 😉 ), але в ДБН В.1.1-12-2014 "Будівництво у сейсмічних районах" начебто написано, що треба з ними:

image.thumb.png.78e6be2dc963350de42cc623013e0ac8.png

image.thumb.png.a9f10ffaa71afaaf570505ac5163384b.png

"не утворюють рами або каркасу"... і як то можна зрозуміти? Як на мене ті колони і утворюють раму(каркас)...чи я не правильно розумію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раджу притримуватись норм. Нещодавно високовольтна опора лягла на Одещині із-за погодніх умов. Хоть подібні випадки  трапляються раз на 30 років... . Подібне і з сейсмікою може трапитись "Никогда такого не было, и вот опять" . Звісно це все, можете подумати зайві капіталовкладення , але це безпека всіх хто буде проживати, і на вулиці  щоб не залишитись. Якщо Ви фартовий, то і пояс не робіть і кладку не перев'язуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Vstar сказал:

Раджу притримуватись норм. Нещодавно високовольтна опора лягла на Одещині із-за погодніх умов. Хоть подібні випадки  трапляються раз на 30 років... . Подібне і з сейсмікою може трапитись "Никогда такого не было, и вот опять" . Звісно це все, можете подумати зайві капіталовкладення , але це безпека всіх хто буде проживати, і на вулиці  щоб не залишитись. Якщо Ви фартовий, то і пояс не робіть і кладку не перев'язуйте.

Батя, я заговорьонний)) усьо будєт по феншую))) главноє узнать гдє отой феншуй узять на развєс))))))

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Між іншим. можлива така схема: 250мм товщина стіни керамоблоком і 100 мм пінопласту для мого регіону?

Ну,я б не радив вам з 25-го (250мм) кер-блока гнати стiни, i утепленя "пiнопластом не бажано", тому що керамоблок мат. паропроникний, а пiнопласт- НЕпаропроникний,а це плохо. (i на пiнопласт/вату,потiм не можна "грузити тяжке облицювання, а вдруг ви захочите плитку травертiн по 45$," i шо? )..  Хотя, у блока 250мм. неплохi пар. по теплопровiдностi (а там iх два вида) з коефф.тепло/опiр(R=3,29 i 3,75)

Тут багато питань до вас, який фундамент буде, теж 250мм.?, а це не добре. Фундамент повинен бути мiцний i не менше 350мм.ширини.

Або 30-й (300мм) з коефф.тепло/опiр (R=3,83),..по 30-му була стройка до вiйни, забудовник захотiв стiну з Family-300мм.,а з серединi "впритул до блока" була кладка з повнотiлоi пiв-цегли(для бiльш акум.тепла) так захотiв хазяин.

А з другоi сторони, навiщо той 25-й/30-й, якщо 380мм. кращий з мiцною стiною i коефф.тепло/опiр (R=4,89)i не потрiбно утепляти, а до 25/30-му блоку нема вiконих/дверних доборних блокiв, як у 380мм. А це плохо, тому що будуть проблеми з вiконими проймами (паз з утепленям -фото)

I не дуже слухайте тут "диваних" експертiв, бо бачу тут багато советчиков "як iз гiвна i палок доробити", а у людей добавилось проблем, хотя вони самi виновнi "куди очи дивились"  (а щоб все дiзнатись, краще позвонити)

1 час назад, Vstar сказал:

А чи потрібен Вам той керамоблок, спеціальні анкера (для кріплення утеплювача), монтаж віконних та дверних прорізів також треба мудрувати.

А вам,якщо не тямите в матерiалах, будь ласка не пишiть дурниць.  Керамоблок "Н" не потребуе утепленя, а мудрувати треба з ГБ з його утепленям i подвiйними роботами, а в кер-блоках все продумано,шлифовано и кладка "лего" i це е тiльки в Хелуз i Вiнербергер.

229586326_1679486045577691_5399640270624017917_n.jpg

Heluz-утеплен.проем окна.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

В нас просто багато хто ті колони заливає (тім самим роблять містки холоду) ось я і задався питанням на скільки то потрібно. я і так маю армувати кожен 4-й ряд газіка...-невже того не досить навіть для крихкого газобетону...

На щот "колон-армостовби" -це на ваше бачення (усмотрение), а якщо "трухане" то камiнь на каменi не останеться ).. (з армостовб., чи без них )..

А що до "ГБ" його мiцностi(прочности) то вiн уступае керамоблоку в три рази (у ГБ -М27, а у кер-бл.М100) По технологii кладку ГБ з порядовкою"армуванням" треба робити з арм. Ф-10 i "паз з коробочкою 4х4см." з закладкою цем.-розчина (не клея) i потiм вдавлювати арматуру (чого цього нiхто не робе) a потiм дивуюця звiдки трiщiни. (з армуванням 4-ряда i армопоясом зверху 25см.х30см.)

А це не тiльки "мiстки холода" -це подорожчення i утеплення по коробкi в цiлому, чого я тут уже багато разiв писав. I без цего не куди не дiтись (фото) а це подвiйнi роботи, з опалубкою,арматур,бетон i др. побiчнi роботи, а при кер-блоках це не потрiбно.

То вам треба добре помiркувати, "семь раз отмерь,один раз отрежь" i стережiця тих "граблiв" )..

64.jpg

66.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, volkoff сказав:

На щот "колон-армостовби" -це на ваше бачення (усмотрение), а якщо "трухане" то камiнь на каменi не останеться ).. (з армостовб., чи без них )..

А що до "ГБ" його мiцностi(прочности) то вiн уступае керамоблоку в три рази (у ГБ -М27, а у кер-бл.М100) По технологii кладку ГБ з порядовкою"армуванням" треба робити з арм. Ф-10 i "паз з коробочкою 4х4см." з закладкою цем.-розчина (не клея) i потiм вдавлювати арматуру (чого цього нiхто не робе) a потiм дивуюця звiдки трiщiни. (з армуванням 4-ряда i армопоясом зверху 25см.х30см.)

А це не тiльки "мiстки холода" -це подорожчення i утеплення по коробкi в цiлому, чого я тут уже багато разiв писав. I без цего не куди не дiтись (фото) а це подвiйнi роботи, з опалубкою,арматур,бетон i др. побiчнi роботи, а при кер-блоках це не потрiбно.

Якою б гарною не була технологія керамоблоків, але коли про неї розповідає людина, яка бреше в кожному реченні, то таке негативне ставлення мимоволі перекидається і на цю технологію. 

По пунктах:

1) ви брешете, що сейсмостійкість конструкції ніяк не залежить від будівельної технології;

2) ви брешете по якісь міфічні подвійні/потрійні роботи. Для замовника не має значення, скільки там робіт, важлива лише ціна фінального продукту (матеріали та послуги) з заданими властивостями - міцність, тепловтрати, теплова інерційність, мікроклімат, довговічність, вартість володіння тощо.

Перестаньте розмовляти мовою рекламних проспектів та навчальних семінарів і люди потягнуться до чудової технології.

Змінено користувачем BugS
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, BugS сказав:

Якою б гарною не була технологія керамоблоків, але коли про неї розповідає людина, яка бреше в кожному реченні, то таке негативне ставлення мимоволі перекидається і на цю технологію. 

По пунктах:

1) ви брешете, що сейсмостійкість конструкції ніяк не залежить від будівельної технології;

2) ви брешете по якісь міфічні подвійні/потрійні роботи. Для замовника не має значення, скільки там робіт, важлива лише ціна фінального продукту (матеріали та послуги) з заданими властивостями - міцність, тепловтрати, теплова інерційність, мікроклімат, довговічність, вартість володіння тощо.

Перестаньте розмовляти мовою рекламних проспектів та навчальних семінарів і люди потягнуться до чудової технології.

Я катати когда решился строится изначально думал про керамоблок, а не Гб. Гб смотрел так как с ним проще искать людей на стройку. Но тут мне написал волкофф и тупо отбросил желание даже смотреть в керамоблок)) вот такая реклама)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Vstar сказав:

А чи потрібен Вам той керамоблок, спеціальні анкера (для кріплення утеплювача), монтаж віконних та дверних прорізів також треба мудрувати. Штробити під проводку, труби то Да - класно ))

Де ви таких жахив начулися???
всі вріплення простіше за газоблок, також нічого замудрого з проємами...

image.thumb.png.dcedd875179e7d1747a76d2af6181481.png

Прихований текст

[spoiler]image.thumb.png.7eeb85129878473c6c6b97613d52f8b7.pngimage.png.b845a638f6d82d23ac4f8736e9101a1d.pngimage.thumb.png.1293d38fa334bd30fa9135c7e0059805.pngimage.thumb.png.aef370d08859976472428699d213f4e6.pngimage.thumb.png.b8790b11101eb5b031b96035d0d83959.pngimage.thumb.png.4abb09d4b0ab3d6588cd853e9e4cf767.pngimage.thumb.png.015a7c774c2db567c0fed5c45382f9a8.png[/spoiler]

  

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Alvalk сказав:

Насправді багато хто в Одесі будує без цих колон і все нормально (поки... бо давно не було, згідно сейсмозоні, замлетрусу 7 балів 😉 ), але в ДБН В.1.1-12-2014 "Будівництво у сейсмічних районах" начебто написано, що треба з ними:

Колись розбирався, по старому ДБН наче можна було без колон, але з газоблоку D600 (але де ж його взяти? Та й не теплий він буде), а по новому ДБН з колонами

По нормам я там тему створював, не знаю, чи щось змінилось з тих часів...

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі до керамічних матеріалів-вони в моєму будинку будуть 100%. Я планую перестінки тонкі ложити з цегли під розшивку і не штукатурити. по перше то гарно, а по друге то теплоінерційність...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ля шо "західні партнери" будують. А я в "хрестики і нолики" по горизонталі чи по вертикалі ганяю))) можна ж бляха і по діагоналі))))

db4f2ab2c1918bbfbedd55fdab12131e.jpg.310d6c93ac07b82ed26a7229336af5df.jpgc762b325aa0181e33da25fe851121c4f.thumb.jpg.547637c803f532caca846aad5a51d7af.jpgf8341f179fdefae9b4dc62730e3d2944.jpg.075cc869ae19c1543b4d8c6f8e674814.jpg2d8c3f87dfca34438ef1ca0a17ccb37b.jpg.1fed6b67361b547d316bb5fb68807ccb.jpg0a25010b021ae3253eabce43b2a8d818.jpg.52ad3c5310babb02ed528cafba8d1f1f.jpg

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Доречі до керамічних матеріалів-вони в моєму будинку будуть 100%. Я планую перестінки тонкі ложити з цегли під розшивку і не штукатурити. по перше то гарно, а по друге то теплоінерційність...

Я теж планую  всі внутрішні стіни і перегородки робити з цегли, але штукатурити. Цегла під розшивку - то сумнівний варіант. Це я к у вас буде? Зовнішні стіни з газоблоку штукатурені, а інші - цегла під розшивку? Дизайн якось на любителя вийде.

До того ж цегла під розшивку дорожча за "звичайну", тож зекономити теж не факт, що вийде (треба рахувати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Я теж планую  всі внутрішні стіни і перегородки робити з цегли, але штукатурити. Цегла під розшивку - то сумнівний варіант. Це я к у вас буде? Зовнішні стіни з газоблоку штукатурені, а інші - цегла під розшивку? Дизайн якось на любителя вийде.

До того ж цегла під розшивку дорожча за "звичайну", тож зекономити теж не факт, що вийде (треба рахувати)

Там по факту тільки коридор буде лофт а зі сторони кімнат поштукатурити. Несучі (товсті) перестінки будуть з газіка. Я художнік-я так віжу)))

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, vbb сказав:

Де ви таких жахив начулися???

Я збудував собі будинок з керамоблока... . І скільки хімічних анкерів пішло на прорізи знаю не по слухам. Чи це проблема - ні, але дорого.

Я ще у мене попереду утеплення зовні, закупив спеціальні дюбель-зонтик для керамоблоку (Польша), але отвори потрібно робити без ударного моменту, інакше надламуються стінки кераміки і дюбель не триматиме. Для цього потрібно багато якісних бурів.

Все робиться, нема нічого не можливого.

Змінено користувачем Vstar
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

"не утворюють рами або каркасу"... і як то можна зрозуміти? Як на мене ті колони і утворюють раму(каркас)...чи я не правильно розумію?

Там дійсно дивно якось написано, але... Я вчора коли кидав, трохи забув... Все гадав, що там не так...

То було ще до змін в ДБН. А потім (в 2019) додали ось такі зміни:

image.thumb.png.9d5394fee081a4fb5efbdaba71a60596.png

image.png.dd195c33cacce318562e4370946d2672.png

 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Alvalk сказал:

Там дійсно дивно якось написано, але... Я вчора коли кидав, трохи забув... Все гадав, що там не так...

То було ще до змін в ДБН. А потім (в 2019) додали ось такі зміни:

image.thumb.png.9d5394fee081a4fb5efbdaba71a60596.png

image.png.dd195c33cacce318562e4370946d2672.png

 

Ми в зоні 7 балів, етаж один. так що З/Б карандаші можна і не робити)))

Ці правила ДБН ( чи рекомендації) пише якась людина яка думає що всі екстрасенси і мають розуміти поняття "залізобетонне включення" як вертикальну армовану колону)) то ж можна зрозуміти і як горизонтальну залізобетонну стрічку))) А чи є в тому документі креслення чи малюнки які показують ті вузли і їх правильне облаштування? 

Між іншим знайшов відео рашнявого "протектора" газобетону Льва Гріна на тему зведення будинків з газіка в сейсмозонах-треба глянути що він вєщаєт.

А взагалі то цікава сама фізика впливу землетрусу на стіни...

Он в нас хати з ракухи,кізяку і палок-і стоять по сто років, і хоть би що їм))))

Змінено користувачем Nikolay Cherednichenko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Між іншим знайшов відео рашнявого "протектора" газобетону Льва Гріна на тему зведення будинків з газіка в сейсмозонах-треба глянути що він вєщаєт.

із його "вєщаній" тільки цікаве посилання на випробування будівлі з ГБ при сейсміці

 

10 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

А взагалі то цікава сама фізика впливу землетрусу на стіни...

від простих тріщін до не придатності експлуатації будівлі 

11 хвилин тому, Nikolay Cherednichenko сказав:

Он в нас хати з ракухи,кізяку і палок-і стоять по сто років, і хоть би що їм))))

так куди вони дінуться, якщо був землетрус за останні 100 років 5-6  балів по Ріхтеру у вас в Одесі

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Ми в зоні 7 балів, етаж один. так що З/Б карандаші можна і не робити)))

Я трохи інакше сприймаю цей документ. Як я розумію, він каже, з яких матеріалів можна будувати в сейсмозоні і яка максимальна кількість поверхів.

Тобто  в зоні 7 балів можна будувати з газобетону, але тільки з з/б колонами і  не більше 3 поверхів (D400) або 2 поверхів (D300)

44 минуты назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

А чи є в тому документі креслення чи малюнки які показують ті вузли і їх правильне облаштування? 

Цей документ для конструкторів. А конструктори, підозрюю, користуються також і іншими документами для розрахунків цих вузлів.

44 минуты назад, Nikolay Cherednichenko сказал:

Он в нас хати з ракухи,кізяку і палок-і стоять по сто років, і хоть би що їм))))

не не скажіть. 

У моїх родичів мазанка (я колись в дитинстві навіть допомагав її будувати :) ) ледве не відвалилась стіна. Ремонтували.

В місті багато будинків з ракушняка теж в аварийному стані. А десь щось інколи і падає.

 

P.S. Я по секрету скажу, колись розглядав сейсмічну мапу ретельно, порівнював з гуглівськой (бо сейсмічна дуже груба) і прийшов до висновку, що моя ділянка таки в районі 6 балів (недалеко від межи 6 і 7. Подивився зараз на мапу - ваша, можливо, теж. Хоча... з точки зору ДБН і одного поверху це ні на що не впливає.  Просто приємніше і легше приймати рішення про порушення, якщо надумаєте :).   Я для себе вирішив, що порушувати не буду.  Тим більше, що  в будь-якому випадку планую утеплювати 10см, тож з точки зору теплозбереження мінусів теж не буде.

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Alvalk сказал:

Я трохи інакше сприймаю цей документ. Як я розумію, він каже, з яких матеріалів можна будувати в сейсмозоні і яка максимальна кількість поверхів.

Тобто  в зоні 7 балів можна будувати з газобетону, але тільки з з/б колонами і  не більше 3 поверхів (D400) або 2 поверхів (D300)

Цей документ для конструкторів. А конструктори, підозрюю, користуються також і іншими документами для розрахунків цих вузлів.

не не скажіть. 

У моїх родичів мазанка (я колись в дитинстві навіть допомагав її будувати :) ) ледве не відвалилась стіна. Ремонтували.

В місті багато будинків з ракушняка теж в аварийному стані. А десь щось інколи і падає.

 

P.S. Я по секрету скажу, колись розглядав сейсмічну мапу ретельно, порівнював з гуглівськой (бо сейсмічна дуже груба) і прийшов до висновку, що моя ділянка таки в районі 6 балів (недалеко від межи 6 і 7. Подивився зараз на мапу - ваша, можливо, теж. Хоча... з точки зору ДБН і одного поверху це ні на що не впливає.  Просто приємніше і легше приймати рішення про порушення, якщо надумаєте :).   Я для себе вирішив, що порушувати не буду.  Тим більше, що  в будь-якому випадку планую утеплювати 10см, тож з точки зору теплозбереження мінусів теж не буде.

Певно що питання цікаве і серйозне... Треба вивчати і "курити" цю тему особисто. 

Згадую прислів'я : -"нєт ума-строй дома",  і певно я б не хотів жити в будинку який будувала людина без розуму)))

P.S.: Між іншим хотів сьогодні подивитись фільм "Розлом Сан-Андреас"...але шось передумав)))

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Drosselbeere сказал:

 

так куди вони дінуться, якщо був землетрус за останні 100 років 5-6  балів по Ріхтеру у вас в Одесі

 

А вдруг скоро кінець світу, і землетрус в 9 балів... А мене при 5-ти завалило у власній хаті...обідно, навіть кульмінації апокаліпсису з під завалу не побачу))))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...