Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

Реле напруги ЗУБР фіксує напругу, через яку сталося відключення. Не має значення максимальна це напруга чи мінімальна.

тоді поясніть свої ж слова

то наплутали і прилетіло 400

просто як ви це зафіксували??? чи Зубр стоїть на 400В ???

 

 

Але коли є аварія і приходить лише 120-140 В - то поріг доводиться знижувати із вжиттям заходів по підняттю напруги для холодильника, щоб він міг запуститися.

а якщо вас нема дома і напруга у вас опустилася до 120-140В, чи довго холодильник зможе пропрацювати в такому режимі і не вийти із ладу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто як ви це зафіксували??? чи Зубр стоїть на 400В ???

Зубр фіксує напругу яка фактично прилетіла на вхід, а не ту яка налаштована. Тому при спрацюванні він показує напругу, яка суттєво виходить за межі налаштованих меж. Ну й там не рівно 400,00 В показувало, а більше 300 В, наскільки більше я вже зараз точно не скажу.

а якщо вас нема дома і напруга у вас опустилася до 120-140В, чи довго холодильник зможе пропрацювати в такому режимі і не вийти із ладу.

Достатньо довго. Але коли ситуація не аварійна - то ЗУБР в мене налаштований відключати по нижній межі задовго до проблем для холодильника (180+ В). За той час що мене немає нічого страшного із вмістом холодильника не станеться в разі знеструмлення.

 

До 120 В я опускав установку, коли була аварія на мережі і зо два тижні довелося жити при напрузі 120-140. І повірте - в реальному житті краще жити при напрузі 140 В, ніж 0,00 В. На час до усунення аварії.

Ми ж про зниження нижнього порогу під час аварії, а не для постійного використання.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще бути багатим, здоровим і щасливим. Тільки по факту напруга та яка є, а не яка має бути

как говорил классик : борітеся- поборете.

 

добивайтесь нормализации напряжения от РЕСа , пишите жалобы, добивайтесь.

 

или Вам лучше успокаивать себя и внушать себе, что и так сойдет ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не ризикував і не знав. Бо автотрансформатор підвищував напругу на вході безперебійника (щоб він на акумулятори не переходив), а вже безперебійник ще раз підвищував і живив холодильник. Якби напруга нормалізувалася - безперебійник знизив би напругу або перейшов на акумулятори/відключився.

Звісно напряму безконтрольно підключати автотрансформатор до споживачів ризиковано й дуже.

 

Теперь понял Вашу схему, а у УПС синус на выходе, а то компрессор холодильника так же как и циркуляционные насосы не очень долго живут при питании несинусоидальным напряжением.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а у УПС синус на выходе, а то компрессор холодильника так же как и циркуляционные насосы не очень долго живут при питании несинусоидальным напряжением

Якщо на вході синус - то й на виході теж (там фактично теж автотрансформатор, тільки керований й контрольований). УПС лише 1500 ВА, тому запустити компресор він не міг ніяк від акумуляторів. Хоча інколи вдавалося запуститися від мережі й коли відбувався перехід на акумулятори при працюючому компресорі то від прямокутника на виході компресор все ж працював. Працював не довго, бо таких випадків щоб співпала робота компресора з переходом на акумулятори було мало. Більшу частину безперебійник все ж працював в режимі стабілізатора, будучи другою ланкою підвищувача напруги. А якщо безперебійник перейшов на акуми й стартував компресор - то UPS вимикався через перевантаження миттєво.

добивайтесь нормализации напряжения от РЕСа , пишите жалобы, добивайтесь.

На жаль в нашій країні це не відбувається миттєво. Дзвонив, скаржився. В результаті довелося чекати аж 2 тижні, доки кинули СІП й напруга стала 230 В. А доки йшли ремонтні роботи - то треба було якось жити, й не при свічках.

З того часу з напругою все гаразд - 230 В як і має бути. З часом прокопали траншею та поклали підземний кабель, СІП зняли. Але ті 2 тижні, доки ремонтували, треба було якось пережити. Ще й довелося на іншу фазу в щитку підключитися, з більшою напругою. Після ремонту лінії повернувся на свою фазу.

или Вам лучше успокаивать себя и внушать себе, что и так сойдет ?

Так, мені краще на період аварії будь-якими доступними методами забезпечити себе електрикою, ніж сидіти при свічках й викидати з морозилки продукти на смітник.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От читаю я раздел, и складывается впечатление что все гуано Украины сползлось в ранчо :) Максима. :cry:

А не пора ли ему в церковь сходить, да в грехах покаяться? :D

Или, на крайняк, уменьшить пыл своих фантазий.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не пора ли ему в церковь сходить, да в грехах покаяться?

Так вже. В мережі стабільні 230 В, які не виходять за межі допустимих відхилень. Але для цього довелося з тиждень телефонувати до Київенерго, доки вони почали ворушитися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вже.

Таки пошли и покаялись, похвально. :D

 

В мережі стабільні 230 В, які не виходять за межі допустимих відхилень. Але для цього довелося з тиждень телефонувати до Київенерго, доки вони почали ворушитися.

 

КаГбы, здесь присутствуют люди не совсем далекие от энергетики, и рассказывать им что, неделю - две, в сети фазное напряжение 120 - 140В. простите, не совсем корректно. Тем паче в сетях Киевэнерго. Там автоматика диспетчера просто, как бы это выразится помягче,... просто зае.ёт и без ваших звонков.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там автоматика диспетчера просто, как бы это выразится помягче,... просто зае.ёт и без ваших звонков.

Дивно. Кілька днів я телефонував про те що в розетці 140 В - а на тій стороні робили круглі очі що вони про це вперше чують. Приходив й електрик з ЖЕК-у, міряв на вході в будинок - таки да, низька напруга. Але казав що він нічого зробити не може, бо така напруга приходить з підстанції. Аж за тиждень десь приїхало Київенерго... Тому вся автоматика полягає у відправленні жеківського електрика, й то не відразу.

и рассказывать им что, неделю - две, в сети фазное напряжение 120 - 140В. простите, не совсем корректно.

Так, це некоректно, це аварійна ситуація. На усунення якої було витрачено 2 тижні. Перший тиждень пішов на доведення Київенерго того, що аварійна ситуація дійсно має місце. Другий - власне на усунення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как по мне, то было бы интересно прочитать из за чего низкое напряжение.

Если это связано с перекосами, то в др. розетках (по др. фазам) оно должно быть высоким, не? та же хрень будет и при обрыве одной фазы - перекос. Вариант что по высокой стороне запустили 6кВ вместо 10 я отсекаю напрочь, такого не бывает, априори.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как по мне, то было бы интересно прочитать из за чего низкое напряжение.

Мені теж цікаво.

Если это связано с перекосами, то в др. розетках (по др. фазам) оно должно быть высоким, не?

Теоретично. Практично на одній фазі був нуль, на двох інших невелика напруга в рамках 120-180 В, змінювалася в широких межах.

Вариант что по высокой стороне запустили 6кВ вместо 10 я отсекаю напрочь, такого не бывает, априори.

Так, це виключено.

 

Були якісь проблеми саме з підземним кабелем, бо для усунення аварії підключали повітрям СІП-ом, доки не закопали новий кабель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені теж цікаво...

 

И от это чувак (без обид), интенсивно отписывающийсы на СД в профильном разделе, и не "разнюхал" че и к чему? :o

Глазам своим не верю! :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И от это чувак (без обид), интенсивно отписывающийсы на СД в профильном разделе, и не "разнюхал" че и к чему? :o

Глазам своим не верю! :D

 

Він хитрий, шифрується:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И от это чувак (без обид), интенсивно отписывающийсы на СД в профильном разделе, и не "разнюхал" че и к чему?

А як я рознюхаю, якщо воно під землею. Моє завдання було змусити фахівців Київенерго, яким я плачу гроші, привести напругу до нормативних значень. Колупання в щитовій жеківського електрика нічого не дало. Тільки заміна кабелю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як я рознюхаю, якщо воно під землею. Моє завдання було змусити фахівців Київенерго, яким я плачу гроші, привести напругу до нормативних значень. Колупання в щитовій жеківського електрика нічого не дало. Тільки заміна кабелю.

 

Сатрите, чисто из опыта - кабель битый, причем все жилы. На битом кабеле напряжёметр напряжение покажет (назовем это наводками), но нагрузку держать он (кабель) не сможет, хотя бы по причине того, что вы в доме не один такой умный, и освещением пользовались не вы один. А даже если бы и держал, то совсем не долго, потом ему кирдык бы приснился побырику.

Это я к чему - спрыгните с двух недель до двух дней, так более правдоподобно. :friends:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очевидно что кабель был перебит не весь. Может там перебили ноль и одну фазу. Я ж не знаю. А то что неделю КЭ в упор не видело проблем - факт. Я им каждый день звоню - говорю так и так, а они мне - у вас все хорошо, жалобо не поступало, никакие работы на линии не ведутся. Я такой - В СМЫСЛЕ НЕ ВЕДУТСЯ??? А ПОЧЕМУ НЕ ВЕДУТСЯ, если напряжение занижено? В смысле не поступало??? И так почти неделю. Рассказывали мне что во всем виноват жековский электрик - пришлось объяснять что жековскому электрику я не плачу за электричество, а плачу КЭ, поэтому это их проблемы найти того кто устранит неисправность - жековский электрик, монтажник КЭ или Мария деви христос. Мне все-равно, мне нужно нормальное напряжение.

В результате через несклько дней таки прислали жековского электрика. Но как я уже выше писал - он ничего сделать не смог, т.к. приходило заниженное напряжение с подстанции.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Він хитрий, шифрується:D

 

Да кто ж сомневался? :D

Могу конечно ошибаться, но как то предложил я ему протестить ИЕКовский ДИФ, и результаты тестов выложить здесь. При том что этот ДИФ он сильно ругал. Так нет, зашкерил.

Максим, если это были не Вы, то прошу прощения, мог и запамятовать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как то предложил я ему протестить ИЕКовский ДИФ, и результаты тестов выложить здесь

Так а я протестил уже. Снял и заменил на Хагер. Потому что ИЭК срабатывал беспричинно. АД-12М. ХАГЕР на той же позиции молчит как партизан и ни одной сработки. И это не брак - я два экземпляра АД-12М тестировал - оба ложняки выдавали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коллеги!Или как там?

В таких случаях мультяк может показать все 220В.

А вот простая контролька(лампочка(100ватт) с патроном) может еле светится!!!Так что не спорьте меж собой!Как то так...:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот щитовая моего дома. И вы удивляетесь что в розетках 120 вольт? Слава богу вообще что то есть.

Больше картинок тут:

mexanik.com.ua/%D0%BC%D0%BE%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%BC-%D0%BA%D1%82-16/

 

%D0%AD%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%89%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%8F-%D0%9A%D0%A2-16-25-e1545077742862.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаю як у нас на ЖД коли кабель здихає він тупо простріл робить і автомат вибиває,при повторному включенні уже не включається,зразу вибиває.тоді на інший фідер переключається до ременту...

тут дивно таке чути щоб пробито було кабель і він працював..

цеж не звязковий кабель що робить та з шумами..

хоча......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут дивно таке чути щоб пробито було кабель

ПЕРЕбито... Ну я так думаю. Що там з ним насправді трапилося невідомо - його ніхто не викопував і експертизу не проводив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПЕРЕбито...

ні саме пробито,кабель електричний стріляє.

то так кажуть не в прямому смислі слова пробито ломом )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПЕРЕбито... Ну я так думаю. Що там з ним насправді трапилося невідомо - його ніхто не викопував і експертизу не проводив.

 

Варианты того что там могло быть предложил Электромеханик (см.выше), у меня в доме была ситуация (описывал) что выгорела секция рубильника и дом посадили КЕ аварийщики на две фазы, просадки были конечно не до 140, хотя ХЗ я возле розетки с вольтметром круглосуточно не сидел, но то что замерял минимально видел 167-169 В.

Была и другая ситуация когда по ночам доходило до 280В, опять же то что замечал, зубр настроен был на 250В . Напряг КЕ звонком, тоже говорят что это не их парафия, тонко намекнул что когда будут выносить с домов перегоревшую технику, это станет их парафией, так как платим мы им. Через день на подстанции работала КЕ лаборатория и напряжение было приведено в норму.

РС Кстати низкую сторону на подстанциях я сомневаюсь что они мониторят, им главное 10-ку и выше не увалить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Питання з електрики, які не потребують окремої теми

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...