Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Где купить инвертор и LiFePO аккумулятор для дома?

Neou

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, standov сказав:

це таке хоббі місцеве, натягувати. Чого в місцевих не купили, бо в місцевих 85тис а так взагалі 45тис по "світу", консультацію я тут намагався отримати від "місцевих", нічого окрім хамства та надування соплей пузирями, нашо такі консультації

Нікого не засуджуючи, лише "думки вголос":
купляючи подібну річ "по світу", треба розуміти цо воно таке та з якого боку підійти, тобто якісь знання та навички, розраховуючи більше на себе (+ час та натхнення), прийняти ризики такі як можлива відсутність підтримки або просто проблеми з логістикою/постачальником. який далеко. Тож, до умовних 45к добавте свої зання, час/натхнення на налагодження та час на доставку. - саме ви оцінююте свій час, за який можливо своєю основною роботою заробляєте більше умовних 40к.

З другого боку, "місцеві" мають забезпечити поставку, налагодження та підтримку, то ж їхній шмат хлібу, як вони самі і оцінюють свої знання, час, та можливі ризики -за ті самі умовні 40к що ви їм віднесете - економія вашого часу та натхнення) - на край, "місцевим" є можливість пику начистити за непорядність)

Консультацію.... ну тут таке слизьке місце... це як наприклад, мені дуже цікавий ваш екпірієнс з НА, я навіть маю навички з ПЛК та программування на BASIC, але якщо я буду вас розпитувати про скрипти та кожну команду в них, то вам буде нецікаво і просто відішлете "курити мануали", якщо не будуть коррекно сформульовані питання. Максимум, дасте направлення, куди копати. Чи буде це хамством? Тим паче. що я нічого в вас не купляв і ви мені нічого не винні...
Часом, є питання на які відповідь "на поверхні", то можна відповісти відразу, як стикався. Але якщо питання потребує відволіктися від справ та щось самому копати для відповіді... ну то таке... Так, є дехто хто реально хамить, але те все обертається кармою.

Тож, до теми топіку - 

є сенс купляти "по світу", якщо розумієте та  приймаєте ризики зазначені вище) або - 
шукати порядних постачальників із сервісом (або толковим кумом) в Україні, якщо готові віддати більше грошей та мати менше головняку...

11.09.2023 в 17:09, Neou сказав:

Посоветуйте пожалуйста, где можно купить LiFePO аккумулятор и инвертор к нему для дома. Надежного продавца, которому можно доверять,что он продает не бу аккумуляторы, и что инвертор соответственно тоже не в гараже собран. И что гарантия там действительно работает. Спасибо

 

Записуйте - 
крок 1 - обдзвонююте всіх, хто продає в комплексі - цікавтеся щоб були в наявності прямо зараз.
Крок 2 - з відібраними продавцями, знайомитеся ближче - оцінюєте, на якому авто їздить, фізичний стан відносно вашого  - щоб за наявності проблем змогли начистити пику та відшкодувати збитки )))
не дякуйте ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, vbb сказал:

Тож, до умовних 45к добавте свої зання, час/натхнення на налагодження та час на доставку. - саме ви оцінююте свій час, за який можливо своєю основною роботою заробляєте більше умовних 40к.

це тема дуже зручна для маніпуляцій. Я повність підтримую тезу що затрачений час коштує грошей, але конкретно в даному випадку дуже просто розбивається тезою про те що ймовірність купити 2 умовно-брендові пристрої підряд браковані майже до нуля йде - умовно якщо в ціну сервісу вкладено можливість другої покупки такої само речі то тут "шось не то". А по друге, ви мене вибачте за пряму мову але манав я такий платний сервіс коли вам кажуть "2-3 тижні бо вас багато а я один", за цей термін "зі світу" приїздить друга така залізка, ще і в ціну вкладено. Ну а по трете, я вважаю свій дохід значно вище середнього по країні, тож свій час оцінюю відповідно, але навіть на таких ЧСВ вводних "косарь баксів це завжди косарь баксів")

Я до того шо всьому є межа і коли її переступають то досить дивно читати реплікі про "підтримати власного продавця". "Ціна" на такому попиті не може бути разумною по визначенню і якщо є можливість цей попит закрити не надуваючи локальну ціну далі то і славно. А понить, ну давайте ми всі пониємо що у всіх після лютого все погано.

 

 

32 минуты назад, vbb сказал:

Надежного продавца, которому можно доверять,что он продает не бу аккумуляторы, и что инвертор соответственно тоже не в гараже собран

або просто купувати фабричний, якщо це робити не тут то може ще і дешевше вийде з нашими локальними попитами

Змінено користувачем standov
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вас розумію, особливо в питанні 

10 хвилин тому, standov сказав:

такий платний сервіс коли вам кажуть "2-3 тижні бо вас багато а я один"

ви розмірковуєте лише зі своєї точки зору, як технічно грамотна людина, розуміючи ризики.

А от звернулася до мене з таким самим запитанням сестра дружини, я фізично допомогти не можу, то що, її теж відсилати "по світу" на купівлю батареї та інвертору? а хто встановить, налаштує? за це мова, щоб люди далекі від техніки, не купляли "щось десь", а зверталися до тих, хто професійно цим займається, та має можливість супроводжувати продане обладнання - це теж чогось коштує.

Ну, і ніхто не відміняв поторгуватися та пошукати хто не накручує той косар а має +20% по обладнанню наприклад

Ціна була в розумних межах з весни та на початку літа, хто турбувався, той встиг...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vbb сказал:

ви розмірковуєте лише зі своєї точки зору, як технічно грамотна людина, розуміючи ризики.

я розмірковую з точки зори конкретної людини (себе), нащо мені розмірковувати з точки зору сестри вашої дружини ) Все колись буває в перший раз, двократна переплата імхо варта того щоб відкрити для себе ці можливості або може навіть комусь заплатити за ці можливості (доречі ще нема інверторопригону з теплих країв? а чого?)

3 минуты назад, vbb сказал:

Ну, і ніхто не відміняв поторгуватися та пошукати хто не накручує той косар а має +20% по обладнанню наприклад

ви до ідеї поторгуватися і знайти хто дешевше поверніться за 2 місяці, в цьому сезоні ще нічого не почалося насправді. Хоча акумулятори вже не бронюють давно а на розетці інвертори майже 200% літньої ціни.
 

5 минут назад, vbb сказал:

Ціна була в розумних межах з весни та на початку літа, хто турбувався, той встиг...

була, це ви правильно написали, далі або платити скільки скажуть (бо див пункт вище), або відкрити для себе нові можливості (бо пункт ще вище) розраховуючи лише на себе (знову пункт №1).

ПС. допоміг минулої зими придбати залізкі двум кумам які розуміли ризик але не мали досвіду, десь хтось локально недоотримав соточку гривень на рівному місці а мені трішки налили мекнути за то.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я люблю трохи переплатити, але вже завтра мати товар на руках і тільки післяплатою, нехай то буде AGM, але з гарантією, без всяких очікувать і геморрою з пошуком грошей чи товару, взагалі не уявляю: як можна було ту зиму терпіти блекаути, а зараз купляти ліфери, коли ще невідомо чи будуть відключення...

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, dneprstab сказал:

У місцевих можна консультацію отримати а купити там.
Ви ж так зробили ?
А якби місцеві продали 7+1 комірку,то на всіх форумах вже б знали хто пі****ас 😁

Оставьте свои фантазии при себе. Мне не нужны консультации местных "экспертов", я достаточно компетентен.

Змінено користувачем KakTuz
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, standov сказав:

агм *тримати в руках* точно веселіше ніж ліфепо

Тю, це як звичайний мішечок цементу з машини витягнути, під телевізор кинув, підключив і більше туди не ліз, в майбутньому може навіть на природу візьму, таки легше генератора :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що там з перевагами ліфпо? Є вже доступні швидкозарядні на 100А, чи максимум 80А за 25000 і доводиться заряджати повільно як АГМи?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.10.2023 в 15:56, KakTuz сказал:

сейчас я вставлю пару слов за хваленый nkon

А, то це ваш відгук гуляє по мережі. Все ж називати їх ворами не дуже коректно, просто вони не вірно оцінили свої можливості.

Чому не залишили 280 комірку разом з іншими 230? Докупили б потім спокійно 230, а ту продали б. У них зараз жнива, їм та ваша комірка весь конвейер ламає.

Якщо хтось планує замовляти на тому сайті, раджу не робити декілька малих замовлень, а замовляти одразу всю кількість, або ділити хочаб на дві частини. Бо є ризик що потрібні комірки скінчаться коли до вас приїде лише 12 чи 13 з  очікуваних 16. Мені приїхала друга половина і мої комірки на тому закінчилися. А перевізник зараз теж зашивається, тож існує чимала ймовірність що мито тупо забудуть нарахувати ;).

Змінено користувачем blacktigra
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, normal сказал:

А що там з перевагами ліфпо? Є вже доступні швидкозарядні на 100А, чи максимум 80А за 25000 і доводиться заряджати повільно як АГМи?

Чутли не в любом AIO в моем 80+60 ампер и стоит он вдвое дешевле на алишке, да и у нас каких то пару месяцев назад стоил так же

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, blacktigra сказал:

А, то це ваш відгук гуляє по мережі. Все ж називати їх ворами не дуже коректно, просто вони не вірно оцінили свої можливості.

Чому не залишили 280 комірку разом з іншими 230? Докупили б потім спокійно 230, а ту продали б. У них зараз жнива, їм та ваша комірка весь конвейер ламає.

Якщо хтось планує замовляти на тому сайті, раджу не робити декілька малих замовлень, а замовляти одразу всю кількість, або ділити хочаб на дві частини. Бо є ризик що потрібні комірки скінчаться коли до вас приїде лише 12 чи 13 з  очікуваних 16. Мені приїхала друга половина і мої комірки на тому закінчилися. А перевізник зараз теж зашивається, тож існує чимала ймовірність що мито тупо забудуть нарахувати ;).

280 не вписывается по размерам. И стоит дороже. Для них потеря денег. Мы договорились что я отправлю 280й их клиенту, я отправил и сообщил об этом. Они замену не выслали. У меня ни заказа, ни денег - это что, благотворительность? Они украли у меня ячейку, обманом.

Доставка ячейки стоит 8,8€ хоть по одной,хоть партией. Зато 30% пошлины никто не отменял. Мне доехали все, проблема с третьей и если бы они отправили, давно бы приехало. Собственно заказ можно раскидать на родственников. Я половину на жену оформил. До заказа уточнил товарный запас.

Змінено користувачем KakTuz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, mib сказав:

Чутли не в любом AIO в моем 80+60 ампер и стоит он вдвое дешевле на алишке,

В мене зарядне 20А важить 12кг, зарядне LogicPower 80А теж 12кг, а ваше All-in-one 80А всього 6кг? То у ліфепо і зарядні легші, круто...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, normal сказал:

А що там з перевагами ліфпо? Є вже доступні швидкозарядні на 100А, чи максимум 80А за 25000 і доводиться заряджати повільно як АГМи?

і шоб ще безкоштовно і мі...каву готували )

100а це *штатний* струм заряду (піковий 200а) зборки із двух акб на 7квтг які в мене, агм просто просто забулькає з такими струмами )

 

1 час назад, normal сказал:

це як звичайний мішечок цементу з машини витягнути

якийсь гавняний в вас агм, "правильний" має важити десь 40кг на кожні 100аг

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, normal сказал:

В мене зарядне 20А важить 12кг, зарядне LogicPower 80А теж 12кг, а ваше All-in-one 80А всього 6кг? То у ліфепо і зарядні легші, круто...

Так у вас НЧ а у меня ВЧ

Свинец я вообще блоком питания от диодных лент на 33 ампера весом пол кило заряжал

А если привести мои нвнешние 24 вольт к вашим 12 то получится вообще 160+120 ампер :-)

но минус у ВЧ точно есть, как и у лития им мыщцы не накачаешь :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, KakTuz сказал:

Мы договорились что я отправлю 280й их клиенту, я отправил и сообщил об этом.

Це сумно, що так сталося. Але я за манерою їх відповідей зрозумів що вони відповідають більше з ввічливості, не дуже заглиблюючись в суть запитання. Тому багато від них не очікував.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, mib сказав:

Так у вас НЧ а у меня ВЧ

Ну добре, умовили, ліфепо легші :) Але я свої AGM вже міняти не буду, вони за рік як новенькі і ще на гарантії, обіцяють служити ще 11 років...

1.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, normal сказал:

Ну добре, умовили, ліфепо легші :) Але я свої AGM вже міняти не буду, вони за рік як новенькі і ще на гарантії, обіцяють служити ще 11 років...

1.jpg

А как вы опредилили что они у вас как новенькие? По внешнему виду?

Я буду только рад если у вас agm прослужит 11 лет

Но я такого не встречал, у меня самые долгожители это были юаса в бесперебойнике в 99% буферном режиме и то за 4 года высохли, все что ставил на подмену от нонейма до csb держалось максимум два года

Я пока и про лифер утверждать не могу так как моему всего пол года 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Тю, це як звичайний мішечок цементу з машини витягнути, під телевізор кинув, підключив і більше туди не ліз, в майбутньому може навіть на природу візьму, таки легше генератора :)

От не скажите!

вчера лично убедился когда не хватило 1 мешка и не поехал в проверенный Эпик, а взял у местных бизнесменов.

теперь имею два дня гемора, убытки и потерю как минимум недели времени на высыхание.

Накуй мне такие местные? Тем более, что их аргУмент - никто до вас не жаловался. Ж-)
 

Цитата

А я люблю трохи переплатити, але вже завтра мати товар на руках і тільки післяплатою

така ж хвигня!

помацать і отримать одразу.

інша справа, що всеодно слово не тримають, бо місцеві. :grin:
Хоча вони також різні, Днепрстаб, наприклад.

Переговорив, отримав консультацію і вирішив скористатись його послугами, не пошкодував.

mib, завжди знайде час щось підказати колегам, поділитись досвідом та знаннями.

ще пару чоловік, а інші ведуть себе як махрові бариги, корона на голові, звєзда на лобі… не підходь!

Це форум і хтось писав для чого вони існують - для допомоги та консультацій.

Хочеш рубати капусту? Заводь власний блог і там побачим чого ти вартий, а тут скромнєє надо бить, товарищ(і).

і к вам обязательно потянутся люді. pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

 

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, normal сказав:

В мене зарядне 20А важить 12кг, зарядне LogicPower 80А теж 12кг, а ваше All-in-one 80А всього 6кг? То у ліфепо і зарядні легші, круто...

До питання ваги. Вчора отримав victron phoenix charger 24/25  2019року, continuous duty. Трошки підофігів з розмірів і ваги в 4 кг. 

Китаєць 24/18 був як іграшковий з вагою біля 1кг, і в принципі victron blue smart 24/16 теж виглядає іграшковим. 

Ніби як недуже прям різниця по силі струму, А по вазі в рази.  Цікаво чого такі габарити при всього лиш 25а.  

IMG_20231009_184951.jpg

IMG_20231009_183146.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, mib сказав:

как вы опредилили что они у вас как новенькие? По внешнему виду?

Визначав SOC по напрузі, після повного заряду, через 12 годин відпочинку (без заряду-розряду), ну я і так знаю, що за зиму з 2.4кВт один раз тільки забрав половину в блекаут, а при планових десь по 5% на душ чи кіно подивитись

14 хвилин тому, mib сказав:

в бесперебойнике в 99% буферном режиме и то за 4 года высохли

Я з компового БДЖ теж викинув, там перегрів постійний, зараз вже третій квартал просто стоять у режимі зберігання (раз на місяц підзаряджаю), мережа поки є, купляти панелі та насілувати сонячною енергетикою не збираюсь

12 хвилин тому, Фрай сказав:

не поехал в проверенный Эпик, а взял у местных бизнесменов

От з цементом навіть у мому "селі" ніколи проблем не було, завжди є 1-2 точки зі свіжим Каменець-Подільським, у багажник 12 мішків закинули і через 10хв вже вдома вигрузив, а не чекати в черзі епіка, я там тільки CM17 купляв, бо у місцевих не користується попитом

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, normal сказал:

купляти панелі та насілувати сонячною енергетикою не збираюсь

На рыбалку хоть ходите?

Сейчас толку в деньгах от солнца без ЗТ действительно мало, но увлекательно, ваты/киловаты отлавливать :-)

да и какой никакой опыт на будущее подорожание, пока понятно что с марта по ноябрь можно быть полностью автономным в наших реалиях

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реклама внизу

IMG_1307.thumb.jpeg.5ba7de2e5f15ff6ca82de279c2f7679e.jpeg

Кто-то умный выбрал офигенное место размещения!

типа, шоб не дай бог вино не замерзло.  :grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Фрай сказал:

Кто-то умный выбрал офигенное место размещения!

Звать его гугл :-) страница форума индексируется и подсовывается максимально релевантная реклама

У меня правда в телефоне она выключена и я ее не вижу :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой гугл?

я за установку инвертора в винном погребке )

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...