Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

...спочатку прийдеться оплатити певний обєм,а потім користуватись.

Пiдприемцi уже давно платят за газ наперед и почему-то не по 7, а по 9.

Новость? :)

С какого перепугу они должны кредитовать Нафтогаз?

Электрика тож по другой цене.

Бензин по чем прикажете отпускать для тех кто работает в черную, и для тех кто платит налоги в белую?

 

Як заробили так і їдять....

Иными словами всех убогих, немощных и инвалидов нужно пустить в расход?

С пенсами чего делать будем? Они ж уже не заробляють, а ранее заработанное давно рас***или такие как Гройсман и подобные.

По их рожам видно хто як їсть.

А як заробляти нехай болить голова у керівників цих районів

А за семь миллионов самого трудоспособного населения, свалившего из страны на заработки, председателя какого сельсовета на кол посадим?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По их рожам видно хто як їсть.

 

Да бростье... У нас каждый комерс попавший в струю быстро забывает откуда он вылез и кто его выкормил... Думает если сам смог, то это каждому под силу и по душе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пiдприемцi уже давно платят за газ наперед и почему-то не по 7, а по 9.

Новость? :)

Для мене новина? Я ще з 2012 року купі таких юросіб прорахував, запропонував і забезпечив економію за рахунок використання альтернативи.

С какого перепугу они должны кредитовать Нафтогаз?

Электрика тож по другой цене.

Бензин по сколько прикажете отпускать?

 

Вони нікого не повинні кредитувати. Заплатив кошти (або аванс)-отримав товар. Не заплатив кошти- не отримав. Чи ви ковбасу спочатку їсте, а потім платите?

 

 

С пенсами чего делать будем? Они ж уже не заробляють, а ранее заработанное давно рас***или такие как Гройсман и подобные.

Як по мені, то пенсіонери мають фінансуватись виключно за рахунок пенсійного фонду, а не за рахунок додаткових відрахувань з платників податків на 140 ярдів.

Не вистачає??? нехай напрягають тих, хто не доплачує.. вони не далеко,як правило на відстані витягнутої руки.:)

 

" Ранее заработанного " при солідарній системі не існує...існують лише поточні відрахування.

 

Добавлено через 6 минут

А за семь миллионов самого трудоспособного населения, свалившего из страны на заработки, председателя какого сельсовета на кол посадим?

 

так це ж прекрасно....це стимулюе попит на робітників тут і піднімає зарплати тим , хто залишився..Система самоврівноважиться, коли доходи у нас підтягнуться до польських 2000 злотів..

Туди наразі їдуть не світила науки і техніки:D Світила давно виїхали...

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Заплатив кошти (або аванс)-отримав товар. Не заплатив кошти- не отримав. Чи ви ковбасу спочатку їсте, а потім платите?..

То, мабуть, і логічно... коли ти ковбасу не у циган купуєш. А на цій газовій трубі уже цілий циганський табір сидить. І всі вони такі чесні, що у людей чайник закипіти не може а куб газу вже вилетів.

Що до авансу, пояснення: hyser.com.ua/business_and_finance/v-ukraine-izmenilis-pravila-formirovaniya-kvitantsij-na-oplatu-gaza-286349

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

МВФ Гройсмана дожме... або пошле лісом..

 

До речі, ось ці рекомендовані платежі в платіжках за газ ІМХО- це не що інше,як підготовка населення до того, що газ стане звичайним товаром,як зріджений газ, як бензин, і спочатку прийдеться оплатити певний обєм,а потім користуватись.

Трішки не так.

Аналогія з бензином ну зовсім не підходить. Як мінімум тому що заїхавши на заправку давши тисячу з хвостом я залив до повного соляри. І мені цю соляру сходу і видали. А далі я вже сам вирішую їздити мені, чи економити соляру. І ріст ціни на цю соляру мене не чухає від слова зовсім. А тут буде приблизно так: в мене споживання 200 в місяць. Прогнозований втулять 300. Я заплачу. Отримаю переплату. Потім я зекономлю і не використаю газ, спалю наприклад 150. Маю грубо кажучи 1000 грн економії. Настає літо. Я газ не використовую. На зиму ціна газу стає 10 грн за куб. І тепер увага запитання: скільки кубів газу в мене буде 150, чи 100?;) А купив то я 150.... І це я не врахував що на початок літа також буде прогнозований платіж.;)

Чи може мені чекати коли з заправок до мене будуть ходити і зливати з бака залишки в разі росту ціни?:lol:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трішки не так.

Аналогія з бензином ну зовсім не підходить. Як мінімум тому що заїхавши на заправку давши тисячу з хвостом я залив до повного соляри. І мені цю соляру сходу і видали. А далі я вже сам вирішую їздити мені, чи економити соляру. І ріст ціни на цю соляру мене не чухає від слова зовсім. ...

Все вірно. В мене в РЕСі (електрика) таке було (пропонований платіж).Тоді в РЄСі мене в ступор поставили. Як з"ясувалося, я, своїм авансовим платежем, не купую кВт на перед. Я, блін, добровільно передаю їм гроші на зберігання до наступного платежу. Мовляв, якщо в наступному місяці у мене не буде грошей, то,щоб я не хвилювався, що в мене відключать електрику за не уплату. При цьому, авансовий платіж в двічі більший від поточного. Наприклад: нагоріло 100 грн + 200 аванс = 300 грн до сплати. Даже коли Ви сплатите 300 грн, на наступний місяць знову: нагоріло 100 грн + 200 аванс = 300 грн до сплати. За декілька місяців назбірувалась кругленька сумма переплат. Потім - бабах... приходить квитанція: у Вас борг 100500 грн. Заплатіть бо відключимо. Біжиш з матюками в той РЄС, вони тобі: "ой, то щось з компьютером"... щось там клацають, звіряють, підтягують, вирівнюють... і видають тобі результат... в кВт все сходиться а в грн ти завжди пару сотень грн повинен доплатити.

Так у мене було цілий рік кожні три місяці. І кожен раз одні і тіж люди в РЄСі робили це ніби воно вперше в їхній роботі трапилось... Плюнув, аванса більше не плачу.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все вірно. В мене в РЕСі (електрика) таке було (пропонований платіж).Тоді в РЄСі мене в ступор поставили. Як з"ясувалося, я, своїм авансовим платежем, не купую кВт на перед. Я, блін, добровільно передаю їм гроші на зберігання до наступного платежу.

Враховуючи логіку камрада я трішки побоююсь що і за ковбасу мене доведеться передавати гроші на зберігання в касу магазину, до наступного платежу.:lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таке давно є - називається ДЕПОЗИТ (в магазині, так).

Е ні.

Депозит мабуть добровільний?

Мені наприклад в чек за ковбасу його ще не включали.:lol:

До речі форум будівельний. Тому спробую на прикладі матеріалів.

Є людина яка хоче будувати будинок має прогнозоване споживання :D 100 кубів газоблоку. Нехай він коштує 1400 за куб. Людина може заплатити 140 000 і купити цей ГБ, з зберіганням на складі. Влітку починає гнати стіни і забирає цей ГБ. На момент старту будівництва ціна 2000. Але йому відвантажать то не 70 кубів, а 100 які він проплатив.

Хоча не зважаючи що газ то є такий же товар як і решта, мабуть газоблок все ж таки не такий товар як газ.:lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Депозит мабуть добровільний?

Ну як вам сказати... Так, добровільний. Але якщо хочете щось придбати доведеться їздити двічі - один раз внести передоплату, інший раз забрати товар.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Украинцы будут платить за газ по новой формуле...

hvylya.net/news/digest/ukraintsyi-budut-platit-za-gaz-po-novoy-formule.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі форум будівельний. Тому спробую на прикладі матеріалів.

Є людина яка хоче будувати будинок має прогнозоване споживання :D 100 кубів газоблоку. Нехай він коштує 1400 за куб. Людина може заплатити 140 000 і купити цей ГБ, з зберіганням на складі. Влітку починає гнати стіни і забирає цей ГБ. На момент старту будівництва ціна 2000. Але йому відвантажать то не 70 кубів, а 100 які він проплатив.

Хоча не зважаючи що газ то є такий же товар як і решта, мабуть газоблок все ж таки не такий товар як газ.:lol:

 

Чудовий приклад.... Проплачено 100, відвантажено 100,витрачено 70, а 30 зависло і потрібно думати що з ними робити...як і де зберігати щоб ноги не приросли.

 

Далі.....зберігання газоблоку на складі-це бонус від виробника чи продавця і довго цей бонус не діє, через деякий час вас заставлять забрати його за будь-яких умов і не 50-60 чи 70, а всі 100, що ви проплатили, далі це вже ваші проблеми.

Було б справедливо так само і по газу.... Купив 1000 кубів, витратив 800, будьте-ласкаві забрати(використати) свій газ або заплатити за його зберігання...

Не хочете за зберігання платити? Тоді ми підемо на зустріч і викупимо у вас газ по тій ціні,яку ви платили, кошти можуть бути використані для наступної закупівлі.

 

ЗІ Я постійно маю справи з купівлею теплотехнічних товарів (говорю передусім про крупний товар) і коли товар оплачено, то його деякий час ще можуть потримати на складі, а далі або забирай товар або забирай кошти.

Пів-року ніхто адекватний чекати не буде доки ти забереш товар, за винятком дуже гарних відносин з менеджером. Склад не резиновий,якщо таких покупців буде з десяток-два , то весь склад буде забитий проданим товаром, а аренду все одно потрібно платити.

Газ в сховищах теж не просто так зберігається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але тим не менше активно ратуєте за те щоб сплачувати за газ вперед. А потім як там: не використали то забирайте? Або доплатіть за зберігання? :o

Це вже клініка.:o:fool:

Мабуть варто перестати звертати увагу на пости ще одного камрада.............

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але тим не менше активно ратуєте за те щоб сплачувати за газ вперед. А потім як там: не використали то забирайте? Або доплатіть за зберігання? :o

Це вже клініка.:o:fool:

Мабуть варто перестати звертати увагу на пости ще одного камрада.............

 

Не потрібно емоційно реагувати...клініка і т.інше. Ви навели приклад,я показав зворотню сторону цього прикладу

І я не ратую, моя б воля, я б за газ взагалі не платив,як і за все інше...а поки що я висловлюю свою думки,як мені здається було б правильно без привязки до моїх бажань

Якби я був у правлінні Нафтогазу або мав вплив на ці процеси я б ратував, а так я лише роблю аналіз, не звертаючи увагу на те,як мені вигідно або ще комусь..

А вигідно мені: платити за газ по 1 грн і щоб ніяких абонплат і інших плюшок, що нас чекають..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як можна реагувати не емоційно якщо людина на повному серйозі схвалює сплату наперед яку хочуть втулити ? Та ще й доводи знаходить ковбаса заправка........

Я наприклад не хочу газу по 1 грн. Дивно правда? Але я хочу щоб я сплачував за реально спожите. А не те що нарахує компутер який порахує як захоче монополіст.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як можна реагувати не емоційно якщо людина на повному серйозі схвалює сплату наперед яку хочуть втулити ? Та ще й доводи знаходить ковбаса заправка........

Я наприклад не хочу газу по 1 грн. Дивно правда? Але я хочу щоб я сплачував за реально спожите. А не те що нарахує компутер який порахує як захоче монополіст.

 

:beer:Ага-ага, по 7000 грн наперед!:o Читала, у одной бабушки инсульт от такой платежки случился!((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як можна реагувати не емоційно якщо людина на повному серйозі схвалює сплату наперед яку хочуть втулити ? Та ще й доводи знаходить ковбаса заправка........

Я наприклад не хочу газу по 1 грн. Дивно правда? Але я хочу щоб я сплачував за реально спожите. А не те що нарахує компутер який порахує як захоче монополіст.

 

А я до речі хочу, і навіть по 20 коп...а краще безкоштовно...

Прочитайте моє переше повідомлення про цей платіж наперед. Я ніде не говорив, що схвалюю саме такого роду підхід, коли від фонаря виставляють рахунок наперед (як це було здійснено в останніх платіжках українців), я за те, щоб люди самі оцінювали скільки їм потрібно газу і стільки оплачували, купуючи певний обєм газу заздалегіть, при чому маючи можливість вибрати продавця самостійно.. Саме так відбувається в Німеччині, коли людина заздалегіть заключає контракт на купівлю певного обєму газу ( ми ж хочемо щоб було як там, в Європі)

 

На майбутнє. У мене є 2 розуміння будь-якої ситуації: як мені вигідно і як я вважаю, що буде правильно (моя особиста думка).Я можу поступити як буде вигідно мені, але признаючи, що поступив неправильно і нікому не доводячи, що я поступив правильно.

Правда дивно?, бо більшість людей намагається всім довести , що правильним є те, що їм вигідно...

 

Тобто я можу зупинитись під знаком "зупинка заборонена",бо мені це вигідо і потрібно наразі, але усвідомлюючи і признаючи , що поступаю неправильно і готовий за це понести покарання. І ніколи не буду закликати когось зупинятись під цим знаком.

А от на форумі зібралось купа людей, які ставши під знаком "зупинка заборонона" будуть придумувати причини чому їм можна було там зупинитись або звинувачувати когось в недостатності паркомісць замість того, щоб визнати, що вони порушили ПДД.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.. Саме так відбувається в Німеччині, коли людина заздалегіть заключає контракт на купівлю певного обєму газу...

Я - у Европі.

Кожного дня сплачую наперед - купуючи бензин на заправках. Чи каву.

.....

постсоветскій ідіотізм ще довго буде жити :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я до речі хочу, і навіть по 20 коп...а краще безкоштовно...

Я ніде не говорив, що схвалюю саме такого роду підхід, коли від фонаря виставляють рахунок наперед (як це було здійснено в останніх платіжках українців), я за те, щоб люди самі оцінювали скільки їм потрібно газу і стільки оплачували, купуючи певний обєм газу заздалегіть, при чому маючи можливість вибрати продавця самостійно.. Саме так відбувається в Німеччині, коли людина заздалегіть заключає контракт на купівлю певного обєму газу ( ми ж хочемо щоб було як там, в Європі)

 

Ваша точка зору зрозуміла. Але ж:

 

1) Наскільки я розумію, можливості вибирати продавця самому немає. Чи буде вона найближчим часом - хз... Тут десь вище (набагато) писали, що нібито буде можливість вибирати, у якого облгазу купувати (ну хоч так), але ж навіть і такої вкрай обмеженої степені вільності немає.

 

2) Оте "щоб люди самі оцінювали" - то теорія, а на практиці такої можливості теж немає. Люди пишуть про те, що відбувається реально, і обурюються саме з цього приводу. Я особливо не вникав (бо сплачував за показами лічильника), але мені здалося, що сума авансового платежу визначалася, виходячи з об'єму споживання за минулий рік. Тобто зі старту (на початку року) пропонується сплатити за весь цей об'єм (до кінця року), а потім - все меншу суму (із врахуванням уже сплаченого).

 

3) Важкувато навіть самому оцінити наперед, скільки буде спожито, коли рік на рік (зима на зиму) не приходиться.

 

4) Чи хочемо ми (у сенсі ми всі), щоб було, як у Європі - теж велике питання. Бо багато вже звик до того, як є. Але то вже офтоп і трохи навіть політика.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Загалом зробив висновок.

Складно сперечатись з експердами які знають як там в Європі.

Банально не розуміючи що люди обурюються що в нас роблять не як в Європі а через дупу.

А потім ще й ярлики вішають.

Цікаво а не совок в Європі платить за каву яку він хоче випити чи йому в кав'ярні кажуть плати за 3 філіжанки бо ми вважаємо що ти стільки хочеш випити?

 

Для мене совковий ідіотизм вішати на інших ярлики.....

Але ж так хочеться відчути себе як в тому анекдоті всі в лайні тільки один весь в білому......

 

Добавлено через 4 минуты

Я особливо не вникав (бо сплачував за показами лічильника), але мені здалося, що сума авансового платежу визначалася, виходячи з об'єму споживання за минулий рік. Тобто зі старту (на початку року) пропонується сплатити за весь цей об'єм (до кінця року), а потім - все меншу суму (із врахуванням уже сплаченого).

 

3) Важкувато навіть самому оцінити наперед, скільки буде спожито, коли рік на рік (зима на зиму) не приходиться.

 

Там за місяць вперед хочуть. Правда суми не виходячи з попередніх періодів а за нормами. А те що норми роздуті знають всі. Якщо б можна було самому прогнозовані вбивати але ні там компутер рахує........

А дехто клаву рве доводячи що то є правильно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в каком нить депрессивном регионе скоро начнут замерзать детские сады, больницы, школы, интернаты

Они давно уже переведены на дрова! Жилые дома не за горами. Офигеть какая экономия (кВт*ч из дров сурово дороже кВт*ч из газа, и это не считая бригады истопников).

А як заробляти нехай болить голова у керівників цих районів,які лізуть у владу, а потім не знають що їм робити і за що забезпечувати нормальну життєдіяльність районів.

Та щаз. Там давно голова о другом болит. А население либо на околицу переезжает на ПМЖ (на 2 метра вниз), либо валит нах.

 

Добавлено через 18 минут

Враховуючи логіку камрада я трішки побоююсь що і за ковбасу мене доведеться передавати гроші на зберігання в касу магазину, до наступного платежу.

Они и так на хранении. Но не в кассе магазина, а в банке.

постсоветскій ідіотізм ще довго буде жити

Ога.

Правда суми не виходячи з попередніх періодів а за нормами.

Не по нормам, а по прогнозированным объёмам для Вашей группы потребления. Объёмы, ЕМНИМС, рассылали с платёжками года полтора назад.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не по нормам, а по прогнозированным объёмам для Вашей группы потребления. Объёмы, ЕМНИМС, рассылали с платёжками года полтора назад.

Тю. Від зміни доданків назв сума суть не змінюється.

Подивимося як в реалі то все буде працювати. Хоча якщо мені доводять, що в Європі люди самі собі контрактують обєми (що в принципі вірно, перекупу треба той газ купити, або з сховищ дістати), а в нас мені хтось хоче контрактувати обєми і то є те саме. То я не знаю хто з нас совок....

Адже в совку все за всіх вирішувала партія.:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они давно уже переведены на дрова! Жилые дома не за горами. Офигеть какая экономия (кВт*ч из дров сурово дороже кВт*ч из газа, и это не считая бригады истопников).

 

С дровами это очередной разводняк для продажи ТТ котлов, для дров печки и камины. Котлы на дровах = паровая бомба. Мое мнение, но проверенное на практике, за сезон 2014-15 года из 9 експлуатируемых котлов вздули 4 котла, и один после двух лет "правильной" обвязки, конструкции самого котла и прохфесиональных истопников дал течь из-за конденсатной корозии. Уже там не работаю, но знаю что муки продолжаются, ежики колются но лезут на кактус, ставят еще в одной гостиннице ТТ котел.

РС по стоимости отопления дровами и газом, если учесть все от капиталовложений до експлуатационных затрат то как минимум в одну цену выходит, в одной из гостинниц в Закарпатье даже дороже получалось в межсезонье даже только по топливу.

РРС есть товарищ который говорит что лучше б я никого не слушал и либо газ подключил либо электричеством топил, у него пелетный котел, отака альтернатива.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...