Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гараж или навес

lavilong

Рекомендовані повідомлення

а в этой еме не идет речь о поликабранатном навесе. как таковом..

и эстетика поликарбонатного навеса - вопрос сспорный..

мне лично напоминает автобусную остановку..

Мені сам карбонат також не подобається, саме через те що темніє тріскається, набивається пилом і т.д. а щоб такого не було то треба брати моноліт "з позолотою", а то вже точно зайве, хоча кому як

Але цікава саме арочна конструкція. Я наприклад навіс і сам зробити можу, але погнути профіль ні, то питаю хто знає де можна погнути за розумні гроші на правому березі бажано в районі Оболоні, або й передмісті

Ще бачив арочний навіс нормального діаметру накритий м/ч - вигляд оригінальний, як панцир, сподобалось, я собі такий хотів. Треба буде сфотографувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дійсно, сотовий полікарбонат втрачає вигляд через те що попадає бруд всередину, зявляється грибок. Мені більше подобаються криті площадки такого типу

carport1.JPG.8496fd9a5e25b0fd2c3b02e11fe95304.JPG

carport2.JPG.30e706471a363d84b2968fbf41998d3c.JPG

carport3.JPG.ef63dcaa1fcca7ad90e62216739c9f20.JPG

carport4.JPG.2be388f8d3e1b460049062a08e871928.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дійсно, сотовий полікарбонат втрачає вигляд через те що попадає бруд всередину, зявляється грибок. Мені більше подобаються криті площадки такого типу

 

А вы не пробовали делать все по техпроцессу? Ленту,оконечники ставить.Дренажные отверстия сверлить.

Очень напоминает басню дедушки Крылова-"Лиса и виноград" Там рыжая, не сумев достать высоко висящюю гроздь, развернулась и заявила, что "он зелен"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы не пробовали делать все по техпроцессу? Ленту,оконечники ставить.Дренажные отверстия сверлить.

Очень напоминает басню дедушки Крылова-"Лиса и виноград" Там рыжая, не сумев достать высоко висящюю гроздь, развернулась и заявила, что "он зелен"

 

Ні, не пробував, саме тому, що доводилось переробляти те, що було зроблено по техпроцесу. І тому то і кажу, через пару років на дощі і сонці стрічка потріскається і повідклеюється в певних місцях, в соти попадає волога і бруд, починає зявлятись грибок. Хоча, можливо, у Вас все не так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, не пробував, саме тому, що доводилось переробляти те, що було зроблено по техпроцесу. І тому то і кажу, через пару років на дощі і сонці стрічка потріскається і повідклеюється в певних місцях, в соти попадає волога і бруд, починає зявлятись грибок. Хоча, можливо, у Вас все не так.

 

Судя из Ваших же слов, там все же было отступление от техпроцесса-оконечник не стоял или не был дополнительно зафиксирован и его стянуло снегом и льдом.Ну а уж про дренажные отверстия в оконечнике я вообще не говорю- об этом процентов 5 продавцов и монтажников знает.

К любому материалу-поликарбонату,черепице,шиферу,ондулину и пр. нужно прикладывать руки и голову. А не пенять на зеркало:"Все хреново,хреново" если с лицом проблемы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені сам карбонат також не подобається, саме через те що темніє тріскається, набивається пилом і т.д. а щоб такого не було то треба брати моноліт "з позолотою", а то вже точно зайве, хоча кому як

 

Можно конечно и из монолита сделать если деньги позволяют. А можно и из сотового конфетку соорудить если клепка в голове есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы не пробовали делать все по техпроцессу? Ленту,оконечники ставить.Дренажные отверстия сверлить.

Очень напоминает басню дедушки Крылова-"Лиса и виноград" Там рыжая, не сумев достать высоко висящюю гроздь, развернулась и заявила, что "он зелен"

Стрічка, накінечники з часом відпадають, якщо засиліконити герметиком то трохи довше протримається, але герметичності по-любому на довго не стане. Це біда сотового карбонату, монолітний значно кращий але ціна :o

Ну а уж про дренажные отверстия в оконечнике я вообще не говорю- об этом процентов 5 продавцов и монтажников знает.

ну якщо вже монтажників і продавців знають всього лиш 5% то куди вже нам, грішним 8-)

 

З.І. так де погнути профільовану трубу під радіус? :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стрічка, накінечники з часом відпадають, якщо засиліконити герметиком то трохи довше протримається, але герметичності по-любому на довго не стане. Це біда сотового карбонату, монолітний значно кращий але ціна :o

 

ну якщо вже монтажників і продавців знають всього лиш 5% то куди вже нам, грішним 8-)

 

З.І. так де погнути профільовану трубу під радіус? :beer:

 

А вот силиконить то как раз и не рекомендуется.

Варианта два: или искать те 5% толковых продавцов или монтажников или самому учится( что вы сейчас и делаете , общаясь со мной на форуме).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судя из Ваших же слов, там все же было отступление от техпроцесса-оконечник не стоял или не был дополнительно зафиксирован и его стянуло снегом и льдом.Ну а уж про дренажные отверстия в оконечнике я вообще не говорю- об этом процентов 5 продавцов и монтажников знает.

К любому материалу-поликарбонату,черепице,шиферу,ондулину и пр. нужно прикладывать руки и голову. А не пенять на зеркало:"Все хреново,хреново" если с лицом проблемы.

 

Та ні, була і торцова планка, яка теж не витримує довго то спеку, то мороз. А от про дренажні отвори брехати не буду, не було. Хоча я важко уявляю як можна просверлити отвір у кожну соту, і де ж тоді герметичність - через ці отвори, знову таки, буде попадати порох і волога.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні, була і торцова планка, яка теж не витримує довго то спеку, то мороз. А от про дренажні отвори брехати не буду, не було. Хоча я важко уявляю як можна просверлити отвір у кожну соту, і деж тоді герметичність - через ці отвори, знову таки, буде попадати порох і волога.

 

Дренажные отверстия сверлятся в торцевом профиле(в торчике буквы П) с шагом 250-300 мм отверстием 4-5 мм, для того, чтобы попавшая под профиль вода ( а она туда пролезет обязательно) могла свободно из этого профиля через дренажку вытечь.Если этого не делать то она(вода) будет постоянно находится в профиле , а при определенных обстоятельствах и подниматся вверх по соте, через ПАРО-пропускающую, негерметичную ленту основной задачей которой является препятствие попадания в соты пыли и мелких насекомых. ЭТО ОБЯЗАНЫ знать ВСЕ толковые продавцы и монтажники.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

,, МеталлХолдинг, что возле Южного моста, прокатали 25й квадрат по цене в разы меньшей, что просили шарашки по объявлениям. Радиус 5м."

 

Взято вот от сюда www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=166&page=43

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сток воды себе во двор - и никаких вопросов..

 

хотя везде вижу что торчат рынвы на метр от забора, все льется на улицу, и всех устраивает..

А в каком нормативе прописано что сток воды должен быть себе во двор?

Интересно куда со двора?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня и гараж, и навес, и... терраса.

Я конечно прошу прощения но навес просится до угла дома. Имхо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему - не сразу - сплошная кирпичная стена?

 

Мабуть тому, що це - фахверх, як я вже писав. А він передбачає каркас з дерева. Будинок фахверховий, а навіс виконаний у одному архітектурному стилі з будинком. Та й виглядає значно краще, ніж тільки цегла, ИМХО

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо.Не знал.

Думал - на домах в Европе - это фальшбалки закреплены на фасадах зданий. :)

А если, вместо дерева - металлические трубы ? Такое возможно?

 

В домах, наверное, там стены толстые ? Как они обеспечивают распределение нагрузок?

Ведь не может же - кирпичная кладка лежать на деревянных балках !

Наверное, там балки как-бы вмурованы в кирпичную стену ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ведь не может же - кирпичная кладка лежать на деревянных балках !

Наверное, там балки как-бы вмурованы в кирпичную стену ?

 

Саме так, цегла заповняє простір в деревяному каркасі. Ось визначення фахверха з Вікіпедії -

Фахверк (нем. Fachwerk — (каркасная [фахверковая]конструкция) — тип строительной конструкции, при котором несущей основой служит пространственная секция из диагональных (под различным углом) балок из древесины хвойных пород. Эти балки видны с наружной стороны дома и придают зданию характерный вид; пространство между балками заполняется глинобитным материалом, кирпичом, иногда также деревом. Фахверк появляется в XV веке в Германии и становится очень популярным в Европе, особенно в северной части (от Бретани до Польши). В XX веке этот стиль переживает новый расцвет, благодаря средневековому колориту и эффекту натуральности строительных материалов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не мав часу повністю відповісти на Ваші питання, ось тепер доповню. Довелося мені жити у фахверховому будинку (вірніше садиба з двох будинків). Одному 170 років, другому 130 років. Будинки у графстві Норфолк - північно-східна Англія - на березі моря. Узбережжя, суворий клімат, та ще й власники не живуть там постійно, а використовують як holiday hause, приїзжають раз в місяць, тому будинок не опалюється як треба, тільки час від часу. А будинки простояли 170р. і має добрий вигляд і продовжує експлуатуватись. Хотілося б мені глянути на теперішні будинки з газоблоку і пінопласту через 170р.:D Це що до нагрузок. Не зовсім зрозумів про труби замість дерева - якщо це відносно навісу для машини, то можна і труби і полікарбонат, це вже кому, що подобається. А що до фахверхового будинку, то сучасні фахверхові будинки теж будують з металу (каркас), дерева і скла.

23.jpg.bceb3b636aefa24a7d4c72ff4e75e717.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дійсно, сотовий полікарбонат втрачає вигляд через те що попадає бруд всередину, зявляється грибок. Мені більше подобаються криті площадки такого типу

 

+1

Вот ещё альтернатива поликарбонату...

можно ещё битумку

carpot.thumb.jpg.bce458f3486e2682c882d02e5e7ac2a2.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я считаю, что должен быть и дом ,и гараж, и навес, и зимний сад( на худой конец тепличка), и бассейн и беседка-барбекюшница.Слабо.

Особенно если это Ваш бизнес.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особенно если это Ваш бизнес.:D

 

Побойтесь Бога! Беседка, дом, гараж из поликарбоната- дурной тон. Всего в меру. И черепица, и кирпич, и дерево, и стекло по чуть чуть. И мааааленькая тепличка из поликарбоната.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особенно если это Ваш бизнес.:D

 

:D:D Я теж не зрозумів що саме "Слабо!" Мабуть замовити все це у дописувача:D Хоча сам він каже, що собі б таке не будував би:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:D:D Я теж не зрозумів що саме "Слабо!" Мабуть замовити все це у дописувача:D Хоча сам він каже, що собі б таке не будував би:D

 

Это к тому, что должен быть И навес И гараж. И не обязательно из любимого мной поликарбоната.М ы очень толерантные продавцы и подрядчики. И если заказчик не хочет, лезть ему в ж....у без мыла не будем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...