Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зрізати/зточити алюмінієвий уголок на керамограніті

standov

Рекомендовані повідомлення

Вклали на вулиці керамограніт на ганок, кути по яким люди шоркають вирішили зробити плоским куточком алюмяшкой, щоб не скалувалось. Все наче нічого але куточок цей вийшов на 0.5-1мм вище за плитку і там тепер стоїть вода, чим його можна безпечно підрізати в рівень з плиткою. Я думав спробувати фрезером, але оскільки такого досвіду ну маю то може є більш дуракостійкій спосіб?

PXL_20230830_143706338.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Болгарка та круг пелюстка, шліфує нараз.

але можливо не варто все зрізати, досить зробити місце сходу води

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, standov сказав:

Вклали на вулиці керамограніт на ганок, кути по яким люди шоркають вирішили зробити плоским куточком алюмяшкой, щоб не скалувалось. Все наче нічого але куточок цей вийшов на 0.5-1мм вище за плитку і там тепер стоїть вода, чим його можна безпечно підрізати в рівень з плиткою. Я думав спробувати фрезером, але оскільки такого досвіду ну маю то може є більш дуракостійкій спосіб?

Взагалі то вода на плитці не повинна стояти , так як плитка на сходи вкладається з невеликим ухилом. Може стояння води , то покладена з контрухилом плитка , а не кант.

Зрізавши цей кантик  , ви отримаєете між плиткою і ним щілину. Так як навряд чи плитка ідеально прилягає до алюмінію.

Як я бачу вирішення цієї проблеми : Болгаркою зрізати цей кант на 2мм нижче плитки. Далі , якщо є шілина обезпилити та обезжирити її (це зручно робити за допомогою фарбопульта , замість фарби заливши туди розчинник) , і заповнити епоксидною затіркою. Якщо немає , то за допомогою черепашки загладити , скруглити цих 2мм плитки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там проріз є, але немає ухилу і все одно взимку буде стояти сніжна каша і дуже легко навернутися, треба закривати всі гострі кути

1.jpg

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люблю я наш форум )

Ухил є, але він як раз в сторону куточка, і вода стоїть в самому кінці бо стікає по ухилу і зустрічає зуб куточка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Фрай сказал:

Болгарка та круг пелюстка, шліфує нараз.

але можливо не варто все зрізати, досить зробити місце сходу води

Я думав про пару місць але є підозра що воно швидко заб'ється всяким з дерев і перестане працювати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Там проріз є, але немає ухилу і все одно взимку буде стояти сніжна каша і дуже легко навернутися, треба закривати всі гострі кути

1.jpg

Нема там прорізу, а ухил є. Як ви то все так знаєте 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Фрай сказал:

Болгарка та круг пелюстка, шліфує нараз.

але можливо не варто все зрізати, досить зробити місце сходу води

А він керамограніт не покоцає? Бо я не зможу жеж болтарку з точністю до мм тримати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, standov сказав:

Нема там прорізу, а ухил є. Як ви то все так знаєте 

А це що? Якщо є ухил, то вода повинна вся піти у проріз, тоді прочистіть його (якщо замазаний затіркою) чи розширте і всього ділов... навіщо спилювати увесь борт?

1.jpg

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, normal сказал:

А це що? Якщо є ухил, то вода повинна вся піти у проріз, тоді прочистіть його (якщо замазаний затіркою) чи розширте і всього ділов... навіщо спилювати увесь борт?

1.jpg

Нема там прорізу, то таке фото

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:
11 часов назад, Фрай сказал:

Болгарка та круг пелюстка, шліфує нараз.

але можливо не варто все зрізати, досить зробити місце сходу води

А він керамограніт не покоцає? Бо я не зможу жеж болтарку з точністю до мм тримати

Черепашкою точно покоцає, а «пелюсткою» лише затирає, все залежить від зерна наждачки та сили притискання.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Той витвір ненадовго . Бо між профілем і плиткою хоч якийсь зазор є. Туди буде попадати вода - а мороз зробить свою справу . Та і лінійне розширення  метал - плитка теж не на користь . Там мусить бути тільки плитка .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, mazurati сказал:

Той витвір ненадовго . Бо між профілем і плиткою хоч якийсь зазор є. Туди буде попадати вода - а мороз зробить свою справу . Та і лінійне розширення  метал - плитка теж не на користь . Там мусить бути тільки плитка .

можливо, але то буде потім, зараз питання про підзрізку куточка , в тч ощб виводити воду як можна швидше 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, standov сказал:

А він керамограніт не покоцає? Бо я не зможу жеж болтарку з точністю до мм тримати


   Если нет навыков точной работы с болгаркой можно сначала грубо болгаркой, а потом обычным напильником остаток (алюминий достаточно легко обрабатывается напильником). Да, будет дольше по времени, но "безопаснее" для плитки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...