Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Анализ воды - подбираем фильтры

tk39

Рекомендовані повідомлення

34 минуты назад, volomoto сказал:

Якщо це дійсно так, то що вам заважає підняти основний насос ближце до поверхні і подвитись чи буде наліт?

Поки що погода заважає, якщо буде можливість, то першим ділом підніму насос. Але на рахунок картриджів питання все ще актуальне, чи один дорогий і по характеристиках універсальний, чи 2-3 окремих.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Може хтось підказати по яких параметрах підбирати розмір колони/балону для системи помякшення води? Останній аналіз води показав що жорсткість 11 при нормі не більше 7, і кальцію майже в 3 рази більше.

Думаю над встановленням колони з іонообмінною смолою. Хотілося б жорсткість нижче на 50%, але після колони все рівно буде майже 0, так що прийдеться регулювати підмішуванням. І тут питання, якого розміру колону і кількість смоли оптимально вибрати? Запропонували 1035 і 1054 на 25 і 37 кг смоли відповідно. Фактична різниця лише в тому, що чим більше засипки, тим рідше промивати. Але якщо взяти однаковий розхід за пів року, то витрати солі і води на промивку виходять майже рівні (не більше 5% різниці). І беручи до уваги той факт що і там і там на виході буде жорсткість близька до 0, то який тоді толк від 1054? Може в принципі різниці немає не залежно від розміру балона? Хіба що реально частота промивок.

І як часто потрібно робити промивку? Із того що запропонували, виходить що на кожен 1 кг смоли розхід ~100 л води, відповідно на 25 кг смоли, 2500 л розхід і тоді промивка.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, TaurosRMK сказав:

Може хтось підказати по яких параметрах підбирати розмір колони/балону для системи помякшення води? Останній аналіз води показав що жорсткість 11 при нормі не більше 7, і кальцію майже в 3 рази більше.

Думаю над встановленням колони з іонообмінною смолою. Хотілося б жорсткість нижче на 50%, але після колони все рівно буде майже 0, так що прийдеться регулювати підмішуванням. І тут питання, якого розміру колону і кількість смоли оптимально вибрати? Запропонували 1035 і 1054 на 25 і 37 кг смоли відповідно. Фактична різниця лише в тому, що чим більше засипки, тим рідше промивати. Але якщо взяти однаковий розхід за пів року, то витрати солі і води на промивку виходять майже рівні (не більше 5% різниці). І беручи до уваги той факт що і там і там на виході буде жорсткість близька до 0, то який тоді толк від 1054? Може в принципі різниці немає не залежно від розміру балона? Хіба що реально частота промивок.

І як часто потрібно робити промивку? Із того що запропонували, виходить що на кожен 1 кг смоли розхід ~100 л води, відповідно на 25 кг смоли, 2500 л розхід і тоді промивка.

 

 

Аналіз в приват скиньте . Яка кількість кранів одночасно буде відкрита?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20.03.2023 в 23:21, TaurosRMK сказав:

Може хтось підказати по яких параметрах підбирати розмір колони/балону для системи помякшення води? Останній аналіз води показав що жорсткість 11 при нормі не більше 7, і кальцію майже в 3 рази більше.

Думаю над встановленням колони з іонообмінною смолою. Хотілося б жорсткість нижче на 50%, але після колони все рівно буде майже 0, так що прийдеться регулювати підмішуванням. І тут питання, якого розміру колону і кількість смоли оптимально вибрати? Запропонували 1035 і 1054 на 25 і 37 кг смоли відповідно. Фактична різниця лише в тому, що чим більше засипки, тим рідше промивати. Але якщо взяти однаковий розхід за пів року, то витрати солі і води на промивку виходять майже рівні (не більше 5% різниці). І беручи до уваги той факт що і там і там на виході буде жорсткість близька до 0, то який тоді толк від 1054? Може в принципі різниці немає не залежно від розміру балона? Хіба що реально частота промивок.

І як часто потрібно робити промивку? Із того що запропонували, виходить що на кожен 1 кг смоли розхід ~100 л води, відповідно на 25 кг смоли, 2500 л розхід і тоді промивка.

 

 

Жорсткість буде біля одиниці
 Однозначно 1054 ( висота фільтрувального фару має значення)
 Фільтроцикл 3,5 м³
якщо ви вважаєте жорстість 5,5 - 50% від вашої нормальною для сантехніки, шкіри,чайника, то можете це сміло зробити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, МаТраС сказал:

якщо ви вважаєте жорстість 5,5 - 50% від вашої нормальною для сантехніки, шкіри,чайника, то можете це сміло зробити

Навіть не знаю... 5.5, 3, 7... думаю ці всі показники індивідуально для кожного, але 11 то вже практично дуже жорстка вода. Раніше з цим проблем не було, але минулого року рівень води був дуже малим і прийшлося поглибити криницю. Після цього зробили аналіз води, хоча і без нього було видно, що наліт почав появлятися частіше. Яка жорсткість була до цього без поняття, аналіз не робили, але нальоту практично не було.

Дивлячись на таблицю, то напевно оптимально на виході не більше 4. Якщо після фільтру буде ~1, то підмішуванням потрібно підняти до 4, тобто певний відсоток води пускати напряму? Враховуючи що до фільтру жорсткість 11, то який відсоток потрібно підмішувати, приблизно? Чи не буде так, щоб отримати на виході 4, потрібно підмішувати ~50% води? Все ж таки жорсткість не 20+, де можливо підміс буде зовсім не значним. А при 11, грубо кажучи 1л після фільтру видасть 1, а підмішати ще 1л і вже буде 2л з жорсткістю 6 (якщо це так працює :) ). Вже підмішування 50/50. Відповідно фактичний розхід і розхід через фільтр будуть відрізнятися.

Kucherov-tab-5.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, TaurosRMK сказав:

Навіть не знаю... 5.5, 3, 7... думаю ці всі показники індивідуально для кожного, але 11 то вже практично дуже жорстка вода. Раніше з цим проблем не було, але минулого року рівень води був дуже малим і прийшлося поглибити криницю. Після цього зробили аналіз води, хоча і без нього було видно, що наліт почав появлятися частіше. Яка жорсткість була до цього без поняття, аналіз не робили, але нальоту практично не було.

Дивлячись на таблицю, то напевно оптимально на виході не більше 4. Якщо після фільтру буде ~1, то підмішуванням потрібно підняти до 4, тобто певний відсоток води пускати напряму? Враховуючи що до фільтру жорсткість 11, то який відсоток потрібно підмішувати, приблизно? Чи не буде так, щоб отримати на виході 4, потрібно підмішувати ~50% води? Все ж таки жорсткість не 20+, де можливо підміс буде зовсім не значним. А при 11, грубо кажучи 1л після фільтру видасть 1, а підмішати ще 1л і вже буде 2л з жорсткістю 6 (якщо це так працює :) ). Вже підмішування 50/50. Відповідно фактичний розхід і розхід через фільтр будуть відрізнятися.

Kucherov-tab-5.jpg

Калькулятор вам в руки.потім себе проконтролюєте ще одним або не одним аналізом))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МаТраС сказал:

Калькулятор вам в руки.потім себе проконтролюєте ще одним або не одним аналізом))

Та ні, робити додаткові аналізи вже не буду, не дешеві вони)) хіба що може є швидкі тести, які можна вдома зробити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, TaurosRMK сказал:

.... хіба що може є швидкі тести, які можна вдома зробити. 

Тест-полоски Норма Водомер-Жесткость №10 для определения жесткости воды.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23.03.2023 в 09:56, TaurosRMK сказав:

Та ні, робити додаткові аналізи вже не буду, не дешеві вони)) хіба що може є швидкі тести, які можна вдома зробити. 

так ,тести є,але вам однозначно треба зробити аналіз з таким підходом)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Всім привіт.

Маю таку проблему: будинок, скважина 55 метрів, насос десь на 50-52 +/- (паспорта на скважину немає), використовую наступні фільтри:

- самоочисний (грубої очистки)

- 2 поліпропіленових

- 1 вугілтний

- кабінет очистки екософт екомікс

здав аналіз води після цих всіх фільтрів - дуже багато заліза і каламутність, аналіз прикладаю. Зараз фільтра поліпропіленові міняю кожні 2 тижня.
Що порадите щоб позбавитись від заліза?

Для наглядності додаю фото стану попіпропіленових фільтрів які я не міняв 3 місяці.

 

BB518015-7EE2-4D63-B17F-235E31C14D3B.png

C827DDCD-7705-4511-B693-622ACFDC9972.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, demchik.m сказал:

здав аналіз води після цих всіх фільтрів - дуже багато заліза і каламутність

Или свистеж или у вас не та засыпка в кабинет.

у меня были такие же фильтра и колонна 1254 все убирала.

1 час назад, demchik.m сказал:

Зараз фільтра поліпропіленові міняю кожні 2 тижня.
Що порадите щоб позбавитись від заліза?

Бити нову скважину. 
я порахував скільки грошей втрачаю на заміні ОДНОГО 20‘‘ фільтра при такій самій картині і вийшло, що за 5років вийду в нуль.

Пробив нову скважину і не шкодую, фільтр міняю раз у 3-4 місяці, коли й більше забуваю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Фрай сказав:

Или свистеж или у вас не та засыпка в кабинет.

у меня были такие же фильтра и колонна 1254 все убирала.

Бити нову скважину. 
я порахував скільки грошей втрачаю на заміні ОДНОГО 20‘‘ фільтра при такій самій картині і вийшло, що за 5років вийду в нуль.

Пробив нову скважину і не шкодую, фільтр міняю раз у 3-4 місяці, коли й більше забуваю.

на скільки метрів людині бити?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, demchik.m сказав:

Всім привіт.

Маю таку проблему: будинок, скважина 55 метрів, насос десь на 50-52 +/- (паспорта на скважину немає), використовую наступні фільтри:

- самоочисний (грубої очистки)

- 2 поліпропіленових

- 1 вугілтний

- кабінет очистки екософт екомікс

здав аналіз води після цих всіх фільтрів - дуже багато заліза і каламутність, аналіз прикладаю. Зараз фільтра поліпропіленові міняю кожні 2 тижня.
Що порадите щоб позбавитись від заліза?

Для наглядності додаю фото стану попіпропіленових фільтрів які я не міняв 3 місяці.

 

BB518015-7EE2-4D63-B17F-235E31C14D3B.png

C827DDCD-7705-4511-B693-622ACFDC9972.jpeg

треба розібратися в правильності налаштування кабінета екософт ( для цього потрібно знати кількість заліза в вхідній воді), також можна встановити механічний фільтр колонного типу з ручним, або автоматичним керуючим клапаном з важкою загрузкою без верхнього дистриб'ютора.
коли останній раз міняли засипку??

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, МаТраС сказал:

треба розібратися в правильності налаштування кабінета екософт ( для цього потрібно знати кількість заліза в вхідній воді)

Згоден, думаю в налаштуванні також є проблема :(
 

 

21 минуту назад, МаТраС сказал:

коли останній раз міняли засипку??

Місяць назад

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Или свистеж или у вас не та засыпка в кабинет.

Свистьож в чому? В аналізі води? 

засипка ecomix в мішку з оранжевим написом

1 час назад, Фрай сказал:

Бити нову скважину. 

Нє, не варік взагалі:

1. Місця немає на ділянці (всього 3 сотки)

2. Перебивати існуючу? Не знаю чи роблять таке і чи доцільно. Не вивчав це питання

3. газон рулонний, фемка і всі інші благоустрої вже зроблені. Окупність буде точно не 5 років))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, demchik.m сказав:

Згоден, думаю в налаштуванні також є проблема :(
 

 

Місяць назад

робіть аналіз вхідної води

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, demchik.m сказав:

Свистьож в чому? В аналізі води? 

засипка ecomix в мішку з оранжевим написом

Нє, не варік взагалі:

1. Місця немає на ділянці (всього 3 сотки)

2. Перебивати існуючу? Не знаю чи роблять таке і чи доцільно. Не вивчав це питання

3. газон рулонний, фемка і всі інші благоустрої вже зроблені. Окупність буде точно не 5 років))

1 місце знайти можна
2 - не роблять

3 вам видніше)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, МаТраС сказал:

робіть аналіз вхідної води

Де краще робити? В якій компанії? Можете порекомендувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, demchik.m сказав:

Де краще робити? В якій компанії? Можете порекомендувати?

Меньше всього косячать субос та Укрхіманаліз.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 05.05.2023 в 19:14, newbee2020 сказал:

скважина може свіжонабита і поки не очистилось від глини. десяток два кубів злили вже?

Близько 50-60 кубів думаю вже використано

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...