Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стиль вождения авто и его последствия.

Stroim DOM

Рекомендовані повідомлення

А как урегулировали юридическую сторону? Т.е. порушник не всегда является владельцем. Письма ж будут приходить власныку, камеры способны индентифицировать тока госномер, а не морду лица.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как урегулировали юридическую сторону? Т.е. порушник не всегда является владельцем.

Это давно урегулировано. Владелец может предоставить водителя для уплаты штрафа, таким образом сняв с себя ответственность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как урегулировали юридическую сторону? Т.е. порушник не всегда является владельцем. Письма ж будут приходить власныку, камеры способны индентифицировать тока госномер, а не морду лица.

 

Ніяк, її і не потрібно урегульовувати .Штраф однозначно приходить власнику-і як він це буде вирішувати -його проблеми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как урегулировали юридическую сторону?

Авто оформлено на жену. Сижу играюсь с телефонами, банк айди и кабинетом водия... Тот еще квест )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это давно урегулировано. Владелец может предоставить водителя для уплаты штрафа, таким образом сняв с себя ответственность.

Ну это в стиле г-на Геращенко.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

моторикша в Германии

 

53655138_303.jpg

 

хозяина ищут )

 

Весьма удивились немецкие полицейские, обнаружив в кювете одной из дорог близ городка Кюльштедт в Тюрингии… моторизованный диван!

Там был и один из пассажиров, еще троих лихих наездников дивана ищут.

Авторам нелегального «тюнинга» грозит до года тюрьмы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Во вторник, 2 июня, Патрульная полиция Украины заявила, что новая система автоматической фиксации превышения скорости зарегистрировала 57 880 случаев нарушений."

 

Я так понял, что это суточный показатель :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Во вторник, 2 июня, Патрульная полиция Украины заявила, что новая система автоматической фиксации превышения скорости зарегистрировала 57 880 случаев нарушений."

 

Я так понял, что это суточный показатель :o

Тобто просто рухаючись дорогами ви не бачили що кількість забивших болот на ПДР зашкалює?

Ну тоді велкам ту реаліті :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені цікаво чи працює система відображення наявності штрафу через мобільний додаток. Хтось вже засвітився на камеру?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

mvs.gov.ua/ua/pages/7403_Avtomatichna_sistema_fotovideofiksacii_porushen_PDR.htm/

 

"Визначено підрозділ Національної поліції та проведено підготовки поліцейських, які прийматимуть рішення по зафіксованих в автоматичному режимі порушеннях.

Відповідно до вимог Правил дорожнього руху у населених пунктах дозволена швидкість руху не більше 50 км/год, а в місцях де створені дорожні умови, що дають можливість рухатися з більш високою швидкістю, дозволена швидкість руху, за рішенням власників доріг за погодженням з Національною поліцією, може бути збільшена.

На автомобільних дорогах за межами населених пунктів дозволена швидкість руху транспортних засобів – не більше 90 км/год, на автомобільних дорогах з розділювальною смугою – не більше 110 км/год, на автомагістралях – не більше 130 км/год.

В місті Києві рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 50 км/год.

Порушенням швидкісного режиму буде рахуватись – 50+20+3 км/год =73 км/год (де 3 км/год – це спеціально закладена похибка в роботі приладу).

А відповідно до рішення КМДА з 1 квітня до 1 листопада на відповідних автодорогах міста Києва (наприклад Проспект Бажана в сторону міста Бориспіль) – буде дозволено рухатись по окремим смугам зі швидкістю 80 км/год.

Тобто перевищенням швидкості буде рахуватись 80+20+3 км/год = 103 км/год.

Максимально допустима похибка приладів контролю не перевищує ±3 км/год."

 

Добавлено через 1 час 32 минуты

Мені цікаво чи працює система відображення наявності штрафу через мобільний додаток. Хтось вже засвітився на камеру?

Відповім сам на своє питання.

Мобільні додатки таки працюють.

Спілкувався з керівництвом департаменту інформації мвс.

Офіційний додаток міністерства Штрафи ПДР, є телеграм бот, також штрафи ПДР, по якому дійсно знайшли і фото і відео порушення.

Але своє авто я не можу там знайти - видає помилку при додаванні авто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3-го було порушення, 4-го постанова і сьогодні побачили в телеграмі. Можливо що і 4-го вже було.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А телега здесь при чем? В ДИИ не видно?

 

В Дії є штрафи? В мене тільки документи.

 

Мне Дия не нужна, хватает Штрафы юа

А от в штрафах юа ми це порушення не знайшли.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Дії є штрафи? В мене тільки документи.

Ну макаронавирус же там есть ) Почему бы и штрафам не быть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дія мутна.

Техпаспорти моїх авто там є.

А от доків немає. Доки пластик. Пропонує через сайт їх завантажити. Я підтверджую особу і все одно ніц. Тобто варіант підтягнути їх пропонує а потім жодного результату. Щоб таке саме з штрафами не було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Дії є штрафи? В мене тільки документи.

 

А от в штрафах юа ми це порушення не знайшли.

Во те и на!

дия Г, штрафы не дают полной инфы, а письмо меня точно не найдёт и как быть?

А там часом абонементы не предусмотрены?

Готов кинуть на депозит. :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в Телеграмме ж светятся штрафы. Так и быть - подписать авто на телеграмм. Я уже. Дии у меня нет - не верю я ей, дырявая слишком.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...