Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як обрати акумулятори до інвертору

Vikctor

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, eam сказал:

volt polska

кто то из форумчан писал об этой ТМ : говно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, eam сказал:

аккум на фото - это volt polska - 6AKUXAG100

На акумі цього не написано.Усі виробники пишуть та хочуть бути взнаваними.Тут жеж чиста лажа.Як 100а*г акум може важити 24 кг ? .

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Базікати не мішки ворочати))) Ще в процесі. Ще є сили.

image.thumb.png.2f04a4da7fcd8f317fbaf6140b8ddc85.pngimage.thumb.png.c27165d93d09cf43a98fd5446b1540a8.pngIMG_1773.thumb.JPG.e4fbc5d2a822260989ee0465262a81bf.JPG

Змінено користувачем Dalet
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Dalet сказал:

Базікати не мішки ворочати))) Ще в процесі. Ще є сили.

image.thumb.png.2f04a4da7fcd8f317fbaf6140b8ddc85.pngimage.thumb.png.c27165d93d09cf43a98fd5446b1540a8.pngIMG_1773.thumb.JPG.e4fbc5d2a822260989ee0465262a81bf.JPG

Тю , а де рефрактометр ?

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підскажіть хто знає, а існують взагалі в природі шось типу автоматичного перекидного автомата  (АВР) тільки на низьку постійну напругу 12-24В ? чи низька потужність не дає можливість таке зробити в принципі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, newbee2020 сказал:

підскажіть хто знає, а існують взагалі в природі шось типу автоматичного перекидного автомата  (АВР) тільки на низьку постійну напругу 12-24В ? чи низька потужність не дає можливість таке зробити в принципі?

питання не в пристрої, а в тому що особливосях постійного струму. Якщо ви хочете пораду - опишіть для чого то треба. Бо комутувати можна і АС перемикачем, але якщо там струму при комутації не буде

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dalet сказал:

питання не в пристрої, а в тому що особливосях постійного струму. Якщо ви хочете пораду - опишіть для чого то треба. Бо комутувати можна і АС перемикачем, але якщо там струму при комутації не буде

 

може думка тупа, вибачайте наперед. ідея типу шоб такий авр моніторив два незалежних джерела по 12-24 В (для живлення низьковольтних навантажень типу інтернету), і перекидав між ними по мірі необхідності. я бачив відео як китайські АС підлипали в проміжному положенні при переході і низьких(?) нагрузках

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, newbee2020 сказал:

може думка тупа, вибачайте наперед. ідея типу шоб такий авр моніторив два незалежних джерела по 12-24 В (для живлення низьковольтних навантажень типу інтернету), і перекидав між ними по мірі необхідності. я бачив відео як китайські АС підлипали в проміжному положенні при переході і низьких(?) нагрузках

Я не думаю що там буде значний струм від якого буде щось підгорати. Тосу звичайний АС перемикач піде

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це навіяно переходом на аварійне живлення інтернету повз інвертор. реальне навантаження оптичного медіа конвертору і 2.4ггц роутеру - 4 вт. інвертор холостий хід 0.8А (х24В - 19Вт??). тобто при роботі через інвертор ми втрачаємо в автономності ВТРИЧІ. може я шось не так рахую. також планую відтестити найближчим часом

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dalet сказал:

Я не думаю що там буде значний струм від якого буде щось підгорати. Тосу звичайний АС перемикач піде

а вистачить сили току щоб перемкнути реле? чи там якісь конденсатори чи керуючий контактор?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, newbee2020 сказал:

я бачив відео як китайські АС підлипали в проміжному положенні при переході і низьких(?) нагрузках

на дс при розмиканні дуга тягнеться, її гасити складніше, там магнітікі всередині додаткові мають бути і інші нюанси "нормальних" dc перемикачей, не китайські ac мабуть шо якийсь час за рахунок матеріалу контактів живуть а китайські мабуть дугою сплавляються 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, newbee2020 сказал:

ідея типу шоб такий авр моніторив два незалежних джерела по 12-24 В (для живлення низьковольтних навантажень типу інтернету), і перекидав між ними по мірі необхідності.

таке Купити Модуль реле перемикання аварійного живлення YX850 DC 5-48V, ціна 155 ₴ - Prom.ua (ID# 1908926938) ?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, newbee2020 сказал:

це навіяно переходом на аварійне живлення інтернету повз інвертор. реальне навантаження оптичного медіа конвертору і 2.4ггц роутеру - 4 вт. інвертор холостий хід 0.8А (х24В - 19Вт??). тобто при роботі через інвертор ми втрачаємо в автономності ВТРИЧІ. може я шось не так рахую. також планую відтестити найближчим часом

Ну это только в том случае если нужен только интернет, а если освещение,ноут телик то хх уже размажется между ними и не так заметен

В итоге получается что все деньги которые нужно потратить на дополнительные девайсы лучше вложить в емкость акб

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, mib сказал:

Ну это только в том случае если нужен только интернет, а если освещение,ноут телик то хх уже размажется между ними и не так заметен

В итоге получается что все деньги которые нужно потратить на дополнительные девайсы лучше вложить в емкость акб

та ці низьковольтні примочки копійки коштують. освітлення можна витянути павербанками, я люблю пітьму :) ноут зарядити напряму від акумів норм. ТВ да, вже без інвертора не обійтись. звичайно, це проблеми бідних, які можна закрити додатковими АКБ . маю два інвертори і просто люблю повозитись з цими іграшками. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

21 минуту назад, standov сказал:

таке Купити Модуль реле перемикання аварійного живлення YX850 DC 5-48V, ціна 155 ₴ - Prom.ua (ID# 1908926938) ?

якось дуже геніально і просто :) дякую

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, newbee2020 сказал:

та ці низьковольтні примочки копійки коштують. освітлення можна витянути павербанками, я люблю пітьму :) ноут зарядити напряму від акумів норм. ТВ да, вже без інвертора не обійтись. звичайно, це проблеми бідних, які можна закрити додатковими АКБ . маю два інвертори і просто люблю повозитись з цими іграшками. 

Ну вот копейка к копейке и еще на один акб набежит :-)

хотя у меня и самого есть нз для нз и кучка всяких платок для 12 вольт системы, но это все если используется то или ломается или требует внимания

но если от любви к искуству то конечно вопросов нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так підключить роутер напряму без того реле, 12V100Ah він висаде аж через 12 діб і ви цей момент не прогавите, а якщо з'явиться мережа і заряд, то 14.4в нормальний роутер повинен "схавати", в мене зарядне і роутер всю зиму були одночасно підключені до аккума без реле, жодних проблем

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, normal сказал:

Так підключить роутер напряму без того реле, 12V100Ah він висаде аж через 12 діб і ви цей момент не прогавите, а якщо з'явиться мережа і заряд, то 14.4в нормальний роутер повинен "схавати", в мене зарядне і роутер всю зиму були одночасно підключені до аккума без реле, жодних проблем

зазвичай на роутерах стоїть стабілізатор напруги, і йому відносно пох що подається на вхід. але це не точно. реле треба для захисту акуму від перерозряду щоб довго служив 

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, newbee2020 сказал:

переходом на аварійне живлення інтернету повз інвертор.

Ще можна використати "мікро ДБЖ" від MeanWell які при потребі перемкнуться на батарею.

image.png.02c805d0723fdfe81585245ea8b9613e.png image.png.f1344146ed4dff0b9ad0bd0f79a2438f.png

meanwell.kiev.ua/ua/g1762689-bloki-pitaniya-funktsiej

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, mib сказал:

Ну это только в том случае если нужен только интернет, а если освещение,ноут телик

все это можно питать без инвертора , ну а телик - кому он нафиг нужен сейчас ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, igorrius сказал:

все это можно питать без инвертора , ну а телик - кому он нафиг нужен сейчас ? 

К примеру ребенку моему, ваден сам факт что бы ее ютуб фонил с телика

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, igorrius сказал:

все это можно питать без инвертора , ну а телик - кому он нафиг нужен сейчас ? 

Кто бы говорил! )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, mib сказал:

К примеру ребенку моему, ваден сам факт что бы ее ютуб фонил с телика

ясно . просто сейчас разных макбуков , ноутбуков , телофонов , айпадов , девайсов с ютубом , что телик уже не так важен 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...