Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

ну це відразу я відкину, так як клема була затягнута більш ніж нормально, перевіряю сам себе по пару раз.

 

АВ серии S у АВВ каГ бы не при делах, серия нормуль :good: Проблему ищите в самом контакте дифа, вернее в отсутствии хорошего контакта.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можливо погано зачищений провід і банально зажатий з ізоляцією.

провід зачищено ідеально, а от як він був затиснути до цього зараз вже не скажу. Передивився всі інші контакти, все затиснуті без ізоляції, спробував підтягнути але потреби в цьому не знайшов, всі затягнуті достатньо. Тобто думати що я проееее..... це контакт навіть сам не можу. Викручувався він з прикладанням сили.

 

Чи є сенс знову ставити УЗО на 25А при автоматі 25А, чи все таки 32А УЗО???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

... Чи є сенс знову ставити УЗО на 25А при автоматі 25А, чи все таки 32А УЗО???

 

Разве там стоимость в разы? Если проблема в контакте, то хоть на 63А ставьте, один хер сгорит.

Расбарахольте сгоревшую узошку, сами все поймете.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

провід зачищено ідеально, а от як він був затиснути до цього зараз вже не скажу. Передивився всі інші контакти, все затиснуті без ізоляції, спробував підтягнути але потреби в цьому не знайшов, всі затягнуті достатньо. Тобто думати що я проееее..... це контакт навіть сам не можу. Викручувався він з прикладанням сили.

 

Чи є сенс знову ставити УЗО на 25А при автоматі 25А, чи все таки 32А УЗО???

 

Я теж думав, що добре затягував руками клеми автомату. Поки не купив динамометричну викрутку:D різниця сразу відчулась, і почали боліти руки:lol:

Якщо різниці великої немає в АВВ, купуйте на 32А УЗО. Буде досить з запасом.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж думав, що добре затягував руками клеми автомату. Поки не купив динамометричну викрутку:D різниця сразу відчулась, і почали боліти руки:lol:

Якщо різниці великої немає в АВВ, купуйте на 32А УЗО. Буде досить з запасом.

 

Во пля, а я и ща думаю, вернее уверен, и, как по мне, то динамометрическая отвертка нужна лишь для того что бы "не скрутить рога" шлицам в винтах АВ.

На вс. случай добавлю - ИМХО :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день з'єднувати нуль і заземлення можна чи ні?

можна. elektro-montagnik.ru/?address=lectures/part7/&page=page16

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна. elektro-montagnik.ru/?address=lectures/part7/&page=page16

 

діло у тому що є трьохфазна розетка 3 фази, нуль і заземлення, хочу підключити циркулярку, є переноска з чотирьох жильного проводу, чи можна нуль і заземлення з'єднати в один ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

діло у тому що є трьохфазна розетка 3 фази, нуль і заземлення, хочу підключити циркулярку, є переноска з чотирьох жильного проводу, чи можна нуль і заземлення з'єднати в один ?

в таком случае не надо соединять.

если не ТТ и на вводе PEN разделен на PE и N.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помогите, пожалуйста! "Барьер" второй день до 10 раз в сутки отключает электричество, при этом на табло мигают "ноли". Автоматы при этом не выключаются. Вначале, думали, что от перегруза, но оставили одну лампочку и то-же самое(( Спасибо!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помогите, пожалуйста! "Барьер" второй день до 10 раз в сутки отключает электричество, при этом на табло мигают "ноли". Автоматы при этом не выключаются. Вначале, думали, что от перегруза, но оставили одну лампочку и то-же самое(( Спасибо!

Барьер отключает по повышенному или пониженному напряжению

К автоматам он не имеет никакого отношения.

Посмотрите какие цифры он показывает когда включается, к какому напряжению стремится.

Возможно у вас плохая подстанция, и народ активно топится электроприборами. Падает напряжение ниже чем задана уставка в барьере,

И он отрубает. (Выход изменить нижнюю границу посмотрите по своим приборам, современные вытягивают от 115 кажется)

Возможно неполадки на подстанции и напряжение даётся более высокое (было на квартире периодически, ночью прыгало напряжение ) (поднять верхнюю границу, но не ставьте выше 245-250)

Третье - может у вас барьер поламался?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Включается на показаниях от 184 до 221, каждый раз по-разному. Муж выставлял границы 175 и 250. Извините за глупый вопрос, можно как-то определить, что он именно сломался? Дома одна с сыном, муж в командировке( Да, забыла написать, что "ноли" маленькие, на половину высоты нормальной цифры. Змінено користувачем Jennynikol
добавила
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините за глупый вопрос, можно как-то определить, что он именно сломался?

на підстанції???? якщо просідає напруга значить її хтось споживає і її не вистачає вам. Пишіть в РЕМ і нехай займаються, це їхня парафія, ви нічого не зробите. Тут тільки заміна трансформаторної підстанції на більш потужну,яка би могла всих задовольнити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Включается на показаниях от 184 до 221, каждый раз по-разному. Муж выставлял границы 175 и 250. Извините за глупый вопрос, можно как-то определить, что он именно сломался? Дома одна с сыном, муж в командировке( Да, забыла написать, что "ноли" маленькие, на половину высоты нормальной цифры.

 

А выключается на каких?

Если выключается на тех показаниях что муж установил, то нажмите кнопочку «стрелка вниз» и докрутите до 120

Затем нажмите стрелка вверх и докрутите до 245

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«стрелка вниз» и докрутите до 120

і який сенс з такого показника??? Тоді взагалі реле не потрібне якщо чекати що вимкнеться нижче 120В. Якщо не помиляюсь 170-180В нижня межа все що нижче може привести прилад до поломки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і який сенс з такого показника???

Наявність електрики.

Тоді взагалі реле не потрібне якщо чекати що вимкнеться нижче 120В.

Потрібно. ДУЖЕ потрібно. Бо коли усунуть несправність - може стрельнути 400 В. І тоді реле напруги ДУЖЕ потрібно.

170-180В нижня межа все що нижче може привести прилад до поломки.

Дивлячись який прилад. Зараз багато приладів йде з допустимим діапазоном 85-265 В. То їм від 120 В нічого поганого не буде. А від 400 В вони згорять. Єдине чому буде погано - це холодильник, кондиціонер. Але не до поломки. Не працюватиме мікрохвильова піч, просто електропіч, електрокалорифер, бойлер погано грітиме. Але не вийде з ладу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наявність електрики.

індикатор на вимикачі теж справляється з цією функцією.

 

Потрібно. ДУЖЕ потрібно.

я ж писав про 120 а не про 400 ,вірно??

 

 

Зараз багато приладів йде з допустимим діапазоном 85-265 В. То їм від 120 В нічого поганого не буде.

 

і навіщо тоді народ на стабілізатори напруги гроші викидає, як виходить з ваших слів що майже все може працювати нормально. Поставив реле на 265 і не паришся. В цьому пункті ви не праві однозначно. Висока і низька напруга шкідлива для приладу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і який сенс з такого показника??? Тоді взагалі реле не потрібне якщо чекати що вимкнеться нижче 120В. Якщо не помиляюсь 170-180В нижня межа все що нижче може привести прилад до поломки.

 

Женщина одна дома, муж в командировке. Настройки делал муж. Женщине нужно электричество.

Вот в этом сенс!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Женщине нужно электричество.

а чоловікові після відрядження погорівші електроприлади. веселуха.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивлячись який прилад. Зараз багато приладів йде з допустимим діапазоном 85-265 В. То їм від 120 В нічого поганого не буде

 

как это не будет ? и холодильник, и кондиционер могут сгореть, если напряжение в сети будет низким, лучше не подавать на электроприборы напряжение ниже нормы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я ж писав про 120 а не про 400 ,вірно??

Ви просто не враховуєте той факт, що під час усунення аварії 120 В електрики можуть випадково нуль відкрутити, можуть на нуль фазу прикрутити - і прилетить 400 В. Тому писати ви можете - а життя вносить свої корективи. В мене коли усували оці 120 В то наплутали і прилетіло 400. Добре Зубр відключив вчасно.

і навіщо тоді народ на стабілізатори напруги гроші викидає

Для холодильника, зварювального апарату, мікрохвильової печі та нагрівальних приладів.

Освітлення (LED з імпульсним драйвером), телевізор, комп’ютер в мене працювали від 120 В без проблем.

Висока і низька напруга шкідлива для приладу.

Треба уточнювати для якого приладу. Для холодильника шкідлива. Для телевізора й ЛЕД освітлення - абсолютно немає ніякої різниці.

и холодильник, и кондиционер могут сгореть, если напряжение в сети будет низким,

Я ж їх і написав як виняток. А приладам з імпульсним блоком живлення 85-265 В від 120 В нічого не буде.

лучше не подавать на электроприборы напряжение ниже нормы

А ще бути багатим, здоровим і щасливим. Тільки по факту напруга та яка є, а не яка має бути. Я при 120-140 В жив два тижні. Без стабілізатора. Холодильник живився від автотрансформатора підвищувального від старого чб телевізора (ТС-180) і джерела безперебійного живлення від комп’ютера (який завдяки системі AVR був другим ступенем підвищення напруги). Мікрохвильовка була в прольоті. А решта техніки працювала нормально. Кондиціонеру в мене немає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще бути багатим, здоровим і щасливим. Тільки по факту напруга та яка є, а не яка має бути. Я при 120-140 В жив два тижні. Без стабілізатора. Холодильник живився від автотрансформатора підвищувального від старого чб телевізора (ТС-180) і джерела безперебійного живлення від комп’ютера (який завдяки системі AVR був другим ступенем підвищення напруги). Мікрохвильовка була в прольоті. А решта техніки працювала нормально. Кондиціонеру в мене немає.

 

Ризикували Ви холодильником, або знали точно коли норму дадуть. Я б таке не радив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ризикували Ви холодильником, або знали точно коли норму дадуть.

Не ризикував і не знав. Бо автотрансформатор підвищував напругу на вході безперебійника (щоб він на акумулятори не переходив), а вже безперебійник ще раз підвищував і живив холодильник. Якби напруга нормалізувалася - безперебійник знизив би напругу або перейшов на акумулятори/відключився.

Звісно напряму безконтрольно підключати автотрансформатор до споживачів ризиковано й дуже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене коли усували оці 120 В то наплутали і прилетіло 400. Добре Зубр відключив вчасно.

а реле напруги запам*ятовує останню максимальну напругу, чи виставлену при якій він відключиться???

 

 

 

 

Для холодильника, зварювального апарату, мікрохвильової печі та нагрівальних приладів.

Освітлення (LED з імпульсним драйвером), телевізор, комп’ютер в мене працювали від 120 В без проблем.

в більшості людей ці всі прилади сидять на одній фазі, тому захищати їх потрібно однаково і коли напруга падає то лампі може і однаково а холодильнику капець.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а реле напруги запам*ятовує останню максимальну напругу

Реле напруги ЗУБР фіксує напругу, через яку сталося відключення. Не має значення максимальна це напруга чи мінімальна.

в більшості людей ці всі прилади сидять на одній фазі

В мене теж на одній фазі. Але коли питання стоїть чекати приведення напруги в норму чи розморозити зо два десятки кілограм ягід (бо Київенерго чухалися щось зо два тижні, доки кинули СІП замість підземної лінії) - то я обрав опустити ліміт і зберегти заморозку.

і коли напруга падає то лампі може і однаково а холодильнику капець

Це все добре в теорії. А практика вносить корективи. Звісно нижня межа десь на 180 В налаштована (точно не пам’ятаю, може й 185-190). Але коли є аварія і приходить лише 120-140 В - то поріг доводиться знижувати із вжиттям заходів по підняттю напруги для холодильника, щоб він міг запуститися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Питання з електрики, які не потребують окремої теми

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...