Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

экстренное временное отопление комнаты газовой плитой ?

igorrius

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, igorrius сказал:

Стоит прикупить этот самый датчик  ?

так

www.amazon.com/s?k=co2+detector&crid=273LGJMG7NWZS&sprefix=co2%2Caps%2C461&ref=nb_sb_ss_ts-doa-p_2_3

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, igorrius сказал:

датчик ? а где он должен находиться ? подозреваю , что такого датчика у меня нет . Стоит прикупить этот самый датчик  ?

Вообще полезная вещь, включил отопление через 3 минуты орет. Ну думаю ветер, или тепло на улице - тяга плохая, выключил котел, проветрил. На следующий день повторил, такая же херня. Разобрал котел, почистил турбулизаторы все стало нормально. А так бы скорее всего не проснулись...

Такой у меня

temio.com.ua/ru/product/varta-2-03b/

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.09.2023 в 16:16, igorrius сказал:

подскажите пожалуйста

Напевно вам будуть цікаві ці відео

 

 

 

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, porterlv сказал:

То хіба як ви й хотіли - теплообмінник гріти і вдводити тепло кудись в радіатор/батарею

естественно, какая то часть тепла с продуктами сгорания улетит в трубу

какая то часть уйдет на нагрев радиатора отопления

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так,в качестве поддержания разговора:

 Вместо кастрюли с водой взять медную трубу. На коленке скрутить спираль, пружину с длинными концами. на концы можно надеть шланг, можно цангу сделать, можно переходник на металлопластиковые фиттинги. 

  Кидаешь спиральку на горелку. Площадь съема побольше - КПД лучше, чем кострюли. Система закрытая, испарений нет.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, vovova сказав:

Кидаешь спиральку на горелку....

Або зробити велике кільце і врізати в духовку. І зверху нічого не закриває конфорки, і всі труби ззаду печки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго. Взагалі вже давно придумано, на плиту клали автомобільний радіатор та підключали холодну воду. На виході тепла в ванній. Та це на помитися і т.п. це проточна така система. Якщо у Вас явно планується замкнута, то цікаво як буде працювати насос без світла плюс вода розширяється при нагріванні куди тиск піде?

Тут вже як безвихідь то потрібен радіатор, якийсь стояк/труба майже під потолок в найвищій точці тройник де зверху пляшка 3л. накручена з зрізаним дном, а в сторону під нахилом їде труба до вашого радіатора, в кінці і обратка мабуть можна і шлангом зробити і хомутами до радіатора приєднати для певної мобільності. Все це можливо але потрібно поморочитись.

Під розводку піде і пластикова труба, та я-б використав 20 металопластикову, самі можете скрутити з"єднання, та зігнути в потрібному напрямку. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, vovova сказал:

Площадь съема побольше - КПД лучше, чем кострюли. Система закрытая, испарений нет

закрытая системя- стремная , еще давление вырастет и рванет.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Грешной сказал:

як буде працювати насос без світла

у большинства населения давно аккумуляторы, бесперебойники, инвертора - тут проблем с этим нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Грешной сказал:

розширяється при нагріванні куди тиск піде?

вот и я против закрытой системы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Років 20 тому працював за кордоном, там в зимовий період використовували для обігріву приміщень обігрівачі такого типу comfy.ua/gazovyj-obogrevatel-zilan-zln2830.html?gclid=CjwKCAjwsKqoBhBPEiwALrrqiII_VmRcJ0Qd28u24hLO02i0kL-FsZK-4azQHdlUkxP2TImdI8YYaxoChcUQAvD_BwE

балони газу у них були не високі, близько 80 см. І вони досить економічні на скільки пам'ятаю. Там і захисти є, у разі потухла свічка, одразу подача газу перекривається. Також полум'я по площині горілки не було.

Як на мене краще готові рішення з захистами ніж "колхоз"

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, igorrius сказав:

вот и я против закрытой системы

Ну так Dmode трохи вище виклав (третій ролік) - там відкрита система. Трохи незвично - подача внизу, обратка - вверху. Зато при розширенні води - є куди розширюватись - місце в кастрюлі є, і при викіпанні води - подача не "хапне повітря" - штуцер подачі внизу.

От тільки розташування насоса так як в роліку - вісь крильчатки вертикально - не подобається. Краще, щоб вісь крильчатки була горизонтально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, igorrius сказал:

закрытая системя- стремная , еще давление вырастет и рванет.

треба просто все робити з запасом міцності :lol:

 

зображення_viber_2023-09-20_12-35-03-889.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vstar сказал:

Як на мене краще готові рішення з захистами ніж "колхоз"

Хіба в житлових приміщеннях можна використовувати такі обігрівачі? Чи вони не утворюють чадного газу при спалюванні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Dmode сказав:

Хіба в житлових приміщеннях можна використовувати такі обігрівачі? Чи вони не утворюють чадного газу при спалюванні?

Чадного газу не було. Там взагалі під час горіння видно ледь горючу свічку полум'я. А тепла даний утеплювач видавав гарно, обігрівальна горілка здається керамічна. То в Португалії такими обігрівали. (Мануал англ. www.jocel.pt/wp-content/uploads/2020/08/Manual-de-Instrucoes-Aquecedor-a-Gas-Infravermelhos-JAG014146.pdf)

Змінено користувачем Vstar
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Dmode сказал:

Хіба в житлових приміщеннях можна використовувати такі обігрівачі? Чи вони не утворюють чадного газу при спалюванні?

У меня такой лезит на чердаке на случай БП, помещения я им не отапливал но судя по ютубу влаги больше чем угарного газа, а так в нем есть датчик угарного газа и он тухнет и пока не проветришь помещение он не загорится, тпк же датчик опрокидывания есть, его я протестировал

Но в любом случае это не на постоянку максимум день два пересидеть

Купил только по той причине что попался на глаза за 1500 грн прошлым летом

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шось дешево, когда в 2014 говорили хохлы замерзнут, газу не дадим, пошел и купил за 130 $ Мастер

Ни разу так и не воспользовался

В блэкаут достал, опробовал и снова на чердак. )

прекрасная весч на черный день!
Правда цена уже была гораздо выше 7500-7800 грн. ((

Хотел купить еще один и так и не нашел ни у кого живьем, только у инет-«магазинов» на диване, без адреса, а я так не покупаю.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без балона ціна нормального у 100 уе завжди була

IMG_1273.thumb.jpeg.bce9c7331e4124533c3a3be7c3445492.jpeg

от бачите, не помилився )

Доволі безпечна приблуда і не треба видумувати якусь хню з баняками, що й на голову не налазить! :pardon:

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Шось дешево, когда в 2014 говорили хохлы замерзнут, газу не дадим, пошел и купил за 130 $ Мастер

Ни разу так и не воспользовался

В блэкаут достал, опробовал и снова на чердак. )

прекрасная весч на черный день!
Правда цена уже была гораздо выше 7500-7800 грн. ((

Хотел купить еще один и так и не нашел ни у кого живьем, только у инет-«магазинов» на диване, без адреса, а я так не покупаю.

Купил скорее всего у вашего колеги который спустил с чердака, а назад поднимать было лень :-) вот он его на олх и выставил, а мне почему то показало в рекомендуемых, новые в то время были по 3000-4

1 час назад, Vstar сказал:

Ра***те в цілому, + балон треба докупити

А еще и его заправить, но баллон мне тесть подарил и даже вентиль сменил и заправил :-) можно сказать условная халява :-) но в то время на 30 литров были около 2000

В начале прошлого лета этот вопрос мало кого волновал и многое стоило если не в разы то заметно дешевле, как сейчас газовые туристические плитки по 300 грн, а прошлой осенью по 2000 и баллончики по 100-150, я даже переходник для заправки купил но опять таки летом :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Dmode сказал:

Хіба в житлових приміщеннях можна використовувати такі обігрівачі? Чи вони не утворюють чадного газу при спалюванні?

Я в прошлом году зашел в магазин который такой приблудой отапливали, и постарался оттуда побыстрее выйти.

Использовать в жилом помещении - ну его нахер.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.09.2023 в 10:00, DimaF сказал:

Использовать в жилом помещении - ну его нахер.

Спробував вникнути в цю тему, і на перший погляд дилетанта, такий девайс може бути використаний в приміщенні в якому гарантовано працює вентиляція, і не просто працює, а забезпечує потрібний надлишок для спалювання газу. Девайс має потужність від 1.5 до 4.2кВт. Щоб отримати таку потужність і не погіршити сильно мікроклімат, то окрім повітря для потрібної кількості людей, має бути забезпечено надлишок для спалювання газу, як мінімум + від  2.5м3/год до 7м3/год. Ніби не багато, але в сумі зі скажімо з 50м3/год/людину, це може бути непідйомною задачею для природньої вентиляції певних квартир і будинків, особливо коли там проживає не одна особа.

Також в інструкції до девайсу чітко прописано, що використовувати виключно у добре вентильованих приміщеннях. Тому як тимчасовий спосіб виживання у екстремальних умовах - цілком варіант, але слід розуміти і гарантувати необхідний рівень вентиляції.

Користувачам, які про перевірку рівня вентиляції знають тільки як прикласти туалетний папір до витяжки, я б категорично не радив користуватись такими девайсами.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dmode сказал:

у добре вентильованих приміщеннях

Ага, при этом воздух должен кто то нагреть перед подачей))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

при попытке заполнить систему водой - сразу потекли резьбовые соединения циркуляционного насоса . Видимо просто пакли не достаточно , нужно герметиком герметизировать резьбовые соединения

youtu.be/k_BLfiRf6II

 

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...