Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Достала соседская собака!

Godless

Рекомендовані повідомлення

35 минут назад, Maryan_bhfz сказал:

Мова про ізоніозид - ліки від туберкульозу, вони токсичні для собак. Вибачте, що вліз

Тепер зрозуміла. На такі кардинальні кроки я поки що не готова))) Всього то і  мови було, чи це нормальна поведінка собаки і її хазяїна)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-моєму цілком звична реакція невихованої собаки та невихованого хазяїна

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Nic-олаевна сказал:

Тепер зрозуміла. На такі кардинальні кроки я поки що не готова))) Всього то і  мови було, чи це нормальна поведінка собаки і її хазяїна)))

Тогда просто подождите максимум полгода, собака привыкнет и гавкать перестанет. Если хозяева будут её ругать за гавканье на вас, может и недели хватить. На меня тоже соседские гавкали после переезда, сосед познакомил с ними и гавкать запретил. После этого погавкивали редко, когда меня видно не было и ветер от них. Сейчас совсем на меня не реагируют, могу хоть в 3 часа ночи вдоль соседского забора на дом пенопласт клеить, внимания не обращают.

А вот то что большая соседская собака перепрыгивает к вам и может покусать напрягает.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

По-моєму цілком звична реакція невихованої собаки та невихованого хазяїна


долбоеб?

ой, sorry, не так.

Долбоёб! Ж-)
Nic-олаевна, меня уже так достала соседская мелкая шавка своим постоянным тявканьем, просто ховайся!

я теперь даже немножко могу понять ту дочку грумерши на соседском балконе с йорком,
а соседке-рашистке пофиг, она глуховатая.

но пойти отравить? Даже в голову не придет! :(
 

 

Змінено користувачем Фрай
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Enot123h сказал:

Тогда просто подождите максимум полгода, собака привыкнет и гавкать перестанет. 

Перспектива так собі...але це якщо. Бувають же і дурнуваті собаки. Мені залишається тільки сподіватися що вона справді звикне.

55 минут назад, Enot123h сказал:

А вот то что большая соседская собака перепрыгивает к вам и может покусать напрягает.

То ж бо і воно. 

21 минуту назад, Фрай сказал:


долбоеб?

ой, sorry, не так.

Долбоёб! Ж-)
Nic-олаевна, меня уже так достала соседская мелкая шавка своим постоянным тявканьем, просто ховайся!

я теперь даже немножко могу понять ту дочку грумерши на соседском балконе с йорком,
а соседке-рашистке пофиг, она глуховатая.

но пойти отравить? Даже в голову не придет! :(
 

 

100%

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спробував би прикормлювати цю собаку якимись собачими смаколиками. Через деякий час це буде частково і Ваша собака :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Dmode сказал:

Спробував би прикормлювати цю собаку якимись собачими смаколиками. Через деякий час це буде частково і Ваша собака :)

Я думаю це самий хибний крок. Собака швидко зрозуміє що для того, щоб їй дали смачного, треба голосно погавкати у бік сусіда. 

Наприклад ще у одного сусіда теж є собака. Але вона, на відміну від цієї, взагалі вільно ходить по ділянці, бачить мене і ніяк не реагує. Вона просто розуміє що я не захожу на їх територію. Запитувала у того сусіда, чому його собака не мене не гавкає. Знаєте яка була відповідь? "Тому, що вона не дурна і зазря не гавкає". От і все. І не треба смаколиків і чи інших методів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

От собак лучше всего помогает треск шокера вот видео как он действует своим треском 

Если брать компактный то вот оптимальный вариант фонарик электрошокер Шерхан

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...