Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Крашеный шифер на срубе или "О шифере"-2 серия :)

Крышник

Рекомендовані повідомлення

И что вы так Андрюшенька разволновались, жалеете не жалеете. Я про вас хоть слово написал?

 

Дійсно, розхвилювався, хотілося як краще, а вийшло як завжди.

 

Если еко-дах в руках лопается без усилия, а конек вообще рассыпается, то о каком качестве вы говорите?

 

З Eco-Dachом і азбестовими кольоровими листами ми працюємо вже не перший рік і певні принципи роботи вже відпрацьовані, тому сьогодні ми пропонуємо клієнтам декілька умов постачання.

У Вашому випадку при полистовому ручному розвантаженні автомобіля брак визначається одразу і якщо лист або конькова деталь "лопается без усилия" або "вообще рассыпается", то чому такий матеріал не відбраковувався при розвантаженні? Але ж за справді биті листи Ви не платили. Якщо у Вас був бій при укладанні, то в якій кількості, або який відсоток до загальної партії?

Загалом Ваша поставка була багато в чому не типова і ризикована і більша частина ризиків лягла все ж на мене і йшов я на них свідомо, тому і жалкую зараз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поэтому и вы лучше напишите какая его основа и состав.

 

Вже написав в повідомленні #218.

Є потреба, можу розписати з хімічними формулами і виробниками.

Суть в тому, що на 80% (масова доля цементу) азбестовий і безазбестовий листи однакові.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Недавно (около трех недель назад) мне закончили накрывать крышу. Материал эко-дах. Цвет коричневый. Площадь порядка 330 метров. Приобрел у Андрея Togo. Из 420 листов ни одного листа боя.

Впечатления:

Лист легче обычного. Более пластичный (гибкий). Слой краски значительный. Поверхность гладкая. По поводу прочности – мне не показалось, что он ломается легче. Во всяком случае, кирпич брошенный на половинку листа с высоты примерно 1,3 метра, оставил след только на краске - трещин и сколов не заметил, - пришлось «добивать» ногой)). Отличие от «традиционного» шифера – материал не ломается а «плывет».

На срезе слои действительно видно. В воду специально не опускал, однако обрезки до сих пор лежат на земле под дождем и каких либо изменений (набуханий и прочего) не заметил.

Рабочие, производившие монтаж, с этим материалом столкнулись первый раз. На вопрос соседа о недорогой и качественной металлочерепице на его крышу (весной собирается перекрыть старый дом) рекомендовали приобрести эко-дах. Им материал понравился.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И вы и Андрей, каким то чудным образом приравняли прочность, долговечность и качество материала к шиферу, улучшив его эстетическую составляющую. Эстетику я отбрасываю, тут можно спорить до бесконечности. Но вот качество - ясно уже одно, что еко-дах это далеко не шифер.

 

І мав усі підстави для цього. Гаразд естетику відкидаємо.

Азбестові листи і безазбестові (волокнистоцементні) листи виробляються згідно одного і того ж стандарту ДСТУ Б.В. 2.7-53-96 (ГОСТ 30340-95), саме в стандарті зазначаються показники - "прочность, долговечность и качество материала" і яким чином ці показники перевіряються і контролюються. Прочность - визначається штамповим навантаження (нормативи мною вже наводились), долговечность - визначається циклами розморозки/заморозки (не менше 30 циклів), якість - водопроникність і лінійні розміри (саме прокладкова технологія дозволяє на порядок в порівнянні з прокаткою підвищити точність виготовлення) наприклад, по стандарту хвиля яка перекривається (на ній наносять маркування) повинна бути менша ніж хвиля яка її перекриває, але в тому ж стандарті в межах допуску можна виготовити хвилю, що перекривається вищу за хвилю, що перекриває, відповідно при накритті такий лист стоїть перекошений і більша ймовірність отримання тріщин.

Якщо лабораторія виробника ставить свій штамп і підтверджує відповідність стандарту, тільки використовуючи атестовану іншу лабораторію, можна говорити про те правда це чи ні, без цього "спорить до бесконечности".

 

То есть именно Андрей знает, что продает досконально. Но теперь и нам хочется знать досконально чем мы накрыли крышу? Что это за синтетическое армируещее волокно которое заменило асбест, а выглядит как картон и что это за волокнистоцементная технология при которой еко-дах без усилий лопается и рассыпается????

 

Синтетічні волокна: 1) полівінілацетатні (полівінілалкогольні - PVA) виробництва Японії типу "Mewlon","Kuralon" (використовується в усьому світі, як армуюча речовина)

хімічна формула куралону [-CH2-CH-]n

|

OH

2) Поліпропіленове волокно PP виробництва Україна типу "Діфлон"

 

Почему Ив.-Франковск прекратил выпуск европрофиля? Что в Европе уже никому не нужен?

 

Івано-Франківськ не припинив випуск профілю СЄ і на Європу іде відвантаження, відвантаження не іде на Україну. Пов'язано це з тим, що для того, щоб запустити лінію, потрібна партія матеріалу певного обсягу (насамперед це пов'язано із замовленням досить недешевого армуючого волокна ну і звичайно при збільшенні обсягу зменшується вартість), в Європу відвантаження і замовлення іде ешелонами, в Україну потрапляють "залишки" з Європейських замовлень, які були ще в 2008-2009 році. Цей же товар виробництва 2010 року буде коштувати близько 40% дорожче, що за квадратний метр перевершує вартість МЧ, в Україні такі кошти за "нерозрекламований шифер" платити не готові, тому і було прийнято рішення перейти на "радянський" стандарт, як більш бюджетний.

 

И что нам делать если эти хрустальные листочки полопаются, или надо было сделать запас на пол крыши? Где их теперь брать?

 

Якщо "хрустальные листочки" тріскають і це не порушення ДБН а саме з вини виробника (тобто заводський брак) читайте закон про захист прав споживачів, там послідовність дій і можливі варіанти чітко розписані.

Всі будівельні матеріали при купівлі бажано брати з запасом, для Eco-Dach я раджу 2-3% (до речі цим правилом Ви знехтували).

 

Где их теперь брать?

 

Ще пів року тому я Вас попереджав про зняття з виробництва даного профілю, пів року Вас це питання не турбувало і Ви наполегливо просили залишати резерв саме СЄ профілю відмовляючись від СХ профілю в якому, до речі, хвиля менше (здається саме через висоту хвилі у Вас і виникли проблеми), чому зараз таке питання виникає? Але навіть при цьому вихід є, можливо, не дуже простий, але є і я Вам при останній розмові його озвучував. Тому питання із розряду філософських.

 

Может у вас есть спецификации применяемых материалов, результаты испытаний? Вот что от вас хочется услышать и увидеть

 

Листи волокнистоцементні (безазбестові) і азбестоцементні не підлягають обов'язковій сертифікації, але при цьому виробник добровільно їх сертифікував. З сертифікатом відповідності (Україна) Ви можете ознайомитись на сайті виробника: ifcem.if.ua в розділі документи. Крім того виробник (а саме лабораторія), по вимозі, на кожну партію видає паспорт якості в якому зазначаються фізико-механічні властивості конкретної партії товару (на основі лабораторних досліджень виборки з кожної партії). Враховуючи, що оригінал паспорту видається отримувачу (в даному випадку мені), за вимогою, Ви можете отримати КОПІЮ цього паспорту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот и я выразил свое имхО. Зря прислушался к вашим рекомендациям.

По поводу куска кровли, в посте №209 roma1 все описал и сделал фото, у меня то же самое

 

Якщо дах протікає, тріскається, кришиться тощо, тобто Ви переконані, що Вас обманули або "впарили" неякісний товар, пишеться заява продавцю і три дні чекаємо приїзду представників заводу на Вашу претензію, тристороння комісія (продавець, покупець, виробник) з'ясовує причини і складає акт. На основі цього акту, при позитивних висновках про заводський брак, покупцю пропонується один з виходів, що передбачені у вже згаданому Закон про захист прав споживачів, при цьому можна також отримати непогану компенсацію. Але, якщо заводський брак не підтверджено, то виробник вправі вимагати компенсації від покупця за виклик своїх представників.

Інший вихід - спілка захисту прав споживачів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я по народному,брал азбестовый и безасбестовый одинаковые куски и асбестовый я пальцами не сломал а еко ломается довольно легко.Но не в етом суть,а суть в том каковы его водоотталкивающие свойства,кто поручится что все компоненты шифера который идет на рынок Украины присутствуют и том количестве в каком его давали на сертификацию.Как по мне цемента там маловато и какова там марка цемента никто не знает кроме руководства уж извините.Я знаю сколько фур цемента уходит на лево на цемзаводе.А воровство и коруцыя оплачивается гражданами.Мне важно знать как он поведет себя влажный на морозе.Если его будет незаметно "рвать"он лет через 3-5 потечет.Рисковый проект.А научные цифры ето для лохов,я кушаю гостовскую колбасу докторскую,то еще дерьмо зато ГОСТ За взятки себе приклеили,пиплы хавают и думают что там 80 проц.свинины ибо гост.А по шиферу то ему дан срок продержаться,чтоб захист прав споживачiв не сработал,но за етим дело не станет,шум люди подымут если что не так вот тогда хазяева смоются на багамы а народ перекроет свои крыши металлочерепицей.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще у старому радянському ГОСТі на шифер, мова велася не про азбестоцементні листи, а про волокнистоцементні листи. І мною вже писалося, що є деяка невизначеність у поняттях. Листи, які виготовляються на основі портландцементу високих марок з додаванням армуючих волокон (не уточнюється яких) називаються - волокнистоцементними і повинні мати певні характеристики і властивості, а також покриваються певним чином. Тобто ще радянські стандарти передбачали використання не тільки азбесту, як армуючого волокна, а й інших волокон, хоча саме азбест через значні копалини і відкритий спосіб добування (тобто через нижчу вартість) набув масового використання при виробництві шиферу в СРСР і такі листи почали називати азбестоцементними. Щоб не плутатись і дещо дистанціюватись від старої технології при цьому не перечити номенклатурі, яка прийнята стандартом, листи, що виготовляються по "безазбестовій технології" почали називати загальною термінологією - волокнистоцементні, а за "азбестовою технологією" - азбестоцементні, хоча азбестоцементна технологія є частиною волокнистоцементної. Далі, гірше, в ДБН можна зустріти тільки назву азбестоцементні листи, хоча в ДСТУ фігурує назва волокнистоцементні листи.

Ви кажете, що я прирівняв безазбестовий лист до азбестового, але я навпаки намагаюся дистанціюватись від азбестового шиферу і постійно говорю про те що це інша (краща) технологія, яка виступає як краща альтернатива МЧ в цьому ж ціновому діапазоні, а азбестову технологію я завжди порівнював з Ондуліном бо вони виступають також в одному ціновому діапазоні, ІМХО азбестова технологія повністю "нокаутує" Ондулін, хоча азбестова технологія є чудовою альтернативою МЧ при цьому має меншу вартість і тут я говорю саме про азбестову технологію Івано-Франківського заводу, через те, що вступають в суперечку і видові показники даху. Тобто, якщо людина назбирала коштів на МЧ, то я пропоную як альтернативу Eco-Dach, якщо людина назбирала коштів на дешеву МЧ або Ондулін, я говорю про альтернативу Івано-Франківський а/ц фарбований, або ще більш дешеві варіанти - Краматорський а/ц фарбований, чи Балаклейський фарбований в масі. (Все моє ІМХО і з цього приводу можна встрягати в довгі філософські розмови).

Якщо ж розглядати як конкуренти в/ц і а/ц листи виробництва І-Ф, то на основі свого досвіду і тех. характеристик я говорю, що в/ц лист якісніший але і дорожчий. Наприклад у мене є такі показники, як статистика бою при транспортуванні (азбестового листа бою майже в три рази більше), статистика бою при складських операціях (азбестовий б'ється в два рази більше), статистика по рекламаціям (азбестовий в п'ять разів частіше), у мене на території 5 дахів покрито і азбестовим і безазбестовим листом (це враховую тільки фарбовані), у двох наших керівників (безазбестові листи) і восьми працівників складу (п'ять азбестових і три безазбестових) дах покритий І-Ф новим листом на черзі ще троє (при загальній кількості працюючих близько 30 чоловік) я не рахую родичів і друзів - це все моя відповідальність. Ми є другим реалізатором в Київському регіоні (після шиферного заводу) азбестоцементного стандартного листа, при цьому перемололи уже всіх виробників в Україні, пробували Росію і Білорусь і Ви кажете що я не можу відрізнити якісний лист від неякісного? І таким чином я "обманюю" людей вже 11 років? Повірте, про шифер я Вам можу розповісти дуже багато і в деяких випадках мені не потрібно навіть тримати його в руках, аби у Вас вистачило терпіння мене слухати, і при тому, що азбестовий фарбований лист ми також завозимо, але я раджу брати, при наявності бюджету, саме безазбестовий як менш проблемний, через те що я з ним вже працював (відсоток заробітку ж однаковий, навіщо мені просувати більш невідомий товар, який коштує дорожче). Так, в/ц лист легше поламати рукою бо він м'якше, а азбестовий армується каменем (азбест) але ж він крихкіший і при натиску безазбестовий спочатку за рахунок м'якості зіграє, а вже потім трісне, а азбестовий трісне одразу. В воді шматок азбестового листа спочатку буде всмоктувати вологу на скільки здатний цемент (бетон бо ж пористий матеріал), а безазбестовий всмокче ту саму кількість за рахунок цементу плюс ще за рахунок зміни лінійних розмірів (розбухання), тобто як гідроізолятор він працює краще ніж азбестовий, через те, що безазбестовий в собі буде утримувати більше вологи. Розшарування це також не проблема - інакше канати робили б не переплетеними, а цільним. Тобто я впевнений, що ці страхи є безпідставними, Eco-Dach - увібрав у себе плюси азбестового листа і покращив його недоліки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но не в етом суть,а суть в том каковы его водоотталкивающие свойства,кто поручится что все компоненты шифера который идет на рынок Украины присутствуют и том количестве в каком его давали на сертификацию.Как по мне цемента там маловато и какова там марка цемента никто не знает кроме руководства уж извините.

 

Беремо два листа - азбестовий і безазбестовий, можна шматки, з пластикової пляшки вирізаємо дві колби, встановлюємо їх на листи і стики герметизуємо пластиліном чи герметиком, наливаємо в обидві колби однакову кількість води і спостерігаємо за внутрішнім боком листів, де помокріння з'явиться раніше, той лист програв. На експеримент піде близько доби часу, якщо води взяти багато і збільшити висоту колби (тобто стовп води більший) час зменшиться.

Так само, як і хто дасть гарантію, що в МЧ товщина сталі та що в сертифікаті? Відповідь проста і вона тут озвучувалась - лабораторія.

Кількість цементу Ви на смак визначаєте, чи іншим чином? І ще раз повторюся: в азбестовому листі використовують азбест а це камінь, тому він важче, а цемент використовується ПЦ-І-500Н (і повірте цементнику, Франківськ вміє його робити).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня на даче откапал кусок шифера, ему лет 20, был закопан в земле наполовину, так раньше грядки отгораживали. Я его сломать не смог. Еко-дах ломается на ура, без всяких усилий. Вы где то возмущались, что ондулин у нас называют еврошифером, что бы поднять его статус. Но без всяких ГОСТов и ДБНов видно, что еко-дах такой же шифер, как и ондулин. И вот здесь к вам претензия. Не надо было приравнивать еко-дах к шиферу. Вы в его рекламе постоянно ссылались на шифер. Вот где ноги растут.

Потому как мы, покупатели, которые как вы говорите, не должны знать всех нюансов, взяли шифер и еко-дах и просто сравнили. И сразу становится понятно, что это два разных материала. Ясно, что это надо было сделать сразу, но как то в голову не пришло, поверили.

Я думаю дискуссию эту надо прекратить. Все уже ясно и понятно. Если мы кому то помогли или купить или наоброт задуматься, а стоит ли это делать, значит уже хорошо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какими сверлами сверлили шифер(по керамике, по бетону с победитом, по дереву т.п.)?

Какими кругами резали шифер(по металу, для керамики, с алмазным покрытиеми цельный круг или нет и т.п.)?

При закручивании, если шуруповертом, то чтоб не перетянуть какие советы есть или достаточно момент выставить на шурике?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какими сверлами сверлили шифер(по керамике, по бетону с победитом, по дереву т.п.)?

По металу хорошим не китайским, точить почаще.

Какими кругами резали шифер(по металу, для керамики, с алмазным покрытиеми цельный круг или нет и т.п.)?

Диск для резки бетона режет как масло. Чтобы ровно отрезать по волнам накладываем сверху лист и прочерчиваем идеально ровную линию.

При закручивании, если шуруповертом, то чтоб не перетянуть какие советы есть или достаточно момент выставить на шурике?

С моментом не получилось. Старались чуть не докручивать, потом прошлись ключиком.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас крыша с Ив.Фр. безасбестовым шифером простояла больше года (пока месяц назад дом не сгорел). Прекрасно выдержала минувшую экстремальную зиму, краска вся цела, вид был прекрасный. Единственно, что снег просто скользил с крыши.

Когда дом горел, шифер не разлетался, как асбестовый (что спасло дом наших соседей и баню), а аккуратненько упал вниз.

мы брали коричневый и очень довольны. Оставшиеся листы ( 4 шт.) использовали для будки, летнего собачьего навеса и дровниц.

По моему, шифер отличный.

 

P.S. Когда буду отстраиваться, крыть буду опять И-Ф шифером.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В субботу на встрече СД приносим,смотрим,сравниваем,разговариваем.

Фото...не о чём говорить,посмотрим "в натуре".

 

Встречались, приносили, смотрели ?

и каков финал истории ? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встречались, приносили, смотрели ?

и каков финал истории ? :)

 

Никто не звонил,не приходил,не приносил...

Я на встрече был с куском Экодаха в багажнике,специально поэтому приехал на машине.

Из этого делаю вывод,что то выяснять/решать при личной встрече никто не хочет(т.е. не хочет отстаивать собственные интересы на встрече в присутствии заинтересованных сторон и свидетелей-форумчан),т.е. написанное этими людьми просто болтовня!

...впрочем,что и ожидалось,и как сказала "заинтересованная" сторона выше

Ну, вообщем все теперь ясно
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ето не болтовня,я физически не могу с пригорода Ровно взять и запросто на машине подкатить в Киев.Здесь стоял вопрос разобраться по сути,можно ли называть сие изделие шифером и таким образом вводить людей в заблуждение.А разобраться с ним дома может каждый сам для себя.я например понял что ето не шифер а чтото ближе к ондулину.И сравнивать его с шифером не коректно.Щас я его увлажню хорошенько и помещу в морозильную камеру и по народному посмотрю как он себя поведет.А дальше покажет время.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня дом и сарай накрыты Эко-Дахом. Ни одного листа не пропало . Выгружали вручную, перекладывали полиэтиленом. Листы отличного качества и вид очень нам нравится. Сейчас вот еще 100 листов осталось-будем делать навес над террасой и навес для автомобилей.

Брал не у Того, а у Евгения 44. Когда оказалось, что забыл коньки на крыльцо без проблем приобрел их у Того.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никто не звонил,не приходил,не приносил...

Я на встрече был с куском Экодаха в багажнике,специально поэтому приехал на машине.

Из этого делаю вывод,что то выяснять/решать при личной встрече никто не хочет(т.е. не хочет отстаивать собственные интересы на встрече в присутствии заинтересованных сторон и свидетелей-форумчан),т.е. написанное этими людьми просто болтовня!

...впрочем,что и ожидалось,и как сказала "заинтересованная" сторона выше

Болтовня - это называть эко-дах шифером. Все остальное - лирика. Захочет человек крыть Эко-дахом, пусть кроет, сейчас здесь информации достаточно для принятия решения. Форум для тех кто строит, я строю, и здесь мое мнение о материале который я использовал. А те кто его продает и рекламируют, пусть упираются, доказывают

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брав шифер безасбестовий крашений у Андрія Тоgo цього літа. Ніяких нарікань на шифер та претензій до Togo нема. В воді або після води шифер не розсипаеться і не розлазиться. Хлопці коли крили, теж претензій до шифера не мали, хоча і трохи були здивовані таким шифером. В цілому, виглядом даху зодоволений. Коли вже закінчили всю роботу та проставляв могар, спитав у старшого-скільки такий шифер простїть? - Сєрий ти не переживай:rolleyes: бо люди стоко не живуть:rolleyes:...

Отаке.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Болтовня - это называть эко-дах шифером. Все остальное - лирика.

 

Згідно ГОСТ 30340-95 Листи азбестоцементні хвилясті Табл. 4 Фізико-механічні показники листів:

Планкове навантаження, кгс, не менше - 150

Густина, г/см3, не менше - 1,6

Момент згину, кгс/см2, не менше - 1,5

 

Згідно сертифікату якості заводу виробника:

1) для азбестоцементного листа СХ профілю 40/150-8хвиль:

Планкове навантаження, кгс, - 250

Густина, г/см3, - 1,614

Момент згину, кгс/см2, - 4

 

2)для волокнистоцементного листа СХ профілю 40/150-8хвиль:

Планкове навантаження, кгс, - 253

Густина, г/см3, - 1,439

Момент згину, кгс/см2, - 4

 

3) для волокнистоцементного листа СЄ профілю 51/177-6,5хвиль (Ваша партія):

Планкове навантаження, кгс, - 354

Густина, г/см3, - 1,423

Момент згину, кгс/см2, - 4

 

Волокнистоцементні листи не відповідають зазначеному ГОСТу за показником - ГУСТИНА (рос. плотность), тому і випускаються згідно ТУ. Таким чином, кажучи, що Eco-Dach не є шифером Ви в чомусь і праві (я також намагаюся використовувати назву єврошифер), але Ви навіть не підозрюючи (можливо через відсутність відповідних знань, можливо з іншої причини) робите іншу помилку, коли називаєте азбестоцементні листи - шифером. В ГОСТі на азбестоцементні листи хвилясті жодного разу не зустрічається слово "шифер", а постійно зустрічається слово "листи".

Поняття "шифер", як і "єврошифер" не є стандартизовані, тому, мені не подобається, що Ондулін називають - єврошифер, Вам, що Eco-Dach називають - шифер, але загалом це не підстава для рекламації.

2055673542_.thumb.JPG.54e716d83ac4e579939a8a2b1eedf834.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Форум для тех кто строит, я строю, и здесь мое мнение о материале который я использовал.

 

Івано-Франківський азбестоцементний фарбований лист коштує майже на 20% дешевше ніж Eco-Dach при однакових розмірах, однаковій геометрії, однаковій фарбі, однаковий вигляді і вже перевірений часом.

Ви ж другий раз купляєте лист, який дорожче, яким вже покрили один дах і готові ризикувати при наявності перевіреного варіанту, чому???

Думаю тим хто будується буде дуже цікаво дізнатися причину таких "логічних" Ваших дій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Андрей, по первому вопросу: еко-дах не шифер и шифер не шифер. То что еко-дах не шифер, вы вроде как уже согласились, а то что шифер не шифер, вы ссылаетесь на ГОСТ. Это правильно, но я, как конечный потребитель не могу знать всех нюансов и технических особенностей (с этим вы тоже согласны), не то я жизнь потрачу на изучение ГОСТов. Но если мы, у 100 человек спросим, что есть шифер, все покажут на азбестовый шифер, и при этом будут иметь ввиду его потребительские качества. Не о рекламации идет речь, а о том, что не надо было идентифицировать при рекламе еко-дах с шифером. Это скорее материал, имеющий форму шифера, но другие компаненты и характеристики.

Второй вопрос, почему я на вторую крышу купил еко-дах? Если помните, на первой крыше все просто и без дымоходов. Первая бригада, которая крыла первый дом, пыталась мне, что-то говорить по поводу различия с шифером, но я был в полной убежденности, что они просто ворчат и им неохота подрезать углы, и действительно, время накрытия несколько дольше чем той же металлочерепицы. Я если честно, даже не пытался проверить его на прочность.

Так как оба дома стоят рядом, то вполне логично, что бы они и накрыты были одним материалом. Только, на втором доме появился дымоход и мансардные окна. Появились обрезки, дорезки, попасть на одну волну при монтаже окон просто не возможно, верхнюю сторону дымохода обойти железом не возможно из-за высокой волны. Вернее возможно, но еко-дах будет торчать и будут видны дыры, выглядит это все кошмарно, может для кого-то это и нормально, не спорю.

При накрытии второго дома мне уже объяснили, что это далеко не шифер, как по прочности, так и по компанентам из которого он изготовлен. Появились сомнения в его потребительских свойствах, о чем и было написано. К тому же как оказалось, такие сомнения есть не только у меня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но если мы, у 100 человек спросим, что есть шифер, все покажут на азбестовый шифер, и при этом будут иметь ввиду его потребительские качества.

 

Більшість звичайно так і подумає. Через те я постійно і пишу про геометрію, пластичність, гладкість поверхні і називаю його - єврошифер або безазбестовий шифер, щоб у людей не виникало асоціацій з великим, важким і сірим листом. Насправді, в азбестових листах (шифер), що виготовлені різними заводами України відмінності саме в споживацьких характеристиках інколи більші ніж між Eco-Dachом і фарбованим Франківським азбестоцементним листом (шифер).

 

... но я, как конечный потребитель не могу знать всех нюансов и технических особенностей (с этим вы тоже согласны), не то я жизнь потрачу на изучение ГОСТов.

 

Насправді, в азбестових листах (шифер), що виготовлені різними заводами України відмінності саме в споживацьких характеристиках інколи більші ніж між Eco-Dachом і фарбованим азбестоцементним листом (шифер). І незнанням таких відмінностей дуже часто користуються - шифер як шифер, вартість краще, а на даху тріщить от і переходять люди на Ондулін.

 

При накрытии второго дома мне уже объяснили, что это далеко не шифер, как по прочности, так и по компанентам из которого он изготовлен.

 

Підрізка кутів, висверлювання дірок, перекладання плівкою при складуванні, висока хвиля тощо характерні як для Eco-Dachу так і для азбестоцементних кольорових листів, і в даному випадку говорити що це саме відмінність Eco-Dachу не зовсім коректно. Інша справа, що при укладанні сірого азбестового листа цього не робили, то вже особиста справа кожного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я згоден з Yuriy140, що те, що продає Togo не зовсім можна назвать шифером. Це набагато краще за шифер....хіба дійсно-єврошифер.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я згоден з Yuriy140, що те, що продає Togo не зовсім можна назвать шифером. Це набагато краще за шифер....хіба дійсно-єврошифер.

 

Ну-ну, мистер четыре сообщения, хорошо, если так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...