Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сколько стоит провести электричество ???

aiva

Рекомендовані повідомлення

Ну, со счетчиком на выходе из ТП понятно, пусть ставит, а вот автомат - это, по-моему, не правильно: представим ситуацию, выбивает свет - подключенному потребителю нужно бежать к ТП, чтоб включить автомат?! А я думала автомат - это и есть ограничитель мощности?

 

Есть чистые ограничители без срабатывания на короткое замыкание и перегрузку.

 

ИгорьИра, автомат переделываем, конечно, тот, который у меня на участке, например, в момент снятия для починки счетчика (а РЕСовские счетчики ломаются на рас-два), при этом присутствие собственника ТП совсем не обязательно.

 

Ваш автомат - наш ограничитель. Так кто кого переиграет в этой тайной войне? :rolleyes:

 

А что хозяин ТП сам поставит автомат? Все расходники покупаются за счет потребителя - вот ему и предоставят для монтажа перепакованный автомат. Ну если разве хозяин попадется принципиальный и все сам и из своего материалла - тогда конечно зась.

 

Вы где таких хозяев ТП видели: брать до 1000 USD за каждый кВт установленной мощности и пожалеть 10 USD на ограничитель? Учитывая, что линию можно тянуть САПТом не менее 16 мм2, любой хозяин ТП первым делом подумает, как проконтролировать соблюдение лимита оплаченной мощности.

 

Хозяин ТП - это владелец электроустановки и он имеет право на указанную вами проверку. ... Но как владелец электроустановки он может применить к вам санкции и без лабораторных измерений, на то он и хозяин.

 

Я бы рекомендовал заключить договор и прописать все нюансы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы рекомендовал заключить договор и прописать все нюансы.

Договор будет однозначно. Об этом мы уже неоднократно говорили (см выше про субабонентские подключения)

Я не хочу спорить о том, что и как может быть - я просто ответил на вопросы Валентины-Бригантины.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть чистые ограничители без срабатывания на короткое замыкание и перегрузку.

а можно название или ссылочку такого ограничителя для 3-х фаз!

ИгорьИра, а вы, наверное, и есть собственник ТП и с такими передельщиками сталкивались, раз так ушло отвечаете?

линию можно тянуть САПТом не менее 16 мм2

у нас линия 50мм2 и она идет от ТП по улице одним проводом ко многим потребителям, у каждоно из которых на столбе висит свой автомат и счетчик. Вопрос: можно ли в этой схеме проконтролировать каждого потребителя, поставив возле ТП ящик с ограничителями для каждого потребителя?

Хозяин ТП - это владелец электроустановки и он имеет право на указанную вами проверку. Правда чтобы это заактировать нужна специализированная лаборатория, но это уже дело техники и, кстати, в случае нарушений с вашей стороны платить за нее будете вы. Но как владелец электроустановки он может применить к вам санкции и без лабораторных измерений, на то он и хозяин.

что за спецлаборатория, позвольте полюбопытствовать? Т.е. чтоб проверить мой автомат, владелец должен вызвать сотрудников РЭСа, чтоб те сняли пломбы и автомат, повезти этот автомат в лабораторию, где его проверят, а в случае, если все ОК окажется, снова вызвать РЭС, чтоб мантирвоать автомат назад? Как то все сложно и дорого... Мне кажется владелец может поступить гараздо проще: прийти домой к потребителю, например, с мощной эл.плиткой, которая тянет заведомо больше, чем лимитировано потребителю, и с целью проверки включить ее ненадолго. На это он имеет право или пошол нафик? И если автомат переделан - то плитка включится, а потребитель попался!

Имеет место быть такой способ???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как то все сложно и дорого... Мне кажется владелец может поступить гараздо проще: прийти домой к потребителю, например, с мощной эл.плиткой, которая тянет заведомо больше, чем лимитировано потребителю, и с целью проверки включить ее ненадолго. На это он имеет право или пошол нафик? И если автомат переделан - то плитка включится, а потребитель попался!

Имеет место быть такой способ???

Не знаю как с частными ТП, но РЭС у нас тупо проехался по селу и проверил интересующих его потребителей (думаю они знали у кого заряженные автоматы) на предмет срабатывания автомата при нагрузке 6кВт (у нас положено по 16А автоматы), а потом просто заменили автоматы на свои и все. Вообщем как Вы описали :)

 

На счет "не пущу, не дам, идите нафиг" в договоре прописано, что Вы должны обеспечить доступ работников РЭС к счету учета (он на улице у нас), иначе РЭС в праве отключить Вас - т.е. можете не пущщать, но останетесь без света ;) Единственно, наказать Вас за особый автомат РЭС по идее не может (конечно если пломбы целые).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можно название или ссылочку такого ограничителя для 3-х фаз!

 

Я не спец в этом вопросе. Спросите лучше у Sanykremia (возможна ошибка в нике) из Харькова, вот он Дока в электрике.

 

ИгорьИра, а вы, наверное, и есть собственник ТП и с такими передельщиками сталкивались, раз так ушло отвечаете?

 

Нет, я один из косвенных управляющих коллективной ТП.

 

у нас линия 50мм2 и она идет от ТП по улице одним проводом ко многим потребителям

 

Один из форумчан описывал СТ, где от ТП идут индивидуальные или групповые (на 3-5 потребителей) линии и их немерянное количество. Но там ответственность по каждой линни отдельно: или индивидуальная или групповая.

 

... у каждоно из которых на столбе висит свой автомат и счетчик. Вопрос: можно ли в этой схеме проконтролировать каждого потребителя, поставив возле ТП ящик с ограничителями для каждого потребителя?

 

Пусть собственник ТП проконтролирует процесс установки индивидуальных автоматов и счетчиков, а также (если это СТ) самостоятельно опломбирует их.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос: можно ли в этой схеме проконтролировать каждого потребителя, поставив возле ТП ящик с ограничителями для каждого потребителя?

 

"Выпилил" из другой темы без письменного согласия автора:

 

мои добрые соседи подали на меня колективно-стадную жалобу в энерго.. чегото там по поводу того, что я весь январь и февраль варю (сварочным аппаратом) по ночам, олени безмозглые. угрожали комиссией... ну а я, зная о бредовости их жалобы (кто варит зимой, ночью, в доме, при напряжении 160 вольт?), не придал этому значения, - и зря. через месяц обнаружил у себя на столбе чудо устройство под названием "ограничитель мощности на 3 кВт", который отключает меня на 5 сек при переборе моих несчастных 3 кВт.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можно название или ссылочку такого ограничителя для 3-х фаз!

...

самому стало цікаво і ось декілька варіантів що я нагуглив.

 

(ссылка устарела)

fif.by/catalog/catalog_78

 

обидва посилання із сайтів виробників

 

Мені підрядчики по будівництву ТП говорили що зараз всім в проекті на встановлення ТП пишуть встановлення так званого маршрутизатора. Так от наче б то цей маршрутизатор має цифровий зв'язок з лічильниками які будуть підключатись до ТП. І через цей маршрутизатор РП може як моніторити стан лічильників так і програмувати обмеження потужності (чи то на самих лічильниках чи то на таких обмежувачах потужності).

В цьому "марштрутизаторі" стоїть GSM-модем із SIM карткою для зв'язку з РП.

Саму SIM картку видавав РП, а підрядчики самі її вставляли в маршрутизатор.

Також здається є контроль (обмеження?) потужності на рівні всього ТП з передачею статистики на РП.

По проекту маршрутизатор RTR-512 та лічильник NP-06 TD ME

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Мені підрядчики по будівництву ТП говорили що зараз всім в проекті на встановлення ТП пишуть встановлення так званого маршрутизатора. Так от наче б то цей маршрутизатор має цифровий зв'язок з лічильниками які будуть підключатись до ТП. І через цей маршрутизатор РП може як моніторити стан лічильників так і програмувати обмеження потужності (чи то на самих лічильниках чи то на таких обмежувачах потужності).

В цьому "марштрутизаторі" стоїть GSM-модем із SIM карткою для зв'язку з РП.

Саму SIM картку видавав РП, а підрядчики самі її вставляли в маршрутизатор.

Також здається є контроль (обмеження?) потужності на рівні всього ТП з передачею статистики на РП.

По проекту маршрутизатор RTR-512 та лічильник NP-06 TD ME

У вас в Киево-Святошенском может этот маршрутизатор и работает, а в Макаровском РЭСе заявляют, что они не видят маршрутизаторы. Их по проекту обязуют ставить, мы тоже выкинули на него 20т.грн., но получается, что им не можем пользоваться. Да и с помощью маршрутизатора контролировать потребление может только РЭС, ведь так? А хозяин частного ТП не видит, потребляют ли пользователи электроэнергию в пределах отведенного каждому лимита.

В нашем случае, мне кажется, РЭСу все равно, какой у кого из нас стоит автомат, главное, чтоб транс не перегружен был, т.е. чтоб правильно работал общий автомат на ТП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас в Киево-Святошенском может этот маршрутизатор и работает, а в Макаровском РЭСе заявляют, что они не видят маршрутизаторы. Их по проекту обязуют ставить, мы тоже выкинули на него 20т.грн., но получается, что им не можем пользоваться.

 

Да, цей маршрутизатор коштує так не фігово, десь ~1200 уе.

А у вас модель з GSM модемом ?

 

Найшов документацію на лічильник і маршрутизатор, почитав.

Лічильники обмінюються з маршрутизатором по самій же лінії 0,4кВ на частоті ~60 кГц із швидкістю 300 бод (біт/секунду).

В моєму випадку потім каналом зв'язку від маршрутизатора до центру (РП) є мережа GSM оператора, так що повинно запрацювати.

 

Хоча по документації є варіанти коли зв'язок з центром іде по самим ще лініям 10-35кВ за допомогою спеціальних модемів (або модифікацій маршрутизаторів) приблизно на тій же частоті але швидкість чуть вища - 4800 здається..

І в такому випадку повинні стояти "ретранслятори" кожних 5 км. Ретрансляторами можуть бути інші маршрутизатори.

 

Також ознайомився з описом лічильника - наскільки зрозумів то в ньому є вбудована можливість контролю потужності і відключення за потребою при перевищені. На дисплеї є відповідна індикація як поточного стану так і причин відключень і т.д. Лічильник десь коштує 200 уе.

Очевидно що такі ж самі лічильники будуть ставитись всім хто буде підключатись до ТП. Так що РП по ідеї буде все "бачити".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, цей маршрутизатор коштує так не фігово, десь ~1200 уе.

А у вас модель з GSM модемом ?

 

Найшов документацію на лічильник і маршрутизатор, почитав.

Лічильники обмінюються з маршрутизатором по самій же лінії 0,4кВ на частоті ~60 кГц із швидкістю 300 бод (біт/секунду).

В моєму випадку потім каналом зв'язку від маршрутизатора до центру (РП) є мережа GSM оператора, так що повинно запрацювати.

 

Хоча по документації є варіанти коли зв'язок з центром іде по самим ще лініям 10-35кВ за допомогою спеціальних модемів (або модифікацій маршрутизаторів) приблизно на тій же частоті але швидкість чуть вища - 4800 здається..

І в такому випадку повинні стояти "ретранслятори" кожних 5 км. Ретрансляторами можуть бути інші маршрутизатори.

 

Також ознайомився з описом лічильника - наскільки зрозумів то в ньому є вбудована можливість контролю потужності і відключення за потребою при перевищені. На дисплеї є відповідна індикація як поточного стану так і причин відключень і т.д. Лічильник десь коштує 200 уе.

Очевидно що такі ж самі лічильники будуть ставитись всім хто буде підключатись до ТП. Так що РП по ідеї буде все "бачити".

 

Я сейчас не могу сказать с каким модемом у нас маршрутизатор. когда поеду на участок, то могу посмотреть у хозяина ТП документацию. А где этот маршрутизатор ставится: в самом трансе или в ящике учета? чтоб понимать в каких документах смотреть инфу по нему.

А какой у вас счетчик? У нас техфазный счетчик прямого включения тип NP-06 TD MME.3FD.SMxPD-U 60А. Но за 1 год работы у всех потребителей такие счетчики выходили из строя, приходилось вызывать РЭсовцев для замены. А счетчик, который общий на ТП, так тот вообще уже 2 раза чинили (причем за свои деньги, т.к. он на нашем балансе). Мне кажется что это из-за того, что в этих счетчиках слишком много электроники, поэтому и поломки часты. Сейчас будим опять скидываться и покупать новый счетчик для ТП, нам посоветовали одесские ...посмотрим.

Может еще кто сталкивался с такими частыми поломками счетчиков после монтажа нового трансформатора... Что делать? :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сейчас не могу сказать с каким модемом у нас маршрутизатор. когда поеду на участок, то могу посмотреть у хозяина ТП документацию. А где этот маршрутизатор ставится: в самом трансе или в ящике учета? чтоб понимать в каких документах смотреть инфу по нему.

А какой у вас счетчик? У нас техфазный счетчик прямого включения тип NP-06 TD MME.3FD.SMxPD-U 60А. Но за 1 год работы у всех потребителей такие счетчики выходили из строя, приходилось вызывать РЭсовцев для замены. А счетчик, который общий на ТП, так тот вообще уже 2 раза чинили (причем за свои деньги, т.к. он на нашем балансе). Мне кажется что это из-за того, что в этих счетчиках слишком много электроники, поэтому и поломки часты. Сейчас будим опять скидываться и покупать новый счетчик для ТП, нам посоветовали одесские ...посмотрим.

Может еще кто сталкивался с такими частыми поломками счетчиков после монтажа нового трансформатора... Что делать? :beer:

 

Ні, в трансформаторі він не може стояти, він має стояти десь в боксі. Він по габаритам і вигляду дуже схожий на сам лічильник.

Ну у мене лічильник типу той що на ТП весь - я поки що буду єдиний споживач.

Лічильник трансформаторного включення NP-06 TD ME.3F.TxPD-U

Так він і є одеського виробництва - www.teletec.com.ua/ru/automatic-metering-solution/addax-ims/meter/three-phase-tc/

Стоїть він у мене по стороні 0,4 кВ (тільки недавно сам це збагнув), тобто облік в мене не по високовольтній лінії.

 

А маршрутизатор одеський тут www.teletec.com.ua/ru/automatic-metering-solution/addax-ims/router/, там в назві моделі і міститься модифікація. Ви краще собі зафографуйте на телефон на всякий випадок. Точно пам'яттю - що там на передній панелі видно сам GSM модем вбудований і сім-картку.

 

Але ще може бути російського виробництва маршрутизатор (RTR-512) (ссылка устарела) і я думаю що вони сумісні

Я точно і не знаю який у мене стоїть, але в проекті вказано російський маршрутизатор. Насправді - точно не знаю.

 

Да, я якось завчасно розчарувався що ваш лічильник виходив з ладу так часто, бо у мене того ж самого виробника буде наскільки я розумію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день всем!

Сегодня были в РЭСе, сдали заявление на подключение электричества. Оказалось, что мы попадаем под стандартное подключение. В связи с тем, что участков в поселке - стоимость одного киловатта - 1800 грн для трехфазного подключение. Сказали через неделю перезвонить, должно быть готово ТУ. :rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

zalex_ua, не волнуйтесь: поломки наших счетчиков (у всех субпотребителей ломались в теч.года) я списываю на недобросовестность подрядчика, т.к. в РЭСе тоже удивляются, ведь новые же... :(

Вот смотрю я на этот маршрутизатор и не пойму, как на нем видно, сколько кто перелимитил кВт, может что нажать нужно, чтоб показал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

zalex_ua, не волнуйтесь: поломки наших счетчиков (у всех субпотребителей ломались в теч.года) я списываю на недобросовестность подрядчика, т.к. в РЭСе тоже удивляются, ведь новые же... :(

Вот смотрю я на этот маршрутизатор и не пойму, как на нем видно, сколько кто перелимитил кВт, может что нажать нужно, чтоб показал?

сьогодні говорив з підрядчиками. Сказали що в мене маршрутизатор здається Addax, тобто російський.

На картинках до маршрутизатора видно що на них немає дисплея.

Маршрутизатор це по суті міні-компютер - він виконує багато функцій.

Різноманітну інформацію можна побачити на дисплеях самих лічильників.

 

А ще підрядчики сказали що за останніх 5 років монтажів не пригадують поломок цього лічильника.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

странно, но счетчик у нас уже второй раз просто не показывает данные на экране, не горит.

Может нужно инструкцию к нему почитать, ну и в работе этого счетчика с маршрутизатором. Может можно всю информацию по потребленным квт узнать на месте с помощью маршрутизатора и счетчика, я имею ввиду, пользуется ли каждый субпотребитель мощностями в пределах отведенного лимита. Очень удобная вещь тогда... но, как это узнать? Кто бы научил и показал... :rolleyes: Может кто общается тесно с электриками - подскажите!!! :beer: А то от РЭСа ничего не добъешься.

Кста, zalex_ua, а вы сами заказывали счетчик или подрядчик? На сайте не видно сколько он стоит. Они высылают по почте или ехать надо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

странно, но счетчик у нас уже второй раз просто не показывает данные на экране, не горит.

Может нужно инструкцию к нему почитать, ну и в работе этого счетчика с маршрутизатором. Может можно всю информацию по потребленным квт узнать на месте с помощью маршрутизатора и счетчика, я имею ввиду, пользуется ли каждый субпотребитель мощностями в пределах отведенного лимита. Очень удобная вещь тогда... но, как это узнать? Кто бы научил и показал... :rolleyes: Может кто общается тесно с электриками - подскажите!!! :beer: А то от РЭСа ничего не добъешься.

Кста, zalex_ua, а вы сами заказывали счетчик или подрядчик? На сайте не видно сколько он стоит. Они высылают по почте или ехать надо?

 

Так як я зі світу ІТ і полюбляю інженерію, автоматику то я почитав технічну документацію і на лічильник і на маршрутизатор і взагалі про цю систему. Так що все далі - виключно моя особиста думка.

 

Почитайте і ви - вам буде достатньо про лічильник. Крім самих лічильників там є виносні пульти, вони просто вмикаються в розетку 220В і будуть показувати інформацію. Дані передаються по самій лінії 220В, як пише документація вони зашифровані сучасними стійкими алгоритмами. Щоб цей дисплей запрацював, то його саме в ресі повинні "авторизувати" (термін з доки) з вашим маршрутизатором. Пульт бере інфу саме із маршрутизатора, яку той збирає із лічильників. Пульт може відображати інфу тільки одного з лічильників. Це може бути зручно якщо наприклад лічильник тяжко доступний або взагалі не доступний (є підвісні на дротах наприклад).

 

Там точно може бути відображена інфа як по спожитій енергії так і по потужності, яка споживається в даний момент. Можливо в ресі правда це обмежують - я не знаю.

 

Я це все буду пробувати ковиряти, мені це все цікаво. Зокрема як можна булоб знімати статистику з маршрутизатора на комп'ютер в себе в будинку. Правда раз там все шифрується то не факт що рес може погодитись дати хоч якийсь доступ (read only?) до марштрутизатора, не дивлячись що я є його власником.

Звичайним людям воно в принципі і не потрібне :)

 

На стадії планування мені підрядчики взагалі то говорили - що "якщо захочеш то там буде програмка і ти будеш бачити всю статистику". Не знаю наскільки це буде правдою, це могли бути просто слова, але найближчий час покаже.

 

Я обладнання не замовляв - все підрядчики самі.

А те що на сайті нема ціни - так то ж сайт виробника, вони звичайно цін не вивішують.

Погугліть - достатньо пропозицій (і ціни є) наскільки я пам'ятаю.

 

Буду тут відписуватись як з'ясую щось цікаве.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне тоже все это интересно, т.к. денег столько ввалили, а оно не работает, только IQ не хватает, т.к. от электрики и IT далека :(

zalex_ua, а вы уже платили за свет? Как у вас с РЭСом договорено: вам показатели снимать ежемесячно не нужно, РЭС сам все видит и только высылает вам квитанции на оплату?

Там точно може бути відображена інфа як по спожитій енергії так і по потужності, яка споживається в даний момент.
Мощность в данный момент - не очень нужный показатель, т.к. наш с вами вопрос (контроль потребления предоставленной мощности) он не рашает, т.к. чтоб узнать, кто тянет больше чем ему положено, придется постоянно мониторить. Вот если бы маршрутизатор мог показать максимально напряжение, которое было по абоненту за мес! Попробуйте раскапать такую возможность!

 

знімати статистику з маршрутизатора на комп'ютер в себе в будинку

это здорово было бы! Не вижу смысла РЭСу скрывать эту информацию, ведь она касается только вас. По крайней мере можно попобовать уговорить их предоставить вам такую доп.опцию.

Вобщем пишите, что унаете - будет интересно услышать думаю многим!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

zalex_ua, а вы уже платили за свет? Как у вас с РЭСом договорено: вам показатели снимать ежемесячно не нужно, РЭС сам все видит и только высылает вам квитанции на оплату?

Ні, я ще не дочекався включення самого ТП, підрядчики обіцяють з дня на день. Кажуть що те що саме обленерго перепродали в інші руки то в певній мірі впливає і тормозить мій процес, але хто зна - може просто відмазуються і не "відпрацьовують" те що обіцяли і за що гроші отримали :-x.

Як буду знати як у мене пішов процес (а це місяці+) то відпишусь.

 

Мощность в данный момент - не очень нужный показатель, т.к. наш с вами вопрос (контроль потребления предоставленной мощности) он не рашает, т.к. чтоб узнать, кто тянет больше чем ему положено, придется постоянно мониторить. Вот если бы маршрутизатор мог показать максимально напряжение, которое было по абоненту за мес! Попробуйте раскапать такую возможность!

 

Схоже ви дійсно трохи путаєте технічні поняття :) (сорі, нічого особистого :Rose:)

З ваших постів було зрозуміло що ви хочете контролювати потужність (вимірюється в кіловатах) - і це логічно. Всі власники ТП хочуть її контролювати.

А напруга (вимірюється у вольтах) та іще й максимальна (як ви сказали), то це не так цікаво.

Можливо ви мали на увазі мінімальну напругу ?

Напругу і моніторити і контролювати легше, багато варіантів може бути. Моментальну потужність і обєм спожитої - це складніше - для цього і придумали лічильник.

По ідеї вся ця статистика (наприклад) буде накопичуватись в РП, було б непогано якщо вони могли надавати цю інформацію власнику ТП.

 

 

это здорово было бы! Не вижу смысла РЭСу скрывать эту информацию, ведь она касается только вас. По крайней мере можно попобовать уговорить их предоставить вам такую доп.опцию.

Вобщем пишите, что унаете - будет интересно услышать думаю многим!

Буду пробувати, але не факт що вдасться.

Я знайшов в інеті в яку ціну ті виносні пульти про які я говорив. Приклад - орієнтовно 400 грн. Іще один. Теоретично їх можна запрограмувати (авторизувати з маршрутизатором) багато штук, втикнути всі в розетку в себе вдома і вони будуть відображати дані з відповідно всіх лічильників підключених до ТП. Такий пульт можна втикнути в розетку в будь-якому будинку який підключено до цього ТП.

В крайньому випадку можна придумати і щось нестандартне, типу ось такого :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, я ще не дочекався включення самого ТП, підрядчики обіцяють з дня на день. Кажуть що те що саме обленерго перепродали в інші руки то в певній мірі впливає і тормозить мій процес, але хто зна - може просто відмазуються і не "відпрацьовують" те що обіцяли і за що гроші отримали :-x.

Як буду знати як у мене пішов процес (а це місяці+) то відпишусь.

 

Я тоже оказался в схожей ситуации, пока одного из руководителей предприятия, отвечающего за подключение, не привел на мост через глубокую реку с намеком научить плавать..... после этого прошло 3 дня и столб уже поставили, кабель обещали провести еще в течении недели.....не проведут- научу плавать!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, я ще не дочекався включення самого ТП, підрядчики обіцяють з дня на день. Кажуть що те що саме обленерго перепродали в інші руки то в певній мірі впливає і тормозить мій процес, але хто зна - може просто відмазуються і не "відпрацьовують" те що обіцяли і за що гроші отримали .

А мы не отдавали все деньги сразу: заплатили подрядчику половину, а когда у нас на участке загоредся свет и мы получили документацию (договор Про користування ел. енергією, говорят, это самое трудоемкое), то только тогда отдали остальное и не надо никого плавать учить :)

З ваших постів було зрозуміло що ви хочете контролювати потужність (вимірюється в кіловатах)

Я, возможно оговорилась, да, я имела в виду, как можно проверить, пользуется ли потребитель электроенергией в рамках разрешенной ему мощности... или переделал автомат и юзает мощность больше чем ему положено.

 

По ідеї вся ця статистика (наприклад) буде накопичуватись в РП
- объясните, как тут понять пользуется ли потребитель дозволенной ему мощностью? Для этого нужно кВт/ч (шкала Y) поделить на сколько часов?

 

Я знайшов в інеті в яку ціну ті виносні пульти про які я говорив

Главное, чтоб эти удаленные дисплеи были надежные и ставьте хорошую защиту от молнии. Приведу вам печальный случай из жизни трансформатора и всей коробки учета, нафаршированной дорогими маршрутизаторами и умными счетчиками. Через месяц после сдачи ТП счастливым обладателям электроенергии, во время грозы сгорели все предохранители, счетчик и маршрутизатор. Я общалась с некоторыми форумчанами, оказывается такие истории имеют место быть, особенно, если участок в поле. Молния - злейший враг всей электронике. Печально, но факт.

 

Не держите за идиота: он или свои автоматы или свои ограничители поставит.
Может кто-то знает, как работает ограничитель: если автомат выключает сеть, то ограничитель просто не включает потребитель, который тянет больше? так получается?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

самому стало цікаво і ось декілька варіантів що я нагуглив.

 

(ссылка устарела)

fif.by/catalog/catalog_78

 

обидва посилання із сайтів виробників

 

А мы не отдавали все деньги сразу: заплатили подрядчику половину, а когда у нас на участке загоредся свет и мы получили документацию (договор Про користування ел. енергією, говорят, это самое трудоемкое), то только тогда отдали остальное и не надо никого плавать учить :)

 

Я, возможно оговорилась, да, я имела в виду, как можно проверить, пользуется ли потребитель электроенергией в рамках разрешенной ему мощности... или переделал автомат и юзает мощность больше чем ему положено.

 

- объясните, как тут понять пользуется ли потребитель дозволенной ему мощностью? Для этого нужно кВт/ч (шкала Y) поделить на сколько часов?

 

 

Главное, чтоб эти удаленные дисплеи были надежные и ставьте хорошую защиту от молнии. Приведу вам печальный случай из жизни трансформатора и всей коробки учета, нафаршированной дорогими маршрутизаторами и умными счетчиками. Через месяц после сдачи ТП счастливым обладателям электроенергии, во время грозы сгорели все предохранители, счетчик и маршрутизатор. Я общалась с некоторыми форумчанами, оказывается такие истории имеют место быть, особенно, если участок в поле. Молния - злейший враг всей электронике. Печально, но факт.

 

Может кто-то знает, как работает ограничитель: если автомат выключает сеть, то ограничитель просто не включает потребитель, который тянет больше? так получается?

 

Звісно я також не віддавав все, тільки коли договір буде на руках - тоді буде все.

Те що я вам паказа посилання на картинку - ну я ж написав що приклад. Вся детальна статистика по ідеї буде передаватись на РП, там у них є комп'ютери і ймовірно програмне забезпечення від виробників всієї цієї системи (і не тільки). От тей скріншот і є одним із екранів того програмного забезпечення. Воно на основі зібраних даних може відображувати дані у різному вигляді і в різних розрізах аналітики. Що там і як на скріншоті я аналізувати не буд - не моя компетенція, вам просто приклад що там можуть бути цікаві вам речі.

 

Так, від грози ніхто не застрахований. Сподіваюсь нас всіх надалі це обходитиме стороною.

Я не спеціаліст по грозовому захисту і можливим ризикам тому коментувати не буду.

 

З приводу обмежувачів потужності - я ж наводив посилання на сайт виробників, і ось знову вам нагадав зверху відповіді. Там є технічні паспорти - почитайте.

В просунутих 3-х фазних моделях так закладені досить інтелектуальна логіка, мені такі девайси досить сподобались.

 

Коротко - при перевищенні потужності протягом якогось періоду (наприклад 5 хвилин) навантаження відмикається на 30 секунд і потім знову вмикається. Потім якщо навантаження не зменшується то відключаться наприклад на 2 хв. Потім ще декілька таких ітерацій із збільшенням часу і в кінці кінців відключення повністю поки не приїде інженер (з РП?) і сам не включить. Все це там досить гнучко налаштовується.

Наприклад до одного з девайсів є доступ через компорт RS232 (та + RS485) - для налаштування через комп'ютер. Там і авторизація є по логіну/паролю, тобто все "по дорослому".

Такі девайси значно цікавіші від простих автоматів тому що вони не будуть тупо "вибивати" якщо у абонента на долі секунд було короткочасне перевищення потужності. До них не треба бігти і вмикати - вони самі вмикають через деякий час, але абонент прекрасно починає розуміти що відбувається (типу наприклад включати електо-сауну не можна :) )

А ще ці девайси не "перепакуєш" :)

І захис у них є від обриву нуля і т.д., так що за рахунок обмежувача підозрюю можна спростити (здешевити) деякі дорогі автомати.

Мені сподобався (ссылка устарела) з компортом.

 

В документації до наших лічильників я не знайшов подібного опису інтелектуальної логіки. Там я тільки пам'ятаю просто відключення при перевищенні потужності або командою з РП. Хоча можливо там не все зазначено або я не все прочитав.

 

Коли до мене будуть підключатись то я або впевнюсь наперед що лічильник зможе відключати при перевищені потужності або буду вимагати встановлення такого обмежувача.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже углубилась уже в этом направлении, но наверное не в этой теме нужно это обсуждать. Вот нашла как бы два похожих девайса: (ссылка устарела) и Обмежувач потужності ОП-630 (ОМ-630) - мне кажется и тот и другой способен решить нашу задачу, эм ай райт? И цена у них схожая. Только 1-й, пожалуй, будет поинтереснее по возможностям.;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже углубилась уже в этом направлении, но наверное не в этой теме нужно это обсуждать. Вот нашла как бы два похожих девайса: (ссылка устарела) и Обмежувач потужності ОП-630 (ОМ-630) - мне кажется и тот и другой способен решить нашу задачу, эм ай райт? И цена у них схожая. Только 1-й, пожалуй, будет поинтереснее по возможностям.;)

 

Дійсно ця тема не зовсім для нашого питання, але може бути корисна іншим, але все ж давайте закінчувати :)

 

1-й варіант - це не обмежувач потужності !

Виробник схоже ось, там є пряме посилання на паспорт.

Ознайомився з документом - там навіть натяку немає що це для контролю потужності, він тільки для моніторингу, а це трохи інше поняття -> нецікаво.

 

2-й варіант - це те що я вже згадував в свої коментарях (з посиланнями на виробника), але мені він не дуже подобається тим що там легко механічно регулювати налаштування - потужність. Тобто такий обмежувач повинен або бути фізично недоступним абоненту, або в прозорому боксі і "опечатаний".

Хоча з іншої сторони це може бути перевагою - простота регулювання. Але чи часто доводиться регулювати потужність абонентам? Відповідь - абсолютно ні.

 

Тому обмежувач який я описував в попередньому пості (з ком-портом) мені виглядає значно привабливішим та функціональнішим (див. останню сторінку (ссылка устарела)). Ціна - ті ж самі цифри, наприклад тут.

Підозрюю що є і інші, треба гуглити, але потреби в цьому зараз немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут в теме кто-то расказывал, что РЭС поставил ограничитель на столб сверху по жалобе соседей Поєтому можно при подключении нового потребителя просто запроектировать ограничитель на входе и установить его на столб возле проводов. Только тогда получается, что подрядчики будут его программировать. А вони це вміють? Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....

Поєтому можно при подключении нового потребителя просто запроектировать ограничитель на входе и установить его на столб возле проводов. Только тогда получается, что подрядчики будут его программировать. А вони це вміють? Ж-)

"программировать" обмежувач це вже трохи інша процедура ніж улюблена тут "перепаковка автоматів".

А ще можна обмежувач і самому запрограмувати - думаю софт там існує до нього і не так це складно.

А ще обмежувачі які не треба програмувати - там ліміти візуально видно які встановлено.

Налаштування обмежувача ви можете завжди перевірити, і для цього не потрібно викликати представника ресу чи абонента.

 

І ще, ми розглядаємо обмежувачі тут в основному коли мова йде про приватні ТП, а в таких випадках лічильник як правило ставиться не на стовпі біля будинку а в боксі біля самого ТП. Логічно там же і поставити обмежувач. Тільки плануйте бокс величенький одразу.

 

Обмежувач однозначно краще автомата, в т.ч. для абонента.

Правда автомати все рівно мабуть треба ставити - але вже для додаткового захисту і для ручного відімкнення в разі потреби. Тобі мабуть він має бути трохи більшого номіналу ніж потужність яка виділяється, ІМО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...