Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите с выбором ибп

prosyanik85

Рекомендовані повідомлення

В 25.08.2022 в 17:16, mib сказал:

Так вы же хотите два в одном что бы и зарядка была, потому я и писал про ибп

В рамках гугления нашел пару инверторов с БП, в частности Q-POWER QPI и QPC серии, правда один весит 3 кг, а второй 20 кг при сопоставимых параметрах, что немного удивляет. Хотя по деньгам выходит что ИБП (logicpower, ritar), что инвертор - я так понимаю начинка одна и та же.

И что-то я не проощущал разницы в цене между разными типами ИБП, для примера сравнение hotline.ua/computer/istochniki-besperebojnogo-pitaniya/cmp/?s=12924172-22754480-16470276

image.png

Змінено користувачем Vadim Vedmedenko
Видалення дублю зображення
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, dneprstab сказал:

Регенератор...ммм...прям тёплым ламповым звучанием повеяло )

Ну да...он и выбирался по звуку для питания лампового комплекта...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Vadim Vedmedenko сказал:

в частности Q-POWER QPI и QPC серии, правда один весит 3 кг, а второй 20 кг при сопоставимых параметрах, что немного удивляет.

мля, ну так як так вони сопоставимі по параметрах, хоча.... якщо оперувати виключно потужністю в назві то так мабуть.....

взагалі то це різні інвертори, один ВЧ, інший НЧ, і функціонал у них різний дуже. Один просто інвертор а другий ПБЖ. 

Ну навіть не знаю.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Dalet сказал:

мля, ну так як так вони сопоставимі по параметрах, хоча.... якщо оперувати виключно потужністю в назві то так мабуть.....

взагалі то це різні інвертори, один ВЧ, інший НЧ, і функціонал у них різний дуже. Один просто інвертор а другий ПБЖ. 

Ну навіть не знаю.....

Не сподівався, що моє питання викличе настільки емоційну реакцію) Власне я і звернувся на цей форум за порадами, щодо питань де я не фахівець.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Vadim Vedmedenko сказал:

Не сподівався, що моє питання викличе настільки емоційну реакцію) Власне я і звернувся на цей форум за порадами, щодо питань де я не фахівець.

Ну то не варто робити висновки на основі лиш цін

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Dalet сказал:

Ну то не варто робити висновки на основі лиш цін

Як кажуть , якщо нема різниці , то навіщо платити більше ?IMG_20220828_160217.thumb.jpg.bc8082eea3690ffa56b087eb22f924b6.jpgIMG_20220828_160231.thumb.jpg.61eca881d4e597beb04d2d92a231d02e.jpg

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коллеги прокоментуйте будь-ласка шорт-ліст, обираю десь між RITAR RTSW-1500 LCD 12В та Logicpower LPM-PSW-1500VA

На перший погляд Ritar має менеджмент порт (з досвіду віддаю перевагу керованим девайсам) але не зрозуміло щодо гучності, Logicpower наче трохи тихіший.

Буду вдячний за будь-які конструктивні думки та поради від шановного панства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vadim Vedmedenko сказал:

Коллеги прокоментуйте будь-ласка шорт-ліст, обираю десь між RITAR RTSW-1500 LCD 12В та Logicpower LPM-PSW-1500VA

На перший погляд Ritar має менеджмент порт (з досвіду віддаю перевагу керованим девайсам) але не зрозуміло щодо гучності, Logicpower наче трохи тихіший.

Буду вдячний за будь-які конструктивні думки та поради від шановного панства.

за моєю інформацією в наявності немає жодного з них у імпортерів, так шо жоден з названих

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Vadim Vedmedenko сказал:

На перший погляд Ritar має менеджмент порт (з досвіду віддаю перевагу керованим девайсам) але не зрозуміло щодо гучності, Logicpower наче трохи тихіший.

Функціонал цих портів на рівні щось є але криво косо.Це не APC.

Гучність можна зробити тихіше синьою ізолєнтою на біпер наклеїти

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, dneprstab сказал:

Функціонал цих портів на рівні щось є але криво косо.Це не APC.

Гучність можна зробити тихіше синьою ізолєнтою на біпер наклеїти

 

Я так думаю там речь про вентилятор, у обоих он включается по требованию или перегрев выше 45 или заряд батарей

по управлению я к компу не подключал но практически уверен что там просто смотрелка без каких либо настроек

дефолтные в ритар 14,3 и потом поддержка 13,7 разряд до 10,5

сам на себя ритар ест 4,5 ампера

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, bs0d сказал:

за моєю інформацією в наявності немає жодного з них у імпортерів, так шо жоден з названих

Дякую, орієнтувався по хотлайн, там було 5-8 пропозицій. Сподівався, що дефіцит настане ближче до кінця осені )

Схоже доведеться обирати з того, що є.

Чи володієте інформацією про час нових надходжень?

Змінено користувачем Vadim Vedmedenko
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, dneprstab сказал:

Функціонал цих портів на рівні щось є але криво косо.Це не APC.

Гучність можна зробити тихіше синьою ізолєнтою на біпер наклеїти

 

Так, схоже з портом данних в Ritar це я погарячкував, принаймні софта для нього при першому гугленні не знайшлося, мануалу нормального - також. Може треба терміналом в порт дивитися і там все зрозуміло )) 

Звісно, було б зручніше мати віддалений доступ для оцінки залишку батареї, але доведеться йти на поклін )

Розкажіть трохи детальніше про біпер, я думав крім кулеру нічого не шумить. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vadim Vedmedenko сказал:

Розкажіть трохи детальніше про біпер, я думав крім кулеру нічого не шумить

Бипер там бипает один раз при пропадании питания и потом еще при разряде батарей до 10,5 перед отключением

вот инструкция

220volt.com.ua/uploads/shop_product/1651/98/738.pdf

Остаток емкости я смотрю через батери монитор по блютуз 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mib сказал:

Я так думаю там речь про вентилятор, у обоих он включается по требованию или перегрев выше 45 или заряд батарей

по управлению я к компу не подключал но практически уверен что там просто смотрелка без каких либо настроек

дефолтные в ритар 14,3 и потом поддержка 13,7 разряд до 10,5

сам на себя ритар ест 4,5 ампера

Да, я говорил именно про кулер - спасибо. 

Я так понял в ритар можно программно еще задавать напряжение батареи и там еще какие-то настройки есть (опять же без нормального мануала непонятно), но не факт, что нужно их крутить)

4,5 конечно не мало. Плохо ориентируюсь в этой сфере, подскажите это норма в этом классе мощности, на 700Вт сильно меньше? Что-то производители не  спешат показывать этот параметр )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, mib сказал:

Бипер там бипает один раз при пропадании питания и потом еще при разряде батарей до 10,5 перед отключением

вот инструкция

220volt.com.ua/uploads/shop_product/1651/98/738.pdf

Остаток емкости я смотрю через батери монитор по блютуз 

Спасибо за мануал, я брал по ссылке на странице товара - 220volt.com.ua/uploads/shop_product/1658/36/738.pdf и там гораздо скромнее.

Это фича BMS отдавать эти данные по блютуз или можно что-то на обычный автомобильный аккумулятор прицепить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, Vadim Vedmedenko сказал:

4,5 конечно не мало. Плохо ориентируюсь в этой сфере, подскажите это норма в этом классе мощности, на 700Вт сильно меньше? Что-то производители не  спешат показывать этот параметр )

800 ва это 480 ват ест 2,5 ампера

в среднем все низкочастотники так едят

Есть еще ukc инвертор он высокочастотник на 1200 ест 1 ампер

37 минут назад, Vadim Vedmedenko сказал:

Это фича BMS отдавать эти данные по блютуз или можно что-то на обычный автомобильный аккумулятор прицепить?

Нет это с алишки, у меня как раз автомобильные

ссылка первая попавшаяся

m.nl.aliexpress.com/item/32794632957.html?gatewayAdapt=gloPc2nldMsite

 

По поводу настроек напряжений у ритар не уверен, у меня шнурок есть но ком порта нет так что не проверял

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.09.2022 в 02:24, Vadim Vedmedenko сказал:

Коллеги прокоментуйте будь-ласка шорт-ліст, обираю десь між RITAR RTSW-1500 LCD 12В та Logicpower LPM-PSW-1500VA

На перший погляд Ritar має менеджмент порт (з досвіду віддаю перевагу керованим девайсам) але не зрозуміло щодо гучності, Logicpower наче трохи тихіший.

Буду вдячний за будь-які конструктивні думки та поради від шановного панства.

А ищите именно на один аккумулятор? Я себе на работу для твердотопов брал на днях упс, на 1400 вт, только надо два аккумулятора к нему. Я взял две сотки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Юрий Юрьевич сказал:

А ищите именно на один аккумулятор? Я себе на работу для твердотопов брал на днях упс, на 1400 вт, только надо два аккумулятора к нему. Я взял две сотки. 

Почитайте еще про балансиры, если нет то желательно купить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.09.2022 в 17:01, Юрий Юрьевич сказал:

А ищите именно на один аккумулятор? Я себе на работу для твердотопов брал на днях упс, на 1400 вт, только надо два аккумулятора к нему. Я взял две сотки. 

Не хочу заморачиваться еще с дополнительной коробкой, хотя разных интересных решений от 24В хватает. Целися именно в автомобильный аккум как относительно простой и надежный/проверенный и не самый дорогой источник. Дополнительные манипуляции все усложняют.

Мне кажется 24В больше подходят, чтобы самому собирать батарею на li-ion или lifepo4.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.09.2022 в 02:24, Vadim Vedmedenko сказал:

Коллеги прокоментуйте будь-ласка шорт-ліст, обираю десь між RITAR RTSW-1500 LCD 12В та Logicpower LPM-PSW-1500VA

На перший погляд Ritar має менеджмент порт (з досвіду віддаю перевагу керованим девайсам) але не зрозуміло щодо гучності, Logicpower наче трохи тихіший.

Буду вдячний за будь-які конструктивні думки та поради від шановного панства.

Коллеги, дякую за вашу допомогу, сьогодні отримав Logicpower LPM-PSW-1500VA, знайти його в наявності було доволі складно.

@mib окрема вдячність за посилання на 12V bluetooth monitor.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vadim Vedmedenko сказал:

Коллеги, дякую за вашу допомогу, сьогодні отримав Logicpower LPM-PSW-1500VA, знайти його в наявності було доволі складно.

@mib окрема вдячність за посилання на 12V bluetooth monitor.

Когда поиграетесь расскажите, что у него настраивается и какой хх

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите чайнику плиз)

Есть газовый котел  Vaillant на 24 квт.

Сможет он работать некоторое время от ИБП, или нет!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, DimaF сказав:

Подскажите чайнику плиз)

Я сам такий (якщо що) - читав таке: насос опалення критичний до форми сінусоїди, тоб-то вимагає "правильної синусоїди" від джерела живлення. Інакше - гудить, гріється, може вийти з ладу. Деякі котли критичні до "наскрізного нуля". Таким чином, якщо ДБЖ видає "наскрізний нуль" і "чисту сінусоїду" - то зачайно, газовий котел охоче працює. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав_В сказал:

якщо ДБЖ видає "наскрізний нуль" і "чисту сінусоїду" - то зачайно, газовий котел охоче працює. 

Это в характеристиках как то указывается?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, DimaF сказал:

Подскажите чайнику плиз)

Есть газовый котел  Vaillant на 24 квт.

Сможет он работать некоторое время от ИБП, или нет!?

У меня VUW 236. Уже 14 лет работает в связке стаб APC LineR-600 + SinPro 180 + АКБ 190 АЧ

В таком режиме батареи живут по 7-8 лет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...