Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Простите, откажутся от чего? Своих 55" панелей? Выбросят? И никого не интересует что вы там только с компа или блю-рей плеера кино лицензионное смотрие - техническая возможность смотреть эфир есть - плати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простите, откажутся от чего? Своих 55" панелей? Выбросят?

У всех ли они есть, те панели?

ЗЫ Мне пополам, т.к. тель-а-визоров ноль штук. ;)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- техническая возможность смотреть эфир есть - плати.

Пенис есть? Есть! Значит уже подозреваемый в изнасиловании... :lol:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пенис есть? Есть! Значит уже подозреваемый в изнасиловании... :lol:

 

Вы совершенно точно уловили мысль. В некоторой стране уже даже нужно документально оформлять половой акт, чтобы не стать подозреваемым.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

AndyAntonov, Якщо під ноги - то за що платити? Ви ж її не відводите.

Було, в америці діда засудили за збір дощової води - було доказано, що через його дії частина води не потрапляє у ріку Колорадо. Тобто дідо наносить шкоду довкіллю.

 

Гейропа наче платить податок зомбоящика за антену. Є антена - платиш.

Про кімнатні не в курсі.

 

Добавлено через 1 минуту

MaksymS, а у нас ні? Як доказати, що було по спільній згоді? Тепер люба ТП може мужику проблем наробити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо під ноги - то за що платити?

Это к карманычам, не ко мне. У нас много чуднЫх законов, по которым платит или отвечает тот, кого назначат, а не тот, кто должен, или за то, чего не было.

Було, в америці діда засудили за збір дощової води - було доказано, що через його дії частина води не потрапляє у ріку Колорадо. Тобто дідо наносить шкоду довкіллю.

Хуже. Дед наносит ущерб фермерам, которые всю ту реку разобрали на полив апельсиновых плантаций (к мексам ничего из той реки не дотекает). Вор!

MaksymS, а у нас ні? Як доказати, що було по спільній згоді? Тепер люба ТП може мужику проблем наробити...

Может. И здесь тоже делают. особенно если ТП не совсем Т, а в сговоре с полицаями. Выгодный бизнес.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Гейропа наче платить податок зомбоящика за антену. Є антена - платиш.

Про кімнатні не в курсі.

 

..

 

Именно за каждый приемник, в т.ч. тв тюнер в компе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гройсман проти росту ціни на газ.

До наступної осені можна передихнути.

Шо, Первого Апреля уже не будет?:lol::DЖ-)

Тут-жеж такое дело... сегодня против, дали по шее... и оп-па - завтра он таки уже ЗА...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

MaksymS, а у нас ні?

Обов’язкової вимоги оформляти юридично поки що в нас немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:oПодскажите, кому пришла платежка с так называемым " рекомендованым платежом"? Сумма огромная 6637 грн, в скобках пишут, якобы я нажгу 954 м3. Хотя в месяц выходит около 600...Имею ли я право не платить наперед?:fool:

 

У меня за прошлый месяц было нулевое потребление газа, т.к. в доме мы не живем пока а когда приезжаем на выходные, то включаем ТТ котел и электроплиту. А платеж выставили более чем на 1000 грн. Я заплатила 10 грн. и теперь в "кабинете" висит что я переплалила эти 10 грн. по факту, но не доплатила за прогнозные начисления. И Вас не могут заставить платить авансовый платеж. Поэтому Вам решать как правильно распорядиться своими финансами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обов’язкової вимоги оформляти юридично поки що в нас немає.

 

От, якась-же падлюка не добра людина і придумала як знищити романтику в людях. Чесно кажучи, даже зі своєю схибленою хвантазією... не можу собі представити... як буду просити розписку у власної дружини... перед тим ЯК... Або вона в мене... Та ну його нахвіг до біса, вже й не зачеш нічого. На окружній простіше буде, там розписок не треба... поки.

Офтоп.

Вибачаюсь, вирвалось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розписка не має юридичної сили.

Якщо скласти у присутності двох свідків, то має. Тобто потрібно покликати сусідів, скласти розписку, а потім вже... :rolleyes: :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага... Пойняв... Треба, щоб все село чуло/бачило, що в нас з дружиною було НЕ взаємне згвалтування. Думаю, що в тій груповусі тому колективі свідків знайдеться ще й грамотний юрист, що юридично правильно задокументує (з першого дубля та без відеомонтажа) то дійство... для грядущих поколений... Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Польше давно платят за дождевую...по кровле высчитывают и платят за водоотвод.

Естественно, при наличии централизованной ливнёвой канализации?

А если не построили её , то кому и за шо платить ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если не построили её , то кому и за шо платить ?

В Украине этот вопрос решился просто - строите за свои деньги канализацию и потом платите за водоотвод с площади крыши. Это же просто. Это работает. Пока что только для юрлиц.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Естественно, при наличии централизованной ливнёвой канализации?

А если не построили её , то кому и за шо платить ?

Я Вас прошу. В нас за газову трубу яку люди самі в свої села проклали гроші брати хочуть. Так що нехай ще дякую скажуть що не заставили самим колектор збудувати і потім за нього ж платити.:lol:

 

Добавлено через 1 минуту

В Украине этот вопрос решился просто - строите за свои деньги канализацию и потом платите за водоотвод с площади крыши. Это же просто. Это работает. Пока что только для юрлиц.

Я Вас прошу. В нас це працює і в приватників. Хочеш канашку? За свої гроші веди. А потім плати. Цілі вулиці за свої кревні тягнуть до себе труби каналізації, щоб потім платити так як і ті в кого трубу клав давним давно водоканал.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За свої гроші веди. А потім плати.

А я що написав?

строите за свои деньги канализацию и потом платите за водоотвод
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Украине этот вопрос решился просто - строите за свои деньги канализацию и потом платите за водоотвод с площади крыши. Это же просто. Это работает. Пока что только для юрлиц.

Кстати... А за то, что дождевую воду Вы сливаете в канализацию, значит трава/деревья (жучки/букашки) её недополучат... значит Вы наносите вред экологии окружающей среды... значит с Вас надо будет брать налог как с ядрёной электростанции... а если Вы дождевую воду начнёте употреблять и она не будет поступать в канализацию... значит в реке/море/океяне будет дефицит воды... значит с Вас надо брать деньги согласно Киотского протокола...

Исходя из выше изложенного - крыша это зло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Исходя из выше изложенного - крыша это зло.

Тогда можно поступить проще - брать налог исходя из общей площади водосбора. Ну т.е. площади участка. Так даже выгоднее и не обязательно ждать постройки крыши.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я що написав?

Ви написали коли я почав вводити текст.:beer: Тому і вийшло 2 пости один за одним про одне і те саме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гройсман проти росту ціни на газ.

До наступної осені можна передихнути.

 

МВФ Гройсмана дожме... або пошле лісом..

 

До речі, ось ці рекомендовані платежі в платіжках за газ ІМХО- це не що інше,як підготовка населення до того, що газ стане звичайним товаром,як зріджений газ, як бензин, і спочатку прийдеться оплатити певний обєм,а потім користуватись.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...спочатку прийдеться оплатити певний обєм,а потім користуватись.

 

Это прорыв ящЕтаю! :D

И благодаря децентрализации (кошка бросила котят, пусть ...... как хотят), в каком нить депрессивном регионе скоро начнут замерзать детские сады, больницы, школы, интернаты и просто жилые дома... да что там в каком-то, в каждом селе и райцентре... Так победим!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это прорыв ящЕтаю! :D

И благодаря децентрализации (кошка бросила котят, пусть ...... как хотят), в каком нить депрессивном регионе скоро начнут замерзать детские сады, больницы, школы, интернаты и просто жилые дома... да что там в каком-то, в каждом селе и райцентре... Так победим!

 

Ну тоді буде надія, що через років 5 до людей дійде, що це не абстрактна держава за власні кошти опалює дитячі садочки, школи, навчає дітей, чистить дороги від снігу, а вони самі за свої ж кошти ,які вони перерахували в бюджет свого району. .

Як заробили так і їдять....

А як заробляти нехай болить голова у керівників цих районів,які лізуть у владу, а потім не знають що їм робити і за що забезпечувати нормальну життєдіяльність районів.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...