Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите с выбором ибп

prosyanik85

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, bunak сказав:

стоїть 12V 7.5А

Я сьогодні 2 таких розрядив через упс, бо напряму від аккума виявилось китайський штекер коротший на 5мм і не достав до живлення :) Роутер бере 3.5 Вт, а упс 7 Вт, тобто вже в три раза можна довше розтягнути

10 хвилин тому, bunak сказав:

АКБ за 4 години зарядитися не може

Може і заряжає ДБЖ током 20А два акки по 100Ач, просто ДБЖ жере 40 Вт і стоїть на першому поверсі, а наприклад роутер жере всьго 3.5 Вт і стоїть на другому (з антеннами і т.і.), якшо кидать подовжувач до роутера на сутки, то втратимо 43.5*24=1044 Вт, якшо живити роутер напряму від окремого акка, то 3.5*24=84 Вт, відчуваєте різницю?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, normal сказал:

Я сьогодні 2 таких розрядив через упс, бо напряму від аккума виявилось китайський штекер коротший на 5мм і не достав до живлення :) Роутер бере 3.5 Вт, а упс 7 Вт, тобто вже в три раза можна довше розтягнути

Може і заряжає ДБЖ током 20А два акки по 100Ач, просто ДБЖ жере 40 Вт і стоїть на першому поверсі, а наприклад роутер жере всьго 3.5 Вт і стоїть на другому (з антеннами і т.і.), якшо кидать подовжувач до роутера на сутки, то втратимо 43.5*24=1044 Вт, якшо живити роутер напряму від окремого акка, то 3.5*24=84 Вт, відчуваєте різницю?

Тут не совсем дело в токе заряда, нужно еще время ток там в конце минимальный но желательно что бы цикл был 12 часов заряда, бывает и неделю в запущеных случаях

У лифера таких проблем нет, на вашем месте я бы на роутер купил или жменю 1860 или одню ячейку лифера плюс повышайку

У меня роутер и оптика от ибп едят 7 ват ибп ест 30 но учитывая что еще телефоны стоят на зарядке ноут то ибп я не выключаю и в первую очередь лень ити в сарай :-) так то есть еще 4ре 20ки недоноска и юсб зарядка от них но проще и привычней все заряжать на своих местах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что нужно для работы роутера и коробочки с оптикой, какой аккум и чем его подзаряжать?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, V.K.L сказал:

что нужно для работы роутера и коробочки с оптикой, какой аккум и чем его подзаряжать?

 

Я бы если не сильно морочится, посмотрел бы на что то такое

www.olx.ua/d/obyavlenie/bespereboynyy-blok-pitaniya-na-5a-IDQbr2c.html

Правда летом их было по 300 грн как грязи

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, mib сказал:

Тут не совсем дело в токе заряда, нужно еще время ток там в конце минимальный но желательно что бы цикл был 12 часов заряда, бывает и неделю в запущеных случаях

То бишь, если заряд от сети был 4 часа, врубил гену и через паузу дал еще 4 то это уже не есть цикл?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Фрай сказал:

То бишь, если заряд от сети был 4 часа, врубил гену и через паузу дал еще 4 то это уже не есть цикл?

Да я так и делаю если сутки только по 4 часа, хотя бывает что ночью не отключают и у меня есть ээ 8 часов, то я завожу свою тарахтелку и тарахчу до следующего появления ээ итого акб заряжаются 12 часов

Мохнатые автономщики держат две группы акб,одни которые жалко, вторые которые трупы с прошлого года

В итоге тарахтят генератором когда стмрают добывают воду и морозят холодильники, хотя большинство холодильники выносят в холодныйтамбур или в сарай :-) и их выключают

Пока таоахтит генератор заряжаются все акб, когда заглушили то от плохих через повышайку дозаряжают хорошие, по ом плохие в цветмет, хорошие становятся плохими, и покупаются новые за деньги вырученые с цветмета плюс, но в последствии у них или появляется ээ со столба или они покупают лифер

Ну и главное это конечно оптимизация потребления, у них это целый спорт, а если увлеклась жена то доходит до 20 кВт в месяц :-) от акб все остальное когда генератор тарахтит раз в два дня

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, mib сказав:

желательно что бы цикл был 12 часов заряда

У меня все зарядные автомат, я не могу ему нашептать цикл :) Тот шо в ДБЖ 20А заряжает 200Аг быстро, за 2-4 часа (смотря насколько посадили), а те шо мелкие по 1-4 ампера могут елозить и по 8 часов, тут дело не в зарядке: можно юзать LiFePO4 через постоянно включенный ИБП, а можно AGM  периодически или напрямую и выйдет ничем не хуже (по емкости и сроку службы)

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, normal сказал:

У меня все зарядные автомат, я не могу ему нашептать цикл :) Тот шо в ДБЖ 20А заряжает 200Аг быстро, за 2-4 часа (смотря насколько посадили), а те шо мелкие по 1-4 ампера могут елозить и по 8 часов, тут дело не в зарядке: можно юзать LiFePO4 через постоянно включенный ИБП, а можно AGM  периодически или напрямую и выйдет ничем не хуже

Свинцу насыщение нужно, постоять в буфере, там току того пол ампера

А лифер тем и крут что берет положенные амперы 80% емкости и ему необязательно полностью заряжаться скорее даже вредно как и в буфере стоять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, mib сказав:

Свинцу насыщение нужно, постоять в буфере

Я думал наоборот круглые сутки в ИБП убивают акки, как только перестает заряжать и переходит в буфер я вытягиваю ИБП из розетки :) Где почитать сколько AGM нужно подержать или постоянно?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, mib сказал:

А лифер тем и крут что берет положенные амперы 80% емкости и ему необязательно полностью заряжаться

Только его круть заканчивается в температурном диапазоне, если я правильно почитал, он должен в теплом помещении стоять.

Литиевый и то от -10С работать должен

а кто-то сталкивался с украинскими li-ion ukraine LG chem?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, mib сказав:

Свинцу насыщение нужно, постоять в буфере, там току того...

Вибачте, що вліз в розмову. @mib, а може окрему тему запилять? Щось на кшталт "Заряжаємо акумулятор правильно". Та показати, що є стартерні, є agm, є інші. Кому треба 14,8 вольт, а кому вистачить і 13,6. І графіки розряду. Щоб було купи.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, normal сказав:

я сегодня докупил ещё AGM LPM-MG 12V\20AH за 2400грн специально для роутера 12V, будет держать 68 часов и 300 циклов та и ладно

Як 20ah може тримати заряд 68 годин? (12v*20a = 240w)

Можливо я щось не так рахую (особистий приклад):

- роутер 12v*1,5a = 18w

- перетворювач 12v*0,5a = 6w

18+6= 24 + 15% втрат = 27,6w

240/27,6 = 8,6h, якщо повністю розрядити акумулятор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, normal сказал:

Я думал наоборот круглые сутки в ИБП убивают акки, как только перестает заряжать и переходит в буфер я вытягиваю ИБП из розетки :) Где почитать сколько AGM нужно подержать или постоянно?

Я отрывочно читал то там то сям :-) есть форум электротранспорт маскальский, там есть ворона он назначил себя гением :-) но меня хватило на пол страницы :-)

так что у меня больше собирательный образ и по темам и по видео востановления акб везде это малые токи и многие часы, хотя методы у всех разные кто то ктц делает кто то просто малым током и высоким напряжением кормит

Если бы не 4 часа зарядки то моя стандартная эксплуатация чем то похожа на ктц разряд малым током заряд по сути тоже, но вот времени нехватает

15 минут назад, Фрай сказал:

Только его круть заканчивается в температурном диапазоне, если я правильно почитал, он должен в теплом помещении стоять.

Литиевый и то от -10С работать должен

а кто-то сталкивался с украинскими li-ion ukraine LG chem?

Да я бы лифер в сарай и не выселял, жил бы себе в шкафу с котлом и всей остальной электро трибухой, у меня там и свинец жил но в какой то момент банально перестал умещаться :-) а у лифера габариты меньше и в шкафу круглый год 25

8 минут назад, Вячеслав_В сказал:

Вибачте, що вліз в розмову. @mib, а може окрему тему запилять? Щось на кшталт "Заряжаємо акумулятор правильно". Та показати, що є стартерні, є agm, є інші. Кому треба 14,8 вольт, а кому вистачить і 13,6. І графіки розряду. Щоб було купи.

Да можно и в моей про авто акб, чем больше статистмки/наблюдений тем интересней, но надо что бы у писателей было чем замеры снимать, хотя бы дс клещи с мультиметром, хотя и моя статистика имеет кучу переменных, к примеру та же температура, сейчас на акб +3 а это -20-25% от заявленой емкости плюс заряжать надо уже повышеным напряжением, а мне сейчас нечем ибо панели под снегом, так что максимум пока могу 14,8 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, XL.pro сказав:

- роутер 12v*1,5a = 18w

- перетворювач 12v*0,5a = 6w

1,5a і 18w звідки? в мене ватметр показав шо роутер бере 3.5 Вт (хоча на БП написано 2.5А макс i роутер не самий легкий KN-1010 + USB модем Huawei E3372)

перетворювач для чого? Акк 12V i роутер 12V, наче можна напряму

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, normal сказал:

1,5a і 18w звідки? в мене ватметр показав шо роутер бере 3.5 Вт

перетворювач для чого? Акк 12V i роутер 12V, наче можна напряму

У меня где то так же по линии 220 роутер плюс пон показывают 7 ват

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, normal сказав:

1,5a і 18w звідки? 

То може блок живлення (що в розетку) має такі параметри на шильдіку

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, XL.pro сказал:

Можливо я щось не так рахую (особистий приклад):

- роутер 12v*1,5a = 18w

- перетворювач 12v*0,5a = 6w

18+6= 24 + 15% втрат = 27,6w

Роутери є різні. Мій скромний мікротік з павербанка 10000mAh (йому вже років ого.. більше 5 так точно, ємність не міряв, ліньки) працює 7+ годин. Він споживає менше 8Вт по ватметру через блок живлення від 220 з перетворенням в 12в. А майже напряму через кабель 5DC=>12DC ще менше, а якщо ще пряміше відразу з акумулятора 12v то мабуть ще економніше.

От відео щойно підключив від павербанка і набираю цей текст ))  Получається 4.2W споживання суто роутера, є ще окремо PON термінал.


p.s. пішов ще зміряв pon термінал. Там ще півампера на 5 вольтах. +2.5W

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, normal сказав:

1,5a і 18w звідки? в мене ватметр показав шо роутер бере 3.5 Вт (хоча на БП написано 2.5А макс.)

перетворювач для чого? Акк 12V i роутер 12V, наче можна напряму

Медіаконвертер (перетворювач) + роутер, дані брав з блоку живлення.

IMG.jpg

IMG2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, bunak сказал:

я почав відмовлятися від діодних лампа. Користувався тільки Філіпс та Осрам. Ну погано вони світять і все. По перше немає яскравості та насиченості, вже купляв такі дурні діодні, еквівалент 150Вт звичайним лампам - ну фігня та й все. Вони світять якось направлено, тускло. Брав і з білою шапкою, і з розсіювачем - фігня, не освітлюють вони якісно кімнати.
Буду повертатися на газові, люмінесцентні. От вони ще нормально світили. Одна у мене була старенька газова лампа - відслужила мабуть років 7, може і зараз працює, вже не пам'ятаю чи міняв я її. А головне, вмикалася моментально, були відсутні будь які тормаза із розжаренням

ну в мене взагалі світлодіодних у вигляді "лампи" тільки дві в калідорі коли мало світла підсвічують додатково. а всі інші світильники з регульованою температурою. бо мене бісить все що не пласке на стелі чи стіні. обираєш потрібну температуру (інколи буває необхідно якусь іншу) і жодних проблем. на кухні так само стрічку над всією робочою зоною окремо. у мене лампочка ілліча використовується виключно для безпеки коли ремонтуєш блок живлення і через неї вмикаєш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vovarpd сказав:

 А майже напряму через кабель 5DC=>12DC ще менше, а якщо ще пряміше відразу з акумулятора 12v то мабуть ще економніше.

У мене підключення напряму до автомобільного акумулятора 12v 95ah

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@vovarpdну опять те же 7 ват :-) выходит ну чуть меньше но скорее это моя погрешность измерений

Но у вас плюс в том что ибп не жрет 30 ват, но мне его кормить хоть так хоть этак для других потребителей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, XL.pro сказав:

дані брав з блоку живлення

То як раніше казали параметри БП, а не реальне споживання, головне вольтаж, а апмери наче більше чим потрібно роутеру він не повинен брать (взавтра перевірю може не згорить :) ). До речі коли переміряв виявилось що андроїд ТВ виключений споживае 14.7 Вт, ваще попух блін як 4 роутера... Після війни треба буде зайняться куди він там вночі шляєтся і шо пересілає в той гугл :)

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, normal сказал:

То як раніше казали параметри БП, а не реальне споживання, головне вольтаж, а апмери наче більше чим потрібно роутеру він не повинен брать (взавтра перевірю може не згорить :) ). До речі коли переміряв виявилось що андроїд ТВ виключений споживае 14.7 Вт, ваще попух блін як 4 роутера... Після війни треба буде зайняться куди він там вночі шляєтся і шо пересілає в той гугл :)

У моего есть два режима выключения, просто нажать на кнопку это как бы у телефона экран потух, и зажать кнопку выбрать выключение

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, normal сказав:

То як раніше казали параметри БП, а не реальне споживання, головне вольтаж, а апмери наче більше чим потрібно роутеру він не повинен брать (взавтра перевірю може не згорить :) ). До речі коли переміряв виявилось що андроїд ТВ виключений споживае 14.7 Вт, ваще попух блін як 4 роутера... Після війни треба буде зайняться куди він там вночі шляєтся і шо пересілає в той гугл :)

Реальні дані набагато відрізняються від параметрів, вказаних на БЖ?

У мене немає ватметра, в житті звик прораховувати за максимальними параметрами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, XL.pro сказал:

Реальні дані набагато відрізняються від параметрів, вказаних на БЖ?

У мене немає ватметра, в житті звик прораховувати за максимальними параметрами.

Блок живлення розрахований на максимальну нагрузку яку роутер теоретично може отримати. Наприклад мій miktorik дозволяє під'єднання POE (і блок живлення взагалі на 24 вольти, я був невпевнений що роутер запуститься з 12в поки не попробував), а це додаткове навантаження на блок живлення. Але я нічого по POE не підключаю, і цього навантаження по факту немає і споживання відповідно суттєво відрізняється від цифр на блоці живлення. Ну ще 4G модем дозволяє включити, от скоро отримаю, гляну як змінилося споживання.

Змінено користувачем vovarpd
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...