Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стиль вождения авто и его последствия.

Stroim DOM

Рекомендовані повідомлення

как ходить то?
Ну не знаю, ПДД почитайте, что ли.

Хотя да, там так все непонятно написано...

И в комментариях тоже нифига не понятно...

У Стига вообще справа налево...

Короче, сидите лучше дома. Так и вам и мне безопасней будет. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальні люди перестраховуються.А цей олень хотів проскочити.Не вдалось.

 

Он не проскакивал. Он ехал со своей стороны. На зеленый.

 

Перестраховаться это как? Не ехать?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво було б побачити відео ззаду ВАГа. Але камер там як я зрозумів не було, і з реєстраторів відео також немає.
Я так думаю, водій шніви вже продав відео на аукціоні за хорошу ціну. Ж-)

Он не проскакивал. Он ехал со своей стороны. На зеленый.
"Ясно, как день, что тот мужик на туареге ни в чем не виноват"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Он не проскакивал. Он ехал со своей стороны. На зеленый.

 

Перестраховаться это как? Не ехать?

Стартував на жовтий.Свідчень повно.

Та і по відео це можна самому визначити.

Саме так- при наявності перешкоди їхати не дозволяється.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С интервалом не меньше метра. Чтобы внезапно открывшаяся дверка не стала для меня препятствием. И они таки уже не раз открывались.

В Сумах не бував, один з 4 обласних центрів де я не бував. Але я просто до себе до дому не заїду якщо буду їхати так щоб між мною і припаркованими авто було не менше 1 метра. Я на вулиці їду на 1 на холостих між автомобілями. Загальний просвіт з обох метрів складає до півтора метри. І це ще хороша відстань. Зачасту і метра з двох боків немає.

Повезло сумчанам. Мають змогу вальяжно кататись дорогами.:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так думаю, водій шніви вже продав відео на аукціоні за хорошу ціну. Ж-)

"Ясно, как день, что тот мужик на туареге ни в чем не виноват"

 

Ясно как в ягодицах у негра шо он виноват.

 

Добавлено через 51 секунду

Стартував на жовтий.Свідчень повно.

Та і по відео це можна самому визначити.

 

Определитесь. Стартовал или проскакивал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повезло сумчанам. Мають змогу вальяжно кататись дорогами.:good:
Та канєшна.

Ехал недавно из дома в квартиру, вечером, сумерки. За перекрестком аптека, возле нее припаркован ряд машин. А с левой стороны проезд ограничен встречным транспортом. Проехать - только по полметра с обеих сторон. Сбрасываю скорость и тут в паре метров впереди распахивается водительская дверь красной мазды и из нее вываливается деваха. Прямо под колеса ко мне. Ну чо, тапку в пол, остановился в сантиметрох от нее. Хотел выйти и от... благодарить от всей души. Но некогда было...

 

Другой перекрексток, напротив Флориса (сумчане знают). Крайне аварийно опасный - аварии постоянно. Главная дорога поворачивает, но многим на это наплевать. Плюс подъем, мост и ограниченная видимость. Приходится КАЖДЫЙ РАЗ проезжая его смотреть ОДНОВРЕМЕННО в обе противоположные стороны, откуда прилетают туареги. И так КАЖДЫЙ ДЕНЬ.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С интервалом не меньше метра. Чтобы внезапно открывшаяся дверка не стала для меня препятствием. И они таки уже не раз открывались.

 

Тут такое дело. В центре Киева Вы почти везде по встречке поедете :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже заманався тут щось доказувати, тому висловлюю виключно власну думку. Можна? Дякую.

Якщо у опонента є сумніви, коли саме закінчується початок руху - так він має підтвердити свої сумніви. Інакше вони будуть безпідставними.

Тобто ви нарешті визнали, що маневр початок руху закінчиться тоді коли почнеться інший маневр, зміна напрямку наприклад, або після зупинки? І значиться починаючи рух на прямому відрізку в пару км водій має пересвідчитись що на протязі цих пару км нікому не створить перешкод?

Чи якщо початок руху це момент таки самого старту. Так на старті водій Туарегу нікому перешкод не створював. Перешкода прилетіла вже під час самого руху. ;)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не побачити вночі авто із увімкнутими фарами на відстані 100-150 метрів може лише сліпий.

Він ,або не хотів бачити,або проігнорував побачене.Ну не може нормальний водій не дивитись,чи немає перешкоди справа.Не може.

Але у даному випадку це вже не так і важливо.Його старт на жовте світло став доконаним фактом.Тож впиратись марно.

 

Увидеть фары и оценить расстояние - две большие разницы. А чтобы еще и оценить скорость, нужно минимум два раза оценить расстояние

 

Добавлено через 3 минуты

Досвідчений водій робить це легко.

 

Но их популяция уменьшается, что-то там связаное со встречными фурами и обгонами, не помню :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увидеть фары и оценить расстояние - две большие разницы. А чтобы еще и оценить скорость, нужно минимум два раза оценить расстояние

 

Так оно ж едет, приближается . Никто из оценителей расстояния так ничего кроме досвиду и инстинктов не предъявил. Но уверенно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З часом навички переходять на підсвідомий рівень.Не бачу суперечностей.

 

Можно уметь, можно - думать, что умеешь. Субъективно - оба варианта равнозначны :D

У меня на втором году вождения было примерно такое же. Я думал, что я опытный водитель и чето там про подсознание тоже :D К счастью, я успел самостоятельно изменить точку зрения, без внешних вмешательств

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

левша, ну, пешеходам не привыкать. Иначе просто переедут и скажут, что так и было. Но с трудом представляю, что так можно делать в машине в движении.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В центре Киева Вы почти везде по встречке поедете :D
Там чуть выше написано, как я поеду.

Ну а то, что киевлянам ПДД не писаны, я уже понял.

якщо початок руху це момент таки самого старту
Дуже цікаве тлумачення. Як знайдете його офіційне підтвердження - маякніть. ;)

А то так виходить, що початок руху - це коли він стояв на місці. Щось з логікою зовсім халепа.

Увидеть фары и оценить расстояние - две большие разницы. А чтобы еще и оценить скорость, нужно минимум два раза оценить расстояние
Та мы уже поняли, что это совершенно невыполнимая задача. А Стих лох.

attachment.php?attachmentid=588241&d=1508838826

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ясно как в ягодицах у негра шо он виноват.

 

Добавлено через 51 секунду

 

 

Определитесь. Стартовал или проскакивал.

Стартував.Я давно про це говорю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::D

Хамелеон йопта! :good:

Не знав що людиможуть дивитись одночасно в різні боки. Але таки є такі унікуми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пешеходам не привыкать. Иначе просто переедут и скажут, что так и было. Но с трудом представляю, что так можно делать в машине в движении.
Так можно делать. И даже нужно.

Но некоторые считают, что нафиг надо. Они и так правы.

Режим бога (или багини) включил и попер.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хамелеон йопта! :good:
Да, у меня косоглазие. Один глаз направо, второй налево. А шо вы думали? :crazy:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно уметь, можно - думать, что умеешь. Субъективно - оба варианта равнозначны :D

У меня на втором году вождения было примерно такое же. Я думал, что я опытный водитель и чето там про подсознание тоже :D К счастью, я успел самостоятельно изменить точку зрения, без внешних вмешательств

Мені ще раз приходиться переосмислювати свої дії,бо завчені навички в іншій країні не зовсім підходять.Поки що теж обходилось невеличкими стресами без наслідків.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.Дуже цікаве тлумачення. Як знайдете його офіційне підтвердження - маякніть. ;)

А то так виходить, що початок руху - це коли він стояв на місці. Щось з логікою зовсім халепа.

Це у Вас трішки халепа. Стоїть на місці то не є момент старту. Момент старту це коли починає рухатись. А от коли цей "момент" закінчується, або тлумачення в студію, або нарешті визнайте що просто тролите форум.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Стих лох.

В качестве пролога к книжке хорошо подошел бы анекдот. :D

 

Вовочка приходит к отцу:

- Пап, а что такое "теоретически" и "практически"?

- Ну как бы тебе, сынок, это обьяснить... Пойдем твою мать спросим.

- Жена, ты бы Президенту за миллион дала?

- Ха, конечно дала бы.

- А теперь давай у сестры твоей узнаем.

- Дочка, ты бы Президенту за миллион дала?

- Ну не знаю.

- А за два миллиона?

- За два бы дала.

- Ну вот видишь, сынок, теоретически мы миллионеры, а практически в доме две бл@ди и ни копейки денег.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...