Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите с выбором ибп

prosyanik85

Рекомендовані повідомлення

В инструкции сказано только AGM или GEL, кроме того автомобильные для жилых помещений нельзя

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, gidron69 сказал:

А можно брать не навороченные AGM или гелевый,а простой необслуживаемый? Тем более,даст Бог пригодится все это только 1 зиму... Например такой autoklema.com.ua/akkumulyatory-bosch/akkumulyator-bosch-110ah920a-s5-0-092-s50-150.html

Я пользуюсьобычными автомобильными, но это на свой страх и риск, но имхо если помещение хоть маломальски проветриваемое то все будет ок

21 минуту назад, normal сказал:

В инструкции сказано только AGM или GEL, кроме того автомобильные для жилых помещений нельзя

При этом в большинстве своем они сохнут от повышеного напряжения буфера, для авто получается чуть заниженое

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, normal сказал:

кроме того автомобильные для жилых помещений нельзя

Тут некоторые одаренные личности генераторы умудряются ставить внутрь дома)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mib сказал:

Я пользуюсьобычными автомобильными, но это на свой страх и риск, но имхо если помещение хоть маломальски проветриваемое то все будет ок

При этом в большинстве своем они сохнут от повышеного напряжения буфера, для авто получается чуть заниженое

Я вчора продав упс, і раді інтересу заміряв температуру. Упс працював в буфері з компом десь годин 10. Температура більше 30 градусів. І то це вже хвилин 5 пройшло після відключення поки я його зняв і розкрутив і направив прибор на батарейку.
Ні про які 20-25 градусів там мова не йде в тих простих упсах - мабуть тому і сохнуть за 3-5 років.
Думаю якщо батарея була б зовні і на відстані з вентиляцією то термін служби значно зросте.

image.thumb.png.f21b76e00139bdb58f81aa8391025b9f.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, vovarpd сказал:

Я вчора продав упс, і раді інтересу заміряв температуру. Упс працював в буфері з компом десь годин 10. Температура більше 30 градусів. І то це вже хвилин 5 пройшло після відключення поки я його зняв і розкрутив і направив прибор на батарейку.
Ні про які 20-25 градусів там мова не йде в тих простих упсах - мабуть тому і сохнуть за 3-5 років.
Думаю якщо батарея була б зовні і на відстані з вентиляцією то термін служби значно зросте.

image.thumb.png.f21b76e00139bdb58f81aa8391025b9f.png

Да так и есть, встроенные дохнут и от перегрева и от повышеного напряжения буфера, внешние только от повышенного напряжения буфера

Но с позиции бесперебойника его задача обеспечить аварийное питание в случае комповых аварийное отключение, и на батарейки им с высокой колокольни, для них это расходник

По сути если какой то бухгалтер пол дня делал отчет и не сохранился, это стоит как упс с батарейками вместе :-)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, mib сказал:

Но с позиции бесперебойника его задача обеспечить аварийное питание в случае комповых аварийное отключение,

А для пересічного має добу холодильник тримати, та праска щоб від нього працювала 🤣

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, US7IGN сказал:

А для пересічного має добу холодильник тримати, та праска щоб від нього працювала 🤣

Насчет стиралки сомнительно, но содержимое холодильника стоит как все мои свинчужки, так что тоже должны спасать любой ценой

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, mib сказал:

Насчет стиралки сомнительно, но содержимое холодильника стоит как все мои свинчужки, так что тоже должны спасать любой ценой

 

Бізнес? Розумію 🤣en.m.wikipedia.org/wiki/Fresh_(2022_film)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, US7IGN сказав:

Бізнес?

моя перша думка була про органи на трансплантацію. ну або ми помиляємося і mib торгує чорною ікрою.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. На просторах olx знайшов такий комплект. Інвертер на 3Квт. Мені це треба для інтернету, ТВ, освітлення та работу газового котла - Vaillant turbotec. Вдень, в мене майже в пусту працює дизель ген. Вже навіть сусіда до нього підключив)

Питання до гуру, чи варто брати такого китайця чи шукати щось краще?

 

 image.png.fae8f0e9a19d3a33000286ad38094d31.pngimage.png.47fadd3d03718d502d34e7e998d0390f.png

 

 

image.png

image.png

Змінено користувачем D1california
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, outdoor24 сказал:

моя перша думка була про органи на трансплантацію. ну або ми помиляємося і mib торгує чорною ікрою.

Вы в магазине давно были? :-)

Мы ездим в большой маркет раз в месяц, соответственно на двух взрослых и одного ребенка холодильник забивается под завязку :-)

Да что тут говорить если яйца по 75 :-)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім по темі вибору ДБЖ, рядом.

На роботі було трохи часу, знущались з Powercom BNT-800AP. Під'єднали в якості навантаження вентилятор (60 ват), мережу взагалі відкинули. На осцилографі подивились - меандр. Під'єднання паралельно конденсатора на 16 мкФ (що знайшлося під рукою) показало незначне покращення форми. Зібраний на колінці фільтр показав достатньо близьку до сінусоїди форму. Будемо пробувати, може запрацює (котел).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, D1california сказал:

Доброго дня. На просторах olx знайшов такий комплект. Інвертер на 3Квт. Мені це треба для інтернету, ТВ, освітлення та работу газового котла - Vaillant turbotec. Вдень, в мене майже в пусту працює дизель ген. Вже навіть сусіда до нього підключив)

Питання до гуру, чи варто брати такого китайця чи шукати щось краще?

 

 image.png.fae8f0e9a19d3a33000286ad38094d31.pngimage.png.47fadd3d03718d502d34e7e998d0390f.png

 

 

image.png

image.png

Батарей если всего 2 по 100 то будет мало, инвертор малость избыточен для ваших задач, у кого на этот раз заказали powmr не известно, но часто урезают функционал или в железе или прошивкой но это не точно :-) если время терпит посмотрите их на алике

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

1 годину тому, D1california сказав:

Доброго дня. На просторах olx знайшов такий комплект. Інвертер на 3Квт. Мені це треба для інтернету, ТВ, освітлення та работу газового котла - Vaillant turbotec. Вдень, в мене майже в пусту працює дизель ген. Вже навіть сусіда до нього підключив)

Питання до гуру, чи варто брати такого китайця чи шукати щось краще?

1 година тому, mib сказав:

Батарей если всего 2 по 100 то будет мало, инвертор малость избыточен для ваших задач, у кого на этот раз заказали powmr не известно, но часто урезают функционал или в железе или прошивкой но это не точно :-) если время терпит посмотрите их на алике

Усе відносно.
image.png.58dbda966e5cd19d16e417d7d76a42b1.png

це за сьогодні з 6,5 квт панелів на 5 квт інверторі. 
цього недостатньо щоб зарядити ті батареї. ні по часу ні по потужності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, vbb сказал:

це за сьогодні з 6,5 квт панелів на 5 квт інверторі. 
цього недостатньо щоб зарядити ті батареї. ні по часу ні по потужності.

Там речи про панели не было, у меня у самого сегодня аж 15 а/ч с панелей

Но если говорить про панели, то в автономке народ ставит 3х суточный запас акб летом они без проблем заряжаются, а зимой это позволяет тарахтелкой тарахтеть через день, на это же время назначена стирка и другие энергоемкие процедуры

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, mib сказав:

Там речи про панели не было, у меня у самого сегодня аж 15 а/ч с панелей

Но если говорить про панели, то в автономке народ ставит 3х суточный запас акб летом они без проблем заряжаются, а зимой это позволяет тарахтелкой тарахтеть через день, на это же время назначена стирка и другие энергоемкие процедуры

Так там жеж "SOLAR INVERTER CHARGER" тож я так розумів що буде використовуватися також з панелями... 
тому якщо розраховувати на сонце, то 10-20-30 квт панелей та літій батареї теоретично достатьньо для типових потреб.

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, vbb сказал:

Так там жеж "SOLAR INVERTER CHARGER" тож я так розумів що буде використовуватися також з панелями... 
тому якщо розраховувати на сонце, то 10-20-30 квт панелей та літій батареї теоретично закриє типові потреби.

Ну вы же сами на гоафике показали что они бесполезны до середины февраля, зачем сейчас на них тратить деньги? Лучше их вложить в акб, у инвертора по идее зарядка на 50 ампер, так что с 200-300 а/ч 24 вольт, легко справится, а если взять 100 то их будут каждый раз высаживать в ноль и долго они не проживут

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, mib сказав:

Ну вы же сами на гоафике показали что они бесполезны до середины февраля, зачем сейчас на них тратить деньги? Лучше их вложить в акб, у инвертора по идее зарядка на 50 ампер, так что с 200-300 а/ч 24 вольт, легко справится, а если взять 100 то их будут каждый раз высаживать в ноль и долго они не проживут

Боюсь що навіть з 50А просто не вистачить часу на зарядку 200-300аг

А з панелями розрахунок такий - беремо найгірший кейс - 5% (як зараз 300вт з 6квт) - 
нам потрібно хай 600 вт на зарядку та власні потреби - то 12квт панелі це забезпечать на 4 години, мінімум для прожити добу вистачить.

Я ж не маю на увазі повну автономію. це тільки як ситуація надзвичайного стану

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, vbb сказал:

Боюсь що навіть з 50А просто не вистачить часу на зарядку 200-300аг

А з панелями розрахунок такий - беремо найгірший кейс - 5% (як зараз 300вт з 6квт) - 
нам потрібно хай 600 вт на зарядку та власні потреби - то 12квт панелі це забезпечать на 4 години, мінімум для прожити добу вистачить.

Я ж не маю на увазі повну автономію. це тільки як ситуація надзвичайного стану

Вы езе с панелями не забывайте про регион мои сейчас под снегом, завтра будет 0 хоть с 10 хоть с 20ти кВт

С зарядкой сейчас когда 4 через четыре бывает везет и ночью 8 часов есть итого у меня при 500 а/ч успевает переключиться в поддержку зарядка вмего 20 ампер

Но когда сутки нет этих 8 часов то я завожу генератор и с расходом до полулитра в час добиваю акб до поддержки

У человека генератор есть, как я понял он на нем сейчас сидит постоянно,а так будет реже заводить,плюс будут какие то моменты когда холодильники надо запустить или что то енергоемкое заодно и батареи добьются до полного

Панели это хорошо, а когда закончится война и тармфы будут европейскими так и вообще будут хорошо с марта по октябрь

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, vbb сказав:

Боюсь що навіть з 50А просто не вистачить часу на зарядку 200-300аг

А з панелями розрахунок такий - беремо найгірший кейс - 5% (як зараз 300вт з 6квт) - 
нам потрібно хай 600 вт на зарядку та власні потреби - то 12квт панелі це забезпечать на 4 години, мінімум для прожити добу вистачить.

Я ж не маю на увазі повну автономію. це тільки як ситуація надзвичайного стану

Сьогодні - 14 кВт видавали 60-70 Вт, тобто 5% це не найгірше. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для тих, кого цікавить експлуатація компового UPS  з меандром у  якості резервного джерела для твердопаливного котла. Мінімізувати споживання що називається " в лоб" можна відключивши вентилятора і поставивши насос на першу швидкість.  Головне - щоб не закипів котел. Тягу регулюємо заслонкою піддувала. Насос від меандра гирчить, але крутить. А вентилятор не хоче, тому заслонкою. Все це господарство жерло 4  ампер від акумулятора. Маючи всього 40- амперну батарею, такий апетит не дуже тішив. Я пішов трохи далі і доповідаю результати:

- UPS на 650ВА витрачає на власне споживання від акумулятора струм 0,7А. Його штатний трансформатор було замінено на  трансформатор меншої потужності від 250 моделі. Струм зменшився до 0,3А.

- циркуляційний насос було замінено на Wilo yonos Pico. Посадочне один в один - 180мм і гайки накидні однакові. Але тут синхронний двигун і він споживає 6Вт на мінімумі проти 25Вт асинхронного. 

Отже зараз автоматика і насос споживають 1.2 ампера, що для моєї батареї є доволі лайтовим режимом. 

У якості турбіни надуву непогано працює кулер від компового блока живлення. Напряму від акумулятора. У якості зарядного пристрою працює зарядка від ноута включена через сонячний контролер. Зарядка дає 19 вольт майже як панель. А контролер заряджає до 13.4-13.6. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А подскажите чайнику, ИБП подключается в домовую сеть тоже через щиток, или можно как гену в розетку!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, DimaF сказал:

А подскажите чайнику, ИБП подключается в домовую сеть тоже через щиток, или можно как гену в розетку!?

мені обіцяли принести на розтин екофло, який був підключений в розетку коли дали електрику в мережі. коли побачу - відпишусь :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

мені обіцяли принести на розтин екофло, який був підключений в розетку коли дали електрику в мережі. коли побачу - відпишусь :lol:

Це йежу понятно, интерисует сама возможность)

Гена работает нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...