Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Конденсат на бачке инсталляции

Denis0312

Рекомендовані повідомлення

Добрый день. Такая проблема уже наверное пол года. Сделали ремонт в квартире, переехали жить. Со временем в туалете начал чувствовать запах сырости. Когда делал ремонт на инсталляции внизу сделал из плитки маленький лючок, чтоб поставить туда датчик протечки и иметь возможность обслуживать и заменять его в случае необходимости. Короче когда почувствовал запах сырости, то сразу открыл этот лючок и увидел что стяжка на полу за инсталляцией мокрая.

Сразу хочу обратить внимание что:

1) Канализация нигде не течет потому что два года делал ремонт и сливал унитаз ведром, запаха сырости небыло никогда. Он появился именно когда начал пользоваться бачком инсталляции. 

2) Соединение унитаза с инсталляцией тоже герметично. 

3) Водопровод нигде не течет, так как оставлял на неделю закрытый кран подачи воды на квартиру, и манометр давление не потерял ни на одно деление. Если бы была течь, то понятно что давление бы упало за такой период. 

В общем по сантехнике всё исправно. Арматура в бачке тоже не пропускает. 

В итоге засунул в лючок телефон с фонариком и сделал фото. С бачка на пенопласте свисают капли воды, которые естественно капают на пол. Уже не знаю что делать. И не понимаю как на пенопласте вообще может быть конденсат. Это же не металл и не керамика. Пенопласт ведь предназначен для того чтоб конденсата небыло. Кто что может посоветовать? Уже просто голову сломал как от этого избавиться. 

IMG_20240215_165329.jpg

IMG_20240215_165218.jpg

 

IMG_20240214_125838.jpg

Змінено користувачем Denis0312
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже висока вологість, при 99% і на пінопласті буде конденсат, може то після ремонту все зашили мокрим і воно там не висохло без вентиляції, для початку ставте дуйчик у люк і сушіть, сушіть, тиждень, два, поки все не просохне, або висока вологість від душу\ванни якщо санвузол суміжний, треба перевіряти вентиляцію

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.02.2024 в 17:34, Denis0312 сказав:

Сразу хочу обратить внимание что:

1) Канализация нигде не течет потому что два года делал ремонт и сливал унитаз ведром, запаха сырости небыло никогда. Он появился именно когда начал пользоваться бачком инсталляции. 

2) Соединение унитаза с инсталляцией тоже герметично. 

3) Водопровод нигде не течет, так как оставлял на неделю закрытый кран подачи воды на квартиру, и манометр давление не потерял ни на одно деление. Если бы была течь, то понятно что давление бы упало за такой период. 

1. Откуда такая уверенность? 
2. Как вы это проверяли?

Цитата

В общем по сантехнике всё исправно. Арматура в бачке тоже не пропускает. 

Неоднократно по таким системам убеждался, что таки течет и там где не очень видно.

каждый раз только после того как туда залезет сантехник и лично не обнаружит.

В одном случае текло только когда сливаешь сидя на унитазе, так что вытираем все насухо, ставим камеру, садимся на горшок и спуская многократно воду наблюдаем за протечками.

Если же это конденсат то так же будет видно, но в любом случае все надо просушить и у вас должна быть вентиляция того закрытого пространства, вместо лючка вентрешетка.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукайте негерметичність каналізації.

Воно необов'язково буде текти, просто вологе повітря з канашки заходить в зашивку .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут тре Пуаро: якщо конденсат на бачку- часто зливають воду. Часто злавають воду- часто ходять до туалету. Часто ходять- добре їдять і п,ють. Добре харчуються- гарно заробляють. От і все, ще не вмерла ненька, тримаємось :)
А насправді, я б продумав якусь вентиляцію ніші, хоча б у вигляді декоративних решіток (одна зверху, друга знизу. Але і варіанти з вологим повітрям, теоритично мінімально можуть бути. Скоріш за все за стіною є якийсь теплий прилад. Стіна тепла, вода холодна. Влітку може і пропасти (конденсат)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От і профі підтвердили мої припущення.

Доречі, це саме та причина чому я не захотів у себе вдома приховану інсталяцію

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На моїй пам'яті 2 рази розбивали із заду стіни бо була аналогічна проблема.Перший раз банально сантехники не поставили резінку в 100 канашку,у другому випадку був заводській брак лиття пластмаси баку.Ну і прямо зараз сусідка вже не знає куди рити,балка перекриття в гостинний 1 поверху уся мокра і вже грибок пішов,прямо над нею санвузол 2 поверху з інсталяцію,на 2 поверсі усе чудово.Бити стіни та підлогу не хоче,ось такий цуцванг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.02.2024 в 17:34, Denis0312 сказав:

В общем по сантехнике всё исправно. Арматура в бачке тоже не пропускает. 

Ви напевне з тих людей , що вірять в фокуси , чи... бога.

По суті: Або тече каналізація (тобто , під час зливу десь протікає , все це виливається на підлогу , потім випаровується і осідає конденсатом на більш холодній поверхні ). Або тече бачок , все стікає  на підлогу (потім випаровується і осідає конденсатом на більш холодній поверхні ).

Вскривайте інсталяцію та шукайте причину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.02.2024 в 08:39, normal сказал:

Дуже висока вологість, при 99% і на пінопласті буде конденсат, може то після ремонту все зашили мокрим і воно там не висохло без вентиляції, для початку ставте дуйчик у люк і сушіть, сушіть, тиждень, два, поки все не просохне, або висока вологість від душу\ванни якщо санвузол суміжний, треба перевіряти вентиляцію

Після штукатурних робіт за інсталяцією все просохло дуже добре. Зашивали її гіпсокартоном коли вже все було сухо, десь через два місяці. І це все було в літній період. 

Санвузол не сумісний. Туалет окремо від ванни кімнати. Вентиляція в приміщенні туалету присутня. Дуйчиком сушив але конденсат знову все мочить. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.02.2024 в 15:44, murava сказал:

Шукайте негерметичність каналізації.

Воно необов'язково буде текти, просто вологе повітря з канашки заходить в зашивку .

Ну якби текла каналізація, то був би запах, але його немає. Плюс до цього декілька років коли йшов ремонт я зливав унітаз відром і все було сухо. Конденсат з'явився тільки після того як почав користування бачком. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.02.2024 в 12:33, Фрай сказал:

1. Откуда такая уверенность? 
2. Как вы это проверяли?

Неоднократно по таким системам убеждался, что таки течет и там где не очень видно.

каждый раз только после того как туда залезет сантехник и лично не обнаружит.

В одном случае текло только когда сливаешь сидя на унитазе, так что вытираем все насухо, ставим камеру, садимся на горшок и спуская многократно воду наблюдаем за протечками.

Если же это конденсат то так же будет видно, но в любом случае все надо просушить и у вас должна быть вентиляция того закрытого пространства, вместо лючка вентрешетка.

Я написал откуда уверенность. Два года сливал унитаз ведром пока шел ремонт и все было сухо. Конденсат и влага начала появляться только после того как начал пользоваться бачком инсталляции. Не совсем понял для чего там решетка если часто вообще зашивают инсталляции наглухо и нет никаких решёток и лючков?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Denis0312 сказав:

Дуйчиком сушив але конденсат знову все мочить

Треба висушити і не користуватися бачком, щоб вода у ньому нагрілась і виключити конденсат, якщо на підлозі знову з'являться краплі - значить тече бачок. В мене зашиті фільтри за решіткою і теж плачуть, по пару крапель впадуть і висихають, а у вас ціла калюжа...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради. Але мені здається якби тік бачок, то вода постійно би набиралась. Але цього немає. Я навіть на два тижні уїзжав та перекривав воду на квартиру. Коли повернувся, то стрілка манометра була на тому ж рівні. Якби бачок пропускав, він би відкрив клапан подачі води і стрілка манометра впала б на нуль. Але такого немає. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, andrey_ka сказал:

Ви напевне з тих людей , що вірять в фокуси , чи... бога.

По суті: Або тече каналізація (тобто , під час зливу десь протікає , все це виливається на підлогу , потім випаровується і осідає конденсатом на більш холодній поверхні ). Або тече бачок , все стікає  на підлогу (потім випаровується і осідає конденсатом на більш холодній поверхні ).

Вскривайте інсталяцію та шукайте причину.

Ну дивіться пишу як є, може ще щось порадите:

1) якби текла каналізація то був би запах нечистот, але його немає зовсім. Плюс до цього я два роки зливав унітаз відром під час ремонту і все було сухо. Конденсат з'явився тільки коли запустив бачок інсталяції у роботу. 

2) якби тік бачок, то вода постійно би набиралась, але цього немає. І коли я уїзжав на два тижні перекривав воду на квартиру, то по приїзді стрілка на манометрі була на тому ж місці. Якби тік бачок то відкрився б клапан подачі води і стрілка манометра впала б на нуль. 

Може це дійсно пов'язано з вентиляцією? Але в туалеті є вентилятор.🤔🤔🤔

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Организуйте вентиляцию именно за инсталляцией.

Отверстие у пола и отверстие вверху, в горизонтальной плоскости.

Змінено користувачем Vitaliy67
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vitaliy67 сказал:

Организуйте вентиляцию именно за инсталляцией.

Отверстие у пола и отверстие вверху, в горизонтальной плоскости.

Спасибо! Уже думаю над этим. 🤝

Только не совсем понял, как именно в горизонтальной плоскости?

IMG_20231227_070222.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Denis0312 сказав:

Я написал откуда уверенность.

У меня на объекте было больше 200 таких скрытых инсталляций и наверное знаю о чем говорю.

Цитата

Два года сливал унитаз ведром пока шел ремонт и все было сухо. Конденсат и влага начала появляться только после того как начал пользоваться бачком инсталляции.

Даже не знаю как и комментировать раз вы не понимаете разницу? :pardon:

каждый раз приходилось заталкивать сантехника, бо тоже говорил, шо сходил, проверил, ничего не течет, а когда разобрали люк и засунули его туда, то сразу нашел.
И так каждый раз.

Цитата

Не совсем понял для чего там решетка если часто вообще зашивают инсталляции наглухо и нет никаких решёток и лючков?

Не смотрите на других, говорите о себе, в вашем случае вентиляция обязательна! ( при таком то количестве воды)

1 годину тому, Denis0312 сказав:

Але мені здається якби тік бачок, то вода постійно би набиралась. Але цього немає. . Якби бачок пропускав, він би відкрив клапан подачі води і стрілка манометра впала б на нуль. Але такого немає. 

А якщо вона тече саме тоді коли набирає нову порцію? pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif
 

Цитата

Я навіть на два тижні уїзжав та перекривав воду на квартиру. Коли повернувся, то стрілка манометра була на тому ж рівні

І ви перевіряли чи там вода стояла? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Denis0312 сказав:

1) якби текла каналізація то був би запах нечистот, але його немає зовсім. Плюс до цього я два роки зливав унітаз відром під час ремонту і все було сухо. Конденсат з'явився тільки коли запустив бачок інсталяції у роботу. 

Не порівнюйте зелене з мокрим , запах і вода то різні речі. При наявності фанової вентиляції (а в багатоквартирному будинку вона повинна бути пристутня апріорі)ви запаху ніколи не відчуєте , незалежно тече вона чи ні. Ви самі підсвідомо відчуваєте в чому проблема (бачок).

2 години тому, Denis0312 сказав:

2) якби тік бачок, то вода постійно би набиралась, але цього немає. І коли я уїзжав на два тижні перекривав воду на квартиру, то по приїзді стрілка на манометрі була на тому ж місці. Якби тік бачок то відкрився б клапан подачі води і стрілка манометра впала б на нуль. 

Це не так.

Ви  знаєте скільки потрібно злити води з бачка , щоб відкрився клапан поповнення ?. Отож.

ПС... Чудес не буває , десь тече. І , ІМХО вентиляція тут нідочого.

ППС.. Перекрийте воду , злийте її з бачка , залиште все на 2 тижні і... вуаля проблема зникне.

Змінено користувачем andrey_ka
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Короче решил слить воду с бачка и несколько дней сливать ведром. Конечно же конденсат на бачке пропал. Стяжку я высушил феном. И тут снова увидел как она начала мокреть. Через час уже опят лужа. Хотя в этот период не пользовался водой вообще. Получается протекание бачка и конденсат можно исключить. Сразу мысль возникла что течет вода сверху по стояку, хоть и запаха говница нет (но писали что запаха может и не быть при протечке канахи). У соседа сверху ремонта ещё нет и все трубы открыты. Раздобыл ключи от верхней квартиры и пошел смотреть. Результат на фото. Выше него труба сухая полностью, а вот возле его пола, стены влажные и стяжка немного влажная, возле трубы сырость. Как вариант течет соединение колена в перекрытии и по трубе стекает ко мне за инсталляцию. Надо разбираться. Заметил что лужа у меня образуется не всегда. За ночь пропадает. А днём снова появляется. 

Вот фото пола у соседа на до мной:

IMG_20240218_170042.jpg

Змінено користувачем Denis0312
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Denis0312 сказав:

Короче решил слить воду с бачка и несколько дней сливать ведром. Конечно же конденсат на бачке пропал. Стяжку я высушил феном. И тут снова увидел как она начала мокреть. Через час уже опят лужа. Хотя в этот период не пользовался водой вообще.

Это надо было сделать сразу же не дожидаясь чужих советов и гаданий по фотографии.

Если сухо сверху то скорей всего труба повреждена в самом проеме или же плохое соединение там же.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Denis0312 сказав:

Короче решил слить воду с бачка и несколько дней сливать ведром. Конечно же конденсат на бачке пропал. Стяжку я высушил феном. И тут снова увидел как она начала мокреть. Через час уже опят лужа. Хотя в этот период не пользовался водой вообще. Получается протекание бачка и конденсат можно исключить. Сразу мысль возникла что течет вода сверху по стояку, хоть и запаха говница нет (но писали что запаха может и не быть при протечке канахи). У соседа сверху ремонта ещё нет и все трубы открыты. Раздобыл ключи от верхней квартиры и пошел смотреть. Результат на фото. Выше него труба сухая полностью, а вот возле его пола, стены влажные и стяжка немного влажная, возле трубы сырость. Как вариант течет соединение колена в перекрытии и по трубе стекает ко мне за инсталляцию. Надо разбираться. Заметил что лужа у меня образуется не всегда. За ночь пропадает. А днём снова появляется. 

Вот фото пола у соседа на до мной:

IMG_20240218_170042.jpg

image.png.e127fcfc72037eb349f787222e81094a.png

а це що за гофра? чи варіант ще за стіною може щось протікає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dr.Yura сказал:

image.png.e127fcfc72037eb349f787222e81094a.png

а це що за гофра? чи варіант ще за стіною може щось протікає?

Це холодна вода. Але ця труба без води, перекрита на колекторі у під'їзді. А за стіною там спальня сусідньої квартири. Ніяких комунікацій немає. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Denis0312 сказав:

Це холодна вода. Але ця труба без води, перекрита на колекторі у під'їзді. А за стіною там спальня сусідньої квартири. Ніяких комунікацій немає. 

ця труба прокладена через спальню сусідньої квартири?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dr.Yura сказал:

ця труба прокладена через спальню сусідньої квартири?

Ні. Не зовсім так. От ця стіна де виходить синя труба, це коридор цієї ж квартири. А стіна яка за стояком каналізації це стіна сусідської спальні. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...