Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу критики до проекту будинку/дачі

extremum

Рекомендовані повідомлення

3 години тому, Vstar сказав:

Хто головний на кухні під того параметри 😉

Проблем з висотою посудомийки не було? В мене теж висота вища за стандарт, тож трохи перехвилювалась, тому що в посудомийках не завжди висота ніжок регулюється на ту висоту, що потрібно. А посудомийку замовляла до того, як питання про висоту ніжок мені задала менеджер , де замовляла острів. Мені пощастило.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, allanek сказав:

Проблем з висотою посудомийки не було?

Не повинно бути, адже планую нижні видвижні шугляди по периметру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На всякий випадок, коли будете вибирати модель посудомийки, звертайте увагу наскільки максимально можна підняти ніжки  в неї.

5 хвилин тому, Vstar сказав:

Не повинно бути, адже планую нижні видвижні шугляди по периметру.

Щось я гальмую, але як ви збираєтесь розташувати такий ящик під посудомийкою? Вона ставиться на підлогу .

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, allanek сказал:

Проблем з висотою посудомийки не було? В мене теж висота вища за стандарт, тож трохи перехвилювалась, тому що в посудомийках не завжди висота ніжок регулюється на ту висоту, що потрібно. А посудомийку замовляла до того, як питання про висоту ніжок мені задала менеджер , де замовляла острів. Мені пощастило.

посудомийку можна не ставити під саму столешню, якщо висота більше її максимальних габаритів і вона йде вбудована під навісний фасад. Просто ставиться над нею добор потрібної висоти а дверка навішується по фактичним габаритам, там приколи з цоколем в повний рост можуть стати якщо дверка не "плаваюча" (у боша так)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, standov сказав:

там приколи з цоколем в повний рост можуть стати якщо дверка не "плаваюча" (у боша так)

В мене Сіменс з навісним фасадом. Цоколь 12см. Приколів не було, все вирішили. Але так, цоколь може стати проблемою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, allanek сказал:

В мене Сіменс з навісним фасадом. Цоколь 12см. Приколів не було, все вирішили. Але так, цоколь може стати проблемою.

в мене з бошем були, довелося в цоколі вирізати додаткову щілину в пару сантиметрів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене так само. Вирізали пару сантиметрів. Хіба це проблема, якщо вона вирішується без головного болю?? Хоча, мабуть від матеріалу цоколя залежить. В мене він на острові з дерева, тому і не проблема. І про ту щилину знаю тільки я, бо її не видно. Якби ви не сказали, я б і не згадала про те, що в мене вона  теж є. 

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.10.2023 в 18:27, allanek сказал:

Хіба це проблема, якщо вона вирішується без головного болю

це нюанс ) особливо зараз модно не глубокий цоколь і то взагалі нюанс в квадраті може бути

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виріз в цоколі - то стандартне рішення від виробників техніки. Є й інше, від виробників меблів - виріз в цоколі робити не потрібно, він просто зміщується трохи в глибину і цього зазвичай вистачає майже з усіма моделями ПММ. В такому випадку нависання нижніх тумб над цоколем приблизно 70-75 мм. Окремої уваги заслуговують згадані боші (не всі моделі так вміють) зі слайдерним кріпленням фасаду - такий спосіб кріплення позбавляє необхідності робити виріз в цоколі. Але головний виграш від такого рішення - це можливість зменшувати висоту цоколя, що зараз є, напевно, трендом в дизайні. При стандартному жорсткому кріпленні фасада це є повністю неможливим - зменшення цоколя вимагає збільшення фасаду по висоті і через особливості відкривання ПММ він просто буде впиратись в корпус машинки. Через це ж, при необхідності збільшити габаритну висоту нижніх тумб (при цьому висота цоколя не змінюється - 100мм) ПММ краще не піднімати, а простір над нею закрити якимось добором.

1.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.10.2023 в 15:49, ShpakUA сказал:

виріз в цоколі робити не потрібно, він просто зміщується трохи в глибину

в мене ото трохи виходило десь 12 см від площини фасаду ) виглядало максимально дивно, робили виріз по місцю і заклеювали стрічкою. в принципі зауважень не маю але то довелося мебельщіка висмикувать на об'єкт додатково 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Якщо повернутися до першого питання цієї теми, є запитання - ще якісь рішення проєкту -є: розрізи, фасади, план ділянки з посадкою будинку й  сторонами світу? По цьому плану, наприклад, важко визначити як планувалось робити перекриття? Зменшення площі до 8о м.кв., (на 25%) доволі серьозна трансформація. В першу чергу треба визначитися з сторонами світу на ділянці й з тим, що готові змінити, краще у вигляді завдання.  Далі буде легше! 

Змінено користувачем ДомосеД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, tayatlas сказал:

По сторонам света стремиться к решению: все жилые комнаты - на юг. 

Не обов'язково, спальні навіть краще орієнтувати на схід.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, ДомосеД сказал:

Не обов'язково, спальні навіть краще орієнтувати на схід.

   Это россказни-байки поклонников феншуя и больше ничего.... Якобы солнце должно вставать и вы обязаны просыпаться с восходом солнца. Но давайте признаемся: кто из нас летом встает в 4-5 утра ? :)

   А вот расположение окон именно на юг в наших широтах дает и максимальное освещение комнат и максимально длинный солнечный свет, попадающий в наш дом..... И это в любое время года. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, tayatlas сказав:

дает и максимальное освещение комнат и максимально длинный солнечный свет

так а навіщо воно в спальних кімнатах, коли там вже нікого немає?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, delic сказав:

так а навіщо воно в спальних кімнатах, коли там вже нікого немає?

ви впевнені що немає нікого, тут більше інсоляція, а там крім людей і організми живуть, ті ж гриби  і тд ..... 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, tayatlas сказал:

   Это россказни-байки поклонников феншуя и больше ничего.... Якобы солнце должно вставать и вы обязаны просыпаться с восходом солнца. Но давайте признаемся: кто из нас летом встает в 4-5 утра ? :)

   А вот расположение окон именно на юг в наших широтах дает и максимальное освещение комнат и максимально длинный солнечный свет, попадающий в наш дом..... И это в любое время года. 

влітку клімат вже такий що кімната з вікнами на південь це такая собі історія, і далі буде ще гірше. А робити вікна на підвень і потім туди робити якісь жалюзі чи маркізи трошки дивно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, standov сказал:

влітку клімат вже такий що кімната з вікнами на південь це такая собі історія, і далі буде ще гірше. А робити вікна на підвень і потім туди робити якісь жалюзі чи маркізи трошки дивно

А з якої сторони не дивно? Просто цікаво. Північ і захід норм? А південь ні? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Alvalk сказал:

А з якої сторони не дивно? Просто цікаво. Північ і захід норм? А південь ні? 

саме так, вікна які під прямими променями не врятує жодне напилення або штори. Перевірено. В мене влітку в спальні яка орієнтована на схід-південь десь до 12 найвища температура. в 12 зникає інсоляція по вікнам і далі норм. І це з мультисклом. В інших кімнатах такого немає.
 

на північну сторону я би не робив (і не робив), бо то буде постійний погреб а схід захід дуже ок, захід ще і красиво

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, standov сказал:

саме так, вікна які під прямими променями не врятує жодне напилення або штори. Перевірено. В мене влітку в спальні яка орієнтована на схід-південь десь до 12 найвища температура. в 12 зникає інсоляція по вікнам і далі норм. І це з мультисклом. В інших кімнатах такого немає

Якщо товста стіна і великі звиси - має все бути не так погано, а от від західного сонця це не врятує.

Північ - холод

Немає ідеалу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

і великі звиси

який сенс принципиво робити вікна на південь та вигадувати великі звіси, якщо можна зробити на схід-захід і нічого не вигадувати?
 

3 минуты назад, Alvalk сказал:

а от від західного сонця це не врятує.

не має проблем із західним сонцем, воно низьке і проміння дотичне майже нічого не нагріває. Як мінімум в полосі київської області.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А нам ок вікна на схід-південь. По факту сонце там до обіду, далі високо і в кімнату не світить. А от в спальні південь- захід набагато жарче літом, від обіду і до самого вечора сонце. У нас більшу частину року холодно а не жарко, сонячне проміння дуже цінне, особливо зимою. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Yull сказав:

А нам ок вікна на схід-південь. По факту сонце там до обіду, далі високо і в кімнату не світить. А от в спальні південь- захід набагато жарче літом, від обіду і до самого вечора сонце. У нас більшу частину року холодно а не жарко, сонячне проміння дуже цінне, особливо зимою. 

Більшу частину зими сонця немає, хмарно. Кількість сонячних днів з грудня по лютий 3 чи 4 на місяць. Як на мене, планування більш залежить від відстаней до парканів та будинків сусідів.

Змінено користувачем BugS
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, standov сказал:

який сенс принципиво робити вікна на південь та вигадувати великі звіси, якщо можна зробити на схід-захід і нічого не вигадувати?

Концепція енергоефективного будинку - максимум вікон на південь, але щоб високе літнє сонце не заходило у вікна, а низьке зимнє заходило. А робити це за рахунок звисів, козирків чи ще чогось - це вже деталі.  

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...