Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу критики до проекту будинку/дачі

extremum

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, irina1969 сказав:

АЛЕ може будинок знаходиться десь за Полярим колом і тоді все стає на свої місця...

Я тут зранку читала тему "Сусід викопав ставок". Ні, за Полярне коло з тим будинком не можна, бо там болота та води багато. Розумієш, як це мені читати😂, якщо в мене Київське море на відстані 300 метрів, а у дворі зараз тече річка, бо шлюз підірвали, щоб зупинити орків. Нема ніяких дорогих приблуд, навіть рекуператора нема, тільки витяжна вентиляція, а всередині завжди комфортно знаходитись. Хоч влітку, хоч зараз, хоч взимку. Якби не  допис в тій темі, то не знала б, що мені треба постійно  боротись з вологістю та купувати якісь системи клімату, витрачаючи шалені гроші на проблему, якої в мене не існує.

Все ж таки, як форум розширює обрії. 10 років живу в будинку та гадки не мала, що мені все це потрібно:pozor:.

13 годин тому, tayatlas сказав:

2) Сейчас проживаю в частном секторе. В метрах 500 от дома - небольшой ручей. Летом, проходя мимо расположенных рядом домов я чувствую вроде бы и прохладу, но одновременно с этим и ощущаю явно повышенную влажность. И если даже в моем доме осенью/теплой зимой влажность может повышаться до 65 %, то представляю какова эта влажность в домах около ручья. С которой практически невозможно будет бороться....

   Подчеркиваю, возможно это мое субъективное восприятие, но с повышенной влажностью вести борьбу в доме придется постоянно. Но, вполне допускаю, что покупатели земельных участков на берегах рек люди далеко не бедные и домашние системы климата/осушения стоят для них копейки в сравнении со стоимостью земли :)

 Я про що подумала. Якщо струмок  так впливає на свідомість, самопочуття та вологість в будинку, то як бути з  басейнами біля будинків . В мене нема басейну, порівняти не можу:pardon:

 

 

 

 

Змінено користувачем allanek
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, i.may сказал:

Не думав, що джентельмени на слово не вірять 😁

ТИЦ i ТИЦ

Але там мітка стоїть - (!).

Большие окна обходятся дорого в эксплуатации! Плюсы и минусы.

Питання не в джентельменах а в інженерах, не до лиця інженеру вірити чи спиратися на інформацію продавців та маркетологів. Я не випадково написав "хто що")) бо інформація має бути або від авторитетного джерела або підкріплена викладками. Тут ні того ні іншого, отож це все триндьож і провокація

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, standov сказав:

Питання не в джентельменах а в інженерах, не до лиця інженеру вірити чи спиратися на інформацію продавців та маркетологів. Я не випадково написав "хто що")) бо інформація має бути або від авторитетного джерела або підкріплена викладками. Тут ні того ні іншого, отож це все триндьож і провокація

Власне тому і мітку поставив, для джентельменів - про це лише говорять/пишуть 🙂

П.С. Нєкій Злобін (217 тис. підписників‧501 відео) по сабжу позитивно висловлювався, але теж без конкретики та розрахунків.
Що таке "авторитетне джерело" теж поняття відносне - достатньо подивитись на хейт та срачі між відомими блогерами з архітекторів та будівельників... 

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Авторитетне джерело це джерело яке свої слова чимось підкріплює, або чесно каже "я не впевнений, але" все інше це інфоцигани та маркетінг. Тагяти ту інформацію поважну спільноту то моветон) мною поважні "будівельні" блогери яких не буду називати вслух, бо забанять, теж кажуть що це здеш)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, standov сказав:

кажуть що це здеш

Скорше погоджусь. Але таких рішень зовсім немало - мабуть не усе дуже пагано...

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яких таких?) Мова була про сучасні вікна з втратами меньше за сучасні стіни, таких нема. Якщо є то приклад з цифрами, бо літаючи крокодили теж є, мені в ютюбе то сказали . Можуть бути теплими, дуже теплими, але то все одно буде в декілька разів більше тепловтрати за теплі стіни. Бо фізика ютюб не визнає

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, standov сказав:

Яких таких?) Мова була про сучасні вікна з втратами меньше за сучасні стіни

Це де таке вздрілося? 

21 годину тому, i.may сказав:

Але різниця в рази, так.

Для розуміння треба було додати, що не на користь склопакетів? 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.thumb.png.6548892c6f22cbfe3cb7259fc098c957.png
ну ваше "не програють" то що мало значити? окей переформулюю "не може бути сучасних вікон які не програють сучасним стінам".
Про ціну взагалі без коментарів, тут вам кожний власник теплих вікон в великому склінні, коли шістку наприклад треба ставити а то і дві - дуже може в красках розповісти про то як його вікна в ціні "не сильно програють" стінам ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, standov сказав:

ну ваше "не програють"

По перше, дослівно - "не сильно програють", по-друге неподужано наступний пост перечитати. Буває... 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, standov сказав:

тут вам кожний власник теплих вікон в великому склінні

Здогадуюсь про ціну 🙂

Ну, і по-третє, останнє, для ясності - це ознака недешевого житла!

22 години тому, i.may сказав:

Це як з авто преміум класу 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, allanek сказал:

, Я про що подумала. Якщо струмок  так впливає на свідомість, самопочуття та вологість в будинку, то як бути з  басейнами біля будинків . В мене нема басейну, порівняти не можу:pardon:

   Ну разумеется не можете, так как я понял у вас с цифрами (математикой) очень серьезные проблемы (сравнение площади водоемов и времена года). Вы даже не можете подсчитать сколько потратили на отопление своего дома за последний месяц, но горячо утверждаете, что тепло у вас дома только потому, что все окна направлены на запад ( а не потому, что часто топили :) ). Великолепно !!!
   Да и дом у вас странный: все окна - на запад. Закрадываются сомнения: может и с географией вы в таких же отношениях как и с арифметикой: у вас все направления - это запад ? :)

   

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, tayatlas сказав:

Да и дом у вас странный:

"Після спілкування з деякими людьми у мене з'явився яскраво виражений комплекс повноцінності" (с)

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...