Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стоит ли начинать?

Tasha

Рекомендовані повідомлення

Да фиг его знает -писал с Айфона- там броузер Сафари, провайдер киевстар.

 

Не лечится. Попробовал разные варианты, похоже по пути на форум по меньшей мере два раза перекодировалось, а это сотни и тысячи вариантов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тут був обіцяв напитати за ціни на будівництво - я не забув (забив :)). Просто дуже зараз мало вільного часу.

 

Трошки почну. Дім на 140 квадратних метрів (житлова площа). Плюс 20 квадратів гараж (в будинку).

Матеріал коробки: зовнішні стіни - газоблок 400мм (Стоунлайт), внутрішні несучі - цегла рядова в 1.5 цеглини. Перегородки - газоблок 150 - 300 мм. Будинок в 1.75 поверху (це я так сміюсь - просто в одній чатині - 2 поверхи, в іншій - 1.5 - а взагалі - поверх з мансардою).

Перекриття міжповерхове - дерево. Над гаражом і між санвузлами (ідуть один над одним) - моноліт.

Дах середньої складності - не багаторівневий. Матеріал для дахового покриття - Метротайл, або ще йрнр називають Метробонд (є багато нюансв в сторону вибору цього мтеріалу, в тому числі і ціна).

Фундамент - робив цокольний поверх. Монолїтний. Але вже декілька років тому. по цій причині нічого по ціеах сказати на сьогодні не можу.

 

Стосовно технології будівництва, проекту і т.д. - перегляньте теми що я відкривав - там є багато цікавого.

 

Дуже дякую форумчанам за допомогу в проектуванні. Нюанси проекту розглядали цілим форумом :). Особливий поклон Олександру Пряха (Aleksandr Pryaha). Допоміг суттєво.:beer:

 

Далі буде...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Недалеко от моего дома (термодома) строят новый дом - по технологии термодом. Я часто прохожу мимо и глазею - интересно все-таки как они строят, посмотреть на новые идеи и решения... Так вот изначально они сделали более широкий фундамент и кладут вначале стену термоблока, а потом снаружи сразу же облицовывают кирпичем и изнутри кладут стену из рядового красного кирпича. Считаю, что это очень неплохая идея. Хотя и это более дорогое удовольствие, но дом получается капитальным. Если б раньше подсмотрела, то думаю, что как минимум изнутри положила бы рядовой кирпич...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотя и это более дорогое удовольствие, но дом получается капитальным. Если б раньше подсмотрела, то думаю, что как минимум изнутри положила бы рядовой кирпич...

Прочнее железобетона, из которого строят термодом, пока ничего не придумали. Ни кирпич, ни, тем более, газобетон и рядом не лежали. Так что стена в полкирпича добавляет капитальности термодому ровно столько, сколько и обои с нарисованным кирпичом. Но зачем такие приключения? Кладете стены в полтора цельного кирпича, снаружи 10см пенопласта и акриловая штукатурка, например, от Фарбы Кабе, или же 10см минваты и сайдинг с вентфасадом. Зачем там термоблоки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас сложилась такая ситуация, что надо срочно улучшать жилищные условия - или увеличивать квартиру, или строить дом максимум за год-полтора.

Стоит ли начинать?

 

ДА НАЧИНАЙТЕ УЖЕ СКОРЕЕ. ЗИМА СКОРО!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ДА НАЧИНАЙТЕ УЖЕ СКОРЕЕ. ЗИМА СКОРО!

 

Что лучше: начать скорее, но долго строить или начать позже, но быстро закончить?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раньше сядешь - раньше выйдешь.

А вообще анекдот на тему советов:

--

К раввину приходит за советом молодой еврей.

- Ребе, я хочу жениться на дочери Розенфельда.

- Женись.

- Но она же уродина!

- Не женись.

- Зато ее отец дает за ней двадцать тысяч!

- Тогда женись.

- Ребе, но она хромая!

- Ну, не женись.

- Ребе, так какой вы мне дадите совет?

- После раздумья раввин говорит:

- Знаешь что? Крестись.

- Зачем?!

- Будешь морочить голову попу, а не мне!

--

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что лучше: начать скорее, но долго строить или начать позже, но быстро закончить?

 

Если есть деньги, лучше начать скорее и быстро построить.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочнее железобетона, из которого строят термодом, пока ничего не придумали. Ни кирпич, ни, тем более, газобетон и рядом не лежали. Так что стена в полкирпича добавляет капитальности термодому ровно столько, сколько и обои с нарисованным кирпичом. Но зачем такие приключения? Кладете стены в полтора цельного кирпича, снаружи 10см пенопласта и акриловая штукатурка, например, от Фарбы Кабе, или же 10см минваты и сайдинг с вентфасадом. Зачем там термоблоки?

Дело не в приключениях (термодом уже построен). И в-общем-то не в капитальности. Намного удобнее потом, - когда нужно гвоздь забить в стену и картину повесить... А так каждый раз сверли бетон, высчитываей места без пенопласта внутри стены. Батареи повесить, котел, бойлер - каждый раз возникают какие-то трудности... А так - была бы кирпичная стена внутри - было бы хоть немного меньше проблем. Благо - хоть внутренние перегородки сделали из кирпича.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело не в приключениях (термодом уже построен). И в-общем-то не в капитальности. Намного удобнее потом, - когда нужно гвоздь забить в стену и картину повесить... А так каждый раз сверли бетон, высчитываей места без пенопласта внутри стены. Батареи повесить, котел, бойлер - каждый раз возникают какие-то трудности... Благо - хоть внутренние перегородки сделали из кирпича.

В общем-то не так много приходится развешивать на наружные стены и основная проблема у меня, - это слишком крепкий бетон, только фирменные буравы и берут, китайские горят десятками. Но мне это нравится больше, чем когда из газобетона дюбеля пальцами вынимаешь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но мне это нравится больше, чем когда из газобетона дюбеля пальцами вынимаешь.
Ну,если честно,то надо использовать специальные дюбеля для газобетона и вынуть их пальцами никак не получится.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весь бородатый флуд и стеб по поводу того, что лучше Газобетон, Термоблок, Кирпич - удалил.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похоже мы наконец определились с материалом стен и фундаментом. Фундамент планируем плиту, а стены - www.sbk.com.ua/product/prod-keram 380й. Выбирая между термодомом и газобетоном не было морального ощущения уверенности или даже спокойствия, а теперь этот материал вроде нравится. Особенно было странное ощущение когда подержала в руках полблока газобетона...как из такого стены могут быть прочные?!..

Может у кого есть опыт строительств из таких керамических блоков, поделитесь впечатлениями? Может кто подскажет стоимость/разницу по укладке 380го и 2НФ?

Кстати, подскажите, пожалуйста, как считается укладка кирпича? И сколько примерно в Киеве это стоит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похоже мы наконец определились с материалом стен и фундаментом. Фундамент планируем плиту, а стены - www.sbk.com.ua/product/prod-keram 380й.
отличный вариант,только сразу обратите внимание на утепление и определитесь как Вы будете решать этот вопрос.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отличный вариант,только сразу обратите внимание на утепление и определитесь как Вы будете решать этот вопрос.

 

Толковый совет:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может у кого есть опыт строительств из таких керамических блоков, поделитесь впечатлениями? Может кто подскажет стоимость/разницу по укладке 380го и 2НФ?

Кстати, подскажите, пожалуйста, как считается укладка кирпича? И сколько примерно в Киеве это стоит?

На форуме полно строек из керам блока.

К2

olgama

Dr. Moro

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отличный вариант,только сразу обратите внимание на утепление и определитесь как Вы будете решать этот вопрос.

 

Насколько я понимаю для нас подходит 2 варианта - теплая штукатурка и пенополистирол.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насколько я понимаю для нас подходит 2 варианта - теплая штукатурка и пенополистирол.

Когда будете считать стоимость, учтите, что пористую керамику кладут на дорогой теплый раствор, расход которого из-за большого количества отверстий очень даже заметный. Чтобы это не стало неожиданностью, как для Олгамы. И изучите как они режут блоки, там есть свои тонкости.

Что касается утепления, то я лично считаю что производители теплой штукатурки основательно привирают. В любом случае для Киева надо 10см теплоизоляции, а такое количество штукатурки на стене будет держаться плохо. Даже если посмотреть, что предлагают в качестве систем утепления ведущие производители, вроде Баумита, то это пенополистирол или вата. И если Вы хотите сделать фасад и лет 30 им не заниматься, то используйте минвату и пластиковый сайдинг. Если Вам не нравится пластик на стене и Вы согласны раз в пять лет освежать внешний вид своего фасада, то используйте пенополистирол и акриловую штукатурную смесь.

Ну и еще только одно замечание. Выбор материала хороший, но это далеко не бюджетный вариант. Здесь из него строят те, у которых вопрос стоимости строительства даже не на втором месте (почитайте ветки). Так что изыскивайте дополнительные средства. Или вернитесь к обычному кирпичу :) .

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що ж - тепер ось ми наблизились до цін.

Я тут пишу ціни ті які у мене були за будівництво - іншими словами - витрати на будову. Прошу без коментарів - багато то, чи мало - вже заплачено!

 

Почнемо...

Газоблок 400 мм, пішло 77 кубів. Купував по 525 гр. за куб. Плюс десь розвантаження 500 гр за все про все. Всього = ...ра***те

Газоблок 300 мм (деякі внутрішні стіни - перегородки) - та ж сама ціна, 3 куби Всього = ...ра***те

Ще бралось 1 куб блоку 150мм на перегродки, 3 куби 100-ки на нрмопояс. і 2 куби 75-ки на армопояс зсередини. Ціна за куб така сама. Всього = ...ра***те

Клей для газоблоків - 130 мішків по 35 гр. мішок. Всього = ...ра***те

Цегла червона рядова - 11 тисяч по 1300 гр. з доставкою. Всього = ...ра***те

Цемент...важко сказати точно - боюсь помилитись. Десь 60-80 мішків за все про все - і на моноліт (перекриття), і на армопояс і на мулярку. По 52 гр. за мішок Всього = ...ра***те

Пісок - три машини (не знаю скільки кубів - треба уточняти, бортовий зіл) - по 500 гр. машина з доставкою. Всього = ...ра***те

Щебінь мілкий - три машини таких же самих як для піску - по 1000 гр. за машину з доставкою. Всього = ...ра***те

Арматура - закуплено було на 12 тис гривень. Це і 8-ка на штробування блоків, і 10-12 на армопояси і на перектриття. Взагалі ціна була 7 тис. гр. за тону.

Дерево - на міжповерхове перекриття - 6 кубів по 950 гр. з доставкою. Включаючи балки, міжбалочні дошки для підвісу стелі, дошка 40-ка на них. Всього = ...ра***те

Дерево на дах - 4 куби, по 950 гр. з доставкою. Всього = ...ра***те

Дахове покриття. Метробонд. З гідроізоляцією і т.д. Брав матеріали зимою. Площа покриття 170 квадратів. Дах середньої складності. Десь вийшло в районі 50 тис. гр. за все - включаючи елементи.

 

Ніби за матеріали приблизно все - чи ще щось забув ?

При перерахунках на індивідуальні конструкції можене брати відхилення плюс-мінус 10%. Думаю буде справедливо.

 

Ще комусь цікаво скільки за роботу платив - чи тема здохла ?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну добре, буду писати пробувати далі.

Може що забуду - то питайте.

Скільки матеріалів пишло - я пивсав раніше. Отже ра***те кожен для себе.

 

По роботі...

Газоблок: 200 гр. за куб. Хлопці поклали супер. Рівненько - думаю що 1 см штукатурки повинно бути максимум.

З перегородки - там ціна окремо - іде по квадратах - по-моєму 40 гр. за квадрат.

 

Цегла - 650 гр. за тисячу + 80 гр. за заміс кубу розчину.

Окремо стояки - вентиляційні і т.д. - 60 гр. метр погонний (всього було десь 45 метрів).

 

Окремо за стовпчики в еркерах 5-ти кутні - там скалдність кладки враховується - по 70 гр. за погоннмй метр. Всього було 12 метрів (грубо)

 

Арки. Ну тут беруть по 300 гр. за метр ширини - у випадку з цегли. Це за все - виготовлення і монтування шаблону і т.д. У моєму випадку арки були з газоблоку. Тому брали більше. Арка діаметром 2 метри і арка 3 метри - по 1300 гр за штуку. Арка "висяча" (я відкривав тему по ній - пошукайте) з армуванням бетонним всередині, 1800 гр.

 

Армопояс - конструкція була така - ззовні всередину: блок 100мм, ЕППС 50 мм, бетон, блок 75 мм. Виходило гарно і швидко. За роботу брали 70 гр. за погонний метр - включаючи армопояс, заміс і заливку. Всього було десь 130 погонних метрів (між поверхами і вінець).

По такій же ціні стовпчики вертикальні бетонні в газоблоці для укріплення конструкції (газоблок не являється несучим матеріалом!). Всього було десь 30 погонних метрів.

 

Перемички по лоткивих блоках (до речі - супер штука - швидко і якісно) - 30 гр за погонний метр. З опалубкою - 60 гривень за погонний метр. Скільки було - не пам"ятаю - треба шукати.

 

Заливка моноліту - 160 гр. за квадрат - включаючи все: армування, заміс і т.д. Всього було включаючи балконні плити десь до 40 квадратів.

 

Монтаж дерев"яного перекриття: домовлялись по 40 гр. за квадрат. Але будівельники занили що там треба до швеллерів дерево прикручувати і т.д. - зійшлись на 60 гр. за квадрат (це стосовно непередбачуваних витрат - я писав раніше що наведу приклад). Але зробили на совість. Я задоволений.

 

Зварювальні роботи. На 90% я робив все сам. Мав від того купу задоволення. Зварка українська ИИСТ 140, 3-ка електроди - і варився двотавр і пластини 8-ми міліметрові аж гай шумів. Дуже всім рекомендую. Навчитись легко - було б бажання. Фото зварювальних конструкці є тут на форумі - я виставляв у відділі "Інструменти".

Що не доробив - то за 250 гривень хлопці доварили.

 

Ну що ще - різні довозки-доставки-розвантаження, кран (цеглу і блоки подавали на 2-й поверх), ниття будівельників і т.д. і т.п. - ну нехай ще 3 - 5 тисяч гривень.

Розхідні матеріали, наприклад круги до болгарки і т.д. - нехай ще ну 500 гр - то вже від сили.

 

Грубо ніби все...тепер кожен може порахувати скільки чого йому треба і в яку суму то виллється.

Скільки цегли на куб, щебеню і т.д. - читайте форум, я відкривав тему з такими питаннями.

 

Люблю я свою хатку...ні грама не шкодую що почав. І всім рекомендую будуватись :)

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цемент...важко сказати точно - боюсь помилитись. Десь 60-80 мішків за все про все - і на моноліт (перекриття), і на армопояс і на мулярку. По 52 гр. за мішок Всього = ...ра***те

Пісок - три машини (не знаю скільки кубів - треба уточняти, бортовий зіл) - по 500 гр. машина з доставкою. Всього = ...ра***те

Щебінь мілкий - три машини таких же самих як для піску - по 1000 гр. за машину з доставкою. Всього = ...ра***те

Арматура - закуплено було на 12 тис гривень. Це і 8-ка на штробування блоків, і 10-12 на армопояси і на перектриття. Взагалі ціна була 7 тис. гр. за тону.

Дерево - на міжповерхове перекриття - 6 кубів по 950 гр. з доставкою. Включаючи балки, міжбалочні дошки для підвісу стелі, дошка 40-ка на них. Всього = ...ра***те

Дерево на дах - 4 куби, по 950 гр. з доставкою. Всього = ...ра***те

Дахове покриття. Метробонд. З гідроізоляцією і т.д. Брав матеріали зимою. Площа покриття 170 квадратів. Дах середньої складності. Десь вийшло в районі 50 тис. гр. за все - включаючи елементи.

Ну що ще - різні довозки-доставки-розвантаження, кран (цеглу і блоки подавали на 2-й поверх), ниття будівельників і т.д. і т.п. - ну нехай ще 3 - 5 тисяч гривень.

?

 

Sharkan в мене таке відчуття що Ви в своїх записах забували вкінці цифр ставити по 1-3 нулі. Ну чесне слово.

Ви хочете сказати що на всю будову у Вас пішло 3 тони цементу .Це жарт .В мене на забор пішло більше.

Клей до газоблоків 130 мішків.Мені на утеплення фасаду ( 300 м кв ) пішло більше.

3 машини піску ну то це взагалі розмішили .В мене пішло машин 20.

На дах 4 куба дерева це хібащо двохскатна криша ,В середньому іде 15-20 кубів.

На дах з метробонду + гідроізоляція + шурупи + допоміжні елементи + водосточка+підсобітка +робота майстри+дерево за 50 тис грн.за 170 квадратів (295 грн м2) .Вартість метробонду 120 грн + 80 грн робота+10грн гідроізоляція =210грн.Але ж метробонду є відходи 10 % тобто вже маєм 225 грн.м2.Але ще треба допоміжні матеріали шурупів на 2 тис грн.,коньки кутники вітрові планки ще тисяч 10.Ринви пісобітка ще 10 тис.

Ниття будівельників +доставка + крани 3-5 тис грн.Ага хібащо з одним нулем.Я за транспорт за крани за трактори заплатив 30 тис грн. за всю будову.І це без ниття будівельників.А за як Ви кажете ниття будівельників то це взагалі окрема тема...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sharkan в мене таке відчуття що Ви в своїх записах забували вкінці цифр ставити по 1-3 нулі. Ну чесне слово.

Ви хочете сказати що на всю будову у Вас пішло 3 тони цементу .Це жарт .В мене на забор пішло більше.

Клей до газоблоків 130 мішків.Мені на утеплення фасаду ( 300 м кв ) пішло більше.

3 машини піску ну то це взагалі розмішили .В мене пішло машин 20.

На дах 4 куба дерева це хібащо двохскатна криша ,В середньому іде 15-20 кубів.

На дах з метробонду + гідроізоляція + шурупи + допоміжні елементи + водосточка+підсобітка +робота майстри+дерево за 50 тис грн.за 170 квадратів (295 грн м2) .Вартість метробонду 120 грн + 80 грн робота+10грн гідроізоляція =210грн.Але ж метробонду є відходи 10 % тобто вже маєм 225 грн.м2.Але ще треба допоміжні матеріали шурупів на 2 тис грн.,коньки кутники вітрові планки ще тисяч 10.Ринви пісобітка ще 10 тис.

Ниття будівельників +доставка + крани 3-5 тис грн.Ага хібащо з одним нулем.Я за транспорт за крани за трактори заплатив 30 тис грн. за всю будову.І це без ниття будівельників.А за як Ви кажете ниття будівельників то це взагалі окрема тема...

 

Соррі...я не казав за роботу щодо даху - тільки матеріали.

Робота - 140 гривень за квадрат. Це потрібно додати. Ще нюанс - я писав витрати НА КОРОБКУ. Тобто водосточка, підбивка і т.д. сюди не входить. Вимурували коробку і накрили - все, баста. Ви десь бачили щоб я писав за штукатурку ???

 

Стосовно кількості цементу - ну так візьміть і пора***те - всі ж дані я написав. Які проблеми ?

 

Ви напевно не знаєте що таке метробонд за квадрат - якщо написали 120 гривень. Це коштує дорожче майже у два рази.

Ви щось переплутали. Відходів немає майже взагалі...не те що 10%

Почитайте тут: www.metrotile.com.ua.

 

Далі, за газоблоки - нормальний розхід - мішок на куб блоків. Читайте форум для підтвердження. У мене пішло більше - бо штробували, арки і т.д. А щоб клей для фасаду використовували - тоя взагалі вперше чую...це напевно "колхозний варіант".

 

З цього топіку і надалі - я написав РЕАЛЬНІ ціни. Ті які були виплачені.

Якщо когось взули, надули, надурили, якщо крім вашого будинку за ваші гроші ще побудувались прораб, директо і бухгалтер фірми що вам робила і т.д. - то ваші проблеми. Я попереджував - сідайте і ра***те - а ви лінувались...

 

Більше я такі зауваження коментувати не буду. Ще раз - ціни РЕАЛЬНІ!

Змінено користувачем Sharkan
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выбор материала хороший, но это далеко не бюджетный вариант. Здесь из него строят те, у которых вопрос стоимости строительства даже не на втором месте (почитайте ветки).

Поправьте меня, если мои расчеты в корне неверны: куб газобетона 400 стоит около 660грн, один блок керамический СБК 12,90 и на куб идет 48 блоков, то есть куб керамрблоков дешевле. Я говорю не про Паротерм, а более бюджетные блоки.

Вариант с керамикой мне казался ну очень не бюджетным, пока многим известный здесь архитектор не заставил еще раз задуматься.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...