Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Где купить инвертор и LiFePO аккумулятор для дома?

Neou

Рекомендовані повідомлення

17 хвилин тому, igorrius сказав:

синих литиевых аккумуляторах параллелепипедной формы ?

а чому ви вирішили що це аккумулятори а не складові частини аккумуляторів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vbb сказал:

наліпку може зробити будь-хто

ну так для протоколу, на хеннесі маркування лазерне на пляшці з датою та партією )

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, vbb сказал:

а чому ви вирішили що це аккумулятори а не складові частини аккумуляторів?

можно их назвать и составными частями конечно , но ведь люди, покупая собранные из них батареи- начинку покупают ?

стоит выбор : либо сам собираешь, либо платишь за сборку, корпус , но все равно в итоге ячейки главное, а не корпус , в который их поместят.

вот недавно тэн в бойлере менял и термостат заменил- тоже казалось бы , составные части  , но там надпись есть : THERMOWATT

даже у составных частей есть имя.

а китайский завод выпускает литиевый аккумулятор в корпусе, не 3 копейки стоящий- без каких либо опознавательных знаков на корпусе изделия.

В выше выложенном видео человек говорит, что литиевые аккумуляторы уже идут совсем не те, что года 3-4 назад :  все большая часть из них попадает все больше и больше заюзанная, все сильнее БУ.

а это все ж надо спихнуть покупателю.

и стоит ли удивляться , если вдруг берешь аккумуляторы у одного и того же проверенного продавца- а каждая последующая партия товара все хуже и хуже.

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, igorrius сказав:

вот недавно тэн в бойлере менял и термостат заменил- тоже казалось бы , составные части  , но там надпись есть : THERMOWATT

даже у составных частей есть имя.

То ви б наклали на себе руки, якщо б з бойлеру BOSCH витягли б тен без маркування?

37 хвилин тому, igorrius сказав:

можно их назвать и составными частями конечно , но ведь люди, покупая собранные из них батареи- начинку покупают ?

стоит выбор : либо сам собираешь, либо платишь за сборку, корпус , но все равно в итоге ячейки главное, а не корпус , в который их поместят.

Я зрозумів: "ВОЛГА ГАЗ-24" з двигуном MersedesBentz краще за повний МВ вироб, а покупці BMW - чисто лохи, бо там 80% начинки з ноу-нейм китайських фабрик, шкіру на їх сидушки шиють наші дівчата на польських фабриках (до речі, на BMW йде найгірша якість порівняно з длугими lux-class)

37 хвилин тому, igorrius сказав:

литиевые аккумуляторы уже идут совсем не те, что года 3-4 назад :  все большая часть из них попадает все больше и больше заюзанная, все сильнее БУ.

а это все ж надо спихнуть покупателю.

и стоит ли удивляться , если вдруг берешь аккумуляторы у одного и того же проверенного продавца- а каждая последующая партия товара все хуже и хуже.

Так, нажаль це світовий сговір... і пиво Рогань та Оболонь були колись якісними, та й та ж Хортиця вже не та... і кажуть, черствий хліб в переробку кидають і продають як щось свіже... Страшно жити зараз...

Змінено користувачем vbb
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, standov сказав:

ну так для протоколу, на хеннесі маркування лазерне на пляшці з датою та партією )

Пане @Dalet, чули?
терміново доукомплектуйте свій гараж лазерним гравером!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vbb сказал:

Пане @Dalet, чули?
терміново доукомплектуйте свій гараж лазерним гравером!

вже є, правда 2кВт. то наскрізь пропалює))) але я зрозумі, працюєм.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, vbb сказал:

BMW - чисто лохи, бо там 80% начинки з ноу-нейм китайських фабрик, шкіру на їх сидушки шиють наші дівчата на польських фабриках (до речі, на BMW йде найгірша якість порівняно з длугими lux-class)

тем не менее , кто б там что не шил и где и кто бы не поставлял комплектующие на производство- с конвеера выходит автомобиль торговой марки BMW

а не неведомое транспортное средство без опознавательных знаков

Змінено користувачем igorrius
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vbb сказал:

Пане @Dalet, чули?
терміново доукомплектуйте свій гараж лазерним гравером!

упс. але є проблемка. Ось на фото все є, але йому того мало. він ще хоче щоб йому в комплекті давали сканер штрих коду і базу заводську, бо мало лі......
image.thumb.png.9d106eae679936652fb998066bfabc12.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, igorrius сказал:

тем не менее , кто б там что не шил и где и кто бі не поставлял комплектующие на производство- с конвеера віходит автомобиль торговой марки BMW

а не неведомое транспортное средство без опознавательных знаков

дак ок, що ви тоді вимагаєте від брендованих акумуляторів???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, vbb сказал:

Пане @Dalet, чули?

так до гаражів питань нема ) можна навіть наліпку зробити "гараж Далета", +200 до продажів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dalet сказал:

на фото все є

все - это бумажечка с кью ар кодом, которую на корпус наклеил китайский птушник в подвале ?

наверняка у них там горы таких неклеек , какие скажете- такие и наклеят.

ничего общего с нанесением на корпус изделия заводом изготовителем маркировки изделия , им этого не надо , и так купят.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dalet сказал:

брендованих акумуляторів???

а где Вы видели брендовые аккумуляторы ? отсутствие какой либо заводской маркировки на корпусе аккумулятора- это ноунейм аккумулятор , безымянный

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, standov сказав:

так до гаражів питань нема ) можна навіть наліпку зробити "гараж Далета", +200 до продажів

То в вас нема.
А от пан @igorrius має, він ніяк не зрозуміє, чому гаражні вироби не збираються на базі рітейлових комплектуючих 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, vbb сказал:

То в вас нема.
А от пан @igorrius має, він ніяк не зрозуміє, чому гаражні вироби не збираються на базі рітейлових комплектуючих 

я теж не розумію ) ну тобто в такій пзвісностановці то розумію, але не розумію в який момент серійна маркировка стала маркером рітейлу ) Якась підміна понять в повний рост як на мене

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, standov сказав:

я теж не розумію ) ну тобто в такій пзвісностановці то розумію, але не розумію в який момент серійна маркировка стала маркером рітейлу ) Якась підміна понять в повний рост як на мене

Чому?
дивіться, рітейл маркировка має відповідати вимогам прописаним для для широкого продажу, там є чіткі норми, що та як маркерувати.
В той же час, серійна ОЕМ маркировка ніким не регламентується (хіба що замовником) і виробник сам вирішує так як йому зручніше.
 

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, vbb сказал:

виробник сам вирішує так як йому зручніше.

вот он и решил : ничего на корпус наносить не буду, так удобнее впаривать БУ

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, igorrius сказав:

вот он и решил : ничего на корпус наносить не буду, так удобнее впаривать БУ

яке відношення має БУ комплектуючі до виробника тих самих комплектуючих?

ви, коли керамічну плитку купуєте, теж на кожній плитці шукаєте маркування? як ви знаєте, що то не БУ відчищена? 
чи, може з заводу можете вроздріб пару плиток купити?


і ви не відповіли на запитання

1 годину тому, vbb сказав:

То ви б наклали на себе руки, якщо б з бойлеру BOSCH витягли б тен без маркування?

так, остання спроба:
ви ж продаєте кабелі
от приклад, у вас бухта кабелю, на якому маркування через кожен 1 метр
прийшов покупець і купив 80 см того кабелю, і от невдача - як раз там де маркування не попало...
на наступний день приходить до вас знову і починає  - мій електрик сказав що ви мені впарили лайно, бо без маркування. 
от і реагуйте )))))

Змінено користувачем vbb
доповнив
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, vbb сказал:

Чому?
дивіться, рітейл маркировка має відповідати вимогам прописаним для для широкого продажу, там є чіткі норми, що та як маркерувати.
В той же час, серійна ОЕМ маркировка ніким не регламентується (хіба що замовником) і виробник сам вирішує так як йому зручніше.
 

я вже вище писав чому ) бо маркування це то що потрібно в першу чергу самому виробнику, бо це питання логістики, контроля якості, розрулювання факапів і тп. тому в нормальних виробників вона є ще до того як товар попадає в рітейл (чи не потрапляє а йде кудись далі в каналі). Вона може бути не зрозуміла нікому окрім виробника (штріхкод у внутрішній системи наприклад) але товар без нього це просто показує відношення виробника до своєї продукції. 
Завтра ці банки починають раптом взриватися - як виробник (нормальний) має то інвестігейтіть та ескаліровать без маркування? да ніяк. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, vbb сказал:

прийшов покупець і купив 80 см того кабелю, і от невдача - як раз там де маркування не попало...
на наступний день приходить до вас знову і починає  - мій електрик сказав що ви мені впарили лайно, бо без маркування. 
от і реагуйте )))))

одиниця товару кабельки є бухта. То шо в рітейлі його ріжуть то вже додаткова послуга за яку відповідає той хто її надає. Але все-ж нормальні виробники маркування наносять пометрово "на всяк випадок" та для зручності

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

я вже вище писав чому ) бо маркування це то що потрібно в першу чергу самому виробнику, бо це питання логістики, контроля якості, розрулювання факапів і тп. тому в нормальних виробників вона є ще до того як товар попадає в рітейл (чи не потрапляє а йде кудись далі в каналі). Вона може бути не зрозуміла нікому окрім виробника (штріхкод у внутрішній системи наприклад) але товар без нього це просто показує відношення виробника до своєї продукції. 
Завтра ці банки починають раптом взриватися - як виробник (нормальний) має то інвестігейтіть та ескаліровать без маркування? да ніяк. 

ну так про це і мова - 


 image.png.bb27663126d9cc19df57f46ee0e0739b.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vbb сказал:

ну так про це і мова - 

вибачайте, я @Daletзабанив тому шо він відповідає я не бачу ) ну якщо є то і славно

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, vbb сказал:

яке відношення має БУ комплектуючі до виробника тих самих комплектуючих?

не знаю, возможно производителя просят не выпячиваться и не маркировать ни дату, ни завод изготовитель, чтобы  потом их не утилизировать в Китае, а продавать их вместо утилизации за бугор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, igorrius сказал:
58 минут назад, vbb сказал:

виробник сам вирішує так як йому зручніше.

вот он и решил : ничего на корпус наносить не буду, так удобнее впаривать БУ

Це неправда. Точніше, виробники вищого ґатунку взагалі ніяких справ з б/в батареями ніяких справ не мають. Навіть в сенсі вторинної переробки. також не використовують вторинні матеріали. З такими виробництвами я знайомий, і регулярно у них купляю батареї. Виробники середньої ланки не гребують вторинною сировиною, яку купляють у переробників. Такі вироби, звичайно, коштують помітно дешевше, а ззовні ніяких відмінностей не мають, бо пакується все в нові корпуси. Відрізняються (для оптового покупця) ці виробництва насамперед терміном гарантії. З іншого боку, існує буквально хмара дрібних фабричок, які тільки тим і займаються, що перепаковують та перебирають б/в елементи та продають їх перекупам з усього світу. От тут і є шанс отримати товар невідомої якості. На превеликий жаль, роздрібному покупцю залишається тільки вірити на слово місцевому продавцю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, standov сказав:

одиниця товару кабельки є бухта. То шо в рітейлі його ріжуть то вже додаткова послуга за яку відповідає той хто її надає. Але все-ж нормальні виробники маркування наносять пометрово "на всяк випадок" та для зручності

Одиниця поставки виробником комірок (комплектуючих)  - "bunch" з усіма відповідними документами
Виробники аккумуляторів (готових до підключення кінцевими споживачами виробів) маркують свої вироби відповідно стандарту та несуть відповідальність за відповідність виробів заявленим характеристикам.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vladdi сказал:

Точніше, виробники вищого ґатунку взагалі ніяких справ з б/в батареями ніяких справ не мають

производитель выпускает новый. но в стране у них такая политика : производитель должен создать условия, чтобы его продукт было удобно впаривать, то есть не наносит на корпус изделия никакой маркировки

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...