Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Крашеный шифер на срубе или "О шифере"-2 серия :)

Крышник

Рекомендовані повідомлення

П.С. Щоб не переливати з пустого в порожнє, можливо, варто користувачам форуму давати свої дахи на розрахунок?

 

Пожалуй воспользуюсь данным предложением. :)

 

Есть крыша - площадь 310 м2. ( внутрення 280 м ). Столярка сделана. Крыша не сложная.

 

Помогут ли уважаемые форумчане прикинуть цену на сие творение . Точных рассчетов не нужно - грубая прикидка по стоимости ( 150 мм утеплителя хватит ?? ) самого покрытия и работ.

 

Заранее благодарен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пожалуй воспользуюсь данным предложением. :)

 

Есть крыша - площадь 310 м2. ( внутрення 280 м ). Столярка сделана. Крыша не сложная.

 

Помогут ли уважаемые форумчане прикинуть цену на сие творение . Точных рассчетов не нужно - грубая прикидка по стоимости ( 150 мм утеплителя хватит ?? ) самого покрытия и работ.

 

Заранее благодарен.

 

195 листів 1,75*1,13м. Роздрібна вартість кольорового листа - 104 грн/лист

Кріплення - 300грн.

Коньки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый Togo,

Подскажите, плз, есть ли в Запорожье (или в передалх 100 км) продавцы Эко-Даха? Оченьхочется руками пощупать..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый Togo,

Подскажите, плз, есть ли в Запорожье (или в передалх 100 км) продавцы Эко-Даха? Оченьхочется руками пощупать..

 

Нажаль, мені про таких невідомо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

П.С. Щоб не переливати з пустого в порожнє, можливо, варто користувачам форуму давати свої дахи на розрахунок?

 

Аналогічно поцікавлюся і для свого даху, якщо звичайно можна ;)

Площа даху 130 м.кв.

Як я розумію оптимально використовувати листи 1,75х1,13 (дешевше і швидше і зараз в наявності)? Але 1х1,13 краще виглядає і, здається, чимось вони все-таки кращі :) ? Яка різниця в кріпленні цих листів(витрати цвяхів, обрешітка)? Togo а ще краще підкажіть, будь-ласка, де можна почитати інструкцію по монтажу.

Наперед вдячний...

roof.jpg.376f36b068112f437b938f1d30b05df0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Площа даху 130 м.кв.

Як я розумію оптимально використовувати листи 1,75х1,13 (дешевше і швидше і зараз в наявності)? Але 1х1,13 краще виглядає і, здається, чимось вони все-таки кращі :) ? Яка різниця в кріпленні цих листів(витрати цвяхів, обрешітка)? Togo а ще краще підкажіть, будь-ласка, де можна почитати інструкцію по монтажу.

Наперед вдячний...

 

Близько 90 листів 1,75*1,13.

1*1,13 - суб'єктивно мають кращий вигляд, але дорожче, в два рази більше кріплень, по якості однаково, по дереву також однаково.

Конькові елементи - одна пара на 1м/п.

Кріплення - по 2 на лист + 4 на пару коньків.

Обришітка - 2,2 м/п на один лист 1,75*1,13, або 1,1 м/п на лист 1*1,13м + підконькова дошка. Стропила через 70см-1м (в залежності від перерізу).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

195 листів 1,75*1,13м. Роздрібна вартість кольорового листа - 104 грн/лист

Кріплення - 300грн.

Коньки.

 

Огромное спасибо. Рассматривал шифер как более дешевую альтернативу , но цена выравнивается с металлочерепицей, если не превышает..Буду думать и считать...:(

Змінено користувачем Vitamin-st
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все же, даже при равной цене , шифер выигрывает в эксплуатационных характеристиках , ИМХО.

Сам стою перед выбором :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Близько 90 листів 1,75*1,13.

1*1,13 - суб'єктивно мають кращий вигляд, але дорожче, в два рази більше кріплень, по якості однаково, по дереву також однаково.

Конькові елементи - одна пара на 1м/п.

Кріплення - по 2 на лист + 4 на пару коньків.

Обришітка - 2,2 м/п на один лист 1,75*1,13, або 1,1 м/п на лист 1*1,13м + підконькова дошка. Стропила через 70см-1м (в залежності від перерізу).

 

Дякую,

а по кріпленнях не зорінтуєте (ціна)? Як я розумію найкраще використовувати шуруп + ковпачок. Де їх можна придбати і за якою ціною?

По моїх підрахунках на 90 листів потрібно близько 200-220 шурупів...

І по напусках... Скільки мм напускається? Хочу точно підрахувати к-ть шиферин.

Знайшов десь в інеті приблизну схему по монтажу шиферин Еко-Даху, але на жаль більшість позначень для мене не зрозуміла...

1) це максимально допустима консоль? чи як?

2) цього моменту не зрозумів... 60-140....60...

3) це момент кріплення для конька... так?

 

P.S. Ось на вихідних бачив один дах, непогано виглядає...

roof.jpg.cd42fd41366761f28b4b0ee50a80d23f.jpg

insstruction.jpg.771518aa84c296b5039f889568bd30b1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все же, даже при равной цене , шифер выигрывает в эксплуатационных характеристиках , ИМХО.

Сам стою перед выбором :)

 

Как по мне - минусы шифера - возможные повреждения при граде :) + сложность монтажа ( по сравнению с МЧ )

Из минусов МЧ - шуность (?) и "железность" - и как следствие - экранирование сигналов + наэлекризованность поверхности крыши даже от ветра + нужно серьезно заземлять 100%.

По цене не вытягиваю "мягкую черепицу" :( - стоимость крыши увеличивается на стоимость ОСБ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как по мне - минусы шифера - возможные повреждения при граде :) + сложность монтажа ( по сравнению с МЧ )

В Украине, в том числе и в городах, даже в столице, везде полно домов под шифером, которому лет 40-50. За это время ни одного раза града не было :)? А на счет монтажа... Думаю, что хорошо смонтировать МЧ потруднее, чем шифер: с ней надо очень аккуратно обращаться , даже для того чтобы перенести надо по правилам как минимум 6 человек на лист, иначе металлическая фольга гнется и мнется, защитный пластик сдирается и через какое-то время будете иметь дырочки. А это не шифер или черепица, которую можно по одной штуке на крыше менять. А халтурный монтаж что МЧ (крепи как-нибудь, года 3 выдержит, а потом нас все равно не найдут), что шифера (когда дырки не сверлят, а бьют гвозди, углы не подрезают), - думаю по трудозатратам одинаковы:(.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Минулого тижня був на заводі. Совок-совком в плані маркетингу. Прийшов на прохідну і питаю охоронця де можна подивитись продукцію. Він покумекав і каже у відділі продажу, але я кажу мене цікавить не придбати, а саме оцінити вигляд і т.п. Кажу може на виробництво можна попасти, на що він відповів, що у них не музей. Але тим не менше послав мене у відділ продажу, який переїхав метрів так за 500. Приходжу туди, там дійсно переїжають, але ще все в процесі. Інший охоронець на моє аналогічне запитання послав мене до клЮбу, який як виявилось в 20м від того місця звідки мене прислали. В клюбі дійсно було виставлено зразки. З вигляду так собі. Впринципі не погано дивиться мат, червоний і коричневий. Скоріше навіть коричневий найкращий, ним сам завод перекрив нову адмін будівлю. Колір не надто насичений, проглядаються потертості в кольорі.

Потім ще раз повернувся до нової адмін будівлі. Скажу що на 2 скатний дах шифер буде не погано дивитись, але от на 4х скатній явно бракує якихось елементів. На адмін будівлі на стику скатів шифер просто підрізаний під кутом і зверху стоїть півкруг який теж місцями підрізаний під хвилі. Виглядає це не надто естетично. Конькова "штучка" теж не особливо красива. Тому тут питання відкрите. Думаю якщо б придумати якусь стикову планку було б досить може і нічого. Киньте в мене фото нормального варіанту стиковки скатів так як сам вагаюсь над вибором. МЧ і бітумка в цьому плані обходять шифер сильно. Крім того як я розумію сніг і всяка бяка теж задувається в ці щілини. Тут хіба купляти розчин з якого роблять шифер і ним задувати щілини, але по красі воно теж не дуже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А никто не пользовался для покраски шифера вот такую краску -

Эмаль полимерная ПС-160 "Жидкий Пластик"

www.konstanta.kiev.ua/ru/catalog/str304/427713.gif

 

Было бы интересно услышать отзывы!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Минулого тижня був на заводі. Совок-совком в плані маркетингу.

Вот только не ясно на каком заводе вы были .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А никто не пользовался для покраски шифера вот такую краску -

Эмаль полимерная ПС-160 "Жидкий Пластик"

www.konstanta.kiev.ua/ru/catalog/str304/427713.gif

 

Было бы интересно услышать отзывы!

 

ИМХО, лучше www.konstanta.kiev.ua/ru/catalog/str304/379/, сухого остатка(того, что на Вашей кріше останется в виде защитной плёнки) почти в три раза больше. А вообще лучше полиуретановых покрытий, для шифера пока, наверное нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все это здорово, "Краска Шиферная водно - дисперсионная "АКВАГЕЛЬ АК-1Ш" -

www.konstanta.kiev.ua/ru/catalog/str304/379

тоже , наверно, замечательная...

Но хотелось бы услышать реальные отзывы реальных пользователей...

А гадать о свойствах и качестве на основе данных их инета - по-моему не всегда правильно... В реальности картина может быть не совсем такой, как описывают менеджеры...

По крайней мере ПС-160 продают с 2007 (а может быть и ранее) года. Статистика и какой-то реальный опыт дожен уже быть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Хочу узнать, все ли правильно в устройстве крыши на фото?

 

2.Рейка 50х50 и доска к которой крепится шифер, разве не наоборот нужно ставить?

Понимаю так как на фото, удобнее производить монтаж но вот насколько технологически правильно и надежно?

 

3.И что если и на то и на то использовать рейку 50х50\60х60?

 

4.Надеюсь изложу правильно!

Что если утепление как рекомендуют 100+50 мм в 150мм стропилу(ИЛИ в 180 и над утеплителем будет обеспечено провисание супердифмембраны 1-2 см и надо ли делать это провисание или натяжку давать? ), а снизу перпендикулярно стропилам набить рейку 50х50 с шагом для укладки 50мм утеплителя получится вообще крест на крест,но не отразится ли негативно на дереве или еще какие бока не вылезут врезультате?

 

TOGO или Крышник, а можно просто фото со срезом максимально правильного послойного устройства крыши под шифер?

kond_resize.jpg.2237bab72082fbba092ed2746e1fe106.jpg

Змінено користувачем Ambas
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можно просто фото со срезом максимально правильного послойного устройства крыши под шифер?

 

www.vashdom.ru/snip/II-26-76/index-2.htm Приложение 3.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО, лучше www.konstanta.kiev.ua/ru/catalog/str304/379/, сухого остатка(того, что на Вашей кріше останется в виде защитной плёнки) почти в три раза больше. А вообще лучше полиуретановых покрытий, для шифера пока, наверное нет.

 

А никто не пользовался для покраски шифера вот такую краску -

Эмаль полимерная ПС-160 "Жидкий Пластик"

www.konstanta.kiev.ua/ru/catalog/str304/427713.gif

 

Было бы интересно услышать отзывы!

 

Хорошая краска.

Сохнет быстро, стоит на шифере долго...

Только ее сейчас нет - уже второй месяц не могу получить ее на склад себе (если ее нет у меня, - ее нет ни у кого... разве что какие-то остатки, - я оф. представитель завода по киевскому региону)

 

+++ ПС-160-й:

1. Быстро сохнет;

2. Обладает хорошей адгезией (шифер, бетон, метал и даже асфальт)

3. Прочная, твердая пленка (полы, по которым ездят погрузчики - нормально себя чувствуют)

4. Может наносится на ржавую поверхность (для металла)

5. Не пропускает воду (отличные отзывы от хозяев бетонных бассейнов)

 

--- ПС-160-й:

1. Специфический запах при покраске.

2. Наносится на чистую поверхность (посадить эту краску на алкидный ЛКМ или на какой либо другой - сложно. Зачастую ПС-ка - просто сорвет лакокрасочное покрытие, на которое ее нанесли) ... хотя я, для проверки, наносил ПС-ку на металлические ворота, что до этого были покрашены ПФ-115-й - уже третий год стоит и не слазит.

3. (самый главный) ПС-160-й сейчас нет. Но на заводе говорят говорят, что собираются закупать сырье, но поверьте моему опыту роботы с ОАО "Концерн "СТИРОЛ" - это можно ждать долго...

 

Если у вас возник вопрос - "Почему сейчас не производят?", то отвечу кратко: - страна у нас такая, политики не своим делом занимаются и руководство там меняется.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот эту краску могу порекомендовать:

Краска для Шифера ТМ "Импульс".

- сохнет тоже быстро;

- качество отличное;

- цвета не выгорают;

 

Проблема в том, что там только три цвета: Зеленый, Вишня и Красно-Коричневый.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Конек тоже из шифера. Он заказывается на заводе вместе с листами. Состоит из двух частей :правой и левой.

15994437.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

хочу запитати чи має право на життя такий "пиріг" для даху:

-шифер азбестовий

-гідроізоляція

-обрешітка (доска 25-тка)

-крокви, утеплювач

?

Думаю для шиферу, так як він хвильовий і є достатній проміжок для "гуляння" вітру не потрібна контробрешітка... Ну і разом з тим хочеться захистити обрешітку і покласти гідроізоляцію безпосередньо перед шифером, закріпивши її дранкою.

Що скажете на таке рішення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

хочу запитати чи має право на життя такий "пиріг" для даху:

-шифер азбестовий

-гідроізоляція

-обрешітка (доска 25-тка)

-крокви, утеплювач

 

Має право на життя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...