Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як обрати акумулятори до інвертору

Vikctor

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, normal сказал:

втрату ємності не поширюється

а как доказать , что емкость упала ? вес , размер легко измерить , а емкость ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Весь ролік не слухав, а чого він по гарантії не здав? Там написано 3 роки, чи вона на втрату ємності не поширюється? 

Дивно, що Вас "фірменна" наліпка не здивувала на тому девайсі🙂

Скоріш за все, такий мотлох робили у кожному підвалі під час торішніх блекаутів, а люди від відчаю купляли, що встигли схопити...🤷‍♀️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальна наліпка, але в мануалі знайшов, що вздуття це негарантійний випадок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, який правильний зарядний пристрій для таких батарей. В збірці іх буде 8 шт. Активний балансир - Smart Active Balance BMS - 100/200А, 4S-8S.

 

Eve LF105 Prismatic 105Ah - LiFePO4 - 3.2V; Voltage 3.2V; Capacity - Ah105.00; Discharge current - A105.00

Якщо не буде в Україні, то замовлю на Амазон. Розглядаю 2 варіанти:

www.amazon.de/-/en/Victron-Energy-Battery-Charger-outputs/dp/B073PDCMK7/ref=sr_1_2?crid=1DFTTWYVBZC4N&keywords=Victron%2BEnergy%2BBlue%2BSmart%2BIP22%2BBattery%2BCharger&qid=1695715218&sprefix=victron%2Benergy%2Bblue%2Bsmart%2Bip22%2Bbattery%2Bcharger%2Caps%2C352&sr=8-2&th=1

або

www.amazon.de/-/en/gp/product/B09PNBWCQ7/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A20XZL127HBPKA&psc=1

На олх бачив перероблені з боку живлення ПК. Чи варто їх розглядати.

Дякую!

image.png

Змінено користувачем D1california
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виктрон по ссылке на 12 вольт, если у вас 8 банок то это 24 вольт иши сборка будет 2p4s ?

У второго есть вроде на 29,2 вольт это 3,65 на ячейку, но справится ли балансир

Те что с олх они с регулировкой напряжения и можно выставить 3,45 для повседневного использования и раз в пол года/год поднимать постепенно до 3,65 для балансировки

А что за инвертор у вас будет? Возможно в нем штатная зарядка справится

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Dmode сказал:

Яскравий приклад, що не варто брати закриту в корпусі начинку, де ти не розумієш і не можеш перевірити які саме компоненти встановлені.

Ось саме цьому я вже років 15 купляю батареї тільки у первинних виробників. До речі, будь-які наліпки та шовкографію на корпусах постійним покупцям фабрики роблять безкоштовно, так само можуть зробити під певну партію, а тому ніякого сенсу в дискусіях на тему "який напис більш якісний" немає. Все залежить від того, що саме замовляє покупець. Навіть достатньо якісні виробники технічно можуть за окремим замовленням зробити партію лайна здешевлених виробів в рамках завданої замовником вихідної вартості, і нанести на вироби будь-яку шовкографію, навіть за трафаретом замовника. Але у заводів вищого ґатунку замовити таке лайно майже неможливо, бо там і виробничий цикл розписаний наперед на місяці, і, наприклад, для свинцю, лити більш тонкі пластини з вторинного забрудненого (нерафінованого) свинцю їм просто немає сенсу, бо і гімняну сировину вони не купляють, і переналаштування лінії коштує дорого. А от для дрібних виробників такі замовники то їх нормальна повсякденна база. І це створює для роздрібних покупців справжню лотерею. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, mib сказал:

Виктрон по ссылке на 12 вольт, если у вас 8 банок то это 24 вольт иши сборка будет 2p4s ?

У второго есть вроде на 29,2 вольт это 3,65 на ячейку, но справится ли балансир

Те что с олх они с регулировкой напряжения и можно выставить 3,45 для повседневного использования и раз в пол года/год поднимать постепенно до 3,65 для балансировки

А что за инвертор у вас будет? Возможно в нем штатная зарядка справится

Доброго вечора. Інвертор 12в, без зарядки - giandel 3000w. Тієї зими в розпал блекаутів купив його на амазон під agm акумулятори. Заряджав їх простою Аіда 10. Зараз вирішив перейти на літій, спеціально купляти інвертор із зарядкою бажання немаю,  тому і шукаю перевірені варіанти зарядних пристороїв

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, D1california сказал:

Доброго вечора. Інвертор 12в, без зарядки - giandel 3000w. Тієї зими в розпал блекаутів купив його на амазон під agm акумулятори. Заряджав їх простою Аіда 10. Зараз вирішив перейти на літій, спеціально купляти інвертор із зарядкою бажання немаю,  тому і шукаю перевірені варіанти зарядних пристороїв

Тогда получается у вас будет 2p8s

Виктрон конечно это круто но либо я не увидел либо он без регулировки напряжения и там только предустановки

В итоге те что с олх получаются более оптималтны засчет регулировки напряжения,если мы конечно говорим про одни и те же

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, mib сказав:

Виктрон конечно это круто но либо я не увидел либо он без регулировки напряжения и там только предустановки

 

Там все є. І регулювання напруги і струму і запис профілів для конкретно своїх акумів. Подивитися всі можливості можна в демці victronconnect.

Але конкретно по віктрону 12/30 я читав багато відгуків що вони можуть дуже сильно грітися, щось біля 60+. В мене 24/16 то більше +45 ще не нагрівався.  Ну але якщо брати в оф дилера то там 5 річна гарантія.

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

В мене тут мережі оновлюють і вже декілька разів вимикали світло на тривалий термін. І ще вимикатимуть не раз. Тому є перші враження від системи, яку змонтував у вересні-жовтні. Нагадаю, що обрав два гелєві акуми 12В 200А/г. Загалом я вважав, що на добу їх повинно вистачати, бо у замовника така само система з вдвічі меньшими акумами гарантовано працює 12 годин. З того чого немає в нього і є в мене - морозилка і централь сигналізації. Було пару вимкнень ще у грудні і за 12 годин максимум на інверторі на піктограмі рівня заряду батареї з чотирьох рисок залишалось три - типу ємність акумів була в межах 50-74%. Але більш тривале відключення несподіванно розчарувало - через 13 годин вночі прокинувся від тривалого неприємного піску, що генерував інвертор і було чутно навіть через зачинені дверцята. На табло інвертора блимала батарея без жодной рискі. Вимкнув інвертор щоб не розряджати акуми в нуль. Після відновлення електро постачання наприкінці заряджання акумів помітив, що балансир таки працює, бо до того жодного разу жодна лампочка на ньому не світилася. Або я не бачив цього.

Спойлер

1571555235_.thumb.png.60428d3324fa1dc2017ef06b45ae85aa.png

Ще помітив, що зі старту якось різко просідає заряд акумів з 27,3-27,4В до десь 26,6В майже міттево. Потім за 10-15 хвилин трохи підіймається до 26,8В і вже поступово знижується. Останнє зниження ємності що бачив при наступному вимкненні було 23,5В. Потім десь через годину знов інвертор голосно проінформував що час вимикати. Цікаво що другий раз акуми протрималися довше - десь 15,5 години. І балансир наприкінці теж про щось сигналізував, причому блимав інший діод.

Спойлер

88998626_.thumb.png.f92b4a2810a8be2cbc4a90f3718a80a2.png

Мені важко порівняти рівні споживання при цих двох відключеннях, але другий раз я не помітив спочатку що світло зникло і ще півтори години дивився ТВ. Це була додаткове навантаження у порівнянні з першим разом. Сподіваюсь наступного разу акумів вистачить ще на довше)))

 

Не знайшов в інструкції що означають показники навантаження з різних боків дісплея  інвертора. Може хтось підкаже чому їх два і вони різні.

 

 

1771927845_.thumb.png.4c74a0f0de0a2c70e73654bcb65c3fae.png

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Vikctor сказал:

З того чого немає в нього і є в мене - морозилка і централь сигналізації.

Как вариант поставьте сонофф на выход такой как вы для зарядной станции купили, будите понимать сколько взяли кВт*ч из акб

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

А шо зараз по ліферу? Де вигідніше брати? Алі це лотерея, може хто замовляв з nkon.nl краще брати по 4 банки на 4 людини щоб на розтаможку не попадати?

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Enot123h сказал:

щоб на розтаможку не попадати?

А наши люди на такси за хлебом....(с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Dalet сказал:

А наши люди на такси за хлебом....(с)

Ну а шо, маневровим потужностям пізда на декілка років, 2 доби без світла а зараз віялові, і краще наврядчи буде. Як би влада зняла ндс та пошлину на гени, інвертори, акб та сонячні панелі було б гарно. А так виживаємо як можемо...

Соняшні панелі могли б і субсидувати, щоб денний пік мікрогенерацією сгладити

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Enot123h сказал:

Ну а шо, маневровим потужностям пізда на декілка років, 2 доби без світла а зараз віялові, і краще наврядчи буде. Як би влада зняла ндс та пошлину на гени, інвертори, акб та сонячні панелі було б гарно. А так виживаємо як можемо...

Та нічого. Як шось вимагати в держави, так черга, як податки, дак зась

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взяв 16 шт Eve LF105 Prismatic 105 Ач - 105 А LiFePO4 - 3,2 В - A-grade на нкон, двома посилками по 8 шт, 10386 грн кожна з доставкою, відправка 30 травня.

Розтаможка вийде 865 грн за посилку, 22502 за 16 банок, 1406 грн/банка,

лифер 4,18 грн/Вт*ч без BMS, свинець мені вийшов десь 5.2 грн/Вт*ч (Bosch TE077 190 Ah за 12000 грн)

Зараз брати свинку сенсу зовсім нема

Поки зберу 4s4p для дешевого свинцевого інвертору з активним балансиром без БМС, з перспективою переробити на 16s, як що на люкс павер SNA 5000 созрію.

Шо порадите з БМС на 16s, бажано 200А з 2А балансуванням, з запасом, бо може елементів осінню докуплю та зберу 16s2p ?

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Enot123h сказал:

Взяв 16 шт Eve LF105 Prismatic 105 Ач - 105 А LiFePO4 - 3,2 В - A-grade на нкон, двома посилками по 8 шт, 10386 грн кожна з доставкою, відправка 30 травня.

Розтаможка вийде 865 грн за посилку, 22502 за 16 банок, 1406 грн/банка,

лифер 4,18 грн/Вт*ч без BMS, свинець мені вийшов десь 5.2 грн/Вт*ч (Bosch TE077 190 Ah за 12000 грн)

Зараз брати свинку сенсу зовсім нема

Поки зберу 4s4p для дешевого свинцевого інвертору з активним балансиром без БМС, з перспективою переробити на 16s, як що на люкс павер SNA 5000 созрію.

Шо порадите з БМС на 16s, бажано 200А з 2А балансуванням, з запасом, бо може елементів осінню докуплю та зберу 16s2p ?

 

а как отличить Грейд А и B ?

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Dalet сказал:

а как отличить Грейд А и B ?

 

Гусарам принято верить на слово, а ценник вроде вышел +- как у вас здесь и сейчас? Или уже все продали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, mib сказал:

Гусарам принято верить на слово, а ценник вроде вышел +- как у вас здесь и сейчас? Или уже все продали?

ну так я ж как. не могу на 8шт разделить шоб не платить на таможне, вот и выходит. Да и вход у меня выше с завода. И кому они предьявят если там не але грейд А. А только себе..... Мне же нужно еще гарантии давать. Я тут а не тама

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dalet сказал:

ну так я ж как. не могу на 8шт разделить шоб не платить на таможне, вот и выходит. Да и вход у меня выше с завода. И кому они предьявят если там не але грейд А. А только себе..... Мне же нужно еще гарантии давать. Я тут а не тама

Значит я что то перепутал, мне почему то казалось что в одной из ваших тем вы писали какую то очень похожую цену, если еще есть наличие и не сложно напишите, цену тут

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mib сказал:

Значит я что то перепутал, мне почему то казалось что в одной из ваших тем вы писали какую то очень похожую цену, если еще есть наличие и не сложно напишите, цену тут

да полно, до НГ хватит, как-то розрулится. 45дол нынче правлю. в ноль. Пока еще в минуса не спешу, ибо настанет время, они попрут в цене в гору

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dalet сказал:

да полно, до НГ хватит, как-то розрулится. 45дол нынче правлю. в ноль. Пока еще в минуса не спешу, ибо настанет время, они попрут в цене в гору

Наверно я себе что то придумал :-) Мне ценник что то около 1640 запомнился :-)

А получается 1800 если по 40 считать на 16s не то что бы прям больно но уже заметно

Но к зиме скорее всего все поменяется и будет как осенью 22го кто не успел тот опоздал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Dalet сказал:

а как отличить Грейд А и B ?

 

так там еще и разные " сорта " оказывается есть ? a , b, c .... и чем дальше - тем хуже . БУ что ли ?

невольно классик вспоминается :

Вторая свежесть — вот что вздор! Свежесть бывает только одна — первая, она же и последняя. А если осетрина второй свежести, то это означает, что она тухлая! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Enot123h сказал:

Bosch TE077 190 Ah за 12000 грн

я сейчас на таком аккумуляторе ( правда я его за 9400 брал)  .

скажите пожалуйста ,

как долго он у Вас прожил

и как глубоко Вы его разряжали , 

как и чем заряжали ?

контролировали ли  плотность электролита ?

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...