Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

В одном абзаце рассказать о недоверии власти, а в другом восторгаться доверием власти в другой стране? Это полный АБЗАЦ

 

Поясните? Я хочу доверять власти, как это происходит во многих странах. Такие примеры стран для меня показательные. Своей пока не доверяю. Что не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не нужно этой унылой лжи

Та ладно. Кинули всіх з тими облігаціями. Кинули з обіцянками партії, які були в програмних документах. І робили то регулярно.

Але тут то офтоп, зараз Інсан прийде - порядок наведе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поясните? Я хочу доверять власти, как это происходит во многих странах. Такие примеры стран для меня показательные. Своей пока не доверяю. Что не так?

 

В Корее народ власти доверял, доверял, а потом кааак доверил?

Почему же своей не доверяете? Ведь в Конституции сказано

Стаття 5. Україна є республікою.

 

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

 

Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

 

Ніхто не може узурпувати державну владу.

Не доверяя власти, не доверяете народу Украині? Не доверяете себе?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Корее народ власти доверял, доверял, а потом кааак доверил?

Почему же своей не доверяете? Ведь в Конституции сказано

Не доверяя власти, не доверяете народу Украині? Не доверяете себе?

Где то Вы правы. Я не доверяю народу который выбрал эту власть и это был не я, надеюсь и не Вы? :-)))

 

После этих слов обычно идёт срачка, кто порохобот, кто зрадофил и прочие потоки взаимных оскорблений:-))) но не в нашем случае. Продолжения не будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где то Вы правы. Я не доверяю народу который выбрал эту власть и это не я :-)))

То есть вы дистанцировались от тех, кто выбирал эту власть? От тех, кто привел эту (ту, прошлую, позапрошлую) к власти? Моя хата с краю?

То есть вам всё равно какие завтра введут новые налоги, поборы, увеличат цены для того, чтобы кто то назначил себе премию в десятки миллионов?

 

Ну я понимаю тех, кто в политике нацепил разные цветные флажки и рассказывает кому что и как надо делать в Украине. Но вы вроде бы сказали что ветка про эмиграцию не для вас? А как же тогда с раскорячкой? Жить в стране и всё что происходит - пофиг?

 

Ладно. Я закончил. У меня и так два замечания за политику в курсе гривны и в этой ветке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стиль мне напомнил: .....то есть ты Сталина сука не любишь?

Лучше не продолжайте, Вам будет сложно вести диалог без нарушений:-((

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Везде эта схема доказала свою неэффективность, и от нее отказываются. Народ везде хитрозадый, с ним так нельзя)
Не порите чушь - где от нее отказываются? На сегодня, наверное, только Венесуэла, с ее прокомунячим режимом, идет в ногу с нищетой, и это при том, что там (вроде бы) самые большие залежи нефти. А значит и газа...

Про хитрозадый народ: сегодня в новостях был трэш, шо в Киёве, где то нет горячей воды, и страдальцы вынуждены платить за дополнительные кубы газа, якобы на подогрев воды в тазиках. :D

Только молчат, что 70% украинских квартир во всех городах, кроме К, уже много лет не имеют ЦГВС, и платят эту "набавку" от 2-4 кубометра с прописанного тела.

Напомню, что постанова КМУ про "печка +", датирована 1994 г., чем укргазмяс и пользуется. И ведь по закону-ж :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

70% украинских квартир во всех городах, кроме К, уже много лет не имеют ЦГВС

А почему? Потому что не платили и разокрали. Платили бы как киевляне, не сдавали бы на металлолом - глядишь и с ЦГВС были бы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему? Потому что не платили и разокрали. Платили бы как киевляне, не сдавали бы на металлолом - глядишь и с ЦГВС были бы.
С такими выводами - к психиатру.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему? Потому что не платили и разокрали. Платили бы как киевляне, не сдавали бы на металлолом - глядишь и с ЦГВС были бы.

Я ридаю........

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что же Вы такой ранимый :D

Тут справа не в "ранимости", а в тому, що я вже 3 роки висловлюю одні і ті ж думки стосовно газу , але раніше ви не дозволяли собі подібним чином реагувати на мої пости і думки, нам якось вдавалось коректно дискутувати, а останнім часом якось занадто гостро реагуєте, з нотками хамства. От мені і цікаво де я вам перейшов дорогу.

1. Что "Укргазвидобування" нарастила объемы добычи. Как добывало в 2014 г. - 15,1 млрд, так и добывает в 2017 г. - 15,3 млрд. По результатам 3 лет, где заявленный рост добычи газа? Не на 0,2, а на 3-5 млрд.

2. Что количество трейдеров на газовом рынке увеличилось в 2 раза, не понимая, что собственники +- те же.

 

Давайте не будемо так прямолінійно маніпулювати.

Нова формула тарифу (спочатку 7,18 грн) введена весною 2015 року. Реальні кошти,на які могла розраховувати ,УГД отримала лише по результатам 2015 року, тобто по суті їх використовувати могла почати лише в 2016-2017 роках, враховуючи не швидкий процес тендерів і буріння ще пізніше, тому брати до уваги показники 2014 року взагалі не логічно, бо тоді виходить, що без цих коштів у нас була шалена швидкість падіння видобутку в розрізі 2014-2015 років, коли для УГД рента ула 70%!! Тобто для розвідки майже нічого не лишалось.

 

І от якщо навіть взяти результат 2015-2017, то за 2 роки нарощування склало 0,8 млрд, або 5% (це близько 240 млн доларів економії твердої валюти для країни в скрутні часи дірки в платіжному балансі.

На скільки можна було зробити краще мені важко судити, але і цей результат виглядає досить непогано на перший погляд. Реально ІМХО на скільки була успішна програма нарощування можна буде зрозуміти за 4-5 років. Хоча однозначно поставлені цілі 20 млрд не виконано, з цим не посперечаєшся.

 

3. Касательно деления газа среди граждан Украины :fool:. Одни используют газ, другие электроэнергию (по низкому тарифу),

Ціна на ЕЕ теж має бути єдина і сформована ринком без всіляких там спецтарифів на опалення. (до речі ринок ЕЕ таки стартує в липні 2019, побачимо як воно будеі що воно буде)

Про пільги це ви взагалі приятгнули нізвідки, яке вони відношення мають до надр країни,які по Конституції належать усім громадянам, незрозуміло.

 

Прошло 7 лет, на сегодняшний день имеем дефицит ПФ.

Якщо я вам скажу скільки я плачу в ПФ, то вам стане смішно і держава нічого не робить щоб заставити мене заплатити більше . І таких людей по країні мільйони. Саме тому я впевнений, що в найближчі 10-15 років якщо не зміниться політика влади щодо липових безробітних, підприємців, що заробляють більше мільйона, а платять в ПФ 10тисяч в рік, пенсіонери жити краще не стануть, бо банально не вистачає офіційно сплачуючих в ПФ, щоб прогодувати усіх пенсіонерів, навіть якщо відмінусувати нахлібників типу депутатів і прокурорів.

а в коррупции, которую не удается искоренить?[

Ви бачите боротьбу з корупцією в посадках, в утисках корупціонерів, а потрібно змінювати системно, ліквідовувати умови, щоб не було можливості чиновникам в ній бути задіяними. Потрібно боротись з причинами, а не наслідками і учасниками схем.. Прочитайте ще раз що говорить Ґьоста Люнгман, чому потрібно підняти ціну газу.

 

 

в цивилизованном мире н.... сбалансированы доходы и расходы граждан.

І як у нас досягти балансу? В країні де шалена прірва між найбіднішими і середніми ( про багатих мовчу) Коли більшість в країні заробляє ЗП нижче середньої, а є пласт людей, який заробляє більше тисячі доларів в місяць. Я тільки на цьому форумі назву кілька десятків, стосовно яких точно впевнений. Для них що газ по 7, що по 10, навіть не помітять, так для галочки підтримають загальне бубоніня.

Всі ціни і тарифи зорієнтувати на самих бідних? А багаті і середні нехай все отримують майже безкоштовно, зважаючи на їх доходи? Та я двома руками за, замість сплати 4-5 тисяч в зимній місяць за свої квартири я заплачу 1-2 тисячі, а на інші 2-3 лишніх рази в ресторан схожу, чи на якісь розваги витрачу.

Система , при якій ціни і тарифи не регулюються державою взагалі, а бідним виділяється допомога чи то на проїзд чи то на комуналку ІМХО є найбільш соціально справедлива і соціально орієнтована.

Найголовніше- це жорстко контролювати виплату таких пільг і субсидій, щоб хто попало їх не отримував. От тут держава має втручатися прямо і безпосередньо і за шахрайство жорстоко карати.

 

PS До всіх... Ті, хто бідкаються, про бідних, взагалі в курсі що вони платять за комуналку ? Моя хрещена-пенсіонерка платила 150 грн в місяць минулої зими за однушку 38 кв, родичі пенсіонери за комуналку взагалі не паряться, субсидія все покриває, навіть мої робітники забили на вартість газу, бо все покриває субсидія, їм що 7 що 15 грн!! Про яких бідняків, що не можуть платити комуналку , тут всі говорять? Про тих, хто в 250 квадратах живе?

Відкрито реєстр субсидійщиків, зайдіть погляньте які субсидії отримує ваш сусід і співставите з тим, як він ниє, що подорожчав газ , відкриєте для себе досить цікаву картинку.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя хрещена-пенсіонерка платила 150 грн в місяць минулої зими за однушку 38 кв, родичі пенсіонери за комуналку взагалі не паряться, субсидія все покриває, навіть мої робітники забили на вартість газу, бо все покриває субсидія, їм що 7 що 15 грн!! Про яких бідняків, що не можуть платити комуналку , тут всі говорять? Про тих, хто в 250 квадратах живе?

 

пенсіонери в малих квартирах -так..по них то не вдарить...

 

то все бє по тих, хто має офіційну зп в районі 6-10тис...і живе в будинку/квартирі..яку 10-15р будував...і тепер його з його оф зп віднесли до "заможних, які заплатять за бідних"...і йому ні субсидія не світить...і буде платити більше пів свого доходу за комірне...

 

от в мене...зп 7тис..все офіційно, будинок той нещасний будував сам 10р...(на свою голову, бо всі мудрі або купували тоді бакси, або вкладали в 1к квартири, які здають неграм, або давно злиняли з цієї безодні)...і от субсидії мені не виходять...залишається збирати патики і палити в котлі....

 

 

то я заможний??? сумніваюсь..скоріше "дурний"..бо працюю офіційно....і побудував "котедж"..але будував я його тоді, коли долар був 2-8 і отримував тоді я 800-1000баксів, а комірне вартувало копійки....(що багато хто з місцевих зараз засуджує..тут на форумі)..

 

але повторююсь..не всі можуть працювати на себе...не всім платять в доларах...

 

з знайомих, хто заробляє в валюті (від айтішників і до майстрів з ремонту...)- ніхто то не заробляє офіційно і ні копійки не платить податку....навіть тих нещасних 1,5% військового збору...але на словах то всі такі "патріоти"..всі так турбуються за бідних солдат і всім так шкода нашої країни...

 

тому так, мене бісять ці тарифи і всі ті, хто дуже "за" підвищення...але ясно, багатий бідного не розуміє

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то все бє по тих, хто має офіційну зп в районі 6-10тис...і живе в будинку/квартирі..яку 10-15р будував...і тепер його з його оф зп віднесли до "заможних, які заплатять за бідних"...і йому ні субсидія не світить...і буде платити більше пів свого доходу за комірне...

 

от в мене...зп 7тис..все офіційно, будинок той нещасний будував сам 10р...(на свою голову, бо всі мудрі або купували тоді бакси, або вкладали в 1к квартири, які здають неграм, або давно злиняли з цієї безодні)...і от субсидії мені не виходять...залишається збирати патики і палити в котлі....

 

то я заможний??? сумніваюсь..скоріше "дурний"..бо працюю офіційно....і побудував "котедж"..але будував я його тоді, коли долар був 2-8 і отримував тоді я 800-1000баксів, а комірне вартувало копійки....(що багато хто з місцевих зараз засуджує..тут на форумі)..

 

але повторююсь..не всі можуть працювати на себе...не всім платять в доларах...

 

з знайомих, хто заробляє в валюті (від айтішників і до майстрів з ремонту...)- ніхто то не заробляє офіційно і ні копійки не платить податку....навіть тих нещасних 1,5% військового збору...але на словах то всі такі "патріоти"..всі так турбуються за бідних солдат і всім так шкода нашої країни...

 

тому так, мене бісять ці тарифи і всі ті, хто дуже "за" підвищення...але ясно, багатий бідного не розуміє

 

1. Субсидия при зарплате 6000 грн. вполне себе светит, правда только на социальную норму площади. А не на всю площадь.

 

2. По поводу строил 10-15 лет, вы так пишете как будто-бы квартиры всем раздавали бесплатно и сразу как только человек захотел у него - бац! квартира в собственности. Многие выплачивали по 10-15 лет эти "маленькие квартиры".

 

3.По поводу половины дохода за коммуналку, ведь это не проблема стоимости коммунальных услуг, а скорее проблема ваших доходов, и это ваша личная персональная проблема, когда здоровый мужик вместо того чтобы зарабатывать (даже те же 600-700 баксов в Польше) жалуется на высокую цену коммунальных услуг.

 

4. Каждый человек может работать на себя, это факт, другой вопрос если человек боится работать на себя, хочет стабильности и ни о чем не думать за счет работодателя, слишком ленив чтобы работать на себя, или просто не обладает никакой полезной квалификацией - но тогда это все вопросы к человеку, а не к обществу и не к государству тем более.

 

5. Вы поймите правильно, люди которые за рыночную цену коммунальных услуг исходят из простой вещи - мы все платим налоги, и когда из этих налогов компенсируются тарифы получается фигня, газом пользуется половина страны, а компенсирует тарифы вся страна. Это несерьезно.

 

Если человек хочет отапливать зимой 80-100-150-200-250 квадратов своего дома он должен заработать на этот газ/дрова/электричество и заплатить за это из своего личного кармана. Так же как он зарабатывает на бензин для автомобиля, или на икру и вино для своего стола.

 

Если денег на содержание большого дома нет - всегда есть вариант поменять дом на 1 к. квартиру, и получать субсидию. Или заглушить отопление во всех комнатах и отапливать кухню, ванную и одну жилую комнату, это при любой цене на газ (хоть 500$ за 1000 кубов) будет доступно.

 

И вы так пишете что вас бесят тарифы, и те кто за их подъем, но не забывайте что вы пишете о вашей зарплате, вашем доме, ваших расходах, ваших ошибках, но виноват кто-то другой?! Как это может быть?

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... не забывайте что вы пишете о вашей зарплате, вашем доме, ваших расходах, ваших ошибках, но виноват кто-то другой?! Как это может быть?

 

Что значит как может быть? Послушайте стенания взявших валютную ипотеку. Они тоже хотят свою недальновидность переложить на плечи сограждан. На полном серьёзе хотят. Есть ещё каста евробляхеров, живущих в своей реальности... Хотя мне всё больше кажется, что евробляхеры, валютные ипотечники и активно недовольные тарифами на энергоносители - это одни и те же люди...

П.С.: вчера за рулём впал в ступор. Впереди на светофоре стоял евробляхер с наклейкой на заднем стекле -"объявим бойкот высоким ценам на бензин!" Не на обочине стоял. Двигатель на длинном светофоре не заглушил. Для меня это параллельная реальность... Я уж молчу о том - кто мне компенсирует хоть копейку, если тот экономный парень решит например въехать мне в бочину...

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

субсидія це розкрадання буджетних грошей. Ці всі соціальні норми, то все фігня. Якщо були кошти будувати два три поверхи 300 м2, то знайдуться кошти на утримання. В мене на вулиці 80 будинків, з них утеплиних менше десяти. І ніхто не переймається, бо дадуть субсидію. Багато людей просто не хоче працювати.

 

Добавлено через 6 минут

бляхи то окрема каста бидла. Бо вони не мають ніякої відповідальності. І їздять так , начебто їм права теж продали разом тім металобрухтом. В нас дивна політика - нові авто можна ввозити тільки евро5\6, а богдани роблять в нормах евро 2, і бляхи 2000х років також можна. Так і з тарифами, зараз по всіх каналах іде обговорення про високі тарифи, низькі зарплати, А хто щось робить, щоб ті зарплати стали вищі? Що наша країна робить такого видатного, що принесе нам прибутки? Навіть ту промисловість що була, вже ріжемо на брухт.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас дивна політика - нові авто можна ввозити тільки евро5\6, а богдани роблять в нормах евро 2, і бляхи 2000х років також можна.

а хто у нас офіційно бляхи ввозить??? більшість з них транзитом перетнули кордон і тут залишилися. Даний закон на них не діє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не порите чушь - где от нее отказываются?

 

Надеюсь, вы извинитесь за хамство, когда разберетесь, где именно чушь.

 

Речь шла о природных богатствах, добываемых в стране. Посмотрите на политику Саудовской Аравии, Катара и ОАЭ относительно бензина (газ им для отопления не нужен, как и большинству газодобывающих стран, за редким исключением). В частности, в СА за год топливо подорожало примерно с 25 центов до 70. В Катаре за несколько лет почти в два раза подорожало. Кувейт в 2016 поднял ценники сразу на 60%.

 

Да, есть упомянутая вами Венесуэла, а есть еще Казахстан, Туркменистан, и другие гиганты мировой экономики, где добытое внутри щедро продается по нерыночным ценам. Гляньте еще на РФ, где ценники на бензин сдерживаются государством за счет субсидирования производителей и трейдеров (шта?!). Но я бы лучше смотрел на пример Норвегии, где бензин и газ - одни из наиболее дорогих в мире, при этом страна входит в число крупнейших добытчиков и экспортеров углеводородов.

 

Мы упремся в то, что государственный менеджмент у нас не норвежский и т.д., и т.п. Но модель от этого не меняется, продажа ресурсов местному населению по цене ниже рыночной открывает массу возможностей к коррупции со стороны чиновников и манипуляций со стороны рынка (как отдельных людей, так и группировок). Посмотрите материалы, как венесуэльцы делают в автомобилях скрытые баки, чтобы выехать в соседнюю Колумбию, продать бензин в 50 раз дороже (а купят с удовольствием, т.к. на заправках цены почти в 80 раз выше венесуэльских), там закупиться жратвой и вернуться домой.

 

И что, помогло это Венесуэле?

 

P.S. Отапливаюсь газом, субсидий не получаю.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дайте плиз ссылочку, есть у меня тут кое-какой интерес:)

 

subsidii.ioc.gov.ua/search/

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

самые высокие цены на все в ЕС

 

Норвегия не в ЕС, и там еще дороже :) А еще дороже в Швейцарии и Исландии. Последние вообще лол, нефтегаза нет, но есть треска и геотермальная энергия)) Вы удивитесь, но ЭЭ там стоит в 4 раза дороже, чем в Украине, и будет еще дорожать, т.к. много майнеров приехало.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На одной улице 120-130 тыс в год вынули из бюджета на этих прихлебал +/- на 300 метров улицы.

Дома площадью от 200 до 300 м.кв.!

 

Так народ хитрозадый, я же писал выше)

 

Субсидии, бляхи, неофициальное трудоустройство, левое предпринимательство - а в пример неправильной государственной политики потом ставят почему-то бабушек и инвалидов.

 

Тоже глянул по ссылке. По удивительному совпадению, почти у всех субсидиантов - бляхи :D За исключением соседа-военного, который купил "Ниссан"-развалюху на украинских номерах, но у него четверо детей, я бы сам за субсидию ему хлопотал)

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

 

20-30 тыс в год последние 2 года списано туда на каждый дом.

На одной улице 120-130 тыс в год вынули из бюджета на этих прихлебал +/- на 300 метров улицы.

Дома площадью от 200 до 300 м.кв.!

 

Самая бедная страна Европы пл...

 

Сейчас тебя FLASH забанит навсегда.:D Это не прихлебалы, а борцы с системой. Правительство ворует, а чем эти робингуды хуже? Нужно всем воровать.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так народ хитрозадый, я же писал выше)

 

Субсидии, бляхи, неофициальное трудоустройство, левое предпринимательство - а в пример неправильной государственной политики потом ставят почему-то бабушек и инвалидов.

 

і більшість таких бідних супсидіянтів перші ниють проти підняття цін, не розуміючи що тільки завдяки їхнім старанням ціни потрібно піднімати.

Пройшовся по парочку не бідних людей, які мають по три квартири і по три машини, всі "піпіпіпіпі" на субсидіях сидять. А я чомусь ні, але мені приходиться і за цих "бідних" платити.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проблема ваших доходов, и это ваша личная персональная проблема, когда здоровый мужик вместо того чтобы зарабатывать (даже те же 600-700 баксов в Польше) жалуется на высокую цену коммунальных услуг.

 

Что ж вы его в Польшу-то посылаете? Если это на самом деле проблема личная, то лучше пусть лично обеспечит развитие производственных мощностей и создание рабочих мест в нашей стране - пользы-то будет больше. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас тебя FLASH забанит навсегда.:D Это не прихлебалы, а борцы с системой. Правительство ворует, а чем эти робингуды хуже? Нужно всем воровать.

Воровать из бюджета миллионы долларов ( ой миллиарды, если не ошибаюсь 140 миллиардов вывели из страны) и пользоваться хитро субсидией это разные вещи. Даже в США жители минимизируют хитростями налогообложение и пользуются соц льготами, там где это возможно, плюс на уровне сената и конгресса для крупного бизнеса такие же методы есть. Вопрос самочестности и соц ответственности это другое дело. Но мы уходим в другую тему беседы "гражданин Украины и государство", а она очень объемная.

 

P.S.Я забанил кстати только одного человека за 15 лет и то по его просьбе:-)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от в мене...зп 7тис..все офіційно, будинок той нещасний будував сам 10р...(на свою голову, бо всі мудрі або купували тоді бакси, або вкладали в 1к квартири, які здають неграм, або давно злиняли з цієї безодні)...

Я ж вище писав - навіщо було будувати хороми (а 200 м2 опалювальної площі на одного це таки хороми), на які не було коштів ні на будівництво (бо ж 10 років то не від гарного життя ви його будували), а тепер немає коштів і на утримання. А 7 тисяч - недалеко від середньої заробітної плати по країні, не така вже й погана зарплата. Не порівняти з пенсією в 2 тис. грн. Розумію що грошей шкода на комірне, але ж не так шкода, як пенсіонерці з пенсією в 2 тисячі, яка мешкає в 1-кімнатній квартирі і не має ні більярдної, ні басейну, ні навіть сауни.

До речі, що забороняє сауну здавати в аренду???

то я заможний???

Ну не нищий то це точно.

не всі можуть працювати на себе...не всім платять в доларах...

Тому не всі будують будинки по 200 м2 опалювальної площі. А якщо ви уже набудували хоромів і не маєте коштів на сплату комірного - здавайте лишки в оренду. Хоча б баню. Або частину будинку.

Бо вони не мають ніякої відповідальності.

Окрім ОСАГО на 1 млн грн.

Все субсидианты в этом году поменяли машины, не новые с салона, но освежили!

И плачут о том что 200 м2 отапливаемой площади не оплачивать субсидией - это геноцид.

С другой стороны вам то, что?

Ну как вам объяснить. С моих денег им платится субсидия. Причем когда с моих денег ворует Ахметов или Порошенко в офшор - вам дело есть. А когда сосед ворует - то вы пишете ну и что. Двойные стандарты?

Раз государство предоставило, какие к ним вопросы?

Так и у Ахметова тарифы утвержденные НКРЭ, он их даже не сам придумывал. Государство разрешило! Какие к нему вообще вопросы? Он постановление выполняет, которое не выполнить не может.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...