Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу критики до проекту будинку/дачі

extremum

Рекомендовані повідомлення

Два ведра води з колодязя на лавці. Гаряча вода - в чугунку з печі. Ще одне відро для відпрацьованої води. Все інше - мегазручно.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, irina1969 сказав:

Чесно кажучі і я не розумію як хозяйка отето захоплення "кухона мийка під вікном" і це я кажу проживши вже 6 років в будинку...отета медитація" мию посуд і дивлюсь у вікно" з красивих картинок з інету та фільмів,

Колись за подібний вислів я получила купу негативу на форумі, особливо один форумчанин дуже надував щоки і казав, що мої дописи образливі. На питання, як в нього миється вікно, почула у відповідь, що він не дурний посилати мити свою "Наташку" ( це був Потапапапа) таке вікно, бо це небезпечно для життя, якщо вона звідти гепнеться. Для цього в них є домашня працівниця. Тож для жінки небезпечно, а для іншої людини це нормально:pozor:. Логіка приблизно така сама, як і тут, коли читаю про те, що це класно, коли миєш посуд  в мийці та дивишся в вікно. Я ще розумію, якби це я сказала , бо мені, справді, є куди дивитись, бо маю краєвид, а куди дивитись в більшості випадків, коли навколо сусідські паркани? Навіть не це головне безглуздя в таких заявах. Коли таке чую, про мию посуд і дивлюсь в вікно, не можу зрозуміти, яким чином оте "мию та дивлюсь" відбувається у цих "Юліїв Цезарів". Якщо я мию руками посуд( що буває рідко), то я дивлюсь на той посуд, щоб розуміти, як його треба помити і в цю мить мені начхати, чи є в мене вікно перед носом, чи нема. Якщо я дивлюсь в вікно, що поряд з кухнею, то не мию посуд, тому що дивлюсь в вікно :grin:

2 години тому, irina1969 сказав:

спецом сфоткала робоче фото без прикрас але інформативно,

Була виклала фото кухні з мийкою та робочою стільницею під вікно. Потім видалила. Мийка розташована так само, як і в тебе. Для особливих поціновувачів дивитись в вікно, а не на миття брудного посуду, можу сказати лише те, що при такому розташуванні, все добре видно в вікно, при цьому нема проблем з тим, що кран заважає або сама мийка заважає дістатись до вікна.

2 години тому, irina1969 сказав:

по -друге велика робоча поверхня біля мийки це мегазручно, а це можливо коли мийка буде загнана в кут, чи на окремому острові з мийкою

Так, це дуже зручно і простір використовується на 100% при такому розташуванні. і ніяких незручностей.

2 години тому, irina1969 сказав:

подивилась проект від свого архитектора-мийка посередині)) бо це красиво візуально і суто для красивої симетричної картинки не більше...

Подивилась розташування кухні в проекті від забудовника. Накреслено розташування мийки так само, як це зробили  ми. Тож там архітектор був розумний). Мала нагоду дивитись, як сусіди, що розташували мийку з краном посередині вікна, намагались помити те вікно. Як казав віслючок Іа :" Жалюгідне видовище", бо відкрити те вікно повністю неможливо, а просунута в щілину рука нагадувала аматорські спроби еквілібриста-початківця.

14 годин тому, i.may сказав:

що власне мийка під вікном вимагає врахування тонкощів (нюансів),

В мене там, під вікном, взагалі, розташована посудомийка. Про які нюанси мова? Я постійно чула та чую на форумі, що під вікном потрібно робити батарею.  І що? В квартирі з вітражними вікнами до підлоги перенесли батарею під стіну та ніколи не мали конденсату чи холодного повітря біля тих вікон; що в будинку, де тільки тепла підлога, яка не завжди зроблена під самі вікна до підлоги, теж не знаю, що таке конденсат на вікнах. Це так само, як я, наче вчора, десь на форумі читаю, що при однокамерному пакеті завжди буде конденсат. Ні, не буде, бо я маю однокамерні пакети, не маю батарей під ними і не маю конденсату на них. Тому, що таке "врахування тонкощів"  не дуже зрозуміло для мене. Може тому, що в мене є звичка продумувати більшість речей до початку втілення їх в життя, а не в процесі або, в найгіршому випадку, вже після того, як все зроблено.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

не можу зрозуміти, яким чином оте "мию та дивлюсь" відбувається у цих "Юліїв Цезарів". Якщо я мию руками посуд( що буває рідко), то я дивлюсь на той посуд, щоб розуміти, як його треба помити

Якщо я мию руками посуд (що бувало часто), то я НЕ дивлюсь на той посуд. Бо для того, щоб розуміти, як його треба помити, достатньо тактильних відчуттів. Дуже рідко там треба щось роздивлятися.

А якщо рідко мити руками посуд - то тоді взагалі непринципово, де знаходиться мийка. У кутку чи в підвалі.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, allanek сказал:

Жалюгідне видовище", бо відкрити те вікно повністю неможливо, а просунута в щілину рука нагадувала аматорські спроби еквілібриста-початківця.

Навіть не розумію про що ви кажете? :pardon:
Ніщо нічому не заважає, доступ вільний

таке може бути хіа що коли намагаються втиснути щось нєвпіхуєме, а коли зарані планується то які питання?

46 минут назад, allanek сказал:

Для особливих поціновувачів дивитись в вікно, а не на миття брудного посуду

Якраз перед вікном нормальне освітлення і дуже добре видно як ти помив посуд.

Перепитав дружину як їй краще перед вікном чи як у квартирі у кутку?
відповідь категорична, тільки перед вікном.

Але не розумію чому у декого такий сарказм на прихильників такого розміщення?

Кожен робить на свій смак і свої уподобання, так як зручно йому особисто, а не так як хтось «авторитетно» наголошує.

не треба видумувати проблеми там де їх взагалі немає.

от я не розумію темні стіни та меблі у приміщеннях і що? Казати це «фе»?

З якого дива? Власнику так заходить і він це вибрав свідомо, а не шо під руку попало.

Якісь висновки можна робити коли ти користуєшся чимось певний час і маєш думку сформовану на власних враженнях від предмету обговорення
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vadimv сказал:

Якщо я мию руками посуд (що бувало часто), то я НЕ дивлюсь на посуд. Бо для того, щоб розуміти, як його треба помити, достатньо тактильних відчуттів. Дуже рідко там треба щось роздивлятися.

З першим згоден, бо завжди коли проводиш мочалкою пальці стоять так аби відчувати поверхню

Доречі, тільки так і миють акваріум, весь бруд «бачиш» кінчиками пальчиків 

а от на рахунок роздивлятись то чистоту склянки чи бокала можно побачити тільки на світло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Фрай сказав:

Але не розумію чому у декого такий сарказм на прихильників такого розміщення?

Це не сарказм. Це така сама думка, як і ваша. Різниця в тому, що вона не збігається з вашою

і  здається сарказмом лише тому, що ви не згодні з нею. В якій формі я розповідаю про моє відношення до теми, то вже , як мені заманеться.

18 хвилин тому, Фрай сказав:

Ніщо нічому не заважає, доступ вільний

Показати можете, як ви вільно дістаєтесь до вікна через мийку? І як ви вільно миєте те вікно? Десь в архівах форума можна знайти тему з тим дописом Потапапапи, коли він "тельняшку на груди рвав", розповідаючи мені, як це зручно, але  "Наташку не пустив мити те "зручно".

25 хвилин тому, Фрай сказав:

Казати це «фе»?

Якщо для мене це "фе", то я так і кажу, що для мене це не прийнятно, як в випадку з розміщенням мийки під вікном. В даному випадку обговорюється варіант розміщення, а не конкретно чиясь кухня з мийкою під вікном. Тому так, висловлювати своє відношення доречно. Вам подобається і ви про це кажете, мені-ні і я , так само про це говорю.

30 хвилин тому, Фрай сказав:

Якісь висновки можна робити коли ти користуєшся чимось певний час і маєш думку сформовану на власних враженнях від предмету обговорення

Тут згодна. Тому і висловлююсь, що можу порівняти з власного досвіду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Фрай сказав:

таке може бути хіа що коли намагаються втиснути щось нєвпіхуєме, а коли зарані планується то які питання?

Фрай, я звикла порівнювати речі, що порівнюваються. Тому розповіла про випадок з такою ж квартирою, як в мене і з таким самим розташуванням кухні. Але там власник вирішив зробити мийку під вікном з краном по центру. Тепер уявіть, як можна відчинити вікно завширшки 1м суцільним склопакетом, коли по центру розташовано кран ? І як то вікно мити, якщо між вами та вікном стільниця 60 см +, в яку врізана мийка? Мені уявляти не потрібно, я це бачила на власні очі.

І так, казала вище-  не було потреби впхати не впихуємоє. Бо архитектор не тільки спроєктував приміщення, а ще і показав детальне розташування меблів, мийки, техніки на кухні. Можна зробити все, як заплановано, можна погратись, як забажаєш. Сусід забажав погратись:grin:

55 хвилин тому, Фрай сказав:

Якраз перед вікном нормальне освітлення і дуже добре видно як ти помив посуд.

В вас що, нема додаткового освітлення біля мийки, що треба дивитись на посуд через вікно? А ввечері, коли темно, то як ваша дружина розуміє, що її влаштовує якість помитого посуду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, DimaF сказав:

За автора поста как обычно забыли уже)

Він збирався подумати, має додаткову інфу...
У кожного свої фломастери; хтось у звхваті, для когось - треш.
Факт у тому, що по сабжу

Прихований текст

є додаткові нюанси

 може статися - "провтикали та про..балі".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мойка напротив окна это красиво и удобно. Уже 4 года пользуемся, ни каких минусов.

А вот розетки на фартухе кухни это для меня дикость. И сколько последних дизайнов смотрю - красивый фартух и как бельмо-акцент розетки. Зачем?

Можно же сделать отличные выдвигающиеся розетки из столешки. А стационарные запланировать только за стационарными приборами.

 

photo_2023-10-02_20-24-23.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, allanek сказал:
7 часов назад, Фрай сказал:

Але не розумію чому у декого такий сарказм на прихильників такого розміщення?

Це не сарказм… В якій формі я розповідаю про моє відношення до теми, то вже , як мені заманеться.

Пшепрашам, пані, але до чого тут Ви?
Про сарказм то не до Вас, Ви писали достатньо коректно.

7 часов назад, allanek сказал:

Показати можете, як ви вільно дістаєтесь до вікна через мийку? І як ви вільно миєте те вікно?

Можу, але прошу повірити на слово, тим паче колись вже ставив фото.

А вікна я не мию, вибачте, та для цього є спеціально навчена людина, дружина і я їй довіряю. )

і на 8 березня квіти обовʼязково, готувати вмію, а от до плити не ходив і не піду, отака я падлюка! :oops:

7 часов назад, allanek сказал:

В вас що, нема додаткового освітлення біля мийки, що треба дивитись на посуд через вікно?

З 1 жовтня потрібно вмикати фари, але навіщо? Для цього виробник одразу поставив ДХВогні, вони горять постійно

і мене не бісять і нікого не сліплять. )

це я про те, що не треба створювати собі перешкоди аби потім героїчно долати.

додаткове світло на мийку є, але вмикати вдень щоб подивитись на скло бокала? Ну, таке собі

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, BAV_Lug сказав:

А стационарные запланировать только за стационарными приборами.

 

доцільніше підлючення під стільницею, через кабельну заглушку. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Фрай сказав:

Пшепрашам, пані, але до чого тут Ви?
Про сарказм то не до Вас, Ви писали достатньо коректно.

Як це, до чого? Ви  ж мене цитували і ваші коментарі під моїми цитатами.

2 години тому, Фрай сказав:

а от до плити не ходив і не піду, отака я падлюка! :oops:

Ми до плити ще не дійшли:classic_smile:, поки прихильники крана та мийки перед вікном роблять спроби довести, що це красиво та зручно. Все, що можу сказати з цього приводу - ні красоти, ні зручності в тому я не бачу. Тому ніколи таке  не робила на своїх кухнях. 

2 години тому, Фрай сказав:

додаткове світло на мийку є, але вмикати вдень щоб подивитись на скло бокала? Ну, таке собі

Для мене світло на кухні не просто додаткове, а обов'язкове і його не буває забагато. Тож це не перешкода, яку треба героїчно долати, а звичайна зручність.

2 години тому, Фрай сказав:

дружина і я їй довіряю. )

Це добре, що дружина керує на кухні. Мені, взагалі, подобається ваше відношення до дружини, коли ви прожили разом кілька десятків років і зберегли почуття та повагу до неї. Але мова не  про довіру, а про переконливі свідчення того, що кран навпроти вікна, це, дійсно, зручно. І тут вже виклали фото, якого досить, щоб я залишилась з усвідомленням того, що зробила правильний вибір, коли під вікном залишила робочу поверхню, а мийку розташувала збоку від вікна.

Тож кожен з нас залишиться при своєму, а ТС буде над чим подумати, перед тим, як прийняти рішення, що вибрати.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, allanek сказав:

Це добре, що дружина керує на кухні.

До речі, мийка навпроти вікна була побажанням дружини.

Після кількох років користування мийкою в кутку.

Тобто цілком свідомим рішенням.

7 годин тому, allanek сказав:

я залишилась з усвідомленням того, що зробила правильний вибір, коли під вікном залишила робочу поверхню

І робочої поверхні там ще багато залишилося.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, allanek сказал:
12 часов назад, Фрай сказал:

Про сарказм то не до Вас, Ви писали достатньо коректно.

Як це, до чого? Ви  ж мене цитували і ваші коментарі під моїми цитатами

Востаннє, за сарказм не до вас. 
Мій пост був «розлогий», для всіх присутніх, на ваші цитати короткі відповіді, написано не у приват, ви тут не одна,

отже не треба так реагувати, ок? :beer:

за відкривання вікна

Але там власник вирішив зробити мийку під вікном з краном по центру. Тепер уявіть, як можна відчинити вікно завширшки 1м суцільним склопакетом, коли по центру розташовано кран ?

IMG_1335.thumb.jpeg.f039e34cd480de8806b733dd31f9f544.jpeg
 

щось заважає? Не бачу )

І як то вікно мити, якщо між вами та вікном стільниця 60 см +, в яку врізана мийка? Мені уявляти не потрібно, я це бачила на власні очі.

то подивіться ще раз уважно на обидва фото і скажіть це ще раз )

IMG_1336.thumb.jpeg.2dacb08f5e1250d440d3db51b11dad61.jpeg

Скажіть, пліз, тут вам ніщо не буде заважати мити вікно через стільницю 60 см?
Кожен має свої уподобання і це добре, але ж не треба бути таким категоричним.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, DimaF сказав:

Посудомойку никто не отменял))

Видел много домов с посудомойками, но еще ни разу не видел дома без мойки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Фрай сказав:

Мій пост був «розлогий», для всіх присутніх, на ваші цитати короткі відповіді, написано не у приват, ви тут не одна,

отже не треба так реагувати, ок? :beer:

Якщо я тут не одна , і ваші відповіді не тільки мені, то прохання до вас наступного разу, будь ласка, цитувати того, кому бажаєте відповісти. Бо мені воно читається так, наче те все до мене.  Тому і реакція відповідна. ОК?:beer:

26 хвилин тому, Фрай сказав:

то подивіться ще раз уважно на обидва фото і скажіть це ще раз )

Перед тим, як відповім, акцентую на тому, що обговорити ці світлини, було вашою пропозицією, не моєю. Щоб потім мені не закидали присутні в темі, що я обговорюю чиюсь кухню.

Коментар до першого фото був, що це красиво та зручно.

Про красиво. Судячи з того, що власника світлини дуже дратують  розетки на фартуці, то він претендує на перфекціонізм естетики. Я не перфекціоністка і мене не дратують розетки на фартуці, але перше, що впадає мені в око- невідповідність розмірів великого вікна та мийки, про яку, коли дивишся на неї, на думку приходить лише одне- " піндюрка". І все, далі кухня мені не цікава, бо нема гармонійності в сприйнятті великого вікна, яке є акцентом кухні, до маленької мийки. І очі постійно повертаються лише до цього. Так, вікно відчиняється, але відчиняється воно за рахунок поступок розміру мийки. Ну і кран, що відповідає розміру мийки але, знов таки, порушує  відповідність розмірів , теж не додає гарного сприйняття.

З цього приводу. Коли ми вирішили , таки, поставити камінопіч, то дивились на саму велику  з  Jotul F. Але в розмові з Дімою Димоходом, почули від нього, що в нас високий шидель, бо висота стелі в деяких місцях трохи менше 5м. І якби ми купили ту йотуловську пічку, на фоні шидельского димаря ( що є акцентом внутрішнього простору) вона виглядала б такою самою "піндюркою" та спаскудила б нам весь внутрішній простір.

Тепер про зручність. В чому вона? Витратити купу  поверхні стільниці заради чого? Заради того, про що я казала вище? Може вам таке подобається, мені-ні. Для мене це виглядає марнотратством простору кухні, якщо про зручність та ергономічність .

Стосовно зручності помити те вікно. Теж є питання. Але гадаю, що досить і того, що вже сказала.

1 година тому, Фрай сказав:

Скажіть, пліз, тут вам ніщо не буде заважати мити вікно через стільницю 60 см?

Перейдемо до вікна кухні Ірини. По-перше, там збережена площа стільниці, яка використовується на 100%, як робоча зона стільниці. По-друге, в її випадку вікно мити зручно, бо нічого не заважає відчинити вікно, стати на ту стільницю, якщо потрібно, та не думати, щоб, не приведи Господи не втрапити в мийку або не опертися на кран.

1 година тому, Фрай сказав:

Кожен має свої уподобання і це добре, але ж не треба бути таким категоричним.

Спочатку ми побудували невеличкий гостьовий будиночок, поселились в ньому та рік нічого не робили, щоб зрозуміти, чи хочемо ми жити в будинку, чи поїдемо назад, в місто. Рік ми не тільки прислухались до своїх відчуттів але і спостерігали за тим, як поводить себе ділянка в різні пори року, що потрібно зробити обов'язково, а що не потребує значних вкладень грошей.  Коли готували проект основного будинку, то на кожному етапі першим було питання зручності в обслуговуванні. Тому, наприклад, на відміну від сусідських будинків в кілька поверхів, де не зроблено технічного виходу на дах, який має крутий кут і прибрати шари соснового опаду, що накопичується там з роками, в нас це робити дуже просто. Одноповерховий будинок з кутом даху 25 град. Тож спокійно. навіть зі стрем'янки, чоловік заходить на дах, змітає опад з черепиці та ринв водосточки та почувається доволі безпечно на такому даху. Так і з іншими речами. Я це до чого. Те, що вам здається моєю категоричністю, всього лише мій особистий досвід в порівнянні , в даному випадку, мийки під вікном і мийки не під вікном. Хто та як сприймає мій тон, то вже не моя проблема. І чому я повинна казати про щось з похибкою на те, що когось це зачепить і він загубить рівновагу теж не розумію. Особливо в  таких "мозкових штурмах".

Ну і коли затято хтось щось  бажає доказати, кращий спосіб це зробити- показати світлини своєї кухні, які красномовно будуть або в "+" позиції, або в "-". Якщо цього нема, тоді це дуже нагадує ось це ( це не особисто до вас, це на загал)

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автор багато почув зауважень та пропозицій, буде над чим думати ).

Я б хотів звернути увагу на розміри. Висота як пишуть стандартна, то не зовсім коректно, має бути зручна і залежить від зросту людини. Я користувався формулою: Зріст /2 + 5 см = Х. Мій варіант по розрахунку був 181/2+5=95,5см. Я зробив 97см і мені дуже зручно! Також ширину стільниці я б запропонував розглянути близько 70см.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vstar сказав:

Автор багато почув зауважень та пропозицій, буде над чим думати ).

Я б хотів звернути увагу на розміри. Висота як пишуть стандартна, то не зовсім коректно, має бути зручна і залежить від зросту людини. Я користувався формулою: Зріст /2 + 5 см = Х. Мій варіант по розрахунку був 181/2+5=95,5см. Я зробив 97см і мені дуже зручно! Також ширину стільниці я б запропонував розглянути близько 70см.

Цікава думка. Зробити столешню, а потім під неї шукати дружину. 181 см, то вже параметри моделі)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, BugS сказав:

Цікава думка. Зробити столешню, а потім під неї шукати дружину. 181 см, то вже параметри моделі)

Для мене готовка це шалене задоволення! Хто головний на кухні під того параметри 😉

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, allanek сказал:

Ну і коли затято хтось щось  бажає доказати, кращий спосіб це зробити- показати світлини своєї кухні

Я своєю кухнею незадоволений і втратив до неї інтерес ще на стадії встановлення, не хотів сваритися аби це не залишилось в «аурі» кухні, а даремно.

Ось порада, не йдіть на поводу у підрядника якщо щось не так? Або перероби як домовлялися або пішов у сад!
Вертай гроші!

бо краще ще побути якийсь час без кухні ніж потім щодня бачити якусь хню.
У мене спаплюжили вибраний колір, самовільно змінили радіуси на підрізи та інші недоліки які вилізли потім.

Все збирався поміняти фасади та щось ніхто толковий не підвернувся та й часу не було

От мийку хотів біля вікна і це єдине про що ні разу не пожалкували.

1 час назад, Vstar сказал:

…хотів звернути увагу на розміри. Висота як пишуть стандартна, то не зовсім коректно, має бути зручна і залежить від зросту людини.

Обома руками за! Також трохи підняв, мені пофіг на загальні стандарти і дружині теж зручніше.

 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vstar сказав:

Зріст /2 + 5 см

Іще: мінус 15см від зігнутої у лікті руки. Навіть девайс для цього заміру існує.
Але найкраще змоделювати: на робочу поверхню покласти книжки різної товщини, зверху стільничку - і нарізати пару салатів...
Вибір робиться під основного кулінара.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Фрай сказав:

мені пофіг на загальні стандарти

Стандарт поняття розтяжне. У Нойферта це 850-920.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, BugS сказал:

Цікава думка. Зробити столешню, а потім під неї шукати дружину. 181 см, то вже параметри моделі)

Не обовʼязково, ви забуваєте про лабутени чи що там зараз в моді. 
 

IMG_1256.jpeg.1d858541b61c372c533ab039899a8a8e.jpeg

 

Цитата

Іще: мінус 15см від зігнутої у лікті руки

ось бачите як людині незручно нахилятися на лікті

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Фрай сказав:

ось бачите як людині незручно нахилятися на лікті

Це вона не до робочої поверхні нахиляється 😉
І взагалі це суперечка з наукою. Думаю, що танцюють від ліктя, а не зросту через можливість непропорціональної довжини кінцівок...

від BLUM 

 

 

Висота стільниці.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...