Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Германия, дом 150 кв.м., температура в доме +24, отопление за год 1500 евро, минимальная зарплата в стране 1500 евро.

Украина, дом 80 кв.м., температура в доме +18-20, отопление за год 12000 грн, минимальная зарплата в стране 4200 грн.

 

Ибо нечего сравнивать .... с пальцем!)))))))))))

Немец работающий на минималку не может себе позволить иметь дом в 80 квадратов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Йдеться не про ціну а про платежездатність людей.

Якщо люди не платоспроможні - можуть використовувати інші види палива. Моя бабуся, якщо була неплатоспроможною підключити й оплачувати газ, опалювала свою лежанку дровима й не скиглила.

Виявляється можна дешевше ніж у нас, швидше і при цьому простіше та акуратно.

Звісно. Приблизно як у нас підключення інтернету, коли є дійсно конкурентний ринок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так уже выдумали. С 1.01.20 прийдет две платежки за газ. В одной будет стоимость газа, а в другой его транспортировка.

На транспорте и дурят.

 

Ну так влада обіцяла дешевий газ, а про то, що його на таксі будуть возити мови не було.

 

Добавлено через 6 минут

Было заявлено, что цена станет ниже по сравнению с прошлым отопительным сезоном.

 

А о стоимости доставки промолчали.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так влада обіцяла дешевий газ, а про то, що його на таксі будуть возити мови не було.

 

Добавлено через 6 минут

 

 

А о стоимости доставки промолчали.

 

Ловкость рук и никакого мошенничества

 

Це як з хлібом. Зробили в нас на 2 гривні дешевше але замість 650 грам всього 500. По факту ціна зросла. Але хто ж ціну переводить в ціну за кіло.;) Сьогодні вже й масло 180 грам купив замість 200....

Я вже не памятаю де бачив в болгарів чи греків ціна великими за пачку. А поруч малими за кіло чи літр. Подивився на малі цифри й розумієш що на справді дешевше. Й не має сенсу на вазі нажухувати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, ква. . .

 

Аналогічно. І дітей вчу. То моя мама (їх бабуся) нервується постійно, коли з моїми дітьми в магазин ходить - вони все рахують :D Ще і склад продукту читають, що бабусю в стан постійного шоку вводить.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, ква. . .

 

То є реалії життя. В нас не всі навіть етикетки з складом й виробником читають. Що нижча ціна не завжди в реалі дешевша більшості й в голову не приходить.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що нижча ціна не завжди в реалі дешевша більшості й в голову не приходить.

На те й розраховано!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що нижча ціна не завжди в реалі дешевша більшості й в голову не приходить

Я би так сказав, що відсотків 75 про це навіть не задумуються - нічим. Стадо. Є в мене товариш, я з ним років під 20 товаришую. Ну як є - був, зараз майже не спілкуємося. Просто він з тих, хто за Зелень голосував, а я ж постійно про це нагадую. То він мене дивував тим, що купував олію по 300 грам чи щось таке, дрібною розфасовкою. А я завжди купую олію п"яти літровими болсанками. Реально там різниця разів у три за літр. Так от його мотивація - а так дешевше. Ну пляшка ж дешевше коштує. І скільки я йому не пояснював, що ти не пляшку береш, а олію, в тебе її витрата +- однакова, то нащо ж переплачувати - не доходило. Ну так же ж дешевше...

Той же товариш. Планував їхати на Поляндію на заробітки. Кажу йому, що давай тоді подавай документи на біометричний паспорт і хай вони там його собі роблять потихеньку. Самий низький тариф, щоб без поспіху... Навіть не поїдеш на заробітки - ну то за сотку баксів злітаєш кудись, світ побачиш. Нє. "Я краще потім зроблю по терміновому тарифу, бо зараз не хочеться".

Там з ним ще дофіга приколів було. З купівлею будинку, транспорту. Повна відсутність логічного мислення. Я цього довго не міг зрозуміти, наче ж я нормально пояснюю - а воно раз і напартачило. І то так давно було. Ну от є такі люди, да. І їх реально дофіга.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В житті усе відносно. Цемент тоннами дешевше ніж мішками по 25 кг. Але якщо для завершення потрібних робіт я купую 10 мішків то я марнотратець?

 

Мо йому одному тої малої олії на 2 місяці старчить. То чого йому 5 літрів таргати?

 

А судячи з того, знайомий будинок/машину купував - у нього не так все зле як здається.

 

 

 

Жінка запрягла овочів на зиму. Підвал доволі теплий а жеремо мало. Кажу давай візьмемо меньше, потім докупимо по потребі. Ні, - на гурт дешевше. Весною викинули півмішка проросшої цибулі, по ведру гнилих буряків та моркви, два мішки зпорохнявілої картоплі.

 

Життя відносне...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цемент тоннами дешевше ніж мішками по 25 кг.

Але в мішках по 5 кг він ЩЕ дешевший! Я купував - дійсно низька ціна (в цифрах вже не згадаю наскільки дешевше ніж 25 кг, але помітно дешевше, плюс немає проблем з доставкою)! Єдине що фасування по 5 кг, на жаль, зустрічається не часто. Ще в Леруа знайшов СМ117 у фасуванні 5 кг - вдвічі дешевше, ніж 25 кг! Влітку придбаю - треба на підлогу плитку покласти на одному квадратному метрі.

 

То чого йому 5 літрів таргати?

Колись рахував - економії на 5 літрах відносно 1 літра немає (на однаковій олії одного й того ж виробника). Лише незручності у користуванні. Але то було в ті часи, коли олія ще продавалася літрова, а не 825.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно где логика между тем что :

В Украине заработала гарантированная цена на газ

 

Цена на газ не будет меняться до мая

До конца отопительного сезона тарифы на газ в Украине зафиксированы на уровне 8 гривен за кубометр.

С нового года цена на газ в Украине выросла с 5878 гривен до 6600 гривен за тысячу кубометров.

Указанные цены не включают стоимость транспортировки топлива.

 

С 1 января правительство прекратило регулировать цены на газ для населения, которые прежде удерживало на определенном уровне, компенсируя поставщикам разницу с рыночными ценами.

 

С 2020 года цена определяется, исходя из мировых цен на топливо с учетом стоимости транспортировки.

 

Так называемая гарантированная цена в 6600 гривен за тысячу кубометров будет действовать до конца отопительного сезона.

 

В то время когда на биржа цена упала?

01.jpg.a26e9de0df7b0c641ce073abd2dac625.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно где логика

Так это стандартная ситуация. Продают газ из хранилищ, закупленный еще по высокой цене. Но когда на биржах цена вырастет - у нас тоже подорожает, потому что на биржах пододрожало. Стандартная практика на топливном рынке. Не переймайтеся.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

посчитала оплату за газ на декабрь - на 133 кубах газа переплата из-за коефициента 60 грн. не плохо так на ровном месте...

Кто перешел к Нафтогазу как Вам? есть какие-то минусы?

думаю рассчитаюсь за декабрь и пойду к Нафтогазу, а то ну его в баню винницаоблгаз с его коеффициентами...

Змінено користувачем Tinka
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

посчитала оплату за газ на декабрь - на 133 кубах газа переплата из-за коефициента 60 грн. не плохо так на ровном месте...

Кто перешел к Нафтогазу как Вам? есть какие-то минусы?

думаю рассчитаюсь за декабрь и пойду к Нафтогазу, а то ну его в баню винницаоблгаз с его коеффициентами...

 

То есть, что знач перешел?

Я могу выбирать поставщика?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

посчитала оплату за газ на декабрь - на 133 кубах газа переплата из-за коефициента 60 грн. не плохо так на ровном месте...

Кто перешел к Нафтогазу как Вам? есть какие-то минусы?

думаю рассчитаюсь за декабрь и пойду к Нафтогазу, а то ну его в баню винницаоблгаз с его коеффициентами...

 

Ух ты, тоже интересно.

Нашла такое

"Для смены поставщика потребитель должен отправить письмо на адрес газсбыта о намерении сменить поставщика, два экземпляра подписанного допсоглашения к договору поставки газа о приостановлении действия договора, а также запрос на предоставление справки об отсутствии просроченной задолженности перед поставщиком.

 

После этого нужно направить новому поставщику заявление на присоединение к типовому договору, а также копии документов, удостоверяющих личность, право собственности и полученную от предыдущего поставщика справку об отсутствии задолженности."

 

Нет, чтобы как-то переход в онлайне сделать :)

Интересно, кто проходил этот путь и как оно на самом деле.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Формально — уже около года можно.

 

Как нибудь можно об этом подробней?

Из кого я могу выбрать в Харькове, кроме мерзавцев из харьковгоргаза?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как нибудь можно об этом подробней?

Из кого я могу выбрать в Харькове, кроме мерзавцев из харьковгоргаза?

Нафтогаз к примеру

Я буду переходить с неотопительного сезона, чтобы сейчас не мутить с субсидией

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я буду переходить с неотопительного сезона
Отпишетесь о результате? Мож, тёщу уговорю. Кубы, которые фирташгаз мне в прошлом году намалевал, я употребил, только под этот НГ. Гавкаться с ними в полный рост — убытки от прогулов на работе перекроют экономию, потому я забил (да, я знаю, что ушлёпки на это и расчитывают, а что делать?).
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже не памятаю де бачив в болгарів чи греків ціна великими за пачку. А поруч малими за кіло чи літр. Подивився на малі цифри й розумієш що на справді дешевше. Й не має сенсу на вазі нажухувати.
В "Ашане" в Киеве тоже.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как присоединится к Нафтогазу:

 

Якщо бажаєте мати взимку комфортну температуру в оселі за комфортною ціною, то вам до нас!

 

Змінюйте старого постачальника та ставайте клієнтом національної газопостачальної компанії «Нафтогаз України»!

 

Приєднатися до нас просто:

 

завантажте, заповніть та передайте наявному постачальнику пакет документів. Підписана Додаткова угода до Типового договору має бути у двох примірниках;

завантажте, заповніть та передайте нам заяву-приєднання, додавши копії паспорту, ІПН і документу права на власність або користування об’єктом (ВСІ КОПІЇ МАЮТЬ БУТИ ЗАВІРЕНІ ВАМИ З ПРИПИСОМ, КОПІЯ ДІЙСНА, ДАТА, ПІБ та ПІДПИС);

отримайте від попереднього постачальника довідку про заборгованість і передайте її нам оригінал або копію.

Ознайомитися з умовами Типового договору можна за посиланням

 

У вас залишилися питання? У нас є відповіді!

Звертайтеся за телефонами (0 800) 215 515

             (044) 300 25 15

 

gas.ua/ua/gas/article/dlya_fizychnych-osib

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...