Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як обрати акумулятори до інвертору

Vikctor

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, gidron69 сказал:

Я так понял их в цветмет теперь?

нет, что-вы, купите, выше сами можете прочитать что, потом дис воды, потом позовите ashim1990, Вячеслав_В ну и главного igorrius - они знают что делать

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dalet сказал:

нет, что-вы, купите, выше сами можете прочитать что, потом дис воды, потом позовите ashim1990, Вячеслав_В ну и главного igorrius - они знают что делать

 

У мене як раз є 100ка агм ,залишок 30%.

То не буду здавати , куплю  д̶і̶л̶д̶о̶ рефрактометр.Потішу себе 😂

  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, gidron69 сказал:

Позвольте 2 тупых вопроса.У меня 2 AGM аккумулятора SUNLIGHT SP 12-200,купленые год назад с рук.В том году они держали параллельно соединенные 10 часов нагрузку в 250-300 ватт.В этом году замерил их сопротивление-75 и 110 ом...Я так понял их в цветмет теперь?Они неразборные,и поэтому фокусы с доливкой воды(электролита) тут не особо проходят...И второй вопрос-у меня зарядка Foxur 12\24V 8\4 A.Можно ли ею заряжать LiFePo4 аккумуляторы,и если да-в каком режиме?

1. 75 Ом ? , не миллиом ? Это кирпич-дуб-дерево окаменевший до появления динозавров ещё.

2.По зарядке - как угадать какой алгоритм в вашей зарядке ? Никак.

Если там есть добивка импульсами - я бы для лития не использовал

Змінено користувачем dneprstab
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Dalet сказал:

нет, что-вы,

Я задал вопрос,в котором не слишком волоку.Можно вместо дебильного подьёба просто написать-нет,ваш аккумулятор сдох,сдайте в цветмет,а не ёрничать.

 

6 минут назад, dneprstab сказал:

75 Ом ? , не миллиом ?

Да,миллиом,не так написал...

 

6 минут назад, dneprstab сказал:

Если там есть добивка импульсами - я бы для лития не использовал

Судя по описанию и интернет обзорам похоже что так...:( Спасибо за подсказку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, gidron69 сказал:

Я задал вопрос,в котором не слишком волоку.Можно вместо дебильного подьёба просто написать-нет,ваш аккумулятор сдох,сдайте в цветмет,а не ёрничать.

не буду, никому это тут не нужно, тут секта подвижников - просто долей воды. Вот пускай они и подсказывают.

@igorrius че делать то?
 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, gidron69 сказал:

Я задал вопрос,в котором не слишком волоку.Можно вместо дебильного подьёба просто написать-нет,ваш аккумулятор сдох,сдайте в цветмет,а не ёрничать.

 

Да,миллиом,не так написал...

 

Судя по описанию и интернет обзорам похоже что так...:( Спасибо за подсказку.

Есть зарядка Мастерватт БОТ-60.

Три режима - старт/гель/ажм.

Один из трёх выкидываем , записываем туда алгоритм для лифера за доп оплату- и она ваша.

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, gidron69 сказал:

Они неразборные

Вы уверены? Аж не верится.

Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dalet сказав:

потом позовите...Вячеслав_В ... они знают что делать
 

Ні-ні-ні, не треба мене кликати, бо я не знаю. Якщо слово "рефрактометр" мене не лякає,  я не знаю, як поміряти щільність в АГМ (не знаю як з просоченого мата шприцем взяти електроліту для досліду). Так що мене кликати - марна справа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Вячеслав_В сказал:

Ні-ні-ні, не треба мене кликати, бо я не знаю. Якщо слово "рефрактометр" мене не лякає,  я не знаю, як поміряти щільність в АГМ (не знаю як з просоченого мата шприцем взяти електроліту для досліду). Так що мене кликати - марна справа.

Так , а ну зберіться , не розкисайте .

Щас ми усі пройдемо тут ретріт по акумуляторам.

Наступна тема яку хотілось би розібрати , це як відновлювати автоматичні вимикачі,як раз по профілю нашого експерта . Сподіваюсь рефрактометр та шприц нам стане у допомозі 😂

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, dneprstab сказав:

Так , а ну зберіться , не розкисайте ...

От би Вам все жарти. Я ж тільки з пізнавального боку: як то можна принципово (і чи можна взагалі). Якщо рефрактометром можна поміряти щільність і алкоголю і цукру і меду, то як взяти на пробу в АЖМ електроліту, якщо ним просочено умовну губку?  А тут мене вже пропонують кликати як ... е-е-е..., коротше, пропонують мене кликати. Я ж кажу: того не треба.  Між тим в мене в самого батарейка Са-Са, 100 А*год, минулої зими рятувала. А зараз показує 12,6 вольт,  під'єдную зарядне - починає одразу "кіпити". Це вже також "до Артурчика"?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ashim1990 сказав:

Вы уверены? Аж не верится

Якщо немає гвинтиків, то не розбірні. Кажу як той, що вже пробивав наскрізь руку викруткою, у спробі розібрати клеєний блок живлення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, normal сказал:

Якщо немає гвинтиків, то не розбірні. Кажу як той, що вже пробивав наскрізь руку викруткою, у спробі розібрати клеєний блок живлення

Обережніше треба. Що там можна зламати зопалу? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Вячеслав_В сказал:

А зараз показує 12,6 вольт,  під'єдную зарядне - починає одразу "кіпити". Це вже також "до Артурчика"?

Мало інформації. Нова була ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Dalet сказал:

да міряйте. я ж за, то ваш час, ваше життя. Амінь.

Я ще розумію рокі десять тому такі танці, а зараз - коли кажуть - є інші технології в тих же грошах. А ні, плакали, кололися, а продовжували.....

иногда лучшие технологии те - что в наличии .  Да и не каждый готов играть повезет - не повезет при покупке лития

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, gidron69 сказал:

Позвольте 2 тупых вопроса.У меня 2 AGM аккумулятора SUNLIGHT SP 12-200,купленые год назад с рук.В том году они держали параллельно соединенные 10 часов нагрузку в 250-300 ватт.В этом году замерил их сопротивление-75 и 110 ом...Я так понял их в цветмет теперь?Они неразборные,и поэтому фокусы с доливкой воды(электролита) тут не особо проходят...И второй вопрос-у меня зарядка Foxur 12\24V 8\4 A.Можно ли ею заряжать LiFePo4 аккумуляторы,и если да-в каком режиме?

а режим рипейр на зарядке не пробовали ? если воды никак не получится долить и этот рипейр ничего не дает - сдавайте в цветмет . До какого напряжения разряжали батарею ?

насколько вижу - режим зарядки лития есть , да вот ампер выдает не много эта зарядка.

Змінено користувачем igorrius
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, igorrius сказал:

если воды никак не получится долить и этот рипейр ничего не дает - сдавайте в цветмет

э, вы что здались, вот так сразу, а как же предыдущие надзать страниц????

не здавайтесь. там можно просверлить, можно крышку срезать, можно - да много чего еще можно придумать. Только не здавайтесь. Я столько времени потратил, а вы здаетесь.

7 часов назад, igorrius сказал:

иногда лучшие технологии те - что в наличии .  Да и не каждый готов играть повезет - не повезет при покупке лития

покупка свинца такая же игра как и покупка лития. Разници никакой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здається мені що в пошуках відповіді на питання "як" забули відповісти на питання "навіщо". З власного невеликого досвіду коли вже починаєш міряти електроліт, то в акб вже сталися незворотні зміни або через те що акб був поганий з заводу, або через те, що порушував умови експлуатації. Назад вже час не повернути, електроліт замінити можна, інші частини ні.

Це типу як з велосипедом - якщо в тебе у дитинстві його не було, а купив його собі вже дорослим, то все одно в дитинстві в тебе його не було.

В мене коли акб почав помирати -  спочатку з'явився ареометр, потім бутиль кислоти, потім бутиль дистілята, а потім новий акб. Якось так.

  • Лайк 6
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Dalet сказал:

 

покупка свинца такая же игра как и покупка лития. Разници никакой.

ну как никакой разницы ?

не бу , а новый .

не неизвестно когда произведен и насколько уже заюзанный - а с четкой датой производства

не безродный нонейм параллелепипед со штрихкодом - а четкое указание торговой марки , наличие бренда 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, igorrius сказал:

ну как никакой разницы ?

не бу , а новый .

не неизвестно когда произведен и насколько уже заюзанный - а с четкой датой производства

не безродный нонейм параллелепипед со штрихкодом - а четкое указание торговой марки , наличие бренда 

у вас опыта конечно больше моего, ибо куда там мне. 

2017 рік, перепаковка з Ліфовських консерв. Ну шо я можу знати..... да ніч....

IMG_20170510_211203.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Dalet сказал:

перепаковка з Ліфовських консерв

Прикольні клеми

Не підкажете хто виробник?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, igorrius сказал:

ну как никакой разницы ?

не бу , а новый .

не неизвестно когда произведен и насколько уже заюзанный - а с четкой датой производства

не безродный нонейм параллелепипед со штрихкодом - а четкое указание торговой марки , наличие бренда 

Ось знайшов ідеального продавана.

Батарейка АЖМ , важить 22 кг сотка.Я йому у коментах пишу - що не бува сотки вагою 22 кг.А він пише - це БЮДЖЕТНА сотка 😂😂😂.

Ось так і живем.Десь тут на#бали , десь там при#изділи...як раз для вас - чітка торгова марка AGM - зайдіть до нього в тікток, спитайте.

 

IMG-9e41a479f71e34723df02b05c457b482-V.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, dneprstab сказал:

чітка торгова марка AGM

лично я такой тоговой марки не знаю, себе BOSCH взял , а так то, и свинцовые батареи говняные тоже конечно продают, поэтому надо смотреть и думать, что покупаешь.

Змінено користувачем igorrius
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorrius сказал:

себе BOSCH взял

вчили, вчили, вчили нас, а самі як ото наші політики)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, igorrius сказал:

лично я такой тоговой марки не знаю

аккум на фото - это volt polska - 6AKUXAG100

Змінено користувачем eam
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...