Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетний ремонт в новобудові 33 кв.

Варсак

Рекомендовані повідомлення

Розповім свій досвід по холодильнику. Після доставки дав відстоятися 3 дні, щоб фреон стік і все було тіп-топ. ввімкнув і о диво він не запустився. Я сильно засумував, бо сам холодильник не легкий і було дуже важко заперти в квартиру. Став я сумувати і розбиратися в проблемі. Передивився кучу роликів по ремонту холодильників і проблем з компресорами та реле пуску на ньому. Став я все переміряти і аналізувати. Компресор на пряму запустився, реле прозвонюється і має працювати. Але від електроніки не приходив сигнал на пуск. Датчики температури 3шт переміряв - якісь дивні покази. Я геть засумував - попа електроніці. Подзвонив майстру по ремонту холодильників з інтернету і той мене послухав і сказав щоб я спробував ввімкнути холодильник і почекав до 20 хв, бо в них запуск відбувається не зразу. І ви не повірите сьогодні я так і зробив. Через 5 хв холодильник увімкнувся. Все почало працювати та нагнітати холод. Ура холодильник вилікувався.

1) Купив матрац  в відмінному стані з незалежними пружинами 160*200 за 1500 грн = 39 уе (новий коштує наразі біля 9 тис грн)

photo1708163478.jpeg

photo1708163478 (1).jpeg

Screenshot 2024-02-17 115244.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чекаю, з нетерпінням, фото та інформацію про матеріали для зонування кімнати.

Десь через півроку планую робити щось схоже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Придбав умивальник з тумбою з доставкою 3520  = 92 уе.

Ціна дуже демократична як для тумби+умивальник. В суботу продовжу все збирати до купи

123.png

Змінено користувачем Варсак
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив на Гейзері Душову кабіну, два змішувачі, два сифони та газовий шланг 

9616 грн =  250 уе

На скрінах ви бачите повну ціну а в рахунку гуртову як для постійних клієнтів

Screenshot 2024-03-01 160928.png

Screenshot 2024-03-01 161625.png

Screenshot 2024-03-01 161541.png

Screenshot 2024-03-01 161450.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль доробки дрібниць дуже затратні по часу і наче довго граєшся, а результату майже не видно. Проте робота йде далі. 

Закріпили плиту та мийку в стільниці. Встановили та під'єднати кран та каналізацію. Плиту до газу. Прикрутили стільницю до нижніх ящиків і утворили монолітну конструкцію. Допаяли злив системи опалення в каналізацію. Зібрали ліжко. Короче багато дрібниць які відразу і не побачиш. 

Далі доробив ламінат де потрібно було обійти двері. Довго грався та підпилював шматочок шириною 3 см. 

Почав встановлювати меблі в ванну. Зібрав унітаз та підрізав тумбу мийки.

Попрацювали з братом 4 години та сам 2 години

 

photo1709540494 (3).jpeg

photo1709540494 (2).jpeg

photo1709540494 (1).jpeg

photo1709540494.jpeg

  • Лайк 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смесителей за такую цену хватит на год-два...

Душевая кабина - это ад, уж лучше ванная занавеска.

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якесь дивне розташування меблів у ванній кімнаті. У вас же була ванна на одному з проектів, чому відмовилися на користь душової кабіни?
Можна було б подумати про альтернативи розміщення.

Як на мене, ванна зі шторкою була б зручніша, а зекономлені гроші можна було б потратити на новий матрац (видно, що куплений б/в далеко не свіжий) чи кращий унітаз.

Максимальна економія, звісно, добре, але як на мене я б економив на інших речах.

image.png.680d1bb214137ba94e2ffb588e6595a6.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

DimaF зламаються замінимо, але з досвіду попередніх квартир там все працює по сей день.

Falwar так все вірно розміщення було запропоноване забудовником тільки пралка вже ніде не влізе. По друге я в принципі не хочу ванну ставити, щоб запобігти небажаним затоплень сусідів. По третє проект від забудовника взагалі не розрахований на водовідведення. Там несучі стіни і їх штробити не можна. Як ви бачите в мене навіть труба зливу буде йти зовні від унітазу за умивальником під душ. Тому унітаз стоїть біля точки підключення каналізації і далі ви все бачите. Також стінка між кутньою та ванною зроблена зі шлакоблоку та не може бути використана для будь-яких навантажень - нічого не повісиш. Тому і вибрав таке розташування як ви бачите.

Щодо придбаних речей 

матрас в дуже гарному стані без зайвих запахів та плям. Він має покриття що памятає положення тіла і тому на фото він виглядає буграми наче, але це розрівняється після першого сну. 

унітаз цей використовувався як тимчасовий і я ще не знаю чи лишу його. Він теж в гарному стані і був замінений в мене дома через налипання каменю всередині. Але я знайшов шлях як це відмити і скоріше за все просто заміню кришку, бо вона пожовтіла від часу (а може знайду шлях чим його те можна помити)

Я по закінченню ремонту запрошую вас оцінити стан всього, що вийде і сказати чи вартує це вкладених грошей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь ласка, яка сума вже потрачена на даному етапі? Я так розумію у вас є досвід здачі квартир, за який час вкладення в ремонт планується відбити?

Планую свою квартиру здавати, намагаюся визначити необхідний мінімум на ремонт, меблі і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Yull  скільки витрачено ви можете порахувати самі пройшовши по всім записам. я все детально і чітко документував. Підсумки підаведу вже в кінці. Як писав на початку мета вкластися в 3000 уе. 

Ціна оренди визначається не кількість вкладених коштів, а пропозицією сусідів. На разі бачу зростання ціни в конкретно моєму районі. На сьогодні 180-200 уе в місяць така квартира. Далі все просто рахується 3000/200 = 15 місяців відбиття такого ремонту. 

Ще хочу додати для бажаючих сказати, що ось можна ліпше і тут дорожче. Я вже давно побачив ніхто не цінує вкладених коштів і на плитку за 500 грн квадрат і 2000 грн квадрат - дивляться однаково - цінують однаково, тобто ніяк не цінують. Я розумію що дійсно важливо і всі скриті елементи: електрика + вода в мене надійні і з запасом на дурний випадок. В мене нема духовки, нема ванни - нема проблем.

 

Наприклад якщо я додам кондер 15000 грн, то здам квартиру на 500 грн дорожче і він себе почне відбивати за 30 місяців. А за ці 30 місяців він може вийти вже з ладу.

Цей проект я розглядаю виключно як бізнес, а не зручність для орендаря. Зручність це коли ти власник і там живеш. Там будь-які гроші варті ваших забаганок. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, Варсак сказав:

Цей проект я розглядаю виключно як бізнес, а не зручність для орендаря. Зручність це коли ти власник і там живеш. Там будь-які гроші варті ваших забаганок

Дякую за пояснення. Якби ця інформація була у стартпості, то багато питань відпало б :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 11.02.2024 в 12:08, Варсак сказал:

Прийшли вихідні і я продовжив встановлювати кухню. Працювали разом з братом 6 годин.

Довелося зменшити одну шафку на 10 см оскільки ніша для холодильника виявилася замала. Десь я прорахувався і для того, щоб не витрачати 1200 грн за  нижню шафку в 50 см ми вирішили її перерізати. Тепер фасад вилазить на стінку, але я згодом або його віднесу до мебельників або лишу так :). Підрізали стільницю в притик до холодильника. Та навісили верхні шафки. Щоб конструкція була монолітна і верхні і нижні ящики стягнули шурупами один до одного. 

Мийку зібрав з рідним сифоном - все стало чітко та рівно. Приміряв кран, щоб вистачало довжини шлангів. Врізали плиту та заміряли необхідну довжину шланга для газу. Також я забув про розетку для плити та ми протягнули провід від розетки під котлом вниз під плиткою і прибили нову розетку на стінці за плитою.

Зібрали труби каналізації та допаяли злив системи опалення. 

Ну ось наче всі зрушення.

Витрати

1) Ліжко деревяне тереза munger.com.ua/lizhka/ від перевіреної компанії і магазину Munger. Коштувало: 10700грн без доставки.

2) Холодильник 1.8м hotpoint ariston бу = 5000 грн = 132 уе

photo1707645335.jpeg

Мені дуже сподобався ваш ремонт, такого плану як ви зробили мені теж пасує дуже таке. Думав зробити собі ремонт подібних, але вийшло так що з сім'єю смаки не зійшлись і прийшлось йти на поступки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...