Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (удалось получить в ГАСКе номер)

Koskos

Рекомендовані повідомлення

подавав повідомлення про початок будівельних робіт 09.02.2021 через "Дію".

сьогодні прийшов лист на пошту, що повідомлення зареєстровано.

можливо збіг, а можливо подіяли запити на ім'я в.о. директора ДАБІ (02.03.2021), запит на сайті ДАБІ (04.03.2021), скарга Мінрегіону (04.03.2021).

Якщо будуть відповіді на запити - викладу скани.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подавав повідомлення про початок будівельних робіт 09.02.2021 через "Дію".

сьогодні прийшов лист на пошту, що повідомлення зареєстровано.

можливо збіг, а можливо подіяли запити на ім'я в.о. директора ДАБІ (02.03.2021), запит на сайті ДАБІ (04.03.2021), скарга Мінрегіону (04.03.2021).

Якщо будуть відповіді на запити - викладу скани.

 

Мои поздравления!

Аналогично, сегодня получил письмо о регистрации. Пока не открываю шампанское - жду, когда в реестре информация появится. Также допускаю, что подействовали запросы напалмом - через сайт ДАБИ, УГЛ и прочие доступные адреса на сайтах ДАБИ, Минрегиона. Ну или звезды выстроились правильно и до нас дошла очередь)))

Итого, 1.5 календарных месяца или 30 рабочих дней. Не айс, но лучше, чем люди ждут с ноября-декабря.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подавав повідомлення про початок будівельних робіт 09.02.2021 через "Дію".

сьогодні прийшов лист на пошту, що повідомлення зареєстровано.

можливо збіг, а можливо подіяли запити на ім'я в.о. директора ДАБІ (02.03.2021), запит на сайті ДАБІ (04.03.2021), скарга Мінрегіону (04.03.2021).

Якщо будуть відповіді на запити - викладу скани.

 

Можете выложить скаргу Минрегиона? Такую заяву ещё не пробовал ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже жду изменения статуса с сентября 20-го года( подавал через ЦНАП в бумажном виде), а теперь ещё и с февраля жду при подаче через дию. ПЛОХО ЧТО РЭС НЕ ПОДКЛЮЧАЕТ ЭЛЕКТРИЧЕСТВО без этого повідомлення , хотя все подключение оплачено и счётчик установлен, БАРДАК.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже жду изменения статуса с сентября 20-го года( подавал через ЦНАП в бумажном виде), а теперь ещё и с февраля жду при подаче через дию. ПЛОХО ЧТО РЭС НЕ ПОДКЛЮЧАЕТ ЭЛЕКТРИЧЕСТВО без этого повідомлення , хотя все подключение оплачено и счётчик установлен, БАРДАК.

подключает же! Вы просто им копию уведомления с ДИИ дайте (у меня приняли)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поруч з вкладкою "Прогрес" є вкладка "Документи" там можна переглянути та завантажити Ваше повідомлення про початок будівельних робіт, що ще не було розглянуто в ДАБІ

23.thumb.png.fe6658aee69672a6908b9a13b5a44a20.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подавав повідомлення про початок будівельних робіт 09.02.2021 через "Дію".

сьогодні прийшов лист на пошту, що повідомлення зареєстровано.

можливо збіг, а можливо подіяли запити на ім'я в.о. директора ДАБІ (02.03.2021), запит на сайті ДАБІ (04.03.2021), скарга Мінрегіону (04.03.2021).

Якщо будуть відповіді на запити - викладу скани.

 

Подавав також через Дію 1 лютого. До цього часу - "опрацьовується". Поділіться, будь ласка, зі спільнотою "козою" запитів та адреси, куди відправляти запити і скарги

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Козу" викладав трошки раніше

1) Міністерство розвитку громад та територій України

01601 вул. Велика Житомирська, 9

zvg@minregion.gov.ua

zapyt@minregion.gov.ua

 

2)В.о. Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції

Галіцину Сергію Володимировичу

01133,м.Київ бульвар Лесі Українки буд. 26

dabi@dabi.gov.ua

 

3)на самому сайті ДАБІ є форма для звернення

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если в реестре стоит статус "на розгляді" и есть регистрационный номер, это как? И можно ли считать что уведомление зарегистрировано?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если в реестре стоит статус "на розгляді" и есть регистрационный номер, это как? И можно ли считать что уведомление зарегистрировано?

 

Українське законодавство як квантова фізика: всі терміни як з теорії ймовірностей і все залежить від того хто їх тлумачить і в чиїх інтересах...

 

"на розгляді" - повідомлення якби й подане, але може бути відхилене (або й скасоване) якщо його розглянуть... тобто маємо "повідомлення Шредінгера по українськи": доки інспектор ДАБІ на нього не подивиться неможливо достаменно сказати подане воно чи ні :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доки інспектор ДАБІ на нього не подивиться неможливо достаменно сказати подане воно чи ні :lol:

умеют же написать так, что понятно, что ничего не понятно :(

Стаття 26-1. Подання документів для отримання адміністративних та інших визначених цим Законом послуг у сфері будівництва та отримання результатів їх розгляду

8. Інформація та документи, надіслані заявниками в електронній формі через електронний кабінет або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронною системою, для отримання послуг, визначених цим Законом, вважаються отриманими у день їх надходження, а у разі подання такої інформації та документів у неробочий час робочого дня, неробочий день, святковий або вихідний день - у перший робочий день, наступний за днем їх подання.

zakon.rada.gov.ua/laws/show/3038-17#Text

:pozor: у разі подання вважаються отриманими...

2. Виконувати будівельні роботи без подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт забороняється.

 

Отримання замовником інших документів дозвільного характеру для виконання будівельних робіт, крім направлення повідомлення про початок виконання будівельних робіт до відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю відповідно до частини першої цієї статті, не вимагається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні нарешті ДАБІ зареєструвало моє повідомлення. Але на останній сторінці документа зазначено відомості про інше право і обтяження, про які я не знаю. Хтось може підказати, що саме мається на увазі?

Screenshot_1.jpg.0ed481c6219f79a0b48f60ab8eb3d5cb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні нарешті ДАБІ зареєструвало моє повідомлення. Але на останній сторінці документа зазначено відомості про інше право і обтяження, про які я не знаю. Хтось може підказати, що саме мається на увазі?

 

ДРРП - державний реєстр речових прав, там повинна бути інформація, щодо обтяжень на земельну ділянку, якщо вони є.

kap.minjust.gov.ua/services?product_id=1 - тут можна онлайн замовити витяг з цього реєстру, вартість послуги близько 30 грн.

мій запит розглянули за кілька годин.

 

В моєму повідомленні про початок будівельних робіт, є аналогічні записи, хоча обтяження відсутні!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На днях отправил заказное письмо на Киев с просьбой уведомить меня, почему не регистрируется моя декларация об окончании строительных работ.

И на следующий день декларацию зарегестрировали! Полтора месяца. Может, помогли несколько email'ов и куча звонков в даби, а, может, совпадение. Заказное письмо вряд ли помогло - не успело ещё доехать до Киева

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сегодня получил подтверждение регистрации декларации про початок. ждал месяц, прошлая заявка тоже рассматривалась около месяца, а не 10 рабочих дней (отказали из за моей ошибки). Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответы :good:

Вчера таки "дожал" архитектора и тот мне дал номер человека, который отвечает за эти регистрационные номера. Через пару часов у меня уже был этот ЄДЕСБ. Почему они меня мурыжили почти два месяца с этим номером для меня загадка. Звонил уже туда как на работу. По номеру стройпаспорта ничего не находилось ни в одной базе.

 

В общем подал уведомление через дию. Жду ответ :)

 

TcZwfTuUhdHBopvw3LlHPdTJPuQCNW

Сегодня таки зарегистрировали, чему я несказанно рад! :beer:

Прошло чуть меньше месяца.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получил сегодня опять блин отказ.

 

Причина отказа:

 

Screenshot-at-Mar-19-16-52-04.png

 

И так.

В моем заявлении указано:

 

Screenshot-at-Mar-19-16-53-22.png

 

У меня какой-то сюр... я указал ВСЕ, что возможно. Что я еще не указал?

 

И второй вопрос: О каком ген. подрячике идет речь? Я строю сам дачу... елки палки.

 

И последнее..

Ответ на мое заявление они написали 1 Марта, а ответ ЕХАЛ в ЦНАП - 20 дней. Это как блин?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы видели это мое сообщение? #2780

1. Кадастровый номер требуют сейчас указывать дважды(в пункте про землю и в місці розташування)

2. Куплю-продажу земли всю информацию.

Если Вы все номера и даты Договора и Витяга указали, у меня зарегистрировали после того, как я там же еще адрес написала))

Участок откуда у Вас взялся? На каком основании право собственности? У них это не складывается))

Генподрядчик это Вы. Нужно указывать информацию про себя(будівництво господарським способом, ФИО, паспорт, адрес, телефон)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы видели это мое сообщение? #2780

 

1. Да, я указал кадастр еще и в месте расположения объекта

2. Про адрес и документы. А есть пример что вы писали?

 

Ну и про генподрячика - а это что?///

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас договор купли-продажи?

 

В пункте про генерального підрядника пишут: будівництво господарським способом и дальше свои данные

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы видели это мое сообщение? #2780

 

Участок откуда у Вас взялся? На каком основании право собственности? У них это не складывается))

Генподрядчик это Вы. Нужно указывать информацию про себя(будівництво господарським способом, ФИО, паспорт, адрес, телефон)

 

Ну как откуда.. я же все указал.

У меня реально уже бомбит. Что я не еще не указал?

 

А есть пример, что вы у себя заполнили?

 

Добавлено через 30 секунд

У Вас договор купли-продажи?

 

Да, обычная купля-продажа через нотариуса. Ничего особенного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...