Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Где купить инвертор и LiFePO аккумулятор для дома?

Neou

Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, Фрай сказал:

Хочеш рубати капусту? Заводь власний блог і там побачим чого ти вартий, а тут скромнєє надо бить, товарищ(і).

так ми ж скромні. далі нікуди, не контейнер же, а всього чотири корібочки EVE LF230 виїхало, зовсім трішечки)))

582159075_09-31-74962PALLETS.thumb.jpg.428b1b6091e9ab3473583dddb9c3191e.jpg

нема шо і бачити. Правда перед тим ще EVE LF105 поїхала, вже тиждень як в дорозі

image.thumb.png.3eda4dc4968e51aae20661bbf9ff7bbc.png

image.thumb.png.052ed8d1e5c36bec7f6ad84a55b7da6c.png

нема коли той блог і вести, тому вибачайте, буду вам туй нєрви робити)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та при чому тут нерви чи хтось каже ніби ви ніхто, нічого не можете і не маєте? 

Навпаки, але якщо ви такий зайнятий та поважний, нема у вас і хвилинки приділити уваги нам ділетантам і ніщебродам то що ви тут робите? pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

Йой, мабуть таки чисто піар та пошук нових клієнтів і таких, що не будуть задавати багато питань.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Фрай сказал:

Навпаки, але якщо ви такий зайнятий та поважний, нема у вас і хвилинки приділити уваги нам ділетантам і ніщебродам то що ви тут робите? pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

Йой, мабуть таки чисто піар та пошук нових клієнтів і таких, що не будуть задавати багато питань.

я?? я фотки просто показую, і вас нервую, мені в кайф)))

image.thumb.png.c0a11cc982aac2d415b9c7e95abd622e.png

ось, теж багато питань не задавали, спочатку - а тепер - йой, щось не той во, інвертор поганий.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Фрай сказал:

Йой, мабуть таки чисто піар та пошук нових клієнтів і таких, що не будуть задавати багато питань.

хоча реально ви доволі гарний клієнт, у вас не працює інвертор так як мав би, а ви кажете що і не домовлялися про то. Таких в мене не є.... А класно було б....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та що ви кажете, серйозно?

А що саме не так, не працює від генератора? так я й не пробував, прочитав відгуки інших власників

Не дружить з стабілізатором? Так це проблема несумісності конкретно моїх приладів, а не продаванів.

Та й мушу нагадати, що купував у блекаут коли ніде нічого не було.

чи може я де плакав за вартість придбаного, де?

А може я хочу отримати від вас безкоштовну консультацію і самому все зробити?

Ні, я ніколи не шукав халяву як і не ліз кривими руцями туди де «излишние знания преумножают печаль».

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Фрай сказал:

я за установку инвертора в винном погребке

то схоже на встановлення "зберігання вина" в коморі все-ж )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, standov сказал:

Як цікаво читати заруби коли одного з учасників ти давно забанив.. розвиває уяву ))

акуратніше з уявою))) а то мало лі....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, vovarpd сказал:

А по вазі в рази.  Цікаво чого такі габарити при всього лиш 25а

у віктрона свій шлях, корпус з металлу товщиною 1мм не може бути легким ) А електроніка на dip мікросхемах компактною, зате охолодження правильне і ремонтувати одне задоволення. Техніка кльова але така трохи альтернативна як на мене

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, standov сказав:

у віктрона свій шлях, корпус з металлу товщиною 1мм не може бути легким ) А електроніка на dip мікросхемах компактною, зате охолодження правильне і ремонтувати одне задоволення. Техніка кльова але така трохи альтернативна як на мене

Корпус так, там всі 2мм товщина. цвяхи забивати певно можна.
В цьому фініксі дійсно кулер великий і купа місця для охолодження. Напевно інша сфера застосування чим парочка акумів в хаті. 
Нові фінікси смарт вже менші, мабуть новіші технології :)


Фото для порівняння габаритів phoenix 24/25  з blue smart 24/16.  image.thumb.png.2c12f13063b448b0ab2aef8fc6073ab0.png
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

 і ремонтувати одне задоволення.

а воно що ще й ламається? за такі гроші.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви не в курсі як ламаються АМГ і Брабуси?
ламається все, важливо як на це реагує відповідальний продаван чи його сервісмен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бэушное БУ .

Вы сами виноваты , что поддерживаете спрос на это г

m.youtube.com/watch?v=kA7jXSgRTck

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Фрай сказал:

А ви не в курсі як ламаються АМГ і Брабуси?
ламається все, важливо як на це реагує відповідальний продаван чи його сервісмен.

Дик каже що про то розмови не було..

 

П.с. в мене різні, я не в курсі, і ремонт у мене свій. Тесла найкраще. Скоро Y

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во-первых, откуда покупатель может знать, что в его сборке стоит б/у.

во-вторых, абы так зацикливаться надо самому соответствовать, пшепрашам, нескромный вопрос, а сколько лично вы за свою жизнь купили новых авто в автосалоне?

Хотя бы последняя из того числа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, igorrius сказал:

бэушное БУ .

Вы сами виноваты , что поддерживаете спрос на это г

m.youtube.com/watch?v=kA7jXSgRTck

Поздравляю вы нашли самого нудного и несчастного блогера :-) еще и со звездой в голове у него бывает проскакивает что и велосипед и солнечную энергетику открыл он :-)

посмотрите что то из старенького там такое же разочарование в свинце

похоже вы ищите оправдание своему выбору свинца, в нем нет ничего плохого, я тоже много лет им пользовался и был доволен последних пол года не могу вспомнить почему :-)

но в мелких системах особенно без солнечных панелей свинец имеет право на жизнь

так что пользуйтесь тем что есть особенно если оно вас устраивает

Ну и ради любопыства помучайте еще ютуб там есть десятки альтернативщиков перешедших со свинца на разношерстный литий все сияют от радости

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Фрай сказал:

Во-первых, откуда покупатель может знать, что в его сборке стоит б/у.

От продавца. Это же элементарно

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да ладно. Нічго смішного, і ви колись знайдете чесного.

Я он на передкрайній тройці, ну правда Маск теж винен, встряг на 15ть, ну а шо поробиш, не завжди в плюсах)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, mib сказал:

похоже вы ищите оправдание своему выбору свинца

Вы о чем ? 

в блэкаут и стариерники были на вес золота . И я рад , что в то тяжелое воемя смог купить парочку стартерных свинцовых АКБ .

на данный момент , нет нужды ни в какой батарее , поскольку веерных нет .

А как будут веерные - пару прожекторов по 10 вт мой свинец вполне потянет без особого напряга 

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, mib сказал:

разношерстный литий все сияют от радости

на форумхаусе я тоже знавал одного человека , сначала он сиял от радости , что купил дешево и выгодно банки БУ с электромобилей , очень нахваливал сиял и радовался , потом резко вдруг захотел купить на Али какую то мегадешевую батарею , в общем всегда есть люди , которые купят Г , но умудряются радоваться непонятно чему

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, igorrius сказал:

Вы о чем ? 

в блэкаут и стариерники были на вес золота . И я рад , что в то тяжелое воемя смог купить парочку стартерных свинцовых АКБ .

на данный момент , нет нужды ни в какой батарее , поскольку веерных нет .

А как будут веерные - пару прожекторов по 10 вт мой свинец вполне потянет без особого напряга 

Тогда не пойму зачем вы тут бегаете по всем темам и кричите про б/у

Прошлогодние веерные я тоже пересидел на стартерных, свою задачу они выполнеши на ура

Я не топлю за литий учитывая что он сильно дороже стартерных,особенно если речь про пересидеть тут и сейчас

3 минуты назад, igorrius сказал:

на форумхаусе я тоже знавал одного человека , сначала он сиял от радости , что купил дешево и выгодно банки БУ с электромобилей , очень нахваливал сиял и радовался , потом резко вдруг захотел купить на Али какую то мегадешевую батарею , в общем всегда есть люди , которые купят Г , но умудряются радоваться непонятно чему

Да читал я там вас и того кто сиял но он так дальше с консервами и сияет, а литий его и не долженбыл с али приехать по такой то цене, чудес же не бывает

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:

От продавца

ага , все продавци очень честные и когда продавец будет впаривать  БУ десятой свежести- обязательно и непременно сразу честно скажет об этом покупателю .

Рынок лития изначально построен на том , что в Китае много беушного Г, которое уже порядком отработало свой ресурс , и его надо куда то все это отработанное утилизировать- но благодаря своему монопольному положению Китая в мире и благодаря огромному спросу на планете - весь этот хлам утилизируется методом продажи фанатам лития по всему миру . Вот поэтому китайци и не пишут на своих аккумуляторах дату производства , так дороже можно говно впаривать

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, mib сказал:

кричите про б/у

люди на форуме уточняют , интересуются , я сам , как узнал , что литий оказывается БУ - сам был в шоке, думал он новым продается , оказалось , что не все так просто , и не случайно скрывают дату производства

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, mib сказал:

сильно дороже стартерных,особенно если речь про пересидеть тут и сейчас

не сильно , один к двум , если сравнивать с efb , а если автомобильный agm сравнить - то вообще один к одному получится по цене амперчас свинца к амперчасу лития

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...