Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Беспредел ПриватБанка

Said

Рекомендовані повідомлення

Ну реально подняли стоимость обслуживания. А вот райффайзен прислали, что каникулы на 2 месяца по кредитам, одно плохо, нету кредита, только расчетный и зарплата

 

каникулы - это значит не будут насчитывать % в этот период или отсрочка по уплате ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там текста пару страниц. По кредитной карте не платить 5% обязательного платежа на два месяца

www.aval.ua/news/kanikuli-dlya-kreditnih-kartok-vid-rayffayzen-banku-aval-1042

Думаю, что таки шаг навстречу кому надо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Приватбанк рассмотрел мое обращение и снизил % на снятие собственных средств по карте до 0,8% .Спасибо!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Превед прислал письмо, что «на три месяца до окончания карантина» (и понимай, как хочешь) продлил срок действия моей карты, которая должна потухнуть в следующем месяце.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Превед прислал письмо, что «на три месяца до окончания карантина» (и понимай, как хочешь) продлил срок действия моей карты, которая должна потухнуть в следующем месяце.

 

В сети банка всё работает, а терминалы не принимают и оплата по интернету не проходит, так как срок карточки указан некорректно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про интернет они сами написали, что надо сделать карту для расчётов в тырьнете. А вот с терминалами пичаль, если так. Это ж опять пресс нала с собой таскать…
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот с терминалами пичаль, если так. Это ж опять пресс нала с собой таскать…

можно не менять. но можно же и поменять! за картой придется съездить, да

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Если вкратце : Приват просит дать данные по движению по универсальной карте за весь 2019 год :pozor:

У кого то есть опыт общения в такой ситуации?

432AEA24-63D4-447D-9F7C-F83BA5BC07D5.thumb.jpeg.67a0f219c1e8834fc3a903477cc68b73.jpeg

359ECB71-0F5A-4F13-ABA4-95C482201F97.thumb.jpeg.043d25c765821d43fad89fe083771756.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Суб"єкт фінансового моніторингу,відповідно до ст.64...має право витребувати",це правда,але не вся.Суб"єкту,для реалізації цого права,необхідні підстави!В рамках яких процессульних дій,суб"єкт намагається скористатись цим правом?

В перекладі на загально людську мову,як що буде порушена,та внесена до Единого реєстру справа за ознаками злочину передбеченного певними статтями,то ДА,має право.

Спитайте номер справи в реєстрі,в рамках розслідування,якої,моніторинг до Вас зварнувся з вимогою,проханням.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Суб"єкт фінансового моніторингу,відповідно до ст.64...має право витребувати",це правда,але не вся.Суб"єкту,для реалізації цого права,необхідні підстави!В рамках яких процессульних дій,суб"єкт намагається скористатись цим правом?

В перекладі на загально людську мову,як що буде порушена,та внесена до Единого реєстру справа за ознаками злочину передбеченного певними статтями,то ДА,має право.

Спитайте номер справи в реєстрі,в рамках розслідування,якої,моніторинг до Вас зварнувся з вимогою,проханням.

 

Дякую!

Ще подивився статті, на які ссилаються - так вони вже не дійсні:fool:

43C552FC-74A5-4BE2-A7D3-E69F1A45A4D6.thumb.jpeg.13b76c28b6fca0ebbd2c69e8931f8b19.jpeg

9A7227AE-CDF2-4E61-B550-F5A45EB9BC1C.thumb.jpeg.84f3eb25e8a83e2156935b70ea59dc63.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Оцените чатик. Начато в 18:40, закончено в 20:03. При внимательном прочтении моих ответов ответ по сути даётся за пять минут с перерывом на кофе, пейсбучик и т.п. Слов цензурных нет, одни маты.

[spoiler=Собссна, чатик]

Нові повідомлення

Кристина

Розкажіть про питання більш детально, будь ласка.

2020-05-31 спливає термін дії поточної картки для виплат. Про що кожно го разу при операціях через банкомат мені нагадують двічі (чи одного разу замало?). Дічстатися до оператора в відділенні — відстояти чергу як у Макдональдс, коли його вперше на Красній площі в Москві відкрили. Сьогодня я зміг це зробити лиже під саме закриття відділення. А далі почалося: у Вас старий паспорт,Ю він не пройде перевірку»

Так я на лініі…

Кристина

хвилинку, будь ласка

То без «Унівкрсальної» картку для виплат не дамо, то в мене адреса прописки змінилася, а вже 17 годин і все. Видали картку, сфоотографувавши мій небритий фейс разом з нею, і сказали, що її можна при'язати через П24. Ось, дістався компа, і питаю — як?

Кристина

хвилинку, будь ласка

Для використання картки як додаткової до існуючого рахунку (перевипустити картку при відображенні старої в Приват24) досить подати заявку в Приват24, в меню: Мої рахунки - Управління карткою/рахунком - Налаштування і послуги - Додати (перевипустити) картку. Даний спосіб підходить і для активації іменної картки, що була замовлена до нового рахунку.

 

Також оформлення нового договору та перевипуск доступні в будь-якому відділенні ПриватБанку.

Дадад, у відділенні, з якого мене послали… сюди. Бо в них робичий день скінчився… Да і не маю гумору в чергах ноги лишати…

Кристина

я написала як це можна зробити

А тут, при спробі доботи картктку просто відображує «24» в центрі екрану і все.

Нічого не робить.

Тільки після цього я відкрив чат.

Кристина

картка іншого Банку ?

Картка Вашого банку, звичайно.

Просто при спробі додати картку нічого не робить взагалі. Можу скріншот зробити, якщо його є куди тут засунути.

Чи Ви не читаєте, що я пишу: прийшов до Вашого відділення перевипустити картку.

Кристина

читаю звісно

Зробіть, будь ласка, скріншот з помилкою та додайте до чату. Ви можете переглянути як це зробити на прикладі: pb.ua/short?137

Не бачу кнопки аттачу повідомлення в чаті.

Знайшов, вона то є то немає.

Вже хвилин десять так.

Кристина

спробуйте через ынший браузер

провести

Це остання версія браузера, що існує під мою ОС. Заведена спеціально для П24, і досі П24 в ній працював.

ФФ 52.9.0

Ау!

Там хто є, на тому кінці, чи я просто збільшую ентропію Всесвіту та гаю мій власний час, цекаючи казна що?

Кристина

хвилинку, будь ласка

зараз через ынший браузер

Видаліть,будь ласка, всі тимчасові файли інтернету(кеш та кукі). Ви можете переглянути як це зробити на прикладі: bit.ly/2sSf2My

ЗЩе раз: це єдиний і останній браузер, в якому в мене П24 працює. ,Інших браузерів в мене немає. Ніяких тимчасових файлів: це Portable-версія, т.к. основна версія для роботи набагато стапрша і П24 в ній не працює.

Кристина

Видаліть,будь ласка, всі тимчасові файли інтернету(кеш та кукі). Ви можете переглянути як це зробити на прикладі: bit.ly/2sSf2My будь ласка зробіть так

З кукамі зовсім добре придумали. ФҐ ж потім не зайду знову (телефон прив,язаний в іншому місті.

Він за 30км від мене.

Кристина

це потрібнор зробити не через телефон

А при стиранні куків П24 забагне авторизації через двінок робота на телефон. Чи Ви не знали?

Кристина

так звісно знала , потрібно підтвердити вхід щоб все працювало

В мене вже давно і так все працювало.

Кристина

я розумію , але будь ласка , для того щоб все працювало , щоб підвязати картку . потрібно підтвердити вхззід за допомогою телефону

Ви радше скажіть: наявного браузера ФФ 52.9.0 точно вистачить після цього, чи мені ще потрібно буде новий укомп придбати з новою ОС та новим браузером?

Кристина

ні не потрібно купувати новий

Мені, якщо виключити забаганки П24 існуючого вистачає.

Виж раніше писали про новий браузер. Аце тягне новий комп.

Я так розумію, кіна не буде. Тоді дайте покрокову інструкцію як прив,язати картку через банкомат і не будемо гаяти час одне одному.ю

Кристина

не новий браузер, а інший, іноді потрібно змінити браузер

У разі доставки неіменної карти додому (при замовленні через online-anketa.privatbank.ua або співробітників банку) - оформлення нового договору проводиться протягом 2-х робочих днів, без урахування дати доставки картки. При успішному оформленні Ви отримаєте SMS-повідомлення.

Картка мвже в мене на руках. Фізично.

Але завести її в систему працівенику було ліньки. Тому я зараз гаю свфій і Впаш час.

Кристина

Спробуйте зараз перезайти в првиат24 та повторити дії www.privat24.ua/?go=p24%2Fnews за посиланням

Дякую. Воно почало телефонувати, а телефон за 30км від мене. Повторюю: дайте покрокову для заміни картки через банкомат. Нова картка В МЕНЕ НА РУККАХ.ЇЇ ТІЛЬКИ ПОТРІБНО ПРИВ,ЯЗАТИ,

Кристина

Дякую за Ваше питання. Для його вирішення підключаю профільного оператора. Спеціаліст відповість протягом декількох хвилин.

50 хвилин мого часу. Ы запитання не выришене. С - сервыс!

А всьго-то потрыбно УВАЖНО читати, що саме я\пишу.

Вас про оглошенням набирають, чи що\?

Владислава

Добрий вечір, Андрію Олексійовичу!

Повідомте, будь ласка, повний номер картки

Нова: **** **** **** ****

Я згаяв вже годину часу сьогодні у відділенні і зараз ще годину. Мого власного часу. Чи не забагато мого життя коштує некомпетентність ваших працівників?

І це я ще на цензурний з власного перекладаю.

Просто: я — зол!

Владислава

На даний момент картка ні за ким не закріплена.

 

Операція перевипуску доступна в банкоматі ПриватБанку при наявності старої картки для виплат, якщо старої картки для виплат в наявності немає - в банкоматі можна завести окремий договір по картці для виплат (для цього потрібна Ваша картка Універсальна).

Для виконання будь-якої з цих операції досить вставити нову картку в банкомат і слідувати інструкціям банкомату.

 

Так само операції доступні в відділенні ПриватБанку.

В отделении ещё раз? Спасибо огромное! С универсальной илдите лесом. Точно знаю, что можно с помощью старой карті черех банкомат Как? Как, чёрт вас побери, єто сделать? Уже час ответадобиваюсь!

Вы суж или да или нет скажите. Меня уже подзадолбало ждать у моря погоды. Скоро полтора час будет.

Владислава

Операція перевипуску доступна в банкоматі ПриватБанку при наявності старої картки для виплат. Для виконання операції досить вставити нову картку в банкомат і слідувати інструкціям банкомату.

Андрію Олексійовичу, підкажіть, будь ласка, чи можу я Вам ще чимось допомогти?

ОК. Завтра спробую. А одразу так написати можна було?

20:03

 

[spoiler=Буду краток]Час очереди и траха мозгов в отделении: то у меня паспорт не правильный (залит пять дней назад через сайт и проверку прошёл), то без «Универсальной» карту не меняют (наглое, беспардонное враньё, каждый раз эту песню слышу), то у меня прописка неправильная в базе, а уже рабочий день закончился и вообще мне лень. Дали будэ: самостоятельная замена карты через банкомат.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приват снова удивил своей глупостью...

 

Есть у меня в этом чудном банке счет фопа... Я добавил в своем аккаунте приват24 бизнес свою супругу (которая тоже является клиентом сего чудного банка), чтобы она могла видеть поступления средств от деятельности интернет-магазина.

 

И вот проходит месяц, звонит ей примат-банк с требованием СРОЧНО до конца недели зайти в приват24 бизнес, заполнить какую-то там форму для идентификации и подписать цифровой подписью! Иначе какой-то аяяй будет.

 

Бред какой-то...

 

В нашей стране, с нашими банками что-то подобное заполнишь - тут же сольют инфу и вылезет потом боком - типа, использую труд неоформленных работников или еще что веселое...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Срок действия карты универсальная заканчивается 06/20.

Кроме того надо актуализировать данные (банк постоянно об этом напоминает).

У меня нет регистрации, в паспорте отметка о снятии с предыдущего места регистрации.

На горячей лини заявили, что отсутствие регистрации делает меня нерезидентом ))) и дальнейшее обслуживание возможно только как нерезидента.

Я уже полностью обнулил карту и завёл карту монобанка.

На сколько правомочны требования банка, чтобы в паспорте стояло место регистрации?

Что-то я такого не могу найти в законодательной базе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нашей стране, с нашими банками что-то подобное заполнишь - тут же сольют инфу

А вы регламент читали? Там же черным по белому прописано, что вы СОГЛАШАЕТЕСЬ на передачу личных данных третьим лицам на весь срок сотрудничества с банком и, если не ошибаюсь, 5 лет после закрытия счета с автоматической прологнацией в случае отсутствия от вас специального отдельного заявления, о котором вам никто не скажет, кроме хорошего юриста :) . Но это только после 5 лет расставания с банком. Так что вы полностью согласны с торговлей своими данными, сотрудничая с Приватом, полностью на законных основаниях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сколько правомочны требования банка, чтобы в паспорте стояло место регистрации?

Это общая норма законодательства о регистрации места проживания. Без оной регистрации ты официальный бомж со всеми последствиями. Как бомж с официальным стажем 9,5 лет заявляю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То что я бомж это понятно. То, что нарушаю закон тоже знаю (но своего личного жилья уже нет, а кто захочет регистрировать у себя постороннего человека). Но когда вклеивал фото в паспорт - регистрации уже не было, но в паспортном вклеили без проблем. Вот и возникает вопрос - насколько законно требование наличия регистрации при переоформлении карты?

В любом случае буду сваливать с привата.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Само требование незаконно. Отсутствие регистрации не делает Вас негражданином Украины. Обязательная прописка давно отменена.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы регламент читали? Там же черным по белому прописано, что вы СОГЛАШАЕТЕСЬ на передачу личных данных третьим лицам на весь срок сотрудничества с банком и, если не ошибаюсь, 5 лет после закрытия счета с автоматической прологнацией в случае отсутствия от вас специального отдельного заявления, о котором вам никто не скажет, кроме хорошего юриста :) . Но это только после 5 лет расставания с банком. Так что вы полностью согласны с торговлей своими данными, сотрудничая с Приватом, полностью на законных основаниях.

 

так фокус в том, что у них и так есть эти данные.

 

И кроме повторного получения этих же данных, они требуют цифровую подпись! Кстати, которую можно сделать в их же банке )))

Вопрос же не в самой передаче данных, а под каким соусом они будут переданы.

 

Добавлено через 54 секунды

Само требование незаконно. Отсутствие регистрации не делает Вас негражданином Украины. Обязательная прописка давно отменена.

 

теоретически - отменена. Практически - ТРЕБУЮТ на каждом шагу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обязательная прописка давно отменена.

Регистрация, тем не менее, остаётся обязательной. Такая фигня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главное что в предыдущем сообщении нет никаких противоречий. Прописка, действительно, отменена. Что обязательная, что добровольная. А вот регистрация - остается обязательной.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По темі - поки робив карту, оператор оформила на мене якесь страхування, при тому, що я не просив. Дізнався на наступний день, коли з карти знялись кошти) :good:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за таке можна ще й по шиї отримати

Ну, якщо в цьому банку оператори цим займаються не перший десяток років, то бонуси вони отримують, мабуть, набагато частіше, ніж по шиї.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...