Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сколько стоит дом построить 2018

bigbaddabum

Рекомендовані повідомлення

останется 400+ Неужто не хватит на монтаж канализации, отопления, электрики и внутреннюю/внешнюю отделку

 

Не хватит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не смешите мне мои тапки,если на стройку дома в 140 м2 нет бюджета в 100 000 $ то не стоит даже пыжиться,станет стройка твоя твоим хобби на всю жизнь с призрачной надеждой закончить ее лет через хх :D

Вы в курсе вобще что нормальный ленточный фундамент в зависимости от размеров может стоить +/- 10 000 не гривен :D (работа + мат.)

Відносно фундаменту. Я вклався в 6 000 дол. Фундамент 9,4*9,4, з купою несучих всередині. Збоку гараж з котельнею розміром 4,7*8,5 (зовнішні розміри) НА рисунку 4,5, але я на 20 см збільшив його. і терасою з підвалом. Глибина фундаменту 1,1 метра. Підвал 1,8 метри. Цоколь 60 см. Армування по проекту 1,5 тонн. Але це БЕЗ підлоги по грунту і скритих комунікацій. Вона буде потім. Зараз тільки протрамбую віброногою землю добре. От така форма фундаменту

attachment.php?attachmentid=452876&d=1438413416

І з цих 6000 в мене куплено 2 КамАЗи гравію, пішло реально пів машини. Купував дві, бо перша приїхала з дуже дрібненьким гравієм, його шкода було пускати на підсипку і тому купив інший гравій, а цей піде на стяжки. Плюс закуплено 2,5 тонн арматури, десь майже тонна залишилась. Тому можна сміливо 500 дол відкидати. І фундамент в мене аж ніяк не бюджетний вийшов.

Так що цифра в 10 к трішки завищена. Але цифра 25 к за будинок це навіть на коробку впритик. В коробка це тільки початок, потім підуть вікна, столярка, внутрішні роботи. От вже здавалось би закінчив і все можна жити. Але тут зявляються скважини, септики, газони, паркани, ворота, зелені насадження.....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вложился в 5500 с работой 16х10м, ширина 40, с пяткой и 2.5т арматуры.

 

так что не пугайте человека, может и 300к не хватить с такими советчиками :)

25 конечно не хватит, но в 30к с крышей точно можно влезть.

 

еще добавьте вода свет газ :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вложился в 5500 с работой 16х10м, ширина 40, с пяткой и 2.5т арматуры.

 

так что не пугайте человека, может и 300к не хватить с такими советчиками :)

25 конечно не хватит, но в 30к с крышей точно можно влезть.

 

еще добавьте вода свет газ :)

Я просто видаю свої данні.

6000 з яких залишилось 500 маємо ті самі 5500. :rolleyes:

Відносно фундаменту. Я вклався в 6 000 дол.

......

Тому можна сміливо 500 дол відкидати. І фундамент в мене аж ніяк не бюджетний вийшов.

Передивився витати

Арматура 1100, але вона залишилась десь на 450 дол

Бетон В15 під землею 36 кубів 1409 дол

Бетон в опалубку В15 16 кубів 630 дол

Бетон на підвал В20 18,5 кубів 765 дол

Дошки на опалубку 546 дол

В сумі рівно 4 000 :D. Плюс робота, плюс різні дрібнички типа вязального дроту, закладних в фундамент для каналізації і тд, пара мішків цементу, одного разу не вистачило бетону домішували дві мішалки і так далі. В сумі 5500 дол.

От різниця в 500 дол від першої цифри набіжала на тому що залишилась арматура і гравій, я купив гна етапі фундамент, а вони залишаються на наступні етапи.

Все звісно залежить від цін. Я ж не знаю яка у Вас ціна бетону, заліза. Яка вартість роботи бригади. Мої дорогі редиски. Хоча їх дуже хвалили і мені якість роботи на інших обєктах сподобалась. А в мене я побачив деякі косяки, тому зараз шукаю інших. Я не готовий платити високу ціну і весь час стояти над головою і дивитись чи все вірно роблять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы перечислили материалы. А кто рыл траншеи под фундамент,ровнял,размечал,трамбовал и т.д Почему эти работы не считаются в стоимость фундамента?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ленточный фундамент 8х8,5 м, пята 70 см, лента 30 см шириной и 1,7 метра высотой, с наемом на копку фундамента, заводским бетоном, арматуры - дофига... Дерево на опалубку, шпильки... 5830 у.е.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не претендую на истину но для меня лично 25 косарей на старте при наличии участка и электричества вполне хватило для постройки дома до 100кв.м до уроня проживания за несколько лет. В свой 70кв.м пока вкинул десятку на сегодня коробка с окнами входной дверью, крышей, с подключеным газом.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не претендую на истину но для меня лично 25 косарей на старте при наличии участка и электричества вполне хватило для постройки дома до 100кв.м до уроня проживания за несколько лет. В свой 70кв.м пока вкинул десятку на сегодня коробка с окнами входной дверью, крышей, с подключеным газом.

 

приведите фото

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приведите фото

простенький домик построенный своими руками без проэкта рядом с домом мамы www.stroimdom.com.ua/forum/attachment.php?attachmentid=290955&d=1373290102

Змінено користувачем tischa
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газоблок: 12,5х0,4х3х4=60м3 х1130(с клеем и доставкой)=67800

 

ага-ага

я так тоже лоханулся, когда считал...

а потом вспомнил про внутренние стены (они из кирпича будут).

в итоге кирпич 22 тыс грн плюс работа (дом 110 метров, одноэтажник)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы перечислили материалы. А кто рыл траншеи под фундамент,ровнял,размечал,трамбовал и т.д Почему эти работы не считаются в стоимость фундамента?

Беремо калькулятор і рахуємо.

Матеріали 4000

все разом 5500.

Панове знатоки увага запитання за що віддали от ті 1500? Реально було 1400, я був трішки здивований що на саморізи, вязальний дріт, цвяхи і тд пішло трішки більше100 дол. Я собі уявляю скільки на це піде на етапі даху :crazy:

Хвилина пішла :rolleyes:

Хоча можна не чекати хвилину, а просто прочитати пост. Там багато букв, але всеж таки

В сумі рівно 4 000 :grin:. Плюс робота, плюс різні дрібнички типа вязального дроту, закладних в фундамент для каналізації і тд, пара мішків цементу, одного разу не вистачило бетону домішували дві мішалки і так далі. В сумі 5500 дол.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Беремо калькулятор і рахуємо.

Матеріали 4000

все разом 5500.

Панове знатоки увага запитання за що віддали от ті 1500? Реально було 1400, я був трішки здивований що на саморізи, вязальний дріт, цвяхи і тд пішло трішки більше100 дол. Я собі уявляю скільки на це піде на етапі даху :crazy:

Хвилина пішла :rolleyes:

Хоча можна не чекати хвилину, а просто прочитати пост. Там багато букв, але всеж таки

 

А им дабы руками помахать, да повод носом тикнуть. Естественно когда куча денег их разводят на 50-70% от реальной стоимости. Вот они и пенятся когда кто-то строит дешевле.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я так и не понял траншеи сами копались?:)

 

Хотя молодцы люди, умеют всё дёшево и быстро и надёжно. Только рад за Вас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На коробку может и хватит, если руки самим прикладывать.Все контролировать в закупках.Но верно написали выше.Коробка, это % 20 от "дома".Если участок и отделка не к спеху и есть желание, можно начинать.А если хотите "под ключ " я б не начинал с такой суммой.Вокруг посмотрите, сколько недостроев сейчас стоят.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На коробку может и хватит, если руки самим прикладывать.Все контролировать в закупках.Но верно написали выше.Коробка, это % 20 от "дома".Если участок и отделка не к спеху и есть желание, можно начинать.А если хотите "под ключ " я б не начинал с такой суммой.Вокруг посмотрите, сколько недостроев сейчас стоят.

 

в меня сосед бахнул один 300 квадратов и другой 300.

И тот и тот и сдохли на этапе коробок. Так и стоят коробасы под крышей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если интересно, загляните ко мне - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=174097.

Мне кажется, есть две взаимоисключающие цифры - 140 и 25 (м кв. и зеленых). Тем более в кирпиче........

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет не стоит

Дом до 140 метров без коммуникаций, без участка будет гдето 70-100 тысяч уе

ОТКУДА вы берет такие цены?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОТКУДА вы берет такие цены?

 

Выложите подсчеты по построенному Вами дому... Сразу станет все понятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все верно в среднем если на себе не экономить квадрат выходит 400-500 уе это готовая коробка с коммуникациями с готовым фасадом но без внутренней отделки :)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я так и не понял траншеи сами копались?:)

 

Хотя молодцы люди, умеют всё дёшево и быстро и надёжно. Только рад за Вас.

Пан бажає потролити? Чи дійсно не має уяви, щоб уявити, що копка траншей це робота, вязання арматури також, прийомка бетону це також дивним чином робота, та і встановлення-знімання опалубки це також як це не парадоксально звучить робота.;)

Я не знаю як там у Вас в Н Петрівцях, але в нас в Україні це все робота. І за цю роботу я заплатив 1400 дол.:rolleyes:

 

Чи може пан платив за роботу окремо, а за копку, вязання арматури і інші речі окремо? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня в два раза выгодней строится, чем в 2013 году, из-за девальвации гривны.

 

Добавте одно условие - если доход у строящегося в УЕ. А тенденция к уменьшению этого самого дохода в УЕ также наблюдается.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пан вам уже сказал, что Вы молодец и рад за Вас. Найти людей за 19,86 дол. за куб это надо уметь. У меня всё получилось дороже. И я хочу что бы ТС всё посчитал хорошо. И не замыливал себе глаза конкретными(целыми) числами и помнил что всегда вылазит куча мелочи которая по тихому кушает бюджет. А дороже у меня потому что жить рабочим где-то надо, а это вагончик,лопаты,вёдра и т.д. И эти затраты тоже войдут в ту цифру что озвучил ТС.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сейчас просчитываю стоимость постройки (своими руками) обыкновенного кооперативного гаража 12х5, высотой 5м, покрытие - бу плиты ПКЖ. Так выходит около 4тыс уе. И это у меня есть все необходимое оборудование+инструмент..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...