Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

В 08.01.2024 в 09:25, Jane сказал:

Дякую за пораду, так і зроблю ☺️

Скажіть будь ласка, ділянку Ви коли придбали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стикнувся знову з проблемою. Хочу внести зміни у будівельний паспорт  . Проблема в тому, що в  будівельному паспорті не вказав підвал   і відповідно в наявності він є, а на будівельному його не має. Подаю зміни через Дію. Але мені видає повідомлення про реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна.  Я ще не приватизував будинок, тому хочу внести зміни ще до цього.  Як правильно вчинити , можливо хтось з таким стикався.  Як внести зміни в буд паспорт, якщо будинок ще не приватизований.. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Василь Іськів сказав:

Як внести зміни в буд паспорт, якщо будинок ще не приватизований.. 

Буд паспорт делается до того как стройка начата) и меняется, если планы по строительству меняются. Как можно приватизировать то, что только начнет строится?

Или вы путаете тех паспорт с буд паспортом 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, ЯД сказал:

Буд паспорт делается до того как стройка начата) и меняется, если планы по строительству меняются. Как можно приватизировать то, что только начнет строится?

Или вы путаете тех паспорт с буд паспортом 

Я нічого не плутаю.. я хочу змінити буд паспорт.. Через дію.. А там одним із етапів є питання приватизованого об'єкта .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Dendnepr сказал:

В эксплуатацию дом ввели?

Ні. спочатку хочу внести зміни в буд паспорт, а тоді робити тех паспорт

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dendnepr сказал:

а при оформлении документов - провакеряли - вдруг там строение біло по документам?

що перевіряли ??? Буд паспорт подавав через Дію. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, iskiv2009 сказал:

що перевіряли ??? Буд паспорт подавав через Дію. 

Раньше на этом участке могло быть здание което.

Мы, когда покупали участок - брали справку в БТИ, что по данному адресу нет и никогда не было никакого строения.

Нотарис в реестре с 2012 года поверила а до этого дала запрос в архив БТИ городского

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже подал через Дию, и ждал два месяца, потом оказалось что в строительный портал Дия ничерта не передала, тоесть в Дии статус "В работе", а в строительном "ничего нет". Сказали подайте в бумажном виде, так надежней.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати да. Мы, когда вводили в эксплуатацию тоже столкнулись с некорректной работой ДИИ. И нам Даби рекомендовало подать доки через ЦНАП

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.02.2024 в 18:03, Dendnepr сказал:

Кстати да. Мы, когда вводили в эксплуатацию тоже столкнулись с некорректной работой ДИИ. И нам Даби рекомендовало подать доки через ЦНАП

Будівельний паспорт всюди підтягується. в будівельному реєстрі теж відображається. Питання в тому як  внести зміни ?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.02.2024 в 20:52, Dendnepr сказал:

Кстати. А есть такая услуга в дии?

Так. Там є різні послуги відносно будівництва

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Кто недавно подавал Декларацію про готовність обʼєкта до експлуатації на підставі будівельного паспорта через Дию? Получилось или нет? У меня уже неделю пишет "Вибачте, сервіс ЄДЕССБ тимчасово недоступний".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Год назад тоже глючило на разніх стадиях. В итоге после поездки в ДАБи нам посоветовали подать через цнап. там прошло все

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.03.2024 в 09:59, Dendnepr сказал:

Год назад тоже глючило на разніх стадиях. В итоге после поездки в ДАБи нам посоветовали подать через цнап. там прошло все

Вот решение проблемы:

1. Очистіть кеш та кукі файли вашого браузеру;
2. Авторизуйтесь на Порталі Дія в режимі "Інкогніто";
3. Почніть подання заяви з нової чернетки.

Всё сразу подалось. Не прошло и суток, а декларация уже зарегистрирована.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поздравляем!

Теперь в ЦНАПе можно оформить право собственности. Год назад єто стоили чуть меньше 300 грн госпошлины. До этого зашел к нотариусу - та сказала - идите в ЦНАП. Там будет раз в 10 дешевле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Підскажіть , хто робив замість балконного блоку двоє дверей , це являється реконструкцією ? проєм завужений відносно початкового , було 1.5 метра по верху , стало 120 , БТІ вимагає замість одних дверей відновити підвіконня відповідно до технічного паспорту , а в технічному паспорті підвіконня знаходиться зліва , хоча реально було справа , бо справа проходять стоки опалення і підключення батареї.В будівельних нормах написано що реконструкцією явлється знесення частини підвіконня між лоджією і кімнатою ,  так розумію мається на увазі якщо підвіконний блок віконано від краю до краю проєму , тобто він може бути армований , або по ньому може проходити армопояс , яку несучу функцію в цегляному будинку може виконувати апендикс коло дверей довжиною в півтори цеглини і складжений без прив"зки до несучої стіни ?

Змінено користувачем Alexandrxxl
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Alexandrxxl сказав:

Підскажіть , хто робив замість балконного блоку двоє дверей , це являється реконструкцією ? проєм завужений відносно початкового , було 1.5 метра по верху , стало 120 , БТІ вимагає замість одних дверей відновити підвіконня відповідно до технічного паспорту , а в технічному паспорті підвіконня знаходиться зліва , хоча реально було справа , бо справа проходять стоки опалення і підключення батареї.В будівельних нормах написано що реконструкцією явлється знесення частини підвіконня між лоджією і кімнатою ,  так розумію мається на увазі якщо підвіконний блок віконано від краю до краю проєму , тобто він може бути армований , або по ньому може проходити армопояс , яку несучу функцію в цегляному будинку може виконувати апендикс коло дверей довжиною в півтори цеглини і складжений без прив"зки до несучої стіни ?

Там вроде не только по причине несущих или нет, а изменения жилой площади. Так был балкон, который не входит в отопление и считается отдельно от жилой площади, а теперь это жилая площадь 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Між балконом і кімнатою стоять двері , вони не об'єднані в один простір ,батареї також не виносились.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Alexandrxxl сказав:

Підскажіть , хто робив замість балконного блоку двоє дверей , це являється реконструкцією ? проєм завужений відносно початкового , було 1.5 метра по верху , стало 120 , БТІ вимагає замість одних дверей відновити підвіконня відповідно до технічного паспорту , а в технічному паспорті підвіконня знаходиться зліва , хоча реально було справа , бо справа проходять стоки опалення і підключення батареї.В будівельних нормах написано що реконструкцією явлється знесення частини підвіконня між лоджією і кімнатою ,  так розумію мається на увазі якщо підвіконний блок віконано від краю до краю проєму , тобто він може бути армований , або по ньому може проходити армопояс , яку несучу функцію в цегляному будинку може виконувати апендикс коло дверей довжиною в півтори цеглини і складжений без прив"зки до несучої стіни ?

Змінено 8 годин тому користувачем Alexandrxxl

зверніться в приватне БТІ або зменіть виконавця. ІМХО вам морочять голову.

Змінено користувачем Drosselbeere
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дивлюсь що в будівельних нормах якесь дурне формулювання про об'єднання лоджіі і кімнати шляхом знесення частини підвіконного блоку , яка саме частина того підвіконня зноситься невідомо , якщо я замість 70 сантиметрових дверей поставлю 80 сантиметрові , це буде знесенням частини підвіконного блоку ?і де знайти пункт який нормує збільшення вікна вниз вертикально ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...