Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стоит ли начинать?

Tasha

Рекомендовані повідомлення

А по печи - Вы то сами знаете, что такое современная печь? Щупали руками? Топились зимой?

 

Вопрос, конечно, интересный, особенно при сегодняшнем росте цен на газ. Дайте хоть пару вводных, чтобы вникнуть в тему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаю что такое современный тт котел.

знаю ,что такое пеллетный котел с автоподачей.

знаю, что такое камин с воздушной разводкой и с водяной рубашкой

 

знаю, что отдал 10+ куе, чтобы больше не знать,что это такое :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаю что такое современный тт котел.

знаю ,что такое пеллетный котел с автоподачей.

знаю, что такое камин с воздушной разводкой и с водяной рубашкой

 

знаю, что отдал 10+ куе, чтобы больше не знать,что это такое :)

 

Даа...опыт серьезный, лезть в это тоже не хочу.

Конечно же изначально запланировали газовое отопление плюс дровяные печи. Печи реально греют и смогут значительно уменьшить счета по газу. Февраль - одна закладка дров утром, одна вечером. Март - одна закладка в сутки. Печи имеют значительную инерцию температуры, дрова быстро прогорают, но печи нагреваются и долго отдают тепло.

Дрова если хочешь - сходи в лес набери, хочешь купи уже колотые. Цена дров колотых 150 грн сосна, 300 грн дуб/береза куб.

На первом этаже в печи сделана духовка,запекали утку, делали шашлыки:beer:, варили кашу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знаю, что отдал 10+ куе, чтобы больше не знать,что это такое

 

Если не секрет, ответьте на следующие вопросы:

1. Сколько этажей отапливается?

2. Какой котёл?

3. Какие трубы?

4. Какая разводка?

5. Какие радиаторы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем вас смущает связка пиролиз + электро?

меня не смущает этот вариант для форсмажорных случаев.

меня смущает когда человек сознательно ищет себе трудности (как пионер - секс в гамаке) отказываясь от автоматизированной системы отопления ради мнимой экономии.

 

лично я переехал из квартиры в дом чтобы иметь отопление с недельным программатором, гараж в доме для авто , бассейн, английский камин и прочие удобства и блага.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лично я переехал из квартиры в дом чтобы иметь отопление с недельным программатором, гараж в доме для авто , бассейн, английский камин и прочие удобства и блага.

 

А кто-то, пресытившись благами технического прогресса, переехал ради приятного домашнего тепла печи, утки и каши в ней запеченной :). И то, что Вас раздражало (каждый день топить печь), ему доставляет удовольствие. Хоть и без гамака...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто-то, пресытившись благами технического прогресса, переехал ради приятного домашнего тепла печи, утки и каши в ней запеченной. И то, что Вас раздражало (каждый день топить печь), ему доставляет удовольствие. Хоть и без гамака...

 

Герман Стерлигов заплакал бы от умиления.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стройтесь спокойно! За 90 у.е. можно спокойно все сделать. Сейчас закончили коробку. Будем делать крышу. Так что могу расценки сказать свежие - ну и в нюансы посвятить. В личку :)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто-то, пресытившись благами технического прогресса, переехал ради приятного домашнего тепла печи, утки и каши в ней запеченной :). И то, что Вас раздражало (каждый день топить печь), ему доставляет удовольствие. Хоть и без гамака...

Я вас понимаю. До переезда в дом начитался:

приятно топить , приятно снег убирать, приятно бассейн чистить,дорожки подметать,газон косилкой косить

 

так вот: оно приятно когда когда натхнення приходит, и крайне неприятно, когда - вдруг, неожиданно , надо. надо и все, .. вместо того чтобы уставшим после рабочего дня на диванчике форум почитать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вас понимаю. так вот: оно приятно когда когда натхнення приходит, и крайне неприятно, когда - вдруг, неожиданно , надо. надо и все, .. вместо того чтобы уставшим после рабочего дня на диванчике форум почитать

И я Вас понимаю :). Но можете сходить на ветку печников, там Вас точно не поймут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стройтесь спокойно! За 90 у.е. можно спокойно все сделать. Сейчас закончили коробку. Будем делать крышу. Так что могу расценки сказать свежие - ну и в нюансы посвятить. В личку :)

 

И мне, пожалуйста, скинться в личку эту информацию. Заранее благодарен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стройтесь спокойно! За 90 у.е. можно спокойно все сделать. Сейчас закончили коробку. Будем делать крышу. Так что могу расценки сказать свежие - ну и в нюансы посвятить. В личку :)
И мне, можно? Заранее благодарю.:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стройтесь спокойно! За 90 у.е. можно спокойно все сделать. Сейчас закончили коробку. Будем делать крышу. Так что могу расценки сказать свежие - ну и в нюансы посвятить. В личку :)

 

Так чого в личку давайте на загальний розгляд і тоді ми скажем чи Ви блефуєте чи тут половина забудовників лошаріки і переплатили за свої котеджі .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хорошая веточка! много полезной информации! я тут насобирал порядка 30тыс у.е. и ... о чудо! моей семье подарили участок под застройку со всеми документами. у Вас участок ми 90тыс. и вы неуверенны, что их хватит на строительство. А у меня тоже участок (чистое поле, ничего на нем нет) и всего 30тыс. Что мне делать? получается, что у меня нет совсем никаких шансов что-то там качественное построить. Вот сижу, читаю, и чешу репу...:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так чого в личку давайте на загальний розгляд і тоді ми скажем чи Ви блефуєте чи тут половина забудовників лошаріки і переплатили за свої котеджі .

 

Шановний, Ви кардинально неправі - що значить половина забудовників лошарики і переплатили ??? Тут на форумі вже тисячі разів писали - сума за будову залежить від самих забудовників. Хтось може багато що робити сам - а хтось не має часу (треба гроші заробляти) - хтось просто не може (руки ростуть не з того місця) - а комусь просто ліньки.

 

Добре, буду писати відкрито - щоб всі читали кому цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хорошая веточка! много полезной информации! я тут насобирал порядка 30тыс у.е. и ... о чудо! моей семье подарили участок под застройку со всеми документами. у Вас участок ми 90тыс. и вы неуверенны, что их хватит на строительство. А у меня тоже участок (чистое поле, ничего на нем нет) и всего 30тыс. Что мне делать? получается, что у меня нет совсем никаких шансов что-то там качественное построить. Вот сижу, читаю, и чешу репу...:(

 

Ваш варіант це одноповерховий будинок розміром 100 м.кв.

Але не забувайте що незалежно від к-сті метрів квадратних і поверхів є ще вода яку треба якимось чином підвести,це газ який також треба підвести,електрика,телефон,інтернет,антени,каналізація септік,забор,планування території , здати сусідам за воду ,газ,електрику,дорогу виробити документи на будову.Так ось саме ця описана мною частина роботи потяне набагато більше ніж 30 тис уо.

(А ще ж треба якийсь ремонт в взагалі зробити вікна поставити , опалення зробити ).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Декілька важливих моментів для забудовника:

1) Закуповуйте максимально матеріали коли не сезон - найкраще - лютий місяць. Тоді ціни найнижчі - запитайте любого менеджера що торгує будматеріалами. Взимку - не сезон - склади забиті - ціни низькі.

На власній шкірі: газоблоки купував по 525 гр за куб (всього потрібно було 77 кубів), до початку будови зберігав на складі фірми-поставника аж за 30 гривень в місяць (за всі 77 кубів). Фірма на день початку будівництва вивезла все за свій рахунок на будмайданчик. Я заплатив тільки за погрузчика щоб розгрузив (20 гр. за палету плюс 100 доїзд - тобто десь біля 500 гривень). Зараз на ті ж самі газоблоки ціна 800 гр. за куб. Різницю на 77 кубах пора***те самі.

2) Не робіть проект з "великими викрутасами". Еркери, арки, складні багатоступеневі дахи тягнуть додатково добрячих грошей. Робіть щоб було просто і зі смаком.

3) УВАГА! ВНИКАЙТЕ самі у всі нюанси будівництва - не надійтесь на прораба, робочих, архітектора і т.д. Думайте, читайте форум, питайте порад на форумі, розбирайте, розкумарюйте, ра***те, розраховуйте, ночей не спіть - повірте - зекономите не тільки купу грошей - але і в якості виграєте неперевершено.

4) Коли вже будують - все міряти і переміряти щоб прорахувати скільки зроблено - контролюйте самі заміри - а то у мене що робітники не поміряють - то все завищено. А платит "за повітя" я не звик.

5) Купіть - чи візьміть в оренду будвагончик або контейнер - допомагає - особливо коли хороші замки висять

6) Забезпечте 100%-не і безперебійне постачання струму і води на будову. Щоб процес не стояв.

7) Чітко обговоріть ціни за виконані роботи ПЕРЕД початком будівництва. Бо в більшості всі хочуть "приблизно, почнемо а там домовимось" - а в кінці ви отримуєте ШОК від рахунка.

8 ) Найбільше грошей тягнуть не капітальні роботи (стіни і т.д.) - найбільше тягнуть додаткові роботи, нюанси, дрібнички. Добре продумйте проект - щоб ті дрібнички мінімізувати.

9) Постарайтесть по-людськи до робітників відноситись. Повірте - серед них є багато хороших, людяних хлопців. Говоріть з ними, спілкуйтесь, в кінці тижня можете і по 100 грам налити - але залишайтесь до кінця "на Ви" - на "ти" не треба переходити - щоб знали хто мама а хто ляля. Повірте - спрацьовує на 100%.

10) Якщо бачите що щось робиться не так - БЕЗ ЕМОЦІЙ. Спокійно розрулюйте ситуацію - можливо хлопці не зрозуміли задуму - все буде добре :-)

11) Постарайтесь доставку будматеріалів робити комплексно - тобто щоб 10 разів не їздити то за цвяхами, то за піском. Транспортні послугти зараз дорого коштують.

12) щодо поставок піску- щебеню і т.д. - знайдіть людину яка робить це все. Майте справу з одним чоловіком - надійним і толковим. Нехай він бере на 50 гр дорожче - нервів зекономите на 500.

13) Треба (!) самому бути на будові...бажано постійно...а якщо не виходить - то хоча би 2-3 рази на день по годині появлятись. В перші 2-3 дні - бути на будові ПОСТІЙНО.

14) Дайте робітникам свій номер телефону - щоб якщо виникають якісь сумніви чи ситутації - відразу Вам телефонували, а не робили на свій розсуд!

15) Купіть свій будівельний інструмент: болгарку (125 мм хватить), дрельку з набором свердл, шуруповерт, електроциркулярку (бажано), ножовку по дереву, бетонозмішувач, сокиру, молотки ну і городники, шуфлі і т.д. Не хвилюйтесь - потім якщо то зможете продати - принаймі електроінструмент точно. Ні, я розумію що кожна будбригада повинна мати свій інструмент. Але часто так буває, що на ремонт того "горе інструменту", що на ладан дихає, іде більше часу як на будівельні роботи. Інструмент не обов"язково дати на використання відразу робітникам. Але він повинен бути - щоб робота не стояла. Час - це гроші! Ваші гроші...

 

Ну, думаю з такими порадами ви, шановні заудовники, відсотків 20-30 від загальної суми вже зекономите. З мого досвіду. Для того щоб зекономити більше - потрібно працювати багато самому, або ж наймати приватно різноробочих і їх контролювати.

 

Як ще щось згадаю - допшу.

 

Далі буде...буде за ціни на роботу і матеріали...

Змінено користувачем Sharkan
  • Лайк 16
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-моему очень дельно написано.

 

Добавил бы от себя -

лучше не ввязываться в позиционную войну, а сделать Blitzkrieg! Т.е. не растягивать стройку на 3 года - собрать деньги и сделать ВСЕ сразу в максимально сжатые сроки, или хотя бы несколько крупных этапов - полностью коробка с крышей и окнами один этап, отделка - второй, благоустройство территории -третий.

Не устраивайте ВЕЧНУЮ стройку, грозит значительным и незаметным удорожанием, осложнением внутрисемейных отношений, пессемизмом, который выплескивается на форум и заражает здоровые и полные энтузиазма особи:lol:.

Сразу продумайте ЧТО Вам на самом деле нужно построить, для чего, и определитесь с "хотелками". Дело в том, что застройщик тратит на стройку не столько, сколько на самом деле нужно, а столько, сколько может себе позволить - оттого и головокружительные бюджеты, и "жаба", и недоверие, и совершенно искреннее непонимание, как такое могло случится - кто-то что-то построил дешевле!:beer:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Декілька важливих моментів для забудовника:

8 ) Найбільше грошей тягнуть не капітальні роботи (стіни і т.д.) - найбільше тягнуть додаткові роботи, нюанси, дрібнички. Добре продумйте проект - щоб ті дрібнички мінімізувати.

дуже прошу більш детальніше разкрити цей пункт. Я завжи вважав, що фундамент, стіни та дах самі най-бюджетно-затратні етапи будівництва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дуже прошу більш детальніше разкрити цей пункт. Я завжи вважав, що фундамент, стіни та дах самі най-бюджетно-затратні етапи будівництва.

 

Можливо я трошки не так висловився. Тут мається на увазі заплановані і незаплановані (скриті) витрати на оплату роботи. Тобто воно ніби дрібнички - а в кінці виллється в круглу суму. Я потім наведу приклади детальніше (наприклад, 5-кутні стовпці - за складність роботи, арки, вибір матеріалу на стіни - а звідси ціна за штукатурку, планування перекриття, вентканали, мансардні вікна, штробування, монтаж-демонтаж опалубки, доставка і розвантаження матеріалу, арматурні роботи, зварювальні роботи - ну і т.д.). Просто інколи виходить що ці додаткові нюанси влітають чуть не в 30% вартості робіт по коробці. Повірте - це так. Запитайте будь-якого практикуючого будівельника. Щоб це оминути - добре продумуйте проект. Ну а я вам вже ціни розпишу. Буду писати потрошки. Просто часу не дуже...

Змінено користувачем Sharkan
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...или хотя бы несколько крупных этапов - полностью коробка с крышей и окнами один этап, отделка - второй, благоустройство территории -третий.

:

 

Дуже правильно сказано! Підпишусь під кожним словом.

Ідеальний варіант: осінь - залили фундамент, зиму перестояв (взимку закупили матеріали) - весна (квітень - тоді ціни на роботи ще не кусючі - сезон ще толком не стартонув) - починаємо коробку. Якщо з толком все робити - то в серпні вже накриєте. Ну і т.д. тобто ударами - сильними і короткими - як старший Клічко в своїх поєдинках :)

Змінено користувачем Sharkan
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дуже прошу більш детальніше разкрити цей пункт. Я завжи вважав, що фундамент, стіни та дах самі най-бюджетно-затратні етапи будівництва.

 

Наводжу приклад. На об'єкті пысля оглядин домовляємося з майстром про шпаклювальні роботи. Питаю про ціну відкосів. Відповідь: як і стіни, по 35 (грунтування і шпаклювання), але за п.м. Робота зроблена. Виставляє рахунок на відкоси: грунтування, штукатурення, кутник, сітка, шпаклювання, "склохолст" - всього по 90 грн/п.м. Ну просто, Остап Бендер у будівництві: 1001-й спосіб законного відбору грошей у громадян.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3) УВАГА! ВНИКАЙТЕ самі у всі нюанси будівництва - не надійтесь на прораба, робочих, архітектора і т.д. Думайте, читайте форум, питайте порад на форумі, розбирайте, розкумарюйте, ра***те, розраховуйте, ночей не спіть - повірте - зекономите не тільки купу грошей - але і в якості виграєте неперевершено.

Я за то, чтобы работать с людьми, которым можно доверять. Я не строитель, не спец, не строился никогда, если я буду вникать в строительную науку, мне прийдется жить на стройке, вникать во все и перестать зарабатывать. Нет, лучше, я буду хорошо высыпаться и делать свою работу, а прораб пусть делает свою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вас понимаю. До переезда в дом начитался:

приятно топить , приятно снег убирать, приятно бассейн чистить,дорожки подметать,газон косилкой косить

 

так вот: оно приятно когда когда натхнення приходит, и крайне неприятно, когда - вдруг, неожиданно , надо. надо и все, .. вместо того чтобы уставшим после рабочего дня на диванчике форум почитать

А чего бы не нанять человека, который будет делать всю "романтическую" работу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...