Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какую трубу лучше использовать на отопление

Ego

Рекомендовані повідомлення

Конечно, ведь суровые столичные заказчики...

Leon26, я всю дорогу живу в небольшом городе, так шо, как-то опять не в кассу.

За сим позвольте откланяться, потому как дальнейший диалог - пустая трата времени.

 

Добавлено через 16 минут

От сиджу і думаю ...

Вы б лучше озвучили котел - (газ, дрова/уголь, электрика), фото или малюнок места врезки оного в старую систему, ну и хоть немного, что представляет собой дом.

Если местоположение котла кардинально меняется, то придется рисовать все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Leon26

...потому как дальнейший диалог - пустая трата времени.

Вот и правильно. А то ещё, не дай бог, начнёт приходить понимание что минимальная разница температур подачи и обратки возле котла это и есть главный показатель правильного выбора системы труб, конструктива, монтажа и, как результат, эффективности работы СО. А там и до понимания на сколько важна скорость ТН для достижения лучшего результата и как она влияет на потери давления, особенно в местных сопротивлениях, дело может дойти... Потом вообще капец - ламинарное/турбулентное, бессонные ночи/засмальцованные страницы справочников, откроются на сколько несовершенны предыдущие проекты, все накосяченные косяки и пр. ужасы-ужасы. Этож может произойти переворот устоявшегося десятилетиями удобного, уютного и беззаботного сантехничесого мировоззрения типа "круглое катай - квадратное таскай"... Нет, такого допускать нельзя...:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы б лучше озвучили котел - (газ, дрова/уголь, электрика), фото или малюнок места врезки оного в старую систему, ну и хоть немного, что представляет собой дом.

Если местоположение котла кардинально меняется, то придется рисовать все.

 

Електро котел.

Ось малюнок з пейна. Синій квадрад розташування котла, сині полоси нова система опалення, зелені полоси то стара яка поки залишиться, червоне розташування батарей в новому і регістрів в старому опаленні.

4474a4f6a005.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... брати металопластикову чи все таки поліпропиленову.

Ежли металлопласт на опрессовку то вполне, на гайках с резинками будет всю жизнь сопливить.

Скорее всего Ваш вариант ППР.

 

Синій квадрад розташування котла, сині полоси нова система опалення, зелені полоси то стара яка поки залишиться, червоне розташування батарей в новому і регістрів в старому опаленні.

Нэма ничо военного. :) Подобрать новые радиаторы по мощности и балансировочные краники на каждый по умолчанию.

По трубе по хате на доточку - 25 ППР хватит, 20 на отводы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ежли металлопласт на опрессовку то вполне,

такий варіант пропонують.

 

І ще пропонують нижнє підключення радіаторів, щоб не штробитися в газоблокі а всі труби залишити в підлозі. Я ж більш схильний до штробіння і труби в стіні.

Якщо буде металопластикова труба то який варіант підключення ліпше обрати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще пропонують нижнє підключення радіаторів,

В подключении радиатора низ-низ ничо криминального нет.

Или имеются в виду конвекторы с нижним подключением?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или имеются в виду конвекторы с нижним подключением?

 

радіатори де вхід і вихід іде нижнє в одному місці, точну назву не можу сказати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось малюнок з пейна. Синій квадрад розташування котла, сині полоси нова система опалення, зелені полоси то стара яка поки залишиться, червоне розташування батарей в новому і регістрів в старому опаленні.

Я б порадив Вам переробити всю систему. Вам ідеально підійде петля Тіхельмана. Потрібно буде всього біля 80м 25 труби і метрів 10 20-ї

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

Всім доброго здоров'я!

Підкажіть будь ласка, якого виробника зараз можна взяти якісні труби ППР, окрім всім відомого Wavin Ekoplastik, для системи опалення одноповерхового будинку з площею опалення 60кв,м? Бо прайс на Ekoplstik мені не сподобався.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.06.2022 в 17:26, grafwinter сказал:

Всім доброго здоров'я!

Підкажіть будь ласка, якого виробника зараз можна взяти якісні труби ППР, окрім всім відомого Wavin Ekoplastik, для системи опалення одноповерхового будинку з площею опалення 60кв,м? Бо прайс на Ekoplstik мені не сподобався.

Дякую.

КAN Therm, например. Или турки. Только ищите лучше трубу штаби, с наружным слоем алюминия.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, yoojin сказал:

КAN Therm, например. Или турки. Только ищите лучше трубу штаби, с наружным слоем алюминия.

В наявності є koer 75грн/метр, rozma 85грн/метр, і щось дешеве по 45 і по 35грн/метр 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, grafwinter сказал:

В наявності є koer 75грн/метр, rozma 85грн/метр, і щось дешеве по 45 і по 35грн/метр 

KOER це Китай, Rozma Україна. Щось дешевше, відповідно, теж Китай. Можливо з ППР вторинної переробки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В тому і полягає питання. Розма 85 за метр. Еколастік 99. Але щось мені той файбер у екопластика не подобається. А з алюмінієм тіко зачисна у них.

Змінено користувачем grafwinter
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, grafwinter сказал:

В тому і полягає питання. Розма 85 за метр. Еколастік 99. Але щось мені той файбер у екопластика не подобається. А з алюмінієм тіко зачисна у них.

Файбер лайно. Треба брати саме з алюмініем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, yoojin сказал:

Файбер лайно. Треба брати саме з алюмініем.

Це я вже зрозумів. Але тепер хочу знайти для себе більш-менш бюджетне рішення. Буду вдячний за підказки та допомогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, grafwinter сказал:

Це я вже зрозумів. Але тепер хочу знайти для себе більш-менш бюджетне рішення. Буду вдячний за підказки та допомогу.

Бюджетного та якісного рішення не буде - як і в житті.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, yoojin сказал:

Бюджетного та якісного рішення не буде - як і в житті.

Це зрозуміло. що дешево і якісно - не існує. Але, щоб не переплачувати зайві кошти. Бо КAN Therm дорожчій за Екопластик.

Rozma нормальний виробник по якості?

Сьогодні, один знайомий, який займається продажем труб, батарей тощо, дуже нахвалював якісь труби KOLN. По ціні АЖ 37грн/метр)))) Каже дуже гарні труби))))

А інший, якогось виробника Max Plast (якщо не помиляюся). Виробництво в Харкові. По 45грн/метр. Каже що монтували цю трубу десь на заводі, то на прольоті 58 метрів під час експлуатації не було помічено вигинання. І на самій трубі написано 100% PPR товщина стінки 4.2

Змінено користувачем grafwinter
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, grafwinter сказал:

Це зрозуміло. що дешево і якісно - не існує. Але, щоб не переплачувати зайві кошти. Бо КAN Therm дорожчій за Екопластик.

Rozma нормальний виробник по якості?

Сьогодні, один знайомий, який займається продажем труб, батарей тощо, дуже нахвалював якісь труби KOLN. По ціні АЖ 37грн/метр)))) Каже дуже гарні труби))))

А інший, якогось виробника Max Plast (якщо не помиляюся). Виробництво в Харкові. По 45грн/метр. Каже що монтували цю трубу десь на заводі, то на прольоті 58 метрів під час експлуатації не було помічено вигинання. І на самій трубі написано 100% PPR товщина стінки 4.2

Особисто я, нажаль, допомогти у виборі ППР не зможу, особливо невідомих виробників.

Але не можу зрозуміти, чому не можна монтувати нормальним металопластом по 35-40 грн/метр (діаметр 20).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, grafwinter сказав:

то на прольоті 58 метрів під час експлуатації не було помічено вигинання

Якщо правильно зроблені термокомпенсаційні петлі та інтервал кронштейнів правильний, то не буде помітно вигину, але це заслуга монтажника, а не труби. Якщо з нічого з того нема і нема прогину, то якась черепашка звиздить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, volomoto сказал:

А чому файбер лайно?

Боїться перепада температур, не призначена для опалення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, yoojin сказав:

Боїться перепада температур, не призначена для опалення.

Це ви вже фантазуєте, то в неї робочі класи 1,2,4 і 5 — все те саме, що і в штабі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, yoojin сказал:

Особисто я, нажаль, допомогти у виборі ППР не зможу, особливо невідомих виробників.

Але не можу зрозуміти, чому не можна монтувати нормальним металопластом по 35-40 грн/метр (діаметр 20).

Бо паяти я вмію. А от металопласт під опресування ніхто у нас в місті не робить. А під гайку металопласт - це лайно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, volomoto сказал:

Це ви вже фантазуєте, то в неї робочі класи 1,2,4 і 5 — все те саме, що і в штабі

Не в тому річ. Ну то таке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...